Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-13, 21:40   #2191
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Może Max Factor 3w1?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 05:47   #2192
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Crythy Pokaż wiadomość
Hej,
Szukam odpowiednika podkładu rimmel stay matte. Z racji tego,że jest promocja w rosmmannie chciałabym kupić coś droższego. Mam problematyczną cerę alergiczną, tłustą albo mieszaną sama nie wiem.Szukam czegoś co by po nałożeniu wyglądało bardziej naturalnie niż rimmel. Po użyciu nawet stay matte po pewnym czasie się świecę. Miałam wcześniej podkłady loreal Lumi Magique i Estee LAuder Double Wear ,ale okazały się niestety niewypałem. Doradzi mi któraś z was?
Dlaczego te podkłady się nie sprawdziły ? Są zupełnie różne. To dość istotne dlaczego okazały się niewypałami bo będę wiedzieć jakich cech szukasz i ( zupełnie nie szukasz) w podkładzie.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 08:59   #2193
sno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny,
jaki podkład poleciłybyście do cery z głębszymi zmarszczkami i mocnymi przebarwieniami, przetłuszczającej się ale z tendencją do suchych skórek? Coś mocno kryjącego i trwałego, ale jednocześnie nie podkreślającego zmarszczek.
sno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 09:03   #2194
Sasha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 279
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

może spróbuj pudru matującego / transparentnego np. Eveline. Jest b. dobry i nic sie nie świeci
Sasha100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:44   #2195
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sno Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
jaki podkład poleciłybyście do cery z głębszymi zmarszczkami i mocnymi przebarwieniami, przetłuszczającej się ale z tendencją do suchych skórek? Coś mocno kryjącego i trwałego, ale jednocześnie nie podkreślającego zmarszczek.
Jedyne co przychodzi mi do głowy to Chanel perfection lumiere. To nie jest mój ulubiony podklad ale jeśli ktoś nie ma cery skłonnej do zapychania to on może przy podobnej cerze być strzałem w dychę
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 16:37   #2196
Crythy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 98
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Może Max Factor 3w1?
Hmm ma dobre recenzje, jutro wybiorę się do drogerii i zobaczę jakie mają odcienie. Mam bardzo jasną cerę.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Dlaczego te podkłady się nie sprawdziły ? Są zupełnie różne. To dość istotne dlaczego okazały się niewypałami bo będę wiedzieć jakich cech szukasz i ( zupełnie nie szukasz) w podkładzie.
Ten loreala miałam idealnie dobrany odcień, fajnie wyglądał na twarzy,ale niestety tylko przez pół godziny, potem się okropnie świeciłam. Wyglądało to naprawdę nieciekawie. Wtedy jeszcze nie wiedziałam ,ze podkłady rozświetlające nie są dla mnie. Z estee było podobnie , świeciłam się w dodatku miałam wrażenie ,że mam maskę na twarzy( wydawał mnie się za ciężki) i miałam niestety ciut za ciemny odcień. W sumie dlatego najlepszy jak do tej pory jest ten rimmela ,ale nadal nie jest idealny, ok wygląda tak gdzieś przez 3h .
Cytat:
Napisane przez Sasha100 Pokaż wiadomość
może spróbuj pudru matującego / transparentnego np. Eveline. Jest b. dobry i nic sie nie świeci
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-kamieniu.html Chodzi Ci o ten? Póki co używam synergen ,ale średnio daje radę+ bibułki matujące.
Crythy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 16:59   #2197
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Po Double wear się świeciłaś? To niedobrze bo to eden z bardziej matujących podkładów na rynku. Iżywałaś shiseido Sun protection albo Everlastinga( jeśli masz bardzo duży problem ze świeceniem to ten drugi polecam w kompakcie)
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 19:06   #2198
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mam cerę suchą + sińce pod oczami + zielone żyłki wokół oczu

Jaki podkład ?
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 19:15   #2199
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez elf01 Pokaż wiadomość
Mam cerę suchą + sińce pod oczami + zielone żyłki wokół oczu

Jaki podkład ?
Pod oczy to lepiej korektor jaka półka cenowa Cie interesuje?
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 20:13   #2200
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ceny 20- 40 zł Ok to może byś mi zaproponowała jakiś podkład do cery suchej i dobry korektor
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 20:16   #2201
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Wake - me up można dostać chyba za ok 40 zł. To dobry , rozświetlający podkład. Nie przesusza i ładnie wygląda , ma taki trochę efekt dewy ale kryje trochę lepiej niż większość podkładow tego typu.

Loreal ma dobre korektory rozświetlające pod oczy, niestety nie wiem jak silnego krycia potrzebujesz.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 17:57   #2202
nicniemuszeex3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Exclamation Który podkład wybrać?! Pomocy!

Dziewczyny! W związku z promocją rossmanna 1+1 postanowiłam pozbyć się podkładu rimmela match perfection i zastąpić go czymś ze sprawdzonego max factora. I tu zastanawiam się nad dwoma typami:
1. All day flawlless 3in1 - ten podklad mialam juz kiedys, jestem z niego zadowolona, byl dopasowany do mojej cery, choć nie zawsze udawalo mu sie zakrywac wypryski i musialam uzywac do tego korektora.
2. Skin luminizer - nie uzywalam go nigdy, ale nie wiem czemu bardzo mnie kusi.

Moja cera jest srednio wymagajaca. Dwa razy w miesiacu pojawia sie u mnie wysyp w postaci 3-5 sporej wielkosci pryszczy. Policzki i broda maja sklonnosc do suchosci, a czolo do przetluszczania. Mam jasną cerę i sporo przebarwien wiec zalezy mi na kryciu. Co waszym zdaniem powinnam wybrac? A moze macie inny podklad Maxfactora warty polecenia?
nicniemuszeex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 18:24   #2203
Crythy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 98
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Po Double wear się świeciłaś? To niedobrze bo to eden z bardziej matujących podkładów na rynku. Iżywałaś shiseido Sun protection albo Everlastinga( jeśli masz bardzo duży problem ze świeceniem to ten drugi polecam w kompakcie)
Niestety tak. Nie używałam tych podkładów ,które wymieniłaś. Dzięki za radę. Rozejrzę się po drogerii.
Crythy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 08:01   #2204
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Który podkład wybrać?! Pomocy!

nicniemusze

Jeśli masz skóre mieszaną to odpuść luminaizera. Zwłaszcza jeśli to ma być taki codzienny podkład, a nie tylko wyjściowy kosmetyk

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-11-16 o 10:19 Powód: Dopisuję literkę "a"
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 10:17   #2205
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Który podkład wybrać?! Pomocy!

Cytat:
Napisane przez nicniemuszeex3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! W związku z promocją rossmanna 1+1 postanowiłam pozbyć się podkładu rimmela match perfection i zastąpić go czymś ze sprawdzonego max factora. I tu zastanawiam się nad dwoma typami:
1. All day flawlless 3in1 - ten podklad mialam juz kiedys, jestem z niego zadowolona, byl dopasowany do mojej cery, choć nie zawsze udawalo mu sie zakrywac wypryski i musialam uzywac do tego korektora.
2. Skin luminizer - nie uzywalam go nigdy, ale nie wiem czemu bardzo mnie kusi.

Moja cera jest srednio wymagajaca. Dwa razy w miesiacu pojawia sie u mnie wysyp w postaci 3-5 sporej wielkosci pryszczy. Policzki i broda maja sklonnosc do suchosci, a czolo do przetluszczania. Mam jasną cerę i sporo przebarwien wiec zalezy mi na kryciu. Co waszym zdaniem powinnam wybrac? A moze macie inny podklad Maxfactora warty polecenia?
Przesuwam we właściwe miejsce.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 14:08   #2206
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 456
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

a co sądzicie o Maybelline affinitone ? Jakie ma krycie i w jakiej cenie go kupie? Zalezy mi na kryciu
nowa121212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 19:33   #2207
nicniemuszeex3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o Maybelline affinitone ? Jakie ma krycie i w jakiej cenie go kupie? Zalezy mi na kryciu
Jeśli chodzi o krycie to affinitone zdecydowanie NIE.
nicniemuszeex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 20:18   #2208
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 456
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

to w takim razie jaki podkład ktory bardzo dobrze kryje ? chce zeby mial odcien zołty a nie rózowy
nowa121212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 21:19   #2209
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

O kryjących podkładach była tu mowa nieraz, poczytaj wątek i skorzystaj z wyszukiwarki.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-16, 21:24   #2210
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Pokaż wiadomość
to w takim razie jaki podkład ktory bardzo dobrze kryje ? chce zeby mial odcien zołty a nie rózowy
jedne z najmocniej kryjących i trwałych to EL DW odcień bone lub trochę ciemniejszy sand - jeśli chodzi o żółte
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 23:32   #2211
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Po próbach już wiem jaki kolor revlona jest dla mnie na razie wake up daje rade, w ogóle mam wrażenie, że po godzinie wygląda lepiej niż wcześniej, ładnie się stapia ze skórą tak na przyszłość zapytam, czy maybelline 3 in 1 nadaje się do suchej skóry? Bo krycie ma ponoć dobre...
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 09:26   #2212
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Revlon po godzinie wygląda lepiej czy wake me up? Ja wake me up bardzo lubiłam. Fajny podkład.
Co do pytania to chodzi Ci o ten podkład w sticku? Ponoć nadaje się do cer suchych duźo bardziej niź do mieszanych ale ja go nie miałam.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-11-17 o 14:47
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 14:22   #2213
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 456
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Revlon utrzymuje sie bardzo dlugi ale wchodzi w krostki oraz zmarszczki mimiczne i ogolne
nowa121212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 14:48   #2214
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Pokaż wiadomość
Revlon utrzymuje sie bardzo dlugi ale wchodzi w krostki oraz zmarszczki mimiczne i ogolne
Ja ogólnie jestem bardzo anty Revlonowa...
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 18:10   #2215
201701190853
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Myślicie że podkład wake me up nada się do cery z rumieniem?
Może spróbować razem z jakąś zieloną bazą pod podkład, może ktoś coś doradzi
201701190853 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 20:05   #2216
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Revlon po godzinie wygląda lepiej czy wake me up? Ja wake me up bardzo lubiłam. Fajny podkład.
Co do pytania to chodzi Ci o ten podkład w sticku? Ponoć nadaje się do cer suchych duźo bardziej niź do mieszanych ale ja go nie miałam.
z opinii użytkowniczek wynika że nadaje się właśnie do tłustych cer bo daje suche pudrowe wykończenie i dramatycznie podkreśla nawet tylko trochę bardziej suche partie skóry. Nie wiem, nie próbowałam-tylko wyczytałam a opinie ma raczej słabe. Na cerach niedostatecznie nawilżonych daje ponoć ciastowaty efekt.
_ewenement_ jeśli masz bardzo jasną skórę to Wake Me Up nie sprawdzi się przy bladej zaczerwienionej buzi. On ma jakiś pomarańczowo odcień i na czerwonawej skórze może robić cegłę(chyba że dasz zielony dobrze kryjący korektor pod).
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 20:15   #2217
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
z opinii użytkowniczek wynika że nadaje się właśnie do tłustych cer bo daje suche pudrowe wykończenie i dramatycznie podkreśla nawet tylko trochę bardziej suche partie skóry. Nie wiem, nie próbowałam-tylko wyczytałam a opinie ma raczej słabe. Na cerach niedostatecznie nawilżonych daje ponoć ciastowaty efekt.
_ewenement_ jeśli masz bardzo jasną skórę to Wake Me Up nie sprawdzi się przy bladej zaczerwienionej buzi. On ma jakiś pomarańczowo odcień i na czerwonawej skórze może robić cegłę(chyba że dasz zielony dobrze kryjący korektor pod).
Wiesz co.. Moja przyjaciółka go testowała i mówi że do tłustych się nie nadaje... Spływał jej po 1,5 godziny. Ufam jej bo testuje z zapałem większym niż ja wskazywało by to na to że ten podkład jest zły po prostu.
Producent pisał coś o komforcie suchej skóry, ale wiadomo...
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 17:55   #2218
mercii8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć dziewczyny, bardzo ale to bardzo proszę Was o pomoc - nie chcę się rozczarować.

Mam 17 lat, cerę tłustą i skłonną do trądziku - aczkolwiek krostki wyskakują raczej już pojedynczo i nie są największym problemem. Ostatnio moją pielęgnację ograniczyłam do minimum, dzięki czemu (tak myślę) moja cera wygląda duuużo lepiej. Pomógł mi w tym olej lniany - polecam! Głównym problemem są zaczerwienienia na twarzy. Chciałabym aby podkład nie byl zbyt ciężki (rozsszerzone pory i krostki nie skorzystałyby na tym na pewno), wyrównujący koloryt (zależy mi właśnie najbardziej na tym). No i dobrze by było, gdyby nie wysuszał cery - stosowałam kilka podkładów i cera świeciła się po nich w rezultacie jeszcze mocniej.
Zastanawiam się nad kupnem podkładu Bourjois 123 Perfect Foundation, co myślicie?
Czytałam opinie, ale wiadomo, że ciężko ocenić czy mi będzie odpowiadać A może macie jakąś lepszą propozycję? Jestem w stanie wydać do 80 zł.

Dzięki za odpowiedzi
mercii8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 18:00   #2219
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 456
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

jesli chodzi ci bardziej o wyrownanie kolorytu skory niz krycie tradziku polecam pierre rene . nie wysusza ale w miare matuje ale nie jest to mat tępy
nowa121212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 00:00   #2220
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez mercii8 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, bardzo ale to bardzo proszę Was o pomoc - nie chcę się rozczarować.

Mam 17 lat, cerę tłustą i skłonną do trądziku - aczkolwiek krostki wyskakują raczej już pojedynczo i nie są największym problemem. Ostatnio moją pielęgnację ograniczyłam do minimum, dzięki czemu (tak myślę) moja cera wygląda duuużo lepiej. Pomógł mi w tym olej lniany - polecam! Głównym problemem są zaczerwienienia na twarzy. Chciałabym aby podkład nie byl zbyt ciężki (rozsszerzone pory i krostki nie skorzystałyby na tym na pewno), wyrównujący koloryt (zależy mi właśnie najbardziej na tym). No i dobrze by było, gdyby nie wysuszał cery - stosowałam kilka podkładów i cera świeciła się po nich w rezultacie jeszcze mocniej.
Zastanawiam się nad kupnem podkładu Bourjois 123 Perfect Foundation, co myślicie?
Czytałam opinie, ale wiadomo, że ciężko ocenić czy mi będzie odpowiadać A może macie jakąś lepszą propozycję? Jestem w stanie wydać do 80 zł.

Dzięki za odpowiedzi
123 miałam odlewkę i niestety ciemniał, a to skreśla u mnie podkład na wstępie. Co do odpowiedzi powyżej - nie polecałabym Skin Balance jako lekkiego podkładu, bo to jest wręcz tynk do ścian, który ciemnieje, daje bardzo nienaturalne wykończenie i zastyga w tak szybkim tempie, że poprawki nie są możliwe. Poza tym - u mnie powodował początkowo wysyp alergiczny, później wysuszenie skóry, a na końcu tonę podskórnych nieprzyjaciół.
Proponowałabym szukać na twoim miejscu podkładów długotrwałych (niekoniecznie matujących), które utrwalisz porządnym pudrem sypkim typu Paese albo Kryolan (ewentualnie Manhattan). Sypkie, mocno matujące pudry są w stanie uratować większość podkładów.
Może Rimmel Lasting Finish? Jeśli jesteś nim zainteresowana, polecam spróbować starej wersji w tubce (jest dostępna w większości drogerii), a jest lepiej kryjąca, bardziej trwała i ma większą gamę odcieni od tej, która niedawno wyszła na rynek (szklane opakowanie z pompką). Mnie on nigdy nie przesuszył, ma gęstą konsystencję, ale nie jest tak ciężki jak np. Colorstay, używałam go (i nadal używam, ale w okresie letnim, kiedy jestem opalona) dobre kilka lat, nigdy nie zapchał, utrwalony pudrem siedzi cały dzień na buzi, a krycie jest średnie z możliwością budowania do mocnego. Tubka kosztuje ok. 30zł, nowa wersja 40zł.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.