UW: testy poziomujące z języka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-20, 21:06   #1
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388

UW: testy poziomujące z języka


Cześć Wam Szybkie pytanie skierowanie do osób mających za sobą testy poziomujące - czy ich forma pozwala na drobne oszukanie systemu (korzystanie z pomocy słownika na oddzielnej karcie i takie tam...), czy raczej są zbudowane w taki sposób i z takim limitem czasowym, by temu zapobiec?

Po przeczytaniu początku można by posądzić mnie o jakieś niecne zamiary, ale po prostu tak się składa, że chciałabym iść na lektorat z języka, w którego nauce miałam kilkuletnią przerwę. Jestem spokojna, że przez wakacje dam radę odświeżyć i uzupełnić wiedzę tak, żeby dać tam radę (mogę wygospodarować po 2-3 h dziennie od lipca do września, a to całkiem sporo czasu). Oczywiście nie chodzi mi o żadne wariactwa typu przejście z a2 na c1 w 3 miesiące Na plus przemawia też fakt, że jestem studentką filologii i myślę, że wiedziałabym jak ugryźć temat, żeby nauka była efektywna.

Język o który się rozchodzi to hiszpański, jeśli to komuś pomoże w udzieleniu odpowiedzi.
archimonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 19:37   #2
201707171111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 320
Dot.: UW: testy poziomujące z języka

Ten test pełni tylko funkcję pomagającą w wyborze odpowiedniego poziomu. Nawet mając za małą ilość punktów możesz się zapisać na dowolny kurs
201707171111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 15:34   #3
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388
Dot.: UW: testy poziomujące z języka

Właśnie miałam dodawać edit, bo jak już faktycznie weszłam na platformę i je porobiłam, to doczytałam, że na dobrą sprawę wyniki do niczego nie zobowiązują
archimonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-31 16:34:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.