Inglot cz. III - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-27, 11:33   #1261
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez mmmiley Pokaż wiadomość
Jeśli już z przegródkami to chyba lepiej kwadraty. W kwadraty zmieścisz wkłady okrągłe, na odwrót to nie zadziała. Ja sama mam kilka paletek i te z przegrodkami wszystkie na kółka, trochę żałuję teraz bo nowe cienie wychodzą juz tylko w kwadratach
Nowe cienie tj nowe kolory tak?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 11:57   #1262
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Inglot cz. III

Ja kupiłam na kółka i wyjęłam tą czarną podziałkę ze środka. Mieszczą się kółka i kwadraty. Chciałam mieć małą paletkę z lusterkiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 12:02   #1263
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

W Inglotowym sklepie online widziałam perfumy..freedom system. Wiecie coś o tym?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 12:08   #1264
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
W Inglotowym sklepie online widziałam perfumy..freedom system. Wiecie coś o tym?
widziałam je na żywo zaraz jak weszły, jak dla mnie to bardziej się one nadają dla kogoś kto maluje, żeby klientce ładnie pachniało, bo tak to mało wyczuwalne, albo przynajmniej na mnie
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 16:01   #1265
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Nowe cienie tj nowe kolory tak?
Tak, tak, nowe kolekcje
__________________
We love you, Arsenal, we do!
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 19:39   #1266
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
W Inglotowym sklepie online widziałam perfumy..freedom system. Wiecie coś o tym?
Zależy co kto lubi, jak pisze figa84 nie są to zapachy mocne, raczej subtelne i wyczuwalne przy bliskim kontakcie
Ja lubię mandarynkowy i ten zielony, z czym ten zielony utrzymuje się u mnie na skórze o wiele dłużej, niż ten drugi.

Cytat:
Hej Przymierzam się do skompletowania pierwszej paletki dlatego mam kilka pytań, Noodle Soup, zauważyłam, że jesteś zorientowana Zastanawiam się czy można jeszcze kupić paletkę na 5 cieni z lusterkiem? Bo na stronie nie ma, jest tylko trójka. Najbardziej interesowałaby mnie trochę większa od piątki, na przykład kasetka na 10 cieni właśnie z lusterkiem ale nie wiem czy w ogóle kiedykolwiek istniała I jeszcze pytanie, czytałam, że wycofywanie okrągłych wkładów to plota ale zastanawiam się którą paletkę - na kwadraty czy okrągłe cienie bardziej opłaca się kupić skoro jestem jeszcze przed zakupem a w domu mam tylko jeden okrągły wkład inglotowski (358 ). Okrągłe bardziej podobają mi się wizualnie ale jak mam kupić sobie kasetkę na okrągłe cienie żeby potem nie móc włożyć do niej kwadratowego cienia (bo nie wiem, w końcu je wycofają albo pojawi się jakaś nowość tylko w kwadratowych wkładach) to już wolę tę z kwadratami No ale z drugiej strony do takiej z okrągłymi mogłabym jeszcze wsadzić cienie z np Kobo.. (dylematy )
No i czy w ogóle paletki z lusterkiem są na wkłady kwadratowe?

Przepraszam jeżeli zadaję bezsensowne pytania ale jeżeli chodzi o Inglot to jestem świeżakiem
Więc tak. Paletka z lusterkiem na 5 okrągłych cieni jest, nie ma już tej na 3. Jak piszę Zoila, ja bym poleciła Ci tą za 15 zł bez przegródek Tam wchodzi na pewno 8 kwadratów + 4 kółka, analogicznie samych kółek więcej, więc może to być najlepsza dla Ciebie opcja. Co do tych paletek na przegródki, jak już bardzo chcesz to polecam na kwadraty, bo najnowsze kolekcje kolorystyczne wychodzą własnie w nich (no i Rainbowy tylko w kwadratach występują), a spokojnie wkład okrągły w tą kwadratową dziurę włożysz :P

Co do ogólnie paletek z lusterkami, to jest 1, 2 i 3 na kwadraty, 5 na kółka i ta bez przegródek, reszta to przesuwane.

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2014-07-27 o 19:45
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 20:36   #1267
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Inglot cz. III

Dziękuję za rady dziewczyny
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 05:59   #1268
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Zależy co kto lubi, jak pisze figa84 nie są to zapachy mocne, raczej subtelne i wyczuwalne przy bliskim kontakcie
Ja lubię mandarynkowy i ten zielony, z czym ten zielony utrzymuje się u mnie na skórze o wiele dłużej, niż ten drugi.



Więc tak. Paletka z lusterkiem na 5 okrągłych cieni jest, nie ma już tej na 3. Jak piszę Zoila, ja bym poleciła Ci tą za 15 zł bez przegródek Tam wchodzi na pewno 8 kwadratów + 4 kółka, analogicznie samych kółek więcej, więc może to być najlepsza dla Ciebie opcja. Co do tych paletek na przegródki, jak już bardzo chcesz to polecam na kwadraty, bo najnowsze kolekcje kolorystyczne wychodzą własnie w nich (no i Rainbowy tylko w kwadratach występują), a spokojnie wkład okrągły w tą kwadratową dziurę włożysz :P

Co do ogólnie paletek z lusterkami, to jest 1, 2 i 3 na kwadraty, 5 na kółka i ta bez przegródek, reszta to przesuwane.

Czyli w sumie to taki perfumowany gadżet ^^
Obniucham przy najbliższej okazji )
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 10:49   #1269
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Czyli w sumie to taki perfumowany gadżet ^^
Obniucham przy najbliższej okazji )
polecam je posmarowac na skórę i odczekać parę minut, dopiero potem wąchać. one mają wszystkie taką dziwną, kremową nutę, która się za chwilę ulatnia i zostaje sam, już miły zapaszek. dla mnie najładniejszy jest fioletowy i mandarynkowy
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 12:31   #1270
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
mieszcza się te wkłady w kasetke, maja dokładnie takie wymiary jak róże
Dzięki za info odnośnie kasetek, to ja o to pytałam

Jeśli chodzi o perfumy w kremie, to jak dla mnie niewypał i zbędny gadżet... Malując kogoś równie dobrze można nałożyć na nadgarstki odrobinę zapachu, którego używamy lub balsam perfumowany i efekt lepszy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 12:40   #1271
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dzięki za info odnośnie kasetek, to ja o to pytałam

Jeśli chodzi o perfumy w kremie, to jak dla mnie niewypał i zbędny gadżet... Malując kogoś równie dobrze można nałożyć na nadgarstki odrobinę zapachu, którego używamy lub balsam perfumowany i efekt lepszy.
jedyny ich plus jest taki, że są małe i lekkie, więc nie zajmują miejsca np. w torebce, no i się nie wyleją.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 13:21   #1272
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
jedyny ich plus jest taki, że są małe i lekkie, więc nie zajmują miejsca np. w torebce, no i się nie wyleją.
Dla mnie jednak to trochę mało.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 14:16   #1273
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

moze kieds kupie bo idea nawet mi sie podoba,ale raczej na chłodniejszcze miesiące wiecie,taki gadzet za dwie dychy.

Swoją drogą ciekawe czy będa jakies lakierowe nowości na jesień. Niby jeszcze daleko,ale zawsze jak sie zbliża sierpień ja juz czuje jesien
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 15:27   #1274
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
moze kieds kupie bo idea nawet mi sie podoba,ale raczej na chłodniejszcze miesiące wiecie,taki gadzet za dwie dychy.

Swoją drogą ciekawe czy będa jakies lakierowe nowości na jesień. Niby jeszcze daleko,ale zawsze jak sie zbliża sierpień ja juz czuje jesien
perfumy z kasetką 35 zł sam wkład 21.

ja też tak mam z tą jesienią ale szczerze mówiąc wątpię, bo mam wrażenie że Inglot nie za bardzo nadąża za trendami jeśli chodzi o paznokcie... i pewnie nawet jeśli wypuszczą jakąś kolekcję, to będą ze 3 kolory i tylko O2M albo dopiero na zimę
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 15:45   #1275
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
perfumy z kasetką 35 zł sam wkład 21.

ja też tak mam z tą jesienią ale szczerze mówiąc wątpię, bo mam wrażenie że Inglot nie za bardzo nadąża za trendami jeśli chodzi o paznokcie... i pewnie nawet jeśli wypuszczą jakąś kolekcję, to będą ze 3 kolory i tylko O2M albo dopiero na zimę

oh well, no to moje chciejstwo lekko opadło.

Mnie denerwuje że Inglot tworzy niby to nową kolekcję ale ze znanych produktóch np: (wiem, bo pokozywali na FB i osoby komentujące to odkryły bo ja bym sie dala nabrac jak z jakas lazurowa kolekcja chyba?)

http://www.cosmopolitan.co.uk/beauty...eup-collection

Tak na marginesie, szukając tego linku odkryłam że Inglot miał Coffie Colletion - lakiery kojarze, ale reszta wydawała mi się Noble Collection
http://lipglossismylife.com/2013/05/...ee-collection/

taka rozkmina
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 15:55   #1276
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
oh well, no to moje chciejstwo lekko opadło.

Mnie denerwuje że Inglot tworzy niby to nową kolekcję ale ze znanych produktóch np: (wiem, bo pokozywali na FB i osoby komentujące to odkryły bo ja bym sie dala nabrac jak z jakas lazurowa kolekcja chyba?)

http://www.cosmopolitan.co.uk/beauty...eup-collection

Tak na marginesie, szukając tego linku odkryłam że Inglot miał Coffie Colletion - lakiery kojarze, ale reszta wydawała mi się Noble Collection
http://lipglossismylife.com/2013/05/...ee-collection/

taka rozkmina
Robią tak często , ten lakier to chyba ta stara kolekcja metaliczna( poza lustrzanym nietypowym srebrem bardzo nieudana zresztą:P
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 16:00   #1277
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Robią tak często , ten lakier to chyba ta stara kolekcja metaliczna( poza lustrzanym nietypowym srebrem bardzo nieudana zresztą:P

mistrzami są ludzie z fb Inglot RR, co zdjecie to mi sie wydaje że to jakas nowa kolekcja
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 16:04   #1278
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
perfumy z kasetką 35 zł sam wkład 21.

ja też tak mam z tą jesienią ale szczerze mówiąc wątpię, bo mam wrażenie że Inglot nie za bardzo nadąża za trendami jeśli chodzi o paznokcie... i pewnie nawet jeśli wypuszczą jakąś kolekcję, to będą ze 3 kolory i tylko O2M albo dopiero na zimę
Dla mojego portfela lepiej bo świruje na punkcie tych lakierów i ostatnio kupuje kolekcjami . Niestety w Niemczech najnowszą kolekcją jest ta z jesieni 2013 a w Polsce będę pod koniec sierpnia więc jeszcze nie zakupiłam tych niebieskości z kolekcji letniej.

Myślę że na jesień coś wypuszczą i wydaje mi się że coś większego z kwadraciaków bo dawno nie było... Ostatnio wypuszczają głownie O2m ..
Są ok ale zbieram gł kwadratowe. Oddychacze kupuję od czasu do czasu.
Zimą powinni wypuścić jakieś odjechane czerwienie ze złotem .. Z dużymi złotymi płatami lub czernie z migoczącym brokatem.. czemu oni na to nie wpadli? Ogólnie kolekcje letnie są bardziej udane w ostatnich latach.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
mistrzami są ludzie z fb Inglot RR, co zdjecie to mi sie wydaje że to jakas nowa kolekcja
Widziałam ostatnio w jakiejś gazecie...super nowości trend na lato i lakier 670 o2M wypuszczony dwa lata temu.. W konia nas robią
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 14:56   #1279
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Inglot cz. III

Kawowa kolekcja lakierów była świetna, żałuję do tej pory że nie kupiłam wszystkich podobała mi się też ubiegłoroczna na wiosnę i na lato, obecna lazurowa za to szału nie robi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 15:48   #1280
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Kawowa kolekcja lakierów była świetna, żałuję do tej pory że nie kupiłam wszystkich podobała mi się też ubiegłoroczna na wiosnę i na lato, obecna lazurowa za to szału nie robi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
M się ta niebieska kolekcja bardzo podoba. Lazurowa to ta Om2? Bo mi umknęło. Ostatnio widziałam jagodową i tą kupiłam, bardzo mi się podobała ....ale to było w lutym)
Muszę uzupełnić braki bo mi się zielenieje kończą( schodziły mi szybko w tym roku).
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 09:28   #1281
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Inglot cz. III

Czy wiecie może, czy da się tę paletkę zapełnić tylko kwadratami? Czy ona jest przemyślana właśnie w ten sposób, żeby mieściło się 8 kwadratów i 4 kółka?

Foto z bloga innooka.pl.
Jeśli macie tę paletkę możecie mi wrzucić foto poglądowe jak się mieszczą cienie "kwadraty" w różnych konfiguracjach?
Byłabym wdzięczna.
Planuję zakup dwóch takich paletek - jednej tylko do cieni, drugiej do pudru, różu, bronzera, ale nie wiem, czy mi to się pomieści. Często kursuję na trasie dom-stancja i muszę mieć jakiś kompaktowy zestaw najpotrzebniejszych rzeczy
Jeszcze jedno pytanie laika: wkłady długie prostokątne już wyszły z sprzedaży?
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 12:36   #1282
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie laika: wkłady długie prostokątne już wyszły z sprzedaży?
Tak.
__________________
We love you, Arsenal, we do!
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 23:45   #1283
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

W sklepie internetowym jest pare odżywek do paznokci za połowę ceny!
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 19:43   #1284
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Czy wiecie może, czy da się tę paletkę zapełnić tylko kwadratami? Czy ona jest przemyślana właśnie w ten sposób, żeby mieściło się 8 kwadratów i 4 kółka?

Foto z bloga innooka.pl.
Jeśli macie tę paletkę możecie mi wrzucić foto poglądowe jak się mieszczą cienie "kwadraty" w różnych konfiguracjach?
Byłabym wdzięczna.
Planuję zakup dwóch takich paletek - jednej tylko do cieni, drugiej do pudru, różu, bronzera, ale nie wiem, czy mi to się pomieści. Często kursuję na trasie dom-stancja i muszę mieć jakiś kompaktowy zestaw najpotrzebniejszych rzeczy
Jeszcze jedno pytanie laika: wkłady długie prostokątne już wyszły z sprzedaży?
Nie da się wypełnić palety idealnie kwadratami. Nie mam niestety wystarczająco dużo kwadratów/prostokątów aby wypełnić paletkę ale mam nadzieję, że Ci te fotki pomogą.
W zależności od ułożenia można zmieścić 8 albo 9 prostokątów.

Na pierwszej fotce z tym rudym cieniem chodziło mi o to, że on już tam nie wejdzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ing.jpg (105,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ing2.jpg (108,9 KB, 37 załadowań)
__________________



Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2014-08-04 o 19:45
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 21:51   #1285
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Inglot cz. III

O super, dziękuję!!! Dokładnie o to mi chodziło
Możesz mi jeszcze napisać numerek tego cienia w kolorze cappucino? Przepiękny jest!

Póki co kupiłam jedną paletkę i zastanawiam się jakie cienie do niej dokupić. Na co dzień używam cienia beżowego, ciemnego brązu do załamania powieki, czerni do kreski, ciepłego brązowego metallica na całą powiekę i szampańskiego/różowego metallica do wewnętrznego kącika (pierwszy i piąty cień z tej paletki w linku)
http://9lives.co.za/wp-content/uploa...4340387883.jpg
Na pewno te cienie kupię, bo używam ich bardzo często. Dodatkowo myślę też o brązach rainbow, bo brązów nigdy za wiele. Wiecie może, czy poszczególne "paski" w rainbow mają swoje odpowiedniki normalne?
Czy róż/bronzer = 2 cienie? Jeśli chodzi o wielkość
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 21:59   #1286
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
O super, dziękuję!!! Dokładnie o to mi chodziło
Możesz mi jeszcze napisać numerek tego cienia w kolorze cappucino? Przepiękny jest!
Nie wiem o który kolor dokładnie chodzi więc zaznaczyłam na zdjęciu dwa. Obydwa są z kolekcji Noble
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ing.jpg (106,1 KB, 36 załadowań)
__________________



Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2014-08-05 o 07:29
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 07:22   #1287
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
O super, dziękuję!!! Dokładnie o to mi chodziło
Możesz mi jeszcze napisać numerek tego cienia w kolorze cappucino? Przepiękny jest!

Póki co kupiłam jedną paletkę i zastanawiam się jakie cienie do niej dokupić. Na co dzień używam cienia beżowego, ciemnego brązu do załamania powieki, czerni do kreski, ciepłego brązowego metallica na całą powiekę i szampańskiego/różowego metallica do wewnętrznego kącika (pierwszy i piąty cień z tej paletki w linku)
http://9lives.co.za/wp-content/uploa...4340387883.jpg
Na pewno te cienie kupię, bo używam ich bardzo często. Dodatkowo myślę też o brązach rainbow, bo brązów nigdy za wiele. Wiecie może, czy poszczególne "paski" w rainbow mają swoje odpowiedniki normalne?
Czy róż/bronzer = 2 cienie? Jeśli chodzi o wielkość

ta róż to 2 cienie, a puder to2 róże, 4 cienie Ja właśnie wymieniłam sobie teraz jedną paletkę na paletke na 4 pudry i w niej cienie trzymam (z normalnych cieniowych paletek ciężko mi wkłady kwadratowe wyjąć)

Co do odpowiedników rainbow, to wydaje mi się że nie ma, ale niech ktoś się jeszcze wypowie bo pewności nie mam.

Co do odcieni w paletce, to ja bym dokupiła jakiś cielisty beżowy nadajacy się na całą powiekę napewno albo właśnie rainbowa z jasnymi kolorami.

ja mam chyba 2 brązowe rainbowy, jeden nude beżowy i jeden nude bardziej różowy z takich neutralnych.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 09:02   #1288
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Inglot cz. III

Będę myśleć jak będę w Inglocie Najchętniej przygarnęłabym wszystkie cienie


Znalazłam takie coś (foty z bloga pyrazbzikiem: http://pyrazbzikiem.blogspot.com/201...-awaryjna.html)
Da się tę paletkę wypełnić w 100% cieniami, tyle że mieszając z Catrice, które są mniejsze I chyba tak też zrobię, bo nie mają jakiejś zupełnie marnej jakości
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne

Edytowane przez hahihehy
Czas edycji: 2014-08-05 o 09:29
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 10:50   #1289
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Znalazłam takie coś (foty z bloga pyrazbzikiem: http://pyrazbzikiem.blogspot.com/201...-awaryjna.html)
Da się tę paletkę wypełnić w 100% cieniami, tyle że mieszając z Catrice, które są mniejsze I chyba tak też zrobię, bo nie mają jakiejś zupełnie marnej jakości
Ooo, fajnie to wygląda Świetny pomysł na zagospodarowanie paletki. Mam jedną, ale jest zapełniona starymi paseczkami i kwadratami.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 14:19   #1290
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Znalazłam takie coś (foty z bloga pyrazbzikiem: http://pyrazbzikiem.blogspot.com/201...-awaryjna.html)
Da się tę paletkę wypełnić w 100% cieniami, tyle że mieszając z Catrice, które są mniejsze I chyba tak też zrobię, bo nie mają jakiejś zupełnie marnej jakości
Bardzo pomysłowe, całe miejsce wykorzystane

Chciałam Was prosić o radę. Ostatnio kupiłam puder HD w kolorze 504 (i tym samym poszukiwania idealnego bronzera uważam za zakończone), włożyłam go do kasetki na 4 róże. Chcę ją zapełnić czymś rozświetlającym, woskiem i cieniem do brwi oraz różem. Czytałam na KWC o różach-wkładach i opinie są takie sobie. Może lepiej przeznaczyć to miejsce na inny produkt? Mam bardzo jasną, tłustą cerę, obawiam się głównie o trwałość koloru.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.