rozstanie i powrot...?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-14, 12:51   #1
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418

rozstanie i powrot...??


Czesc dziewczyny chcialabym was zapytac, ile z was przezylo rozstanie z chlopakiem (na dluzszy okres czasu) , a nastepnie powrot do niego, a moze to on do was wrocil????
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 13:30   #2
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: rozstanie i powrot...??

ja mialam tylko jeden portow do swojej milosci pierwszy raz bylam z nim za czasow podstawowki. takie dzieci bylismy slodkie to bylo hehe. potem nie pamietam juz doklasdnie jak to sie stalo, ale znow zaczekismy byc para jak bylam w liceum. ale tylko 2 czy 3 miesiace. to byla moja pierwsza prawdziwa milosc taka glupia za nim bylam hehe. rozstalismy sie a pomimo tego spotykalismy. cos nas ciaglo ale oficjalnie bylismy przyjaciolmi. i w sumie do dzis mamy kontakt ale mowi sie, ze dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi... cos w tym jest??
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 13:37   #3
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Dot.: rozstanie i powrot...??

ja byłam z moim facetem(pierwsza miloscia) 2 lata. rozstalam sie z nim na kilka miesiecy.. potem wrocilismy do siebie pociagnelo to jeszcze 1,5 roku i tak na 3,5 roku sie skonczylo.. takie powroty nie sa dobre, bo przeciez z jakiegos powodu sie rozstalismy.. ale to tyko takie moje skromne zdanie..
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 14:02   #4
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: rozstanie i powrot...??

to fakt, jesli czlowiek sie rozstaje to cos nie gra w zwiazku. w naszym przypadku, ktory opisalam wyzej bylismy dziecmi za pierwszym razem wiec same wiecie jak to bywa. sprobowalismy 2 raz ale teraz bym sie na takie cos juz nie pisala. znam z bliskiego otoczenia takie portowy pary, ktora na sam koniec rozstala sie z takim hukiem ze szok.
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 14:04   #5
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: rozstanie i powrot...??

a ja mam znajomych ktorzy byli ze soba pare lat, pozniej sie rozstali na rok z hakiem, wrocili do siebie i za niecaly miesiac biora slub
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 14:17   #6
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: rozstanie i powrot...??

no ja jestem walsnie na taki etapie rozstawania sie i powracania bo ogolnie to sie teraz rozstalismy wczesniej sobie 2przerwy zrobilismy jedna 2tyg a druga 7dniowa

on mi teraz wciska ze to takia dluzsza przerwa ale ja tego tak nie traktuje :/
przerwy sa w trakcie trwania filmu na reklamy

wiec nwm jaks ie to skonczy bo ogolnie to teraz chcialby sie widaywac non stop :/ dziwne to troche chyba rozstalismy sie nie po to zeby spedzac ze soba jeszcze wiecej czasu niz jak bylismy razem
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 14:43   #7
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: rozstanie i powrot...??

po 3 latach postanowilam ze to koniec, nie bylismy z soba ok 6 miesiecy, dzielily nas tysiace km, jednak stale, codziennie mielismy kontakt mailowy i telefoniczny. obgadalismy wszystko, wyjasnilismy sobie pare spraw, wytyczylismy sobie i naszej przyszlosci nowe reguly i zasady. wrocilismy do siebie i jestesmy bardzo szczesliwi. paradoksalnie rozstania, czy jak w naszym przypadku separacja sprawdzila sie. pokazala ze wiecej nas laczy niz dzieli. dodam tylko ze zadne z nas nie mialo w czasie trwania separacji zadnego nowego partnera, ani przelotnych milostek czy romansow. pozdrawiam
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-14, 14:53   #8
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: rozstanie i powrot...??

Ja nie, ale moja koleżanka. Pierwsza jej wielka miłość itd. - niestety nie wyszło....
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 15:09   #9
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: rozstanie i powrot...??

ja i moj juz w tej chwili narzeczony rozstalismy sie pol roku temu. na trzy miesiace. nie widywalismy sie przez ten czas, ja anwet bylam z kims innym. jednak jedno spotkanie spowodowalo, ze wszystko wrocilo, ze postanowilismy sprobowac raz jeszcze. bo tak naprawde nie umiemy bez siebie zyc. planujemy wspolna przyszlosc. a anrazie razem sobie pomieszkujemy i jest bardzo dobrze
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 15:37   #10
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: rozstanie i powrot...??

W swoim ponad 2 letnim związku z TŻ miałam przerwe prawie 2 miesięczną-to on jej chciał,nie mógł sobie poradzić z tą chorobliwą zazdrością,chciał pewnie sprawy poukładać sam na spokojnie.Jednak tego nie nazwe rozstaniem bo wtedy nie zerwaliśmy ze sobą.Po tych niecałych 2 miesiącach juz znów byliśmy ze sobą w o wiele lepszym i "odświeżionym" związku i trwamy do dzisiaj
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 15:46   #11
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: rozstanie i powrot...??

Nie miałam takiej sytuacji I mam nadzieję, że nie będzie, ale nigdy nic nie wiadomo
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-14, 15:49   #12
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: rozstanie i powrot...??

ja miałam taka sytuację ale niestety nie wyszło.
Chociaż teraz to juz nawet się z tego cieszę
Jestem zdania że nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 16:48   #13
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: rozstanie i powrot...??

a ja powiem szczerze ze mam nadzieje ze moj byly do mnie wroci, bylismy razem 2,5 roku i nagle wszytsko sie skonczylo, ja go nadal kocham i widze ze ja tez do konca nie jestem mu obojatena....ale boje sie ze on sobie na sile kogos znajdzie, zeby jak najszybciej zapomniec. Jak tak czytam wasze wypowiedzi to wciaz mam nadzieje, ze jeszcze bedziemy razem.....
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 16:53   #14
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: rozstanie i powrot...??

kilka razy koniec i znów powroty,teraz juz całkowicie,i nie żałuje
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 17:11   #15
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: rozstanie i powrot...??

Dla mnie takie rozstania i powroty są bez sensu. Często pada za dużo bolesnych słów, których po powrocie ciężko jest zapomnieć. Ja jeszcze nie byłam w takiej sytuacji i mam nadzieję, że się nie znajdę.

Kilka razy spotkałam się z takimi rozstaniami - powrotami. I nie byli to nastolatkowie, mogę spokojnie powiedzieć, że ludzie dojrzali. Wracali do siebie po kilka razy. Żadna historia jak do tej pory nie skończyła się szczęśliwie.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 17:20   #16
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: rozstanie i powrot...??

Cytat:
Napisane przez asia2005 Pokaż wiadomość
a ja powiem szczerze ze mam nadzieje ze moj byly do mnie wroci, bylismy razem 2,5 roku i nagle wszytsko sie skonczylo, ja go nadal kocham i widze ze ja tez do konca nie jestem mu obojatena....ale boje sie ze on sobie na sile kogos znajdzie, zeby jak najszybciej zapomniec. Jak tak czytam wasze wypowiedzi to wciaz mam nadzieje, ze jeszcze bedziemy razem.....
Hmmm, moze czasem lepiej się nie łudzić? Będziesz żyła nadzieją, że skoro do tylu wizażanek wrócili faceci to i On wróci do Ciebie. Jeżeli faktycznie znajdzie sobie inną, co gorsza naprawdę ją pokocha to przeżyjesz to dwa razy mocniej. Oczywiście życzę Ci aby tak nie było.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 18:05   #17
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: rozstanie i powrot...??

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
Hmmm, moze czasem lepiej się nie łudzić? Będziesz żyła nadzieją, że skoro do tylu wizażanek wrócili faceci to i On wróci do Ciebie. Jeżeli faktycznie znajdzie sobie inną, co gorsza naprawdę ją pokocha to przeżyjesz to dwa razy mocniej. Oczywiście życzę Ci aby tak nie było.
tak chyba masz racje, ale co tu zrobic jak ja nie potrafie zapomniec, probowalam go odzyskac, ale nic.... myslicie ze powinnam mu dac spokoj czy starac sie o niego dalej ??
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 18:23   #18
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: rozstanie i powrot...??

Ja spotykalam sie kiedys z chłopakiem przez 2 lata i w tym czasie wiele razy sie rozstawalismy i schodzilismy az pewnego dnia powiedzialam dosc ......... i obiecalam soie ze do niego nie wroce z poczatku było ciezko bo bardzo go kochałąm a on mnie Choc mam do niego sentyment teraz jestem szczesliwa w zwiazku i do niego nigdy nie wroce choc gdybym pewnie nie spotakała obecnego TZecia nie była taka szczesliwa niewiem jak by sie potoczyło to dalej

Asia skoro powodem waszego rozstania nie była zdrada albo cos równie okropnego to mysle ze wszystko jest mozliwe
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 18:24   #19
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Dot.: rozstanie i powrot...??

Ja przeżyłam rozstanie (rok) i powrót, i moim zdaniem musiało się tak stać, żebyśmy (albo ja...) zrozumieli, że nie możemy bez siebie żyć. Uważam, że nie można generalizować, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, bo różne są sytuacje i różni ludzie...
__________________
>>absolutely.no.regrets <<
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-14, 18:30   #20
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: rozstanie i powrot...??

Cytat:
Napisane przez aga21087 Pokaż wiadomość
Ja spotykalam sie kiedys z chłopakiem przez 2 lata i w tym czasie wiele razy sie rozstawalismy i schodzilismy az pewnego dnia powiedzialam dosc ......... i obiecalam soie ze do niego nie wroce z poczatku było ciezko bo bardzo go kochałąm a on mnie Choc mam do niego sentyment teraz jestem szczesliwa w zwiazku i do niego nigdy nie wroce choc gdybym pewnie nie spotakała obecnego TZecia nie była taka szczesliwa niewiem jak by sie potoczyło to dalej

Asia skoro powodem waszego rozstania nie była zdrada albo cos równie okropnego to mysle ze wszystko jest mozliwe
nie ma tutaj mowy o zdradzie i z tego sie ciesze, nie wiem dlaczego w jeden dzien mu sie tak wszytsko odmienilo.....
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 18:59   #21
Asia 67
Raczkowanie
 
Avatar Asia 67
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 256
Dot.: rozstanie i powrot...??

Asiu czodzilam z chlopakiem 3 lata,bylo wspaniale...Pokłócliśmy się o jakąś głupotkę i koniec...Rozstanie, ktore ciężko przeżyłam.Póżniej poznalam innego faceta.I któregoś pięknego dnia spotkałam byłego.Krótka, zdawkowa rozmowa.Póżniej zadzwonił do mnie i...zaprosił mnie na kawę.Wszystko wróciło jak bumerang.Zaczeliśmy znowu się spotykac. Po 2 latach się pobraliśmy i tak żyjemy ze sobą 15 lat. Mamy 2 coreczki i wszystko jest ok.
Asia 67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 19:43   #22
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: rozstanie i powrot...??

Cytat:
Napisane przez Asia 67 Pokaż wiadomość
Asiu czodzilam z chlopakiem 3 lata,bylo wspaniale...Pokłócliśmy się o jakąś głupotkę i koniec...Rozstanie, ktore ciężko przeżyłam.Póżniej poznalam innego faceta.I któregoś pięknego dnia spotkałam byłego.Krótka, zdawkowa rozmowa.Póżniej zadzwonił do mnie i...zaprosił mnie na kawę.Wszystko wróciło jak bumerang.Zaczeliśmy znowu się spotykac. Po 2 latach się pobraliśmy i tak żyjemy ze sobą 15 lat. Mamy 2 coreczki i wszystko jest ok.
az mi łzy polecialy z oczu, to musialo byc piekne......
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 20:27   #23
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: rozstanie i powrot...??

Cytat:
Napisane przez asia2005 Pokaż wiadomość
nie ma tutaj mowy o zdradzie i z tego sie ciesze, nie wiem dlaczego w jeden dzien mu sie tak wszytsko odmienilo.....
to wszystko przed toba zawsze trzeba byc dobrej mysli moze miał jakis powod ale jak sobie wszystko poukłada to do ciebie wroci nierezygnuj z niego jak to miłosc twego zycia
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 20:58   #24
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: rozstanie i powrot...??

Cytat:
Napisane przez aga21087 Pokaż wiadomość
to wszystko przed toba zawsze trzeba byc dobrej mysli moze miał jakis powod ale jak sobie wszystko poukłada to do ciebie wroci nierezygnuj z niego jak to miłosc twego zycia
dziekuje, tylko znam go dobrze i mysle ze on sobie kogos znajdzie, myslicie ze powinnam mu nadal przypominac ze go kocham czy odejsc w milczeniu.???
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 10:45   #25
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: rozstanie i powrot...??

Cytat:
Napisane przez Asia 67 Pokaż wiadomość
Asiu czodzilam z chlopakiem 3 lata,bylo wspaniale...Pokłócliśmy się o jakąś głupotkę i koniec...Rozstanie, ktore ciężko przeżyłam.Póżniej poznalam innego faceta.I któregoś pięknego dnia spotkałam byłego.Krótka, zdawkowa rozmowa.Póżniej zadzwonił do mnie i...zaprosił mnie na kawę.Wszystko wróciło jak bumerang.Zaczeliśmy znowu się spotykac. Po 2 latach się pobraliśmy i tak żyjemy ze sobą 15 lat. Mamy 2 coreczki i wszystko jest ok.
hihihi jak slodko
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 12:59   #26
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: rozstanie i powrot...??

Cytat:
Napisane przez asia2005 Pokaż wiadomość
tak chyba masz racje, ale co tu zrobic jak ja nie potrafie zapomniec, probowalam go odzyskac, ale nic.... myslicie ze powinnam mu dac spokoj czy starac sie o niego dalej ??
Może daj mu na jakiś czas spokój. Niech przemyśli, zatęskni... Chociaż nie wiem, nigdy nie byłam dobrym doradcą w sprawach damsko męskich.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 13:47   #27
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: rozstanie i powrot...??

Moje obserwacje sa bardzo zblizone do wnioskow jakie mozna wyciagnac z Waszych postow, czasem takie powroty sie udaja, a czasem nie. Nie ma co z gory zakladac, ze sie nie uda, ale tez zyc nadzieja ze to co bylo na pewno wroci jest patrzeniem malo przyszlosciowym.
Duze znaczenie - jak ktoras z Was zreszta zauwazyla - ma powod roztsania, sytuacja w jakiej dochodzi do rozstania (np para rozstaje sie "z rozsadku", bo stwierdza ze latwiej im bedzie osobno, ale potem uswiadamiaja sobie ze sie kochaja i wola zrezygnowac z innych rzeczy niz z siebie samych).
Czasem tez jedna ze stron po rozstaniu probuje ulozyc sobie zycie z innym partnerem, ale stwierdza, ze ten partner nie jest nawet w polowie taki jak poprzedni, ktorego wczesniej nie doceniala - a ten porzucony partner da szanse lub nie na powrot.
jedno jest pewne powroty sa trudne, i wymagaja wiekszej motywacji niz to "jak mi sie zrobilo smutno samej/samemu".

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2006-10-15 o 19:57 Powód: dopisek
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 16:06   #28
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: rozstanie i powrot...??

Może źle myślę, ale uważam, że "dwa razy nie wskakuje się do tego samego łóżka".
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 16:44   #29
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: rozstanie i powrot...??

Sanderek kazda z nas mysli inaczej i jak widac czasem sie oplaca wejsc do tego samego lozka jak to ujelas Ja kilka razy zrywalam i moge powiedziec ze teraz jestem w 100% szczesliwa Uczylismy sie na swoich bledach i teraz jest bosko
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 17:23   #30
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: rozstanie i powrot...??

Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
i jak widac czasem sie oplaca wejsc do tego samego lozka jak to ujelas Ja kilka razy zrywalam i moge powiedziec ze teraz jestem w 100% szczesliwa Uczylismy sie na swoich bledach i teraz jest bosko

Przepraszam, ze sie wtrące, ale gdyby czlowiek naprawde tak szybko uczyl sie na swoich bledach, to nie potrzebne by byly te wszystkie zerwania pomiędzy...
Bo rozumiem, ze zrywalas kilka razy z tym samym partnerem. To juz duzo mowi, jak dla mnie.

Ja zerwalam, a teraz sie zastanawiam. Sprawe ulatwia mi fakt, ze jestem olewana przez te druga strone (nic nowego, meskie umilowanie wolnosci i "nie skakanie na paluszkach wokół..."). Mial sie odezwac i mielismy isc na kawe, ale to juz miesiac temu bylo ustalone, także...

Nie wiem czy bym wrocila. Na pewno nie teraz (za wczesnie) i na pewno nie, jesli nic nie zrozumial (a mysle, ze nie zrozumial i dalej swoim nałogom folguje). Znam, mimo wszystko, swoja wartosc i nie zaplace zbyt wysokiej ceny za cos, co nie jest tego warte...
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.