Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-16, 20:26   #4981
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Za chwilkę.. zapraszam TUTAJ!


i właśnie poszły zaproszenia do klubu sprawdzać
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-12-16 o 20:29
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 20:36   #4982
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Zamowilam w sklepie bio dynie, marchewkę, ziemniaki i olej rzepakowy, będę robić bio zupki i mrozic

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Załącznik 6106144dynia z babydream ma wlasnie tą mąkę ryżowa i tylko 58% dyni w składzie. Kiepsko chyba?
A te dwa gerberki mają skrobie kuku
Kup dynie z Gerber

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 20:43   #4983
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
Majka ja jedynie moge polecić sajgonki na zimno, poszukam przepisu i Ci wrzucę, kiedyś robiłam takie i były przepyszne

Troche z innego przepisu robiłam, ale podobne
http://hungryeyes.pl/recipe/49/Zimne...em-i-warzywami

Ja na chrzciny robie nogi z kaczki z puree selerowym, buraczkami i marcheweczkami karmelizowanymi, zupa bedzie z wigili, tort pieke piernikowy, na przystawkę tatar, i pieczona polędwiczka cielęca.

Bardzo fajny pomysł na takie menu. Ja nie lubię nudy. Ale zdecydowałam sie na takie bo w tym okresie świątecznym nie pasuje chińszczyzna
O dziękuję...
Właśnie sie zastanawiam czy sajgonki i pierogi chińskie jak zrobie dzien wcześniej to czy moge je w piekarniku odgrzac?
Też masz fajny pomysł na obiadek... Tylko ja np kaczki nie umiem zrobić :-S
I przystawka super pomysł... Też coś muszę pomyśleć żeby zatkac gościom buźki zanim zupę zagrzeje... Tylko co?


Roxi ekspresie ;-)

Jeszcze ma może któraś z was sprawdzone dwa przepisy.. Sos słodko -kwaśny w stylu KFC i sos koperkowy? Bo mi koperkowy wychodzi bardziej czosnkowy :-S

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Kitsi patrzę na przepis i robię bardzo zbliżone do Twoich,
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 20:47   #4984
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Ojej biedny Rob powodzenia
dziękuje Kochana
[QUOTE=kasperka;53814643]Ściskam mocno kciukasy za Robsona !!!
Będzie dobrze, a Ty mamuśka nie czytaj w necie nic ...

/QUOTE]
właśnie zaprzestałam,bo to nic dobrego nie daje
Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Ale ja sie zabrałam... I o to efekty:
-Ciasto z powidłami jablkowymi nasączone sokiem pomarańczowym -pierniczki bałwanki około 70sztuk
-Ciasteczka w czekoladzie sztuk około 20
-i na koniec takie cuś bo pomysłu już brak

Zostało mi polowa ciasta jeszcze. Oddam w dobre rece haha. Wlozylam do lodówki i zaraz zwymiotuje od tego zapachu
Heh jesteś szalona! podać Ci mój adres?: chętnie przygarne jak Ci zbywa

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Cześć Kochane Mamusie ale mi się tęskni za Wami temat potraw na Wigilię był, u nas jest karp i jakies 2 inne ryby, kapusta z grochem robiona na gęsto, tzn grochu sporo i roztarty. Pierogi z kapustą i grzybami, makaron z makiem z bakaliami, zupa z grzybów leśnych, barszcz z uszkami, kompot z suszu, pierniki, makowiec, sernik, no i jakieś inne ciasta.
Dziś odebralismy spacerowke i spiworek. Zdecydowałam się jednak na spiworek mutsy. Jak wlozylam Mateuszka do spacerowki to taki malutki jest w niej. A z gindoli juz powoli wyrasta.
Wczoraj bylismy na szczepieniu. 5w1 i rota. Najbardziej to plakal na widok pediatry
Mati zrobił już 3 razy kupę SAM Alez jestem z niego dumna 😊
Ogólnie ze spaniem cały czas kiepsko. Dziś nie śpię od 1. Maly non stop się przebudza. A poszlam spac o 24. Glowa z niewyspania to mi chyba pęknie.

---------- Dopisano o 03:05 ---------- Poprzedni post napisano o 03:01 ----------



Trzymam kciuki, bedzie dobrze
i jak nocka po szczepieniu?
oo to już się przesiadacie do spacerówki? jak oceniasz śpiworek?
Współczuje tych pobudek...;/
Brawo za samodzielną kupe! może się w końcu wyreguluje
Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Pobudka My już wstalismy ;-)
o ludu co za godzina na pobudki...Środek nocy
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No dobra Laleczki, jest światło w tunelu
Chłopaki pojechali wczoraj po choinkę i przywieźli prawie dwumetrową Na pytanie czemu taka wielka, padła odpowiedź, bo tylko ta nie była za rozłożysta, a gęsta, no i nie wyliniała... czyli taka jak chciałaś
A w zeszłym roku marudził, że 1,5m za wysoka
No nic, grunt, że bawili się dobrze i zaczął do mnie gadać...

A w ogóle kupiłam Natce mega matę z FP pod choinę i to fuksem, bo praktycznie nie używana za 35 zł

Co do potraw Wigilijnych u nas jest:
barszcz z uszkami, śledzie - w śmietanie i w oleju albo pod pierzynką, karp (albo karaś) pieczony i w galarecie (karpie uwielbiam, ale może to dlatego, że kolega taty ma własne gospodarstwo w Miliczu i karpia dostajemy zawsze w Wigilię, świeżo wyjętego z basenu, ubitego na miejscu i oprawionego, a więc świeża, pyszna i nie zestresowana rybka), do tego czasami kapusta z grzybami, kiedyś babcia robiła też pierogi z kapustą, obowiązkowo ziemniaki w mundurkach i sałatka jarzynowa. Aha, no i kompot z suszu, którego nie cierpię
Na słodko jest tort, makowce drożdżowe i zawsze były ciasteczka kruche, ale w tym roku nie będzie - zawsze ja piekłam, a nie dam rady... No i coś co przyniesie teściowa, pierniczki zawsze i roku coś innego piecze - teraz spróbuję ją na sernik w czekoladzie namówić


Co do dawania dzieciom różnych dziwnych rzecz, to mi dali śledzia jak miałam niecałe pół roku, zjadłam, domagałam się więcej i do dzisiaj kocham

majka, Adaś super, widać od razu, że chłopak

Lulla, gratulacje - pierwszy ząbek forumowy

Mirabelka, ja też nie daję i jeszcze chwilę nie będę dawała

Kitsi, wszystkie Jaśki to fajne chłopaki A Twój do tego kudłacz

Mravka, ogromne kciuki dla Roba
Oby to było poinfekcyjnie - a baaardzo często tak jest

gosieńka


No i Natka w wersji Świątecznej
ooo jakie cudne zdjęcie!
Dobrze,ze B.się już zaczął odzywać. Teraz to już chyba pójdzie z górki,prawda?;]
Gdzie wyhaczyłas taką super oferte na mate?
Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
u nas to samo... poszedł spac o 19 30.. obudzil sie po godzinie z beksą... usnał przy piersi...po czym ponownie obudził sie po godiznie z beksą.. ale jak go wzielam i położyłam obok sebie to mega usmiechy i tak sie bawiliśmy do 23 Nie wiem co mu sie stało.. tak ładnie chodził spać na noc a teraz W nocy spał ładnie.. za to starszy dał mi popalic- głowa mi pęka!!


Mravkamocne kciuki za Robsona wszystko będzie dobrze zobaczysz
oj to widze,że u Was tez "ciekawy" czas...Jak się ma stereo to jest szansa,że zawsze któryś się uaktywni..Niestety
Mam nadzieję,że dzisiaj będą dla Ciebie łaskawsi

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Załącznik 6105859

Zuzia od małego uczy się robić selfie w lustrze

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
boskie jesteście!

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, ze tylko z doskoku, ale mam problem;(
Od wczoraj mały mało je...
Dziś baaardzo mało i butli wogóle nie chce ...
Tylko cycusia od wczoraj chce, ale tez mało
Do tego jest marudny, ma problemy z zasypianiem i w prawym uszku ciągle paluszkiem się drapie ;(
Czyżby to zęby???
Oj kasperka myślę,że to ząbki. U nas niestety podobnie i też jak posmaruje to jakoś spokojniejszy. Dziś po posmarowaniu spał w domu 2,5h! co normalnie się nie zdarza. A jak z drzemkami? drapie uszko od rana już jak wstanie,czy dopiero po jakimś czasie?
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Wątek sie nam kończy... Zakładać nowy ? Czy ma któraś ochote przejąć pałeczkę ?
Ty Ty Ty zrobisz to najlepiej!

Ja dziś sama na polu walki. TZ poszedł na sluzbową kolacje. Jakimś cudem udało mi się oboje polozyc spać i nikt na tym nie ucierpiał. Rob tylko jęczał,że chce do taty,ale suma sumarum padł jak mucha. Adaś jak zwykle odwalił histerie przy zasypianiu także jak już się zasmarkał i zaryczał poszedł lulu. Pewnie zresztą za niedługo wstanie na papu. Miałam sprzątać i gotować i wiecie co? NIC nie robie. Delektuje sie ciszą i nic nie robieniem.

Czy któraś z Was zamawiała coś w Kappahl online? jak długo czekaliście?
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 20:50   #4985
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Kup dynie z Gerber

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Mam od wczoraj Miś sie zajada te słoiczki z babydream dostałam i przeżyłam lekki szok trzeba pilnie czytać składy... Serio :/
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 20:56   #4986
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

[QUOTE=Mravka;53826039]dziękuje Kochana
Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Ściskam mocno kciukasy za Robsona !!!
Będzie dobrze, a Ty mamuśka nie czytaj w necie nic ...

/QUOTE]
właśnie zaprzestałam,bo to nic dobrego nie daje

Heh jesteś szalona! podać Ci mój adres?: chętnie przygarne jak Ci zbywa


i jak nocka po szczepieniu?
oo to już się przesiadacie do spacerówki? jak oceniasz śpiworek?
Współczuje tych pobudek...;/
Brawo za samodzielną kupe! może się w końcu wyreguluje

o ludu co za godzina na pobudki...Środek nocy

ooo jakie cudne zdjęcie!
Dobrze,ze B.się już zaczął odzywać. Teraz to już chyba pójdzie z górki,prawda?;]
Gdzie wyhaczyłas taką super oferte na mate?

oj to widze,że u Was tez "ciekawy" czas...Jak się ma stereo to jest szansa,że zawsze któryś się uaktywni..Niestety
Mam nadzieję,że dzisiaj będą dla Ciebie łaskawsi


boskie jesteście!


Oj kasperka myślę,że to ząbki. U nas niestety podobnie i też jak posmaruje to jakoś spokojniejszy. Dziś po posmarowaniu spał w domu 2,5h! co normalnie się nie zdarza. A jak z drzemkami? drapie uszko od rana już jak wstanie,czy dopiero po jakimś czasie?

Ty Ty Ty zrobisz to najlepiej!

Ja dziś sama na polu walki. TZ poszedł na sluzbową kolacje. Jakimś cudem udało mi się oboje polozyc spać i nikt na tym nie ucierpiał. Rob tylko jęczał,że chce do taty,ale suma sumarum padł jak mucha. Adaś jak zwykle odwalił histerie przy zasypianiu także jak już się zasmarkał i zaryczał poszedł lulu. Pewnie zresztą za niedługo wstanie na papu. Miałam sprzątać i gotować i wiecie co? NIC nie robie. Delektuje sie ciszą i nic nie robieniem.

Czy któraś z Was zamawiała coś w Kappahl online? jak długo czekaliście?
I dobrze, odpoczywaj.
Adam też czasem tak ma. Nie wiem od czego jest to zależne.... Kładę go spac na noc on od razu w ryk. Trzepie rekami, nogami, smoczek wypluwa... Ten ryk trwa chwilke. Moze gora 30-40sekund. Robie tylko,, ciii,, bo branie na rece może spowodować wybudzenie po mimo ze nie spał. Po tym czasie zaczyna sobie śpiewać tzn wydaje dźwięki yyy aaa i zamyka oczka i śpi.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Źle mi sie cytuje coś... Cytowalam Mravke
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 21:16   #4987
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Zamowilam w sklepie bio dynie, marchewkę, ziemniaki i olej rzepakowy, będę robić bio zupki i mrozic

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------


Kup dynie z Gerber

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
gdzie zamawiałaś?
ja miałam jechać w sobotę na BioBazar z dziadkami ale mi wyjeżdżają, całej ferajny nie chcę ciągnąć a sama też nie planuję bo pewnie tłumy będą wszędzie w sobotę...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 21:19   #4988
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

[QUOTE=majka242007;5382615 4]
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
dziękuje Kochana


I dobrze, odpoczywaj.
Adam też czasem tak ma. Nie wiem od czego jest to zależne.... Kładę go spac na noc on od razu w ryk. Trzepie rekami, nogami, smoczek wypluwa... Ten ryk trwa chwilke. Moze gora 30-40sekund. Robie tylko,, ciii,, bo branie na rece może spowodować wybudzenie po mimo ze nie spał. Po tym czasie zaczyna sobie śpiewać tzn wydaje dźwięki yyy aaa i zamyka oczka i śpi.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Źle mi sie cytuje coś... Cytowalam Mravke
no dokładnie. Niby nie spi,ale wziety na rece wybudza sie i oczy jak 5zł rozgląda się niczym surykatka. Ja już Go wyczaiłam i jak tak zaczyna wariować to..obracam na brzuch i spi. On nawet sam nauczyl się zasypiać na tych nieszczęsnych plecach,ale czasem wpada w jakiś dziwny stan i nie zasnie a jeczy. Wystarczy,ze przerzuce na plecy i spokoj. Zresztą On cała noc spi na brzuchu.

A powiedz Adam już zasypia w lozeczku,czy nadal akcja wozek? przekonał się Kawaler?

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
gdzie zamawiałaś?
ja miałam jechać w sobotę na BioBazar z dziadkami ale mi wyjeżdżają, całej ferajny nie chcę ciągnąć a sama też nie planuję bo pewnie tłumy będą wszędzie w sobotę...
Roxi,a slyszalas o czym takim jak lokalny rolnik? nie wiem czy to jest wszędzie,ale w Stolicy działa. To normalnie zakupy online wlasnie bio,eko itp takie wiejskie ktore są przywozone potem do Punktów w mieście(u mnie np kawiarenka jest takim miejscem). Normalnie sobie klikam w pn do 12 w poludnie zamowienie i w środe od 17 jest do odebrania. Swojskie mleko,sery,warzywa etc...
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 21:23   #4989
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

[QUOTE=Mravka;53826473]
Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
no dokładnie. Niby nie spi,ale wziety na rece wybudza sie i oczy jak 5zł rozgląda się niczym surykatka. Ja już Go wyczaiłam i jak tak zaczyna wariować to..obracam na brzuch i spi. On nawet sam nauczyl się zasypiać na tych nieszczęsnych plecach,ale czasem wpada w jakiś dziwny stan i nie zasnie a jeczy. Wystarczy,ze przerzuce na plecy i spokoj. Zresztą On cała noc spi na brzuchu.

A powiedz Adam już zasypia w lozeczku,czy nadal akcja wozek? przekonał się Kawaler?

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------



Roxi,a slyszalas o czym takim jak lokalny rolnik? nie wiem czy to jest wszędzie,ale w Stolicy działa. To normalnie zakupy online wlasnie bio,eko itp takie wiejskie ktore są przywozone potem do Punktów w mieście(u mnie np kawiarenka jest takim miejscem). Normalnie sobie klikam w pn do 12 w poludnie zamowienie i w środe od 17 jest do odebrania. Swojskie mleko,sery,warzywa etc...
Co ty! Łóżeczko go gryzie. Zasypia w wózku, drzemki w dzień sa w wózku. Wystarczy go odłożyć i śpi w 30 sekund... No czasem do max 5minut. Na noc jak zaśnie to czekam z 30-40minut i jak juz śpi spokojnie to go przekladam do łóżeczka. A śpi w łóżeczku zawsze? Zasypia też sam?
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 21:45   #4990
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
gdzie zamawiałaś?
ja miałam jechać w sobotę na BioBazar z dziadkami ale mi wyjeżdżają, całej ferajny nie chcę ciągnąć a sama też nie planuję bo pewnie tłumy będą wszędzie w sobotę...
N osiedlu mam, piszę szefowej na Fb ile czego potrzebuje i tyle mi przygotowuje

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 22:13   #4991
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

[QUOTE=majka242007;5382656 7]
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość

Co ty! Łóżeczko go gryzie. Zasypia w wózku, drzemki w dzień sa w wózku. Wystarczy go odłożyć i śpi w 30 sekund... No czasem do max 5minut. Na noc jak zaśnie to czekam z 30-40minut i jak juz śpi spokojnie to go przekladam do łóżeczka. A śpi w łóżeczku zawsze? Zasypia też sam?
No to byle sie do gondoli zmiescil). To sobie miejscowke upodobal niezla. Ciekawe co Mu tam tak spasowalo.
Adas przewaznie sam zasnie. W lozeczku. Czasem jak sie nie wstrzele w moment to potem trzeba chwile ponosic. Jednak u nas jest cyrk,bo jak zasnie na plecach to sam sie budzi machaniem rak. Dlatego jak zasnie to obracam na brzuch i tak spi spokojnie.
Niestety jeszvze czesto ostatnia drzemka odgornie w wozku,bo odbieramy Robsona z przedszkola/robie zakupy przy okazji. Dzis dla przykladu wstal o 8:13(to Jego pora od kilku dni ). 1 drzemka 10-12:30, 2 drzemka 15-16:30( w wozku,bo zakupy i przedszkole).

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 22:16   #4992
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
Moj mały tez dzis mało jadł, przepraszam ale was nie nadrobię jestem tak padnięta po całym dniu ze nie mam juz siły, leżę na kanapie i ogladam tv...
Przez cały dzień zjadł rano butle 120 jakos mu wcisnęłam, potem cały dzień nie chciał jeść, cycka troche memlal ale to nie jedzenie. Spac tez nie chciał. Cały dzień, spał tylko 2h na spacerze zeby juz wyszły, niewiem moze to idą kolejne a moze te co wyszły tak go bolą i dziwnie mu z nimi i to dlatego

Wiec kasperka, ńie pomogę Ci ale mam podobny problem. Moge tylko powiedzieć ze czytałam ze jak dziecko dotyka ucha to znaczy ze jest śpiące, wiec moze rzeczywiście zęby i nie moze usnąć wiec jest śpiący i dotyka uszka... :


Roxana tak, poprosimy nowy wątek


Wiesz, moj mały nie tylko ciągnie za uszka, ale paluszej wkłada i drapie w środku
Możliwe, że jest śpiący ...
Nie mam pojęcia co to może oznaczać.
Jadę rano do doktorka i zobaczymy co powie
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 22:18   #4993
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Mravka to i tak fajnie byleby przypilnowac i obrócić na brzuszek. Mojemu może podoba się gondola bo ma w niej ciasno i ciemno. Jest czarna. Prześcieradło tylko biale. Przytulnie. A łóżeczko duże, pościel biała... No ale sorry nie kupie czarnej poscieli i nie poobkladam go poduchami by mial jak w wozku.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 22:18   #4994
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Kasperka buziaczki dla Maxia. Może faktycznie ząbki skoro pcha rączki, gryzaka. I tylko przy jedzeniu nerwowy to pewno go butla uraża a cycus mniej?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Dziewczyny, mam pytanko odnośnie potraw chińskich i japońskich. Znacie jakieś przepisy? Możecie coś polecić?
Dziś z Tz rozmawialismy o chrzcinach. Mielismy zrobić w restauracji. Ale tak pomyśleliśmy że może zrobić coś innego? W domku. Do restauracji zawsze idziemy przy jakiś uroczystościach. Mi i Tz już to jedzonko po mimo że pyszne przejadlo się.
No i wymyslilismy że zrobimy kuchnie japońską polaczona z chińska
I... To co umiem, robiłam i wiem jak zrobić to zrobię.
Zupa mało chińska bo zrobie krem paprykowy żółty i czerwony łaczony na talerzu z gęstą śmietaną,
Sushi z łososiem, krewetkami, ogórkiem i jak dostanę gdzieś węgorza to też (choc z wegorzem nie mam pojecia jak zrobic?)
Gyoza pierożki,
Sajgonki i Takoyaki
Kupimy Sake
Na tym znajomość kulinarna mi się kończy.... Macie coś? Polecicie?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------



Jeśli bedziesz tak łaskawa dobra kobieto to byłoby super

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------



Będzie agent podrywacz ;-)


Właśnie też tak mi się wydaje, że butla go uraża i dlatego jej nie chce...

Przesyłamy buziaki dla przystojniaka Adama 🏻
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 22:19   #4995
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Wiesz, moj mały nie tylko ciągnie za uszka, ale paluszej wkłada i drapie w środku
Możliwe, że jest śpiący ...
Nie mam pojęcia co to może oznaczać.
Jadę rano do doktorka i zobaczymy co powie
Daj znać
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 22:21   #4996
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Daj znać

Odezwę się napewno
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 06:00   #4997
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Dzien dobry
Ale bym dzis pospala... Nje wiem czy nje wrócę do łóżka jak odprawie chłopaków z domu. Junior juz wieczorem nie wymiotował, mowi, ze go brzuszek nie boli to chyba go pośle do szkoły... Moze faktycznie zatrucie to jakieś było. Mimo wszystko nadal mam obawę...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 06:08   #4998
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Pomylka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2015-12-17 o 06:12
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 06:28   #4999
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Eeeee?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 06:29   #5000
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Ostatni post ;-)
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 09:14   #5001
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Haloooooo 🏻
Jest tutaj ktoś ???
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 10:14:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.