Początek. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-24, 12:32   #1
zabcia331
Raczkowanie
 
Avatar zabcia331
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Wiadomości: 201

Początek.


Witam Chciałabym zacząć wykonywać makijaże. Mam już pewne doświadczenie ale nie mam "środków". Szukałam zestawów kosmetyków jakiś dobrych firm na allegro itp ale nic nie znalazłam. Czy któraś z was mogłaby mi podpowiedzieć gdzie mogłabym zakupić taki zestaw? Najlepiej już z pędzelkami i pełnym wyposażeniem. Oczywiście nie mam na myśli marek w stylu Dior czy Clinique ale np Max Factor, Rimmel itp. Z góry dziękuję za pomoc
__________________
"Uroda nie stanowi o niczym, gdy nie jest urodą serca"
zabcia331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 12:53   #2
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Początek.

Po pierwsze odradzam allegro, ze względu na masę podróbek, a jeżeli już to koniecznie u sprawdzonych sprzedawców - jest lista tu na wizażu

Po drugie, zestaw najlepiej zbierać samemu - obecnie szkolę się na wizażystkę i też wszystko zbieram sama, moim zdaniem tak jest najlepiej. Kupisz tylko to, co będzie Tobie potrzebne, a w gotowych zestawach może się znaleźć masa rzeczy zbędnych.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 18:38   #3
2352
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 86
Dot.: Początek.

raczej nie ma takich "zestawow", musisz wszystko sama kompletowac. do takiego zestawu np. cieni dodadza ci beznadziejna pacynke ktora bedziesz zaslaniac pol oka.
kup na poczatek podstawowe pedzle (pare do cieni, pudru, rozu, podkladu, do ust). inglot, sephora oferuja w przystepnej cenie. na allegro rowniez sa zestawy.
bazy pod cienie, puder transparentny, cieliste cienie to raczej neutralne kosmetyki i beda kazdemu pasowac. zainwestuj w dobry tusz - czarny i brazowy na poczatek. oraz hypoallergiczny! zielony korektor do naczynek, zolty na since pod oczami. no i podklady - spory wydatek, kazdy ma inna skore (przetluszczajaca sie, ze zmarszczkami, przesuszona itp) i lepiej w nie zainwestowac. dobrze gdyby byly bez tluszczowe.
pomadki - nie zapominaj o matowych, kup powoli po 2-3 z roznej gamy odcieni. brazer - jeden jasniejszy, drugi ciemniejszy, rozswietlacz, roz (sa swietne paletki do rozy w inglocie, jak i sa paletki do ust i oczu).
to bedzie spory wydatek niestety. do skompletowania przy srednim budzecie przez chociaz rok... i przedewszystkim - nie kupuj w ciemno! zawsze sprawdzaj recenzje na KWC.
2352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.