Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-23, 07:04   #3331
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jest jakiś przybliżony czas dostawy przesyłek z Korei? Sprzedawca wysłał do mnie przesyłkę, mam jej numer ale jest napisane, że przybliżona dostawa 6 czerwca-7 lipca, przecież ja do lipca nie wytrzymam
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 07:42   #3332
mag_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 33
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Jest jakiś przybliżony czas dostawy przesyłek z Korei? Sprzedawca wysłał do mnie przesyłkę, mam jej numer ale jest napisane, że przybliżona dostawa 6 czerwca-7 lipca, przecież ja do lipca nie wytrzymam
Około 2 tygodnie, jeżeli to przesyłka ekonomiczna. W tydzień dociera do Polski i tydzień leży w którymś z WERów. Moja ostatnia wysłana 2 maja została doręczona 17.

Edytowane przez mag_b
Czas edycji: 2016-05-23 o 07:45
mag_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 08:50   #3333
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziękuję mag_b
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 08:54   #3334
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 796
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

dziewczyny, czy miałyście kiedyś Wrinkle Snail System Cream z the skin house? Gdzie kupiłyście?

Nie mogę znaleźć żadnego polskiego dystrybutora. Jak wrażenia ogólne?
__________________
PROSZĘ KLIKNIJ W MÓJ LINK!!!!!

bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 08:56   #3335
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez bizarrella Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy miałyście kiedyś Wrinkle Snail System Cream z the skin house? Gdzie kupiłyście?



Nie mogę znaleźć żadnego polskiego dystrybutora. Jak wrażenia ogólne?


Skin house napewno jest na gmarket. Nie wiem tylko czy akurat ten produkt
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 11:13   #3336
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Znacie może OHUI Second Skin BB Cream 35ml No.2 Honey Beige?
Nie mogę znaleźć opinie ani koloru na temat tego produktu.


---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Uzywalyscie z O HUI bb czy cc?Ciekawa jestem czy maja bardziej tresciwe czy lekkie konsyatencje.Nie ma na ebayu probek w wybranym przeze mnie kolorze a zastanawiam sie czy nie kupic calego opakowania w ciemno


Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 11:33   #3337
mag_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 33
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Znacie może OHUI Second Skin BB Cream 35ml No.2 Honey Beige?
Nie mogę znaleźć opinie ani koloru na temat tego produktu.
A patrzyłaś na naverze? Jest kilka opinii na temat tego BB.
http://m.blog.naver.com/kook0075/220645398389
http://m.blog.naver.com/thdaldudwjdw/220640123764
http://m.blog.naver.com/lovebin56/220638899639
http://m.blog.naver.com/jsolove011/220623751593
mag_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-23, 12:20   #3338
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dzięki, choć nie rozumiem widzę kolor. Mag_b tłumaczysz jakoś takie blogi?Nie mogę skopiować tekstu, żeby wrzucić w tłumacza google.
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 14:31   #3339
22e34b797ff423390419c9479dd7b2de1d65296b_5e224a824bca3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 132
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Znalazłam u Ratzilli taki filtr: ROHTO SKIN AQUA UV super moisture Gel SPF50+ PA++++. I teraz się mocno zastanawiam, czy zamawiać, bo ma super skład pod kątem potencjalnego zapychania a to dla mnie niezwykle ważne - co mi z ochrony, kiedy będę wyglądać jak muchomor...). Ale nie wiem jak z realną ochroną. Może ktoś miał z nim jakieś doświadczenia? Warto?
22e34b797ff423390419c9479dd7b2de1d65296b_5e224a824bca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 15:35   #3340
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Niestety nie wiem nawet jaki kolor prezentują
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 11:03   #3341
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Poważnie podchodzę do wybory bb na/cc na lato. Mam kilka typów w wersji cushion ,znacie?Jakieś uwagi na ich temat?
-Hera UV Mist-podobno twarz wygląda świeżo i rewelacyjnie nawilża ale trzyma się krótko, a że idzie lato, a ja mam skórę mieszaną to chyba jednak nie
-Sulwhasoo PerPecting Cushion Foundation -podobno treściwe i wnioski mam podobne jak do Hery
-Hanyul Luminant Cushion- przekonuje mnie recenzja 2cats na jego temat i decyzja padła, że go chcę.Znacie produkty Hanyul?Dla mnie to zupełnie nieznana firma.

No i kwesta filtra pod bb. Mam trudny wybór pomiędzy
Hera sun mate essence gel spf 40, Hera Sun Mate Protector SPF 50
oraz Anessa nie wiem tylko która.
Czy jest to dobry wybór pod bb
Będę wdzięczna za uwagi
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-25, 10:00   #3342
mireille23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 181
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witajcie dziewczyny
Czy któraś z was używała kremów BB Erborian dostępnych w Sephorze? Przymierzam się do zakupu, ale nie umiem znaleźć żadnych recenzji.
mireille23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 15:05   #3343
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, w jaki sposób mogę śledzić przesyłkę z eBay z Korei?Mam numer przesyłki,wybrałam Standard Int'l Shipping. W końcu kupiłam Verite amore pacific uv multi cushion.





---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Sorry,znalazłam już stronę Korea Post
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 13:54   #3344
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny ratujcie. Co na porost włosów?Fryzjer obciął mi dziś grzywkę o dwa cm za krótką, wyglądam jak giermek....Musi mi to szybko odrosnąć, za miesiąc mam ważną imprezę a z tą grzywką nic nie można zrobić. Jakieś azjatyckie cuda na porost?
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 14:20   #3345
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie. Co na porost włosów?Fryzjer obciął mi dziś grzywkę o dwa cm za krótką, wyglądam jak giermek....Musi mi to szybko odrosnąć, za miesiąc mam ważną imprezę a z tą grzywką nic nie można zrobić. Jakieś azjatyckie cuda na porost?
Słyszałam tylko o sławnym Kaminomoto i Andrea, której skład jest niepewny.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 14:23   #3346
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Nie wazny sklad kiedy czlowiek w desperacji😃! Dzieki , zaraz wygoogluje

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 15:08   #3347
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Nie wazny sklad kiedy czlowiek w desperacji😃! Dzieki , zaraz wygoogluje

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
Ja zaryzykowałam i juz do mnie pełznie
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 20:13   #3348
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jaki sposób mogę śledzić przesyłkę z eBay z Korei?Mam numer przesyłki,wybrałam Standard Int'l Shipping. W końcu kupiłam Verite amore pacific uv multi cushion.





---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Sorry,znalazłam już stronę Korea Post
na naszej stronce też możesz śledzić
http://emonitoring.poczta-polska.pl/
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 21:42   #3349
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
na naszej stronce też możesz śledzić
http://emonitoring.poczta-polska.pl/
No proszę,faktycznie!Nigdy bym na to nie wpadła!Wielkie dzięki!
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 12:08   #3350
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z azjatyckimi peelingami do twarzy? Potrzebuję jakiegoś łagodnie ścierającego kosmetyku, który nie ściągnie skóry, ale zrobi swoje. Na początku myślałam o masce Innisfree Super Volvanic Porę Clay Mask Sebum Control, zainteresowało mnie to, że nie trzeba jej spryskiwać podczas trzymania na twarzy, czego nie znoszę w glinkach. Przeczytałam jednak, że ona głównie chłodzi i odtłuszcza skórę, a mnie chodzi o usuwanie suchych skórek i lekkie tarcie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 17:36   #3351
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z azjatyckimi peelingami do twarzy? Potrzebuję jakiegoś łagodnie ścierającego kosmetyku, który nie ściągnie skóry, ale zrobi swoje. Na początku myślałam o masce Innisfree Super Volvanic Porę Clay Mask Sebum Control, zainteresowało mnie to, że nie trzeba jej spryskiwać podczas trzymania na twarzy, czego nie znoszę w glinkach. Przeczytałam jednak, że ona głównie chłodzi i odtłuszcza skórę, a mnie chodzi o usuwanie suchych skórek i lekkie tarcie.
Mam It's Skin mango, peeling w żelu. Bardzo niepozorny, na początku miałam wrażenie, że nic nie ściera, ale podrażniłam sobie nim skórę Strasznie podstępne te peelingi.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 18:29   #3352
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Chimay, a nie może być po prostu odrobinka korundu wymieszanego z większą kapką olejku hydrofilnego? Rozumiem, że już słyszałaś i testowałaś? Czy szukasz peelingow wśród azjatyków z ciekawości?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 18:56   #3353
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

It's Skin jest mi na razie znane z dwóch ichniejszych kremów wodnych, w tym obecnie męczę PO Effector 10, ten co ma niby pory zwężać. Azjatyckie peelingi to dla mnie zupełna niewiadoma, ale już widzę, że są często żelowe. W tym żelu są jakieś substancje ścierne czy są one enzymatyczne?

Korund to jest wściekły zdzierak. Najbardziej pasuje mi ścieranie na poziomie płatków owsianych (czyli łagodne i nie ściągające skóry), ale nie mam siły użerać się z formą takiego peelingu, który wszystko oblepia, ucieka z twarzy itd, w ogóle nie chcę żadnych półproduktów. Patrzę teraz po azjatyckich z ciekawości.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 10:36   #3354
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
It's Skin jest mi na razie znane z dwóch ichniejszych kremów wodnych, w tym obecnie męczę PO Effector 10, ten co ma niby pory zwężać. Azjatyckie peelingi to dla mnie zupełna niewiadoma, ale już widzę, że są często żelowe. W tym żelu są jakieś substancje ścierne czy są one enzymatyczne?

Korund to jest wściekły zdzierak. Najbardziej pasuje mi ścieranie na poziomie płatków owsianych (czyli łagodne i nie ściągające skóry), ale nie mam siły użerać się z formą takiego peelingu, który wszystko oblepia, ucieka z twarzy itd, w ogóle nie chcę żadnych półproduktów. Patrzę teraz po azjatyckich z ciekawości.
Ja również szukam takiego produktu.Miałam kiedyś próbkę azjatyckiego peelingu działającego na zasadzie cellulozy, pod wpływem wody robiły się takie glutki które oczyszczały skórę(wiem łopatologiczne tłumaczenie) . Do tej pory używałam enzymatycznego z ziołami z Organique ale jest mocny,a ja szukam czegoś do codziennego czy co dwa dni stosowania . Dziewczyny a jaką pielęgnację stosujecie latem? Moja skóra w tym okresie idzie w kierunku tłustej,świeci się po godzinie.Szukam czegoś lekkiego pod filtr i bb , może jakiś krem wodny polecicie? Jestem bardzo ciekawa jakie bb stosujecie latem?
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 11:14   #3355
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Ja również szukam takiego produktu.Miałam kiedyś próbkę azjatyckiego peelingu działającego na zasadzie cellulozy, pod wpływem wody robiły się takie glutki które oczyszczały skórę(wiem łopatologiczne tłumaczenie) . Do tej pory używałam enzymatycznego z ziołami z Organique ale jest mocny,a ja szukam czegoś do codziennego czy co dwa dni stosowania . Dziewczyny a jaką pielęgnację stosujecie latem? Moja skóra w tym okresie idzie w kierunku tłustej,świeci się po godzinie.Szukam czegoś lekkiego pod filtr i bb , może jakiś krem wodny polecicie? Jestem bardzo ciekawa jakie bb stosujecie latem?
Miałaś kiedyś maskę owsianą The Body Shop? Ona jest do suchej skóry, dlatego jej jeszcze do tej pory nie kupiłam.

Ja mam tłustą cerę cały rok, więc mogę się wypowiedzieć na temat jej pielęgnacji. Obecnie pod filtr Kose lub Biorę używam: toner Missha Super Aqua, serum + emulsja + krem wodny Green Tea Fresh Imnisfree, serum Hanyul Optimizing.
Nie używam BB, więc nie mam pojęcia jak to się zgrywa, z filtrem w każdym razie super.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 11:25   #3356
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja mam peeling enzymatyczny z su:m37. Jest delikatny. Większość azjatyckich niestety zbyt delikatna jak dla mnie.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 12:12   #3357
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałaś kiedyś maskę owsianą The Body Shop? Ona jest do suchej skóry, dlatego jej jeszcze do tej pory nie kupiłam.

Ja mam tłustą cerę cały rok, więc mogę się wypowiedzieć na temat jej pielęgnacji. Obecnie pod filtr Kose lub Biorę używam: toner Missha Super Aqua, serum + emulsja + krem wodny Green Tea Fresh Imnisfree, serum Hanyul Optimizing.
Nie używam BB, więc nie mam pojęcia jak to się zgrywa, z filtrem w każdym razie super.
Nie miałam tej maski, jest warta uwagi? Za to delikatnie działa maska zOrganique z papaya i ananasem ale absolutnie nie jest warta swojej ceny. Zainteresował mnie krem wodny Imnisfree oraz serum Hanyul.Możesz coś więc napisać o tych produktach?

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Ja mam peeling enzymatyczny z su:m37. Jest delikatny. Większość azjatyckich niestety zbyt delikatna jak dla mnie.
Ale jest delikatny na zasadzie, że nie robi nic czy ok?

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-05-31 o 12:20
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 12:26   #3358
highheelsjunkie
Raczkowanie
 
Avatar highheelsjunkie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 163
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja mam tłustą cerę cały rok, więc mogę się wypowiedzieć na temat jej pielęgnacji. Obecnie pod filtr Kose lub Biorę używam: toner Missha Super Aqua, serum + emulsja + krem wodny Green Tea Fresh Imnisfree, serum Hanyul Optimizing.
Nie używam BB, więc nie mam pojęcia jak to się zgrywa, z filtrem w każdym razie super.
Chimay, których konkretnie filtrów używasz? Bo ja też mam cerę tłustą i wieczny problem ze znalezieniem wysokiego filtra, po którym nie będę się świecić jak bombka, a po wyszukaniu firm, o których piszesz wyskoczyło mi mnóstwo opcji.
highheelsjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 12:33   #3359
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

[/COLOR]
Ale jest delikatny na zasadzie, że nie robi nic czy ok?

Mnie on nie podrażnia a co działania to chyba trzeba przetestować na skórze. Typowy enzymatyk- proszek ktory miesza sie z woda
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 15:14   #3360
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

karmik, krem wodny Innisfree wygląda tak
http://www.janeandsamara.com/product...a-fresh-cream/
Jest to najlżejszy konsystencją produkt z tej serii, co trochę nie pasuje mi do metody nakładania wg ciężkości produktu, bo tu najlżejszy idzie na koniec.

Serum Hanyul mam w próbkach 3 x 5 ml. Jest lekkie, nie zostawia warstwy, trochę czuć w nim alko. Agathblog podawała gdzieś skład.

Maski owsianej TBS nie używałam, ale kusi mnie, bo nie znam innej z płatkami a koniecznie chcę gotowca, nie znoszę babrania. Tylko nie wiem czy ona ma jakieś właściwości ścierne, bo mnie np peelingi enzymatyczne nie zadowalają, a znane mi mechaniczne wysuszają i odwadniają mi skórę.

highheelsjunkie, filtry Biore to bardzo podobne Aqua Rich Watery Essence oraz Aqua Rich Watery Gel. Kose Fasio to ten
https://japanstore.pl/pl/ochrona-prz...-spf50-pa.html
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.