Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-07, 20:46   #511
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Totalnie załamana- cellulit- pomóżcie

a teraz zgadnij ile było wątków na ten temat
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 16:49   #512
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Totalnie załamana- cellulit- pomóżcie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141281
pooecam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 17:39   #513
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Cellulit u szczupłej... :(

Hej dziewczyny!
Przyłączam się do wątku, bo miałam ten sam problem. Jestem bardzo szczupła, ale na pośladkach, udach i brzuchu pojawił mi się cellulit . Moim zdaniem to brak ruchu i ćwiczeń, przynajmniej u mnie tak było. Teraz znów trochę ćwiczę i z pośladkami i udami już sobie poradziłam . Basen bardzo mi pomógł. Jeszcze tylko nad brzuchem muszę trochę popracować. Gorąco polecam też chłodne prysznice- skóra jest po nich cudownie gładka, miękka i ujędrniona!! Ogólnie myślę, że bez ćwiczeń się nie obejdzie...
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 18:38   #514
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Cellulit u szczupłej... :(

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Przyłączam się do wątku, bo miałam ten sam problem. Jestem bardzo szczupła, ale na pośladkach, udach i brzuchu pojawił mi się cellulit . Moim zdaniem to brak ruchu i ćwiczeń, przynajmniej u mnie tak było. Teraz znów trochę ćwiczę i z pośladkami i udami już sobie poradziłam . Basen bardzo mi pomógł. Jeszcze tylko nad brzuchem muszę trochę popracować. Gorąco polecam też chłodne prysznice- skóra jest po nich cudownie gładka, miękka i ujędrniona!! Ogólnie myślę, że bez ćwiczeń się nie obejdzie...
A jakie ćwiczenia wykonywałaś? Ja kupiłam sobie rowerek, myślę też o steperze. Myślisz, że te sprzęty pomogą w walce z cellulitem?
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 20:56   #515
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Cellulit u szczupłej... :(

ja bym nawet może i poćwiczyła, ale ja nie chce schudnąć !! ostatnio przytyło mi sie sporo, ale nogi i pupa podobają mi się bardziej niż kiedyś (tylko to sadełko na brzuchu niee )
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:35   #516
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Cellulit u szczupłej... :(

Ja najczęściej pływam, bo to najbardziej lubię. Pływanie kraulem albo stylem klasycznym to świetny trening dla nóg. Ja uważam, że basen to najlepszy kosmetyk- wysmukla ciało tam gdzie ma wysmuklić, ujędrnia i rozwija mięśnie . Nie sądzę, żeby pływanie rekreacyjne powodowało spadek wagi u osób szczupłych (co innego u nieco bardziej puszystych ). Ja po basenie mam duży apetyt, więc nadrabiam szybko spalone kalorie.
Poza tym w domu czasami robię ćwiczenia wzmacniające i rozciągające- takie zwykłe, które pamiętam jeszcze ze szkoły albo jakieś wypatrzone w gazetach. Nie mam jakiegoś konkretnego planu.
Z kosmetyków używałam tylko peelingu lirene antycellulitowego.
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:38   #517
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Cellulit u szczupłej... :(

Nie próbowałam rowerku ani stepera.
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 00:34   #518
MajeczkaQ
Przyczajenie
 
Avatar MajeczkaQ
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

Witam po dłuższej przerwie
dziewczyny, przeczytałąm wypowiedz pewnej dziewczyny na forum jakimś o serii Lirene Antycellutitowej 4 kroki, ona napisała, że po jej zastosowaniu, nawet ok było, ale, z epowrócił jej efekt jojo i że miała gorsze roztępy i że przytyła.... Bardzo mnie to zaciekawiło, ehee bo jak mozna przytyć po kremach i balsamach <lol2> i chyba też większy cellulit jak odstawiła tą serię, nie mógł się jej zrobic.. Co myślicie?

Jeszcze mam pytanko, do Was, jak stosowałyście tą serie 4 kroki to jakie były efekty? Polecacie? Pomaga? I co używałyście z tej serii i kiedy? może cos do tego jeszcze? Ja myślilałąm zacząć używać tej serii, + do tego peeling kawowy (kawa+imbir+sól+cynamon+ż el pod prysznic) co ile trzeba robić ten peeling?

Proszę o pomoc dobre duszyczki
__________________
MajeczkaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:41   #519
MajeczkaQ
Przyczajenie
 
Avatar MajeczkaQ
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: Wygrałam walke z cellulitem <jupi> :):):)

Witam po dłuższej przerwie
dziewczyny, przeczytałąm wypowiedz pewnej dziewczyny na forum jakimś o serii Lirene Antycellutitowej 4 kroki, ona napisała, że po jej zastosowaniu, nawet ok było, ale, z epowrócił jej efekt jojo i że miała gorsze roztępy i że przytyła.... Bardzo mnie to zaciekawiło, ehee bo jak mozna przytyć po kremach i balsamach <lol2> i chyba też większy cellulit jak odstawiła tą serię, nie mógł się jej zrobic.. Co myślicie?

Jeszcze mam pytanko, do Was, jak stosowałyście tą serie 4 kroki to jakie były efekty? Polecacie? Pomaga? I co używałyście z tej serii i kiedy? może cos do tego jeszcze? Ja myślilałąm zacząć używać tej serii, + do tego peeling kawowy (kawa+imbir+sól+cynamon+ż el pod prysznic) co ile trzeba robić ten peeling?

Proszę o pomoc dobre duszyczki
__________________
MajeczkaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:43   #520
MajeczkaQ
Przyczajenie
 
Avatar MajeczkaQ
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: Lirene, kuracja antycellulitowa, działa?? :):)

Witam po dłuższej przerwie
dziewczyny, przeczytałąm wypowiedz pewnej dziewczyny na forum jakimś o serii Lirene Antycellutitowej 4 kroki, ona napisała, że po jej zastosowaniu, nawet ok było, ale, z epowrócił jej efekt jojo i że miała gorsze roztępy i że przytyła.... Bardzo mnie to zaciekawiło, ehee bo jak mozna przytyć po kremach i balsamach <lol2> i chyba też większy cellulit jak odstawiła tą serię, nie mógł się jej zrobic.. Co myślicie?

Jeszcze mam pytanko, do Was, jak stosowałyście tą serie 4 kroki to jakie były efekty? Polecacie? Pomaga? I co używałyście z tej serii i kiedy? może cos do tego jeszcze? Ja myślilałąm zacząć używać tej serii, + do tego peeling kawowy (kawa+imbir+sól+cynamon+ż el pod prysznic) co ile trzeba robić ten peeling?

Proszę o pomoc dobre duszyczki
__________________
MajeczkaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 07:14   #521
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Wygrałam walke z cellulitem <jupi> :):):)

przenoszę
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 12:44   #522
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Cellulit u szczupłej... :(

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
Ja najczęściej pływam, bo to najbardziej lubię. Pływanie kraulem albo stylem klasycznym to świetny trening dla nóg. Ja uważam, że basen to najlepszy kosmetyk- wysmukla ciało tam gdzie ma wysmuklić, ujędrnia i rozwija mięśnie . Nie sądzę, żeby pływanie rekreacyjne powodowało spadek wagi u osób szczupłych (co innego u nieco bardziej puszystych ). Ja po basenie mam duży apetyt, więc nadrabiam szybko spalone kalorie.
Poza tym w domu czasami robię ćwiczenia wzmacniające i rozciągające- takie zwykłe, które pamiętam jeszcze ze szkoły albo jakieś wypatrzone w gazetach. Nie mam jakiegoś konkretnego planu.
Z kosmetyków używałam tylko peelingu lirene antycellulitowego.
Zgadzam się, że pływanie nie spowoduje u osób szczupłych chudnięcia a jedynie wzmocnienie (sflaczałych i słabych) mięśni
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 10:05   #523
aggaa
Raczkowanie
 
Avatar aggaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 40
Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

MajeczkaQ czy możesz okreslić jakie proporcje tego peelingu kawowego??
A co do kremów, polecam Galenic- uzywam i rezultaty widać oczywiście dieta+ćwiczenia też stosowanie jest wygodne: raz dziennie, bez masażu, szybko sie wchłania- dla zabieganych w sam raz
pozdrawiam
aggaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 11:05   #524
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Lirene, kuracja antycellulitowa, działa?? :):)

Cytat:
Napisane przez MajeczkaQ Pokaż wiadomość
Witam po dłuższej przerwie
dziewczyny, przeczytałąm wypowiedz pewnej dziewczyny na forum jakimś o serii Lirene Antycellutitowej 4 kroki, ona napisała, że po jej zastosowaniu, nawet ok było, ale, z epowrócił jej efekt jojo i że miała gorsze roztępy i że przytyła.... Bardzo mnie to zaciekawiło, ehee bo jak mozna przytyć po kremach i balsamach <lol2> i chyba też większy cellulit jak odstawiła tą serię, nie mógł się jej zrobic.. Co myślicie?

Jeszcze mam pytanko, do Was, jak stosowałyście tą serie 4 kroki to jakie były efekty? Polecacie? Pomaga? I co używałyście z tej serii i kiedy? może cos do tego jeszcze? Ja myślilałąm zacząć używać tej serii, + do tego peeling kawowy (kawa+imbir+sól+cynamon+ż el pod prysznic) co ile trzeba robić ten peeling?

Proszę o pomoc dobre duszyczki
efekt jojo po kremach to jakas bzdura napewno większy celulit sie nie pojawił stosujac kremy balsamy zele itp.. bardzo wazna jest systematyczność jesli bedziemy stosowac je regularnie czyli codziennie efekty napewno jakies sie pojawia ale tez nie mozna liczyc na cud

Ja stosuje peeling antycellulitowy z lirene jest boski uzywam go już od bardzo dawna skóra jest napieta i jaka gladziutka a co do cellulitu cos sie tam dzieje ale małymi kroczkami do tego stosuje Eveline slim serum intensywnie wyszczuplajace .Na samych kremach nie mozna bazować więc do jadlospisu polecam dodac wiecej warzyw i pić wode moneralna niegazowaną, do tego cwiczonka A pomysł z peelingiem kawowym jest swietny bardzo duzo czytalam pozytywnych opini na jego temat a stosowac mysle że co 2 dzień ale niech sie lepiej wypowiedza dziewczyny ktore go stosowały

Pozdrawiam i trzymam kciuki w walce z cellulitem
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 11:29   #525
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Lirene, kuracja antycellulitowa, działa?? :):)

ja tez uzywalam tego peelingu i w sumie fajny byl ale mnie nie zachwycil :P skorka gladka owszme ale on chyba mocno wysusza przynajmniej mi sie tka wydawalo i zapach mi sie nie podobal,wole peeling kawowy :P

ale do rzeczy ,nie mgolam sie zdecydowac a ze mam skroe cuha to doslzma do wniosku ze to serum pewnie za malo mnie nawilzy wiec ja mialam taki zestawik:

peeling lirene+krem do masazu norel+gabka syrena+ troche cwiczen lub jakis dluzszy spacerek i jedzonko w normie bez slodyczy jak juz to seria lekka z wedla czy z czego to tam jest i nie jadalam pozno i w ciagu tygodnia zrzucilam 1,5 kg cialko zrobilo sie jedrniejsze a rozstepek jaki mialam znacznie sie rozjasnil
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 11:32   #526
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Wygrałam walke z cellulitem <jupi> :):):)

hm to moze ja tez przejde jeszcze na lirene bo mam norela do masazu..tlyko nie wiem czy lirene czy dermedic czy atw xxl fast :P hehe

a lirene dobrze nawilza i nie podraznia?bo peeling mnie torche podraznial :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 17:10   #527
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Cellulit u szczupłej... :(

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Staram się
Niestety przy walce z cellulitem trzeba dużo cierpliwości, systematyczności i samozaparcia
Cierpliwości i samozaparcia niestety mi brakuje
Może któraś z was mi doradzi co jest lepsze serum antycellulitowe czy krem (dotyczy serii eveline) ??
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 17:14   #528
daria_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 7
Dot.: Cellulit u szczupłej... :(

Cytat:
Napisane przez Rybeńka Pokaż wiadomość
Jeśli zamieściłam ten post w nieodpowiednim dziale proszę o wyrozumiałość...

Chyba coś przeoczyłam.. Nie mam w domu lustra i dopiero kilka dni temu w przymierzalni sklepu z bielizną zauważyłam, że..mam duży cellulit na udach i pośladkach Drobnym nawet nie przejęłabym się ale on jest naprawdę widoczny.. Dziwi mnie to tym bardziej, że jestem osobą szczupłą z dobrą przemianą materii. Jem wszystko - bez ograniczeń - by nie schudnąć. Zapycham się słodyczami, lodami i innymi kaloriami Dowiedziałam się, że nadmiar węglowodanów może być przyczyną "pomarańczki" - czy to prawda?

Bardzo proszę o radę co robić z cellulitem Jaki żel/balsam antycellulitowy stosować by pozbyć się problemu i NIE odchudzić ud. Czy pływanie może wspomóc kurację? Kiedyś byłam bardzo aktywna - siłownia 3xtyg., basen - teraz pozostała mi tylko jazda konna i to raz w tygoniu.. Może niewielka dawka ruchu też jest przyczyną? Czy masaż coś daje?

Proszę o rady i uświadomienie w kwestii cellulitu.

Pozdrawiam serdecznie
nie jedz tyle słodyczy i jednak zmuś się na urpawianie sporty to najwięcej daje.
jezeli sport uprawia sie egularanie nie zmniejsza to wagi tylko tłuszcz wyrabia sie w miesnie przy czym nogi beda wygladaly ladnie
pozdro
Cytat:
Kocham Świat, bo żyję w nim ja ;D
daria_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:23   #529
MajeczkaQ
Przyczajenie
 
Avatar MajeczkaQ
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

Witam Agga odnośnie proporcji: fusy z kawy- 6 łyżeczek, łyżka duża soli gruboziarnistej, mała łyżeczka cynamonu i imbiru, do tego tak na oko do zagęszczenia żelu pod prysznic
Ja używam już tydzień seri erisa Lirene, i jak na razie w mejscu gdzie miałąm mały cellulit, jest poprawa, ale w miesjcach gdzie jest duzy, minimalna poprawa, nadal będe używać, mam nadzieję że pozbęde sie go ) A mam pytanko: co sądzicie o Vichy Lipocure na cellulit ? Polecacie go? Czy to prawda że w 14 dni celulit zginie... Pozdawiam
__________________
MajeczkaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 11:15   #530
aggaa
Raczkowanie
 
Avatar aggaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 40
Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

dzięki MajeczkaQ co do Vichy- nie używałam bo nie było osoby która by mi go poleciła.. znam dwie które używały i powiedziały że to strata kasy.. ale różnie to bywa.. nie wiem jak u nich z dietą było i ćwiczeniami a to tez ważne
pozdrawiam
aggaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 17:06   #531
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

Cytat:
Napisane przez angel1980 Pokaż wiadomość
Elancyl,Lipo Reducteur firmy Galenic. Wystarczy raz dziennie posmarowac,najlepiej rano.Zauwazyłam wygładzenie skóry i lepsze naipęcie już po 2 tygodniach.Cellulit tez sie zmniejszył,ale nie oszukujmy sie ,żaden preparat nie zlikwiduje go do końca.Cwiczyc i cwiczyc oraz pic duzo wody i jesć grejpfruty,oto moja zasada.

Spośród kilku przetestowanych ( w tym Vichy, Garnier, Lirene) z czystym sumieniem mogę polecić Elancyl (Galenic) - efekt po 2 tygodniach jest widoczny, gdyby jego stosowanie połączyć z wysiłkiem fizycznym jest szansa , że cellulit zniknie! osobiscie nie miałam czasu na ćwiczenia ale poprawa po Elancylu była znaczna!

trzeba tylko znależć Elancyl w odpowiedniej cenie - różnice w cenie są znaczne.
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 11:47   #532
aggaa
Raczkowanie
 
Avatar aggaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 40
Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

Cytat:
Napisane przez millenia Pokaż wiadomość
Spośród kilku przetestowanych ( w tym Vichy, Garnier, Lirene) z czystym sumieniem mogę polecić Elancyl (Galenic) - efekt po 2 tygodniach jest widoczny, gdyby jego stosowanie połączyć z wysiłkiem fizycznym jest szansa , że cellulit zniknie! osobiscie nie miałam czasu na ćwiczenia ale poprawa po Elancylu była znaczna!

trzeba tylko znależć Elancyl w odpowiedniej cenie - różnice w cenie są znaczne.
ja znalazłam za 120 zeta a większość jest za 160

mam pytanie nieco "z innej beczki" a mianowicie: jaki prysznic stosować przed wcieraniem tego specyfiku?? czytałam że najlepszy w walce z cellulitem jest naprzemienny i najlepiej zakończyć zimną wodą.. a jeszcze gdzies czytałam że trzeba ciepłej wody użyć żeby lepiej się wchłaniał.. to w końcu jaka ta woda ma być bo zgłupiałam no i jak długo ten cały "zabieg" powinien trwac??
aggaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 11:58   #533
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

Cytat:
Napisane przez millenia Pokaż wiadomość
Spośród kilku przetestowanych ( w tym Vichy, Garnier, Lirene) z czystym sumieniem mogę polecić Elancyl (Galenic) - efekt po 2 tygodniach jest widoczny, gdyby jego stosowanie połączyć z wysiłkiem fizycznym jest szansa , że cellulit zniknie! osobiscie nie miałam czasu na ćwiczenia ale poprawa po Elancylu była znaczna!

trzeba tylko znależć Elancyl w odpowiedniej cenie - różnice w cenie są znaczne.
Nie ma specyfiku, który USUNIE cellulit - może na pewien czas napiąć skórę- to wszystko - zgadzam się z tym, że Galenic jest rewelacyjny - ale TYLKO wpołączeniu z dietą i ćwiczeniami

W niektórych aptekach bywają promocje - można kupić dwa opakowania za 120-130 zł.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 13:23   #534
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

Ostatnio kupowałam w jednej z internetowych aptek 2 opakowania + mini peeling za 115 zł
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 13:27   #535
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

to mamy ten sam zestaw Millenia-czy używałaś już peelingu?
co do Elancylu - jestem zachwycona jego wydajnością
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:40   #536
junia1
Raczkowanie
 
Avatar junia1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 255
Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

Witam, ja też mam cellulit od pewnego czasu jednak wcześniej stosowałam Krem wyszczuplacjący AVON może firma w co niektórych z Was wywoła śmiech, ale to dla mnie było naprawdę skuteczne, Teraz kupiłam następne opokowanie bo tamto się już dawno skończyło i przestałam stosować- zrobiłam sobie przerwę, ale teraz wiem że tego nie da się raz na zawsze zlikwidować, ale trzeba zapobiegać.
To moja pierwsza wypowiedź w tym wątku i ogólnie 100 na wizażu
__________________
Pozdrawiam Junia1


decupage wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578034
junia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 18:46   #537
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

witam ja stosowałam kiedys bloker z Ziajki o slicznym zapachu mandarynkowym ale na zaqpachu sie skończyło teraz moim faworytem jest Garnier BODY TONIC ROLL-ON bardzo poprawiła mi się kondycja skóry
do tego wszystkiego odpowiednia dieta , prysznice zimne ,kostki lody, masarze zpecjalna jak gdyby "szczotka" z wypustkami + prawie codzienne godzinne ćwiczenia
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 07:11   #538
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
to mamy ten sam zestaw Millenia-czy używałaś już peelingu?
co do Elancylu - jestem zachwycona jego wydajnością

Peeling jest gruboziarnisty więc ma dobre własciwości drenujęce - co w połączeniu z żelem Elancyl wspomaga efekt walki z cellulitem. Do tego powala zapachem niezwykle swieżym i odprężającym.
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 07:39   #539
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

Mam genialny specyfik Lipofactor, to produkt zdaje sie hiszpański, buteleczka kosztuje ok 90 zł, ale dziewczyny- REWELA!!! Po jednym uzyciu cellulit sie zmniejszył. ja go mam z Allegro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif lipofactor.gif (2,5 KB, 14 załadowań)
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 09:27   #540
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

tu jest wątek o suplementach pomocnych w walce z cellulitem - pomińcie proszę pierwszy post, ktory jest niewiarygodny ciekawe informacje zaczynają się od ok.23 postu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=107801
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.