Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-15, 21:12   #1
tisane7
Raczkowanie
 
Avatar tisane7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 148
Arrow


Pomozcie mi prosze dobrac , kolor wlosow i jakas fryzure Bo sie sobie nie podobam W sumie makijaz tez by sie przydal, bo w tym jestem beztalencie ,nie potrafie wybrac sensownych kolorow , nie mowiac juz o samym malowaniu

Na zdjeciu mam wlosy rozjasniane farbka rozjasniajaca , chcialam chyba uzyskac popielaty blond lecz wyszedl taki (ciezko jest mi uzyskac jakis chlodny odcien na wlosach). Moje naturalne to sredni-ciemny blond .Wydaje mi sie ,ze jestem latem , bo lepiej wygladam w kolorach popiel,niebieski ,roz ,granat . Ale nie jestem pewna w 100% Dolaczam moją oprawe oczu w zblizeniu , w sumie to trudno zdefiniowac kolor.Zielony to czy piwny? Acha ,cere mam lekko rozowa, moze to przez pekajace naczynka .

Prosze o pomoc !!

Dolaczam jeszcze fotke w naturalnych wlosach ,to ta pierwsza fota i w dlugich wlosach na drugim, teraz mam takie do ramion
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00067.jpg (35,0 KB, 273 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00622.jpg (37,8 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg media1.jpg (9,8 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 033.jpg (37,1 KB, 238 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-02-17 o 14:04 Powód: post pod postem
tisane7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:41   #2
madamm
Przyczajenie
 
Avatar madamm
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 27
Czy próbowałaś kiedyś klasycznego boba? Takiego z prostą grzywką kończącą się nad brwiami? Tył fryzurki może być oczywiście krótszy Mogłaby być również długośc do ramion - w każdym razie z grzywką. Masz wysokie czoło, które idealnie "kwalifikuje się" do klaszycznej grzywki. Dodatkowo zdyscyplinowana prostownicą grzyweczka - moim skromnym zdaniem - nadałyby Twojemu wizerunkowi nieco drapiezności
A kolor? "Klasyczny" blond owszem... Ale myślę, że blond przełamany rudym lub nawet jasny kasztan (nie za ciemny, taki raczej w kierunku jasnych brązów)tez będzie jak najbardziej ok
Co do makijażu - polecałbym Tobie raczej ciepłe kolory (sic!): brązy, oliwkowe zielenie, pudry brązujące, złote drobinki... Doskonale podkreślą Twoją opalenizne latem pudry własnie ze złotymi drobinkami (oczywiście w umiarkowanych ilościach, punktowo i na wyjścia typu impreza, randka itp.). Nie zapominaj również proszę o podkreśleniu brwi!
Życzę owocnego poszukiwania nowego wizerunku!

Spojrzałam właśnie na Twoje zdjęcie w naturalnym kolorze włosów (właśnie wrzucone ) Moim zdaniem w ciemniejszych włoskach wyglądasz lepiej Stanowią lepszą oprawę dla Twojej twarzy

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-02-17 o 14:05 Powód: post pod postem
madamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:54   #3
tisane7
Raczkowanie
 
Avatar tisane7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 148
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

Dzieki za natychmiastowe odpisanie

Nie probowalam ,nigdy tef fryzurki ,chociaz mnie korcilo Ale wolalam nie ryzykowac, hmm mowisz o cieplych barwach , nie wiem czemu wpoilam sobie ze jestem typem chlodnym, moze faktycznie sprobuje cieplych odcieni A co do brwi , to sa strasznie jasne , bez przyciemnienia ich , wygladam bezbarwnie

Tez mi sie wydaje ze w tym naturalnym ciemniejszym kolorku lepiej wygladam , ale na innch fotkach w ciemniejszych wlosach wygladam jakos staro heh, Korci mnie starsznie taki jasny blondzik ,ale juz sama nie wiem .

Edytowane przez tisane7
Czas edycji: 2009-02-15 o 21:57
tisane7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 22:18   #4
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

Fotka w naturalnych włoskach zdecydowanie najfajniejsza
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 22:39   #5
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

Cytat:
Napisane przez madamm Pokaż wiadomość
Spojrzałam właśnie na Twoje zdjęcie w naturalnym kolorze włosów (właśnie wrzucone ) Moim zdaniem w ciemniejszych włoskach wyglądasz lepiej Stanowią lepszą oprawę dla Twojej twarzy
tez sie zgadzam co do fryzury i co do kolorow moze w glebokim brazie byc niezle wygladala za ta grzywka jestem jak najbardziej za
masz ladnie wystajace kosci policzkowe wiec zawsze mozesz je jeszcze bardziej podkreslic rozem najlepiej chociaz lekki brazer tez ladnie wyglada co do makijazu to wydaje mi sie ze mocniej wytuszowane oczy wystarcza do tego jakis blyszczyk w jasnych odcieniach np rozu czy bezu, albo bezbarwny i cud miod bedzie! jeszcze z cala fryzura
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 22:49   #6
tisane7
Raczkowanie
 
Avatar tisane7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 148
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

A tyle sie nameczylam z dojsciem do blondu no ale chyba sie zdecyduje na przyciemnienie wlosow Hmm tylko jakim kolorem zeby nie wyszly za ciemne?

dimiti, gleboki braz .. chodzi o ciemny?

Dziekuje kochane za rady
tisane7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 23:30   #7
pysiolinka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 55
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

Mysle że w ciemniejszych ładniej

A co do makijazu to zdecydowanie podkreslaj duże ładne usta i wyciągnij oczy jasnymi cieniami
pysiolinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 00:59   #8
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

Cytat:
Napisane przez tisane7 Pokaż wiadomość
A tyle sie nameczylam z dojsciem do blondu no ale chyba sie zdecyduje na przyciemnienie wlosow Hmm tylko jakim kolorem zeby nie wyszly za ciemne?

dimiti, gleboki braz .. chodzi o ciemny?

Dziekuje kochane za rady
taka gorzka czekolada
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 12:36   #9
damsel in distress
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 104
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

Tylko na jednym zdjęciu masz ciemne włosy, więc może odniosłam mylne wrażenie, ale według mnie z jasnymi włosami wyglądasz dużo łagodniej. Nie chciałabym Ci mącić w głowie, ale skoro tak bardzo się namęczyłaś by rozjaśnić włosy, to może nie decyduj się od razu na jakiś bardzo ciemny kolor. Możesz nie polubić siebie w nowej wersji, a droga powrotu do blondu nie będzie możliwa bez zniszczenia włosów.

Zgadzam się z dziewczynami, że przydałaby Ci się grzywka i bob jako nowa fryzura. Radziłabym wybrać się do fryzjera, który dobierze konkretne cięcie nie tylko do kształtu twarzy, ale i do grubości włosów i ich kondycji. (Tak, żebyś nie miała problemó z układaniem).
damsel in distress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 22:29   #10
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

tylko nie bob!!!!!!! poprostu zrób sobie jakąś fajną grzyweczkę, żeby zakryc wysokie czoło lekko wycieniuj włoski.
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 10:25   #11
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Cytat:
Napisane przez damsel in distress Pokaż wiadomość
Tylko na jednym zdjęciu masz ciemne włosy, więc może odniosłam mylne wrażenie, ale według mnie z jasnymi włosami wyglądasz dużo łagodniej. Nie chciałabym Ci mącić w głowie, ale skoro tak bardzo się namęczyłaś by rozjaśnić włosy, to może nie decyduj się od razu na jakiś bardzo ciemny kolor. Możesz nie polubić siebie w nowej wersji, a droga powrotu do blondu nie będzie możliwa bez zniszczenia włosów.

Zgadzam się z dziewczynami, że przydałaby Ci się grzywka i bob jako nowa fryzura. Radziłabym wybrać się do fryzjera, który dobierze konkretne cięcie nie tylko do kształtu twarzy, ale i do grubości włosów i ich kondycji. (Tak, żebyś nie miała problemó z układaniem).

Zgadzam się, że ładniej Ci w jasnych włosach Jeśli chcesz ochłodzić kolor, to skorzystaj może z płukanek srebrnych czy fioletowych - sa tez przeznaczone do tego szampony i odżywki. Możesz też wybrać jakąś inna farbę w kolorze bardziej popielatego blondu (np z L'Oreal recital preference). A co do fryzurki typu bob...myślę, że wyglądałabyś ładnie, ale klasyczny bob sprawdza się najlepiej przy prostych włosach, a Twoje z tego co widzę są lekko falowane, więcmoże id raczej w kierunku takich fryzur jak na fotkach

Bardzo przepraszam za literówki w poprzednim poście - klawiatura mi strasznie nawala Jeszcze kilka fryzur dla Tisane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5936492.jpg (43,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1800730.jpg (11,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9032082.jpg (30,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9203231.jpg (31,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2697118.jpg (55,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3758715.jpg (40,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2127053.jpg (50,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5430907.jpg (21,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9371660.jpg (37,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9368766.jpg (81,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 726141.jpg (32,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9219347.jpg (21,9 KB, 4 załadowań)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-19 o 13:15
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 10:50   #12
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
...i jeszcze

i ostatnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6519982.jpg (55,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2217696.jpg (46,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6969150.jpg (51,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6251945.jpg (23,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5921046.jpg (52,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3211915.jpg (64,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8154056.jpg (79,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4192771.jpg (63,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3218702.jpg (17,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5696409.jpg (84,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1963296.jpg (80,4 KB, 6 załadowań)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-19 o 13:15
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 12:19   #13
Izi9975
Raczkowanie
 
Avatar Izi9975
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: GDA/Uk
Wiadomości: 120
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

Cytat:
Napisane przez tisane7 Pokaż wiadomość
Pomozcie mi prosze dobrac , kolor wlosow i jakas fryzure Bo sie sobie nie podobam W sumie makijaz tez by sie przydal, bo w tym jestem beztalencie ,nie potrafie wybrac sensownych kolorow , nie mowiac juz o samym malowaniu

Na zdjeciu mam wlosy rozjasniane farbka rozjasniajaca , chcialam chyba uzyskac popielaty blond lecz wyszedl taki (ciezko jest mi uzyskac jakis chlodny odcien na wlosach). Moje naturalne to sredni-ciemny blond .Wydaje mi sie ,ze jestem latem , bo lepiej wygladam w kolorach popiel,niebieski ,roz ,granat . Ale nie jestem pewna w 100% Dolaczam moją oprawe oczu w zblizeniu , w sumie to trudno zdefiniowac kolor.Zielony to czy piwny? Acha ,cere mam lekko rozowa, moze to przez pekajace naczynka .

Prosze o pomoc !!

Dolaczam jeszcze fotke w naturalnych wlosach ,to ta pierwsza fota i w dlugich wlosach na drugim, teraz mam takie do ramion
hejka
rowniez wydaje mi sie,ze w jasniejszych wloskach jest Ci lepiej.Poprostu czasami wystarczy jakas fajna fryzurka i gotoweNie trzeba wcale zmieniac kolorkupoza tym masz bardzo ladna naturalna buzke.Jakies leciutki podkladzik,jasny cien i bedzie ok a co do brwi to radzilabym Ci zakupic sobie zel upiekszajacy brwi(Brow Perfection Gel z Oriflame)jest wysmienityDelikatnie koloryzujacy zel podkresli Twoje brwi,optycznie je zagesci.Do wyboru sa dwa odcienie dla blondynek i brunetek.
__________________
UŚMIECH jest najprostszą drogą do ludzkich serc
Izi9975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 13:15   #14
tisane7
Raczkowanie
 
Avatar tisane7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 148
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

Dzieki dziewczyny , wielka buzka dla Was za doradztwo

Zmienilam jednak kolor wlosow na ciemniejszy , i tak musialam, bo po tych farbach blond mialam zoltko na glowie, wygladalam fatalnie! Jesli jeszcze bedzie korcil mnie blond to tylko u fryzjera ! Odnosnie fryzury bob , ostatnio mialam obciete wlosy do lini brody i wydaje mi sie ,ze wygladam zdecydowanie lepiej w dluzszych wlosach . Kreca mi sie niestety , ale staram sie je ujarzmic prostownicą ,tez lepiej wygladam w prostych (lepiej sie czuje)

Lola dzieki za tyle fryzurek, jest w czym wybierac pare mi sie bardzo podoba ,Izi 9975 nie slyszalam o tym zelu do brwi ,brzmi zachecajaco

Zalaczam fotke ,z moim obecnym kolorem wlosow i makijazem , jasny popielaty cien + szary +granatowa kredka +czarny tusz ,jeszcze musze troche zeszczuplec , i mysle ,ze bedzie ok jak na razie

Co Wy na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00806.jpg (34,8 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00799.jpg (33,1 KB, 87 załadowań)
tisane7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 15:10   #15
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

Cytat:
Napisane przez tisane7 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny , wielka buzka dla Was za doradztwo

Zmienilam jednak kolor wlosow na ciemniejszy , i tak musialam, bo po tych farbach blond mialam zoltko na glowie, wygladalam fatalnie! Jesli jeszcze bedzie korcil mnie blond to tylko u fryzjera ! Odnosnie fryzury bob , ostatnio mialam obciete wlosy do lini brody i wydaje mi sie ,ze wygladam zdecydowanie lepiej w dluzszych wlosach . Kreca mi sie niestety , ale staram sie je ujarzmic prostownicą ,tez lepiej wygladam w prostych (lepiej sie czuje)

Lola dzieki za tyle fryzurek, jest w czym wybierac pare mi sie bardzo podoba ,Izi 9975 nie slyszalam o tym zelu do brwi ,brzmi zachecajaco

Zalaczam fotke ,z moim obecnym kolorem wlosow i makijazem , jasny popielaty cien + szary +granatowa kredka +czarny tusz ,jeszcze musze troche zeszczuplec , i mysle ,ze bedzie ok jak na razie

Co Wy na to?
Ja mam dla Ciebie taka rade... POdobnie jak TY miesiac temu na wlasna reke farbowalam wloski na blond. Efekt byl oplakany, ni to blond ni to zolty. Wiesz co zrobilam? poszlam do fryzjera i poprosilam o zrobienie dosc duzo jasnych pasemek. Efekt byl super!! teraz moje wloski mi sie bardzo podobaja, mam pasemka a ten nieudany blond sie wymywa. Jestem zadowolona. Tobie radze to samo. ZRob sobie pasemka dla rozjasnienia i koniecznie grzyweczka typu Olsen !!! Bedzie slicznie!!!!!!!!!!!!!pozd rawiam mocno

---------- Napisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Joanna832 Pokaż wiadomość
Ja mam dla Ciebie taka rade... POdobnie jak TY miesiac temu na wlasna reke farbowalam wloski na blond. Efekt byl oplakany, ni to blond ni to zolty. Wiesz co zrobilam? poszlam do fryzjera i poprosilam o zrobienie dosc duzo jasnych pasemek. Efekt byl super!! teraz moje wloski mi sie bardzo podobaja, mam pasemka a ten nieudany blond sie wymywa. Jestem zadowolona. Tobie radze to samo. ZRob sobie pasemka dla rozjasnienia i koniecznie grzyweczka typu Olsen !!! Bedzie slicznie!!!!!!!!!!!!!pozd rawiam mocno
OPppps.... Za pozno..... Przepraszam za postem pod postem ...
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 16:53   #16
karolajna9393
Raczkowanie
 
Avatar karolajna9393
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: domek :)
Wiadomości: 254
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

masz wysokie czoło, więc myślę że fajnie będzie Ci w grzywce
załączam pare propozycji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8422663.jpg (22,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg long-hairstyle.jpg (14,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5918896.jpg (31,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9569613.jpg (13,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 191.jpg (98,7 KB, 9 załadowań)
__________________
♀ + ♂ = ♥








W poszukiwaniu doskonałości.

karolajna9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 23:32   #17
Izi9975
Raczkowanie
 
Avatar Izi9975
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: GDA/Uk
Wiadomości: 120
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

Cytat:
Napisane przez karolajna9393 Pokaż wiadomość
masz wysokie czoło, więc myślę że fajnie będzie Ci w grzywce
załączam pare propozycji

swieeeetne fryzurkichyba sobie sama zapodam jakas
__________________
UŚMIECH jest najprostszą drogą do ludzkich serc
Izi9975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 09:46   #18
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

A ja Cię widzę w trochę ciemniejszych ruduch ale moze sie mylę?
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 11:55   #19
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

Cytat:
Napisane przez PannaX Pokaż wiadomość
A ja Cię widzę w trochę ciemniejszych ruduch ale moze sie mylę?
Ja o tym samym pomyślałam
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 13:11   #20
fifi-su
Przyczajenie
 
Avatar fifi-su
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

Tak na szybko zrobione:
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=20232
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=20233
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=20234
fifi-su jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 14:11   #21
Natalinka1987
Przyczajenie
 
Avatar Natalinka1987
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8
GG do Natalinka1987
Dot.: Pomozcie mi sie zmienic ,zalaczam fotke

pierwsza fryzura moim zdaniem najlepiej pasuje
Natalinka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.