Makijaż dla nastolatki - zbiorczy. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakiego kosmetyku powinnam używac na codzień
tusz do rzęs 182 71,65%
cienie + tusz do rzęs 14 5,51%
kredka 13 5,12%
tylko podkład 45 17,72%
Głosujący: 254. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 13:46   #571
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja chodze do 2 LO i wlasciwie w tym roku szkolnym zaczelam sie malowac. w gim to tylko blyszczyk i czasami tusz:P
Teraz (glownie za sprawa wizazu) moj zbior kosmetykow rozszezrza sie i urozmaica:P W szkole oczywiscie ze wiekszosc dziewczyn jest mocno umalowana, ale u mnie w klasie praktycznie dziewczyny sie nie maluja. Czasami nakladam cien ale tylko jasny, bo makijaz oczu w mojej klasie ogranicza sie do tuszu(a i tak u polowy i to delitanie):P Moze to i dobrze, w koncu szkola to nie miejsce na to, nauczyciele nie lubia wymalowanych dziewczyn, jednak czasem mam ochote bardziej pomalowac oczy niz tylko tuszem:/ Ale wtedy czuje sie jak kosmitka... Kiedys mialam pomalowane oczy na kolor bezowy, tylko dosc mocno blyszczacy to ciagle slyszalam 'ojej jaki makijaz'... W lazienkach oczywiscie jest pelno dziewczyn poprawiajacych makijaz, ale ja tego nie robie(jak juz to w kibelku:P) bo jakby zobaczyla to ktoras z dziewczyn z mojej klasy to by byly zaraz komentarze.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 15:51   #572
Mendinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 127
GG do Mendinia
Dot.: makijaz dla nastolatek

Zależy jaka nastolatka bo teraz to się różnie określa i na jaką okazje do szkoły to często się nie można ostro malować więc puder i tam błyszczyk po domu i do znajomych można dodać jeszcze mascarę czy tam cienie a na imprezę to już wszystkie chwyty dozwolone :d
Mendinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 18:53   #573
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

A czy dobrym wyborem byłby Astor, Mattitude 16h (Podkład matujący)? Czy nie byłby za ciężki dla mojej młodej cery? Czy zawarte w nim składniki, nie szkodziłyby jej?
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 09:59   #574
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
A czy dobrym wyborem byłby Astor, Mattitude 16h (Podkład matujący)?


Najlepiej idź do sklepu, np. Rossman, Natura; użyj tego podkładu i zobacz w domu jak twoja cera po nim wygląda, czy na nast. dzień nie ma żadnych niespodzianek typu zaczerwienienia czy uczulenie
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 14:28   #575
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Jeden dzień to za mało, aby przetestować podkład...

Moim zdaniem nic, co ma trzymać trwałość 16 godzin nie może być lekkie dla skóry. Pomijając kwestię, czy rzeczywiście się tyle trzyma - ale z samego założenia jest to podkład raczej cięższy.
Jednak nie używałam go... Poczytaj recenzje na KWC
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 13:41   #576
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Najlepiej idź do sklepu, np. Rossman, Natura; użyj tego podkładu i zobacz w domu jak twoja cera po nim wygląda, czy na nast. dzień nie ma żadnych niespodzianek typu zaczerwienienia czy uczulenie
Tak właśnie zrobiłam (nawet kilka razy) i nie zauważyłam żadnych niepokojących zmian. Żadnych nowych krostek, zaczerwień, ani uczulenia. Buźka była zmatowiona na bardzo długi czas, o co w moim przypadku trudno . Efekt mi się podobał, ale może faktycznie ten podkład nie należy do najlżejszych... sama nie wiem... w sumie za bardzo ciężki też nie był... a może po prostu jest taki akurat...

Edytowane przez DreamQueen
Czas edycji: 2010-03-13 o 17:09
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 17:48   #577
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Jak myślicie? Powinnam kupić Astor, Mattitude 16h (Podkład matujący)? Ale czy na pewno on może być dla młodej cery? Nie jest przeznaczony tylko dla cery dojrzałej? Nie zniszczy mi skóry?
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 20:12   #578
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

moja kolezanka(18lat) ma go i sobie chwali ten podklad z astora, takze jesli wyprobowalas i jest ok to mysle ze mozesz go kupic
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 23:16   #579
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: kosmetyki dla nastolatki..

A co myślicie o kremie tonującym z Ziai Nuno? Bardzo duże spustoszenie zrobi na młodej buzi?

Ja na razie używać nic takiego nie chcę, zaczęłam intensywnie leczyć trądzik, ale tak na przyszłość warto wiedzieć
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 23:17   #580
133natusia133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Słuchajcie ja mam 13 lat do tej pory nie używałam rzadnych kremów podkładów itp. ostatnie pół roku nie wiem co się ze mną dzieje przyszcz na pryszczu niesamowity trondzik "kwestia dojżewania"poszłam z mamą do lekaża wypisał mi na recepte jakiś taki mocny tonik on mi nic nie pomagał także puder i jak jest naprawde źle podkład .To moja jedyna deska ratunku wstyd mi się pokazać z taka pryszczatą twarzą na ulicy ,ale i tak nie samaruje się tym tak strasznie dużo. Po szkole przychodze i odrazu wszystkiego się pozbywam i pozwalam cerze odpocząc .Na moją ocene nie wyciskam połowy tupki podkładu na tważ .Tylko najperw punktowo korektor, a potem bardzo mała warstwa pudru tusz do rzęs i jak gdzieś wychodze na urodziny np. to mam skłonności do kredki ,ale i to bardzo rzadko .O cieniach do oczu to ja nawet nie myśle w tym wieku .Nie jestem zwoleniczka ostrego makijażu jak widze niektóre dziewczyny w moim wieku w pełnym makijażu i to jeszcze nie umiejętnie zrobionym to asz mnie dusi.Używam pudru i podkładu bo musze i staram się jak najwięcej pielegnować cere w mojej rodzinie to jest tak jakby genetyczne mój brat ma tera 22 lata i jak miał 16 to wyglądał jak potwór nawet mam chyba jego zdięcie z tamtego okresu moge pokazać.Ale to nie moja wina to moja ciocia jest zapszproszeniem nie normalna bo jak zaczoł mi robić się trondzik to zaczeła mi to wyciaskać ach ta ciocia no i od tamtgo momętu wszystko się rozniosło i nie moge się tego pozbyć.
133natusia133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 00:18   #581
Halisstra
Przyczajenie
 
Avatar Halisstra
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Miasto Jeża
Wiadomości: 19
GG do Halisstra
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Jeśli masz kompletnie nieprzezwyciężoną potrzebę malowania się już teraz, ale taką kompletnie, kompletnie nieprzezwyciężoną, to kup sobie jakiś delikatny, brązowy tusz do rzęs i ewentualnie jeszcze jakąś pomadkę, ale nawilżającą, coś w stylu nivei, np. pearl and shine. Jeżeli masz już problemy z trądzikiem, zainwestuj w jakiś korektor.

I nic więcej. Zdążysz się jeszcze w życiu namalować, dziewczyno. Przed tobą dobre 60 lat na testowanie najróżniejszych kremów, cieni, fluidów, korektorów, pudrów, różów, brązerów itp. itd. I będziesz na 89% chciała ich używać. I będzie ci do tego potrzebna twarz. Jeżeli zaczniesz z makijażem za wcześnie, to prawdopodobnie będziesz używała kosmetyków raczej podłej jakości (zabijcie, ale nie widzę 14 latki kupującej podkład czy cienie z Górnej Półki), co niestety może poskutkować zniszczeniem skóry.

Jak byłam w twoim wieku i zaczęłam coś przebąkiwać o makijażu, mama pokazała mi swą przyjaciółkę i opowiedziała przejmującą historię o "dziobach" jakie jej się na twarzy pojawiły od zbyt wczesnego używania fluidów. Poskutkowało. I choć była to zapadła komuna (w czasach kiedy moja mama chodziła do szkoły, ja jestem już kapitalistycznym produktem) i od tego czasu kosmetyki poszły duuuużo do przodu, to jednak zapewne za jakieś 30 lat to samo będziemy mówić o kosmetykach dzisiejszych, bo te za 30 lat będą jeszcze zdrowsze dla skóry. I tak aż do końca świata.

Dlatego masz jeszcze dużo czasu. Na razie ciesz się tym, że twoja cera bez żadnych upiększeń jest młoda i świeża.
Halisstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 09:03   #582
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Makijaż dla 14-latki

słownik sobie lepiej kup :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 20:31   #583
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez 133natusia133 Pokaż wiadomość
Słuchajcie ja mam 13 lat do tej pory nie używałam rzadnych kremów podkładów itp. ostatnie pół roku nie wiem co się ze mną dzieje przyszcz na pryszczu niesamowity trondzik "kwestia dojżewania"poszłam z mamą do lekaża wypisał mi na recepte jakiś taki mocny tonik on mi nic nie pomagał także puder i jak jest naprawde źle podkład .To moja jedyna deska ratunku wstyd mi się pokazać z taka pryszczatą twarzą na ulicy ,ale i tak nie samaruje się tym tak strasznie dużo. Po szkole przychodze i odrazu wszystkiego się pozbywam i pozwalam cerze odpocząc .Na moją ocene nie wyciskam połowy tupki podkładu na tważ .Tylko najperw punktowo korektor, a potem bardzo mała warstwa pudru tusz do rzęs i jak gdzieś wychodze na urodziny np. to mam skłonności do kredki ,ale i to bardzo rzadko .O cieniach do oczu to ja nawet nie myśle w tym wieku .Nie jestem zwoleniczka ostrego makijażu jak widze niektóre dziewczyny w moim wieku w pełnym makijażu i to jeszcze nie umiejętnie zrobionym to asz mnie dusi.Używam pudru i podkładu bo musze i staram się jak najwięcej pielegnować cere w mojej rodzinie to jest tak jakby genetyczne mój brat ma tera 22 lata i jak miał 16 to wyglądał jak potwór nawet mam chyba jego zdięcie z tamtego okresu moge pokazać.Ale to nie moja wina to moja ciocia jest zapszproszeniem nie normalna bo jak zaczoł mi robić się trondzik to zaczeła mi to wyciaskać ach ta ciocia no i od tamtgo momętu wszystko się rozniosło i nie moge się tego pozbyć.
mnie się zdaje że ktoś sobie robi żarty, bo co drugie słowo to błąd ortograficzny..no bez przesady..i według mnie powinna taka osoba jeśli to jest prawda nauczyć się lepiej poprawnie pisać, a dopiero potem malować..skoro już niby masz ten trONdzik to używaj tego podkłądu czy coś..ale po co ci tusz... ?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 00:09   #584
Almandyn
Raczkowanie
 
Avatar Almandyn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: 53° 02' N 18° 37' E
Wiadomości: 126
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Jestem w wieku podobnym do założycielki wątku.
Używam podkładu, korektora, tuszu do rzęs, różu do policzków. Błyszczyka nie, bo nie lubie mieć czegoś na ustach. Kredki/eyelinera i cieni również, bo nie umiem się nimi perfekcyjnie posługiwać, a nie chcę się narazić na kompromitację.
Nie mam i nie miałam problemów z trądzikiem/ świecącą skórą. Po prostu często się rumienię i chcę to zatuszować.
Nikt mi jeszcze nie powiedział, że wygladam źle/na przemalowaną/ komicznie/ idiotycznie / jak stara maleńka. Przeciwnie, mówią, że wyglądam świetnie. Maluję się starannie, potrafię spojrzeć na siebie krytycznym okiem. Używam porządnych kosmetyków, świetnie dobranych odcieni.
Odkąd stosuję kosmetyki, cera [o zgrozo!!!] nie uległa pogorszeniu.
Dziękuję za uwagę, teraz możecie mnie zjechać od góry do dołu. =)
Almandyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 00:32   #585
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Makijaż dla 14-latki

a po co róż?
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 01:12   #586
Halisstra
Przyczajenie
 
Avatar Halisstra
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Miasto Jeża
Wiadomości: 19
GG do Halisstra
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez Almandyn Pokaż wiadomość
Odkąd stosuję kosmetyki, cera [o zgrozo!!!] nie uległa pogorszeniu.

Nie miałam na myśli, że cera KONIECZNIE musi Ci się pogorszyć. Nie miałam też na myśli, że zrobi to od razu. Nazwij mnie staroświecką, ale po prostu uważam, że przedwczesne używanie konkretnych kosmetyków w którymś momencie się "zemści". Cera jak wszystko inne dojrzewa, zmienia się. Gdyby istniały podkłady dopasowane stricte do cery nastolatek prawdopodobnie sama bym ich swego czasu używała.

Z drugiej strony moje przekonania na ten temat nie wynikają z jakichkolwiek badań o których czytałam itp, ot po prostu własnoręcznie wygenerowany zabobon Cieszę się, że nic Ci się z cerą nie dzieje

Co do rumieńców - znam ten ból... Dramat:/
Halisstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 07:26   #587
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Ja mam 18 lat gdyby nie cera nie malowałabym się...gdyby nie ten wstyd, gdy patrze się na te blizny :/ o chorobo....Autorce wątku, jeśli nie ma problemów z cerą (nawet sama pisała, że nie chce używać) podkładów, kremów koloryzujących..bo to w sumie sensu nie ma..skoro i tak jest blada. Bladość jest super :P
Tutaj ktoś ładnie podsumował, że kobietą nie jest się wtedy, gdy jest się wymalowaną, współżyjącą dziewczyną kobieta to wnioskuję dorosła osoba z przymiotami j/w.
Pamiętajmy, że umalowanie się świadczy o tym by być "sexy" to jest najgorsze pojęcie, które mnie prześladuje, wszystkie chcą być sexy ... gdy patrze na 12 letnie koleżanki mojej kuzynki szlag mnie trafia, wyglądają starzej niż ja i nie tylko.
Czyli autorko, do zaznaczenia rzęs -> odpowiednio zaproponowano brązowy tusz, jeśli już tak bardzo Ci zależy i zadbanie o usta nivea, bebe i inne :P
pozdrawiam
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 15:44   #588
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Chyba jednak zrezygnuję z Astor, Mattitude 16h (Podkład matujący). Chyba ciężko byłoby mi go używać, nie będąc do końca pewną, czy nakładam na buzię "coś", co może jej trochę zaszkodzić . Skoro ma matować przez 16 godzin, to chyba nie należy do lekkich...

Lepiej rozejrzę się za jakimś leciutkim podkładem (może w pudrze) dla młodej skóry.

A czy podkłady w pudrze są lżejsze od tych we fluidzie?
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 18:32   #589
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

A kosmetyki firmy Essence, głównie chodzi mi o podkłady i pudry, czy są dobre dla młodej skóry?
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 19:27   #590
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Wiem tylko, że Essence ma niezły puder mineralny
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 10:43   #591
untoucheed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
młodość

Witam wszystkich.

Mam rocznikowo czternaście lat, kończę właśnie klasę pierwszą gimnazjum. Kompletnie się nie maluję.Nie używam tuszu , podkładu nawet błyszczyka. Ostatnio spodobało mi się oko pomalowane eyelinerem.
Czy w najbliższe wakacje mogłabym sobie pozwolić na małe wariacje z tym kosmetykiem? Czy nie będę wyglądała dziwnie? Do tego chciałabym dodać tusz do rzęs, żadnego fluidu, pudru etc.

http://www.sekretyurody.eu/files/ima...oka-kreska.jpg [chodzi o coś takiego]

Z góry dziękuję i przepraszam za wiek, ale uważam , że w tym gronie uzyskam najlepszą odpowiedź.
untoucheed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 10:59   #592
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: młodość

Jestes na złym forum.
Osobiscie radzilabym uwazac, jezeli chcesz zaczac troche podkreslac oko to sugerowałabym jakies delikatne cienie, np beze, wiesz takie cieliste, do wykonywania makijazu dziennego. Chodzi o to zebys po wykonaniu makijazu nie wygladała jak tzw "stara-maleńka". Ja zaczelam uzywac czarnej kredki jak miałam prawie 16 lat i patrzac z perspektywy czasu tez chyba było to za szybko.
Tak sobie mysle..... najlepiej jak bys wkleiła zdjecie twarzy. Niektore 14 wygladaja na 20, a dziewczyny 25 lat na 13. Wydaje mi sie ze to, czy bedzie Ci kreska pasowac zalezy od Twoich rysow twarzy.
Pozdrawiam
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 11:13   #593
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: młodość

jeśli liner to albo brązowy albo jakiś kolorowy - czarny moim zdaniem jest zarezerwowany dla trochę starszych osób
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-05-17 o 12:01
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 11:37   #594
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: młodość

a ja uważam że eyeliner u gimnazjalistki to nic złego Przecież nie mówimy tu o szpachli ani nakładaniu niczego poza tą kreską
najważniejsze by oko było malowane z rozwagą (pamiętam ja u mnie za czasów gimnazjum jedna dziewczyna miała duże brązowe oczy i malowała linerem górną powiekę- cudownie wyglądała).
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 11:41   #595
waleriana34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 42
Dot.: młodość

w twoim wieku czarna kredka to tylko na duze wyjscie czyli tance, kiedy jest ciemno, na codzien twoim atutem jest mloda swieza cera, wystarczy starannie nalozony tusz do rzes ( np kochany na calym swiecie klasyk Great Lash Mascara maybelline) sama zobaczysz jaka to robi roznice. A jesli kredka to lepiej brazowa lub szara bardzo cieniutka przy samych rzesach. Szkoda z pieknej buzi robic stara malutka
waleriana34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:01   #596
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: młodość

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
a ja uważam że eyeliner u gimnazjalistki to nic złego Przecież nie mówimy tu o szpachli ani nakładaniu niczego poza tą kreską
najważniejsze by oko było malowane z rozwagą (pamiętam ja u mnie za czasów gimnazjum jedna dziewczyna miała duże brązowe oczy i malowała linerem górną powiekę- cudownie wyglądała).
Nie no, nic złego ale czarne kreski dodają trochę lat a po co Nie raz źle się komponują z delikatną dziewczęcą urodą
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 11:39   #597
m_adzia
Raczkowanie
 
Avatar m_adzia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Cool podkład dla nastolatki

chciałabym kupić jakiś podkład, ponieważ skóra wygląda po nim bardziej naturalnie niż po pudrze. ostatnio używam mineralnego pudru z Sephory, ale wysusza mi skórę, a nie zawsze dbam o jej dobre nawilżenie... słyszałam również opinie, że do młodej cery lepszy jest prasowany puder, ponieważ nie zatyka porów etc.
czy możecie więc polecić jakieś podkłady, które są na tyle delikatne, że można je używać w młodym wieku ? dodam, że nie mam jakichś większych problemów z cerą (mieszana, tłusta w strefie T )

pozdrawiam
__________________
Uwielbiać to mało; to jedynie nakręcać swe pożądanie

Edytowane przez m_adzia
Czas edycji: 2009-05-20 o 11:47
m_adzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 12:25   #598
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: podkład dla nastolatki

polecam podkłady mineralne - jest teraz bardzo dużo ofert dotyczących podkładów minerlanych, przejdź się do drogerii i wybierz odpowiedni
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 12:30   #599
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: podkład dla nastolatki

Żaden podklad nie zastapi pielegnacji i nie bedzie wygladal dobrze na niezadbanej skorze. Żaden. Nie mozesz pisac ze puder Cie wysusza jesli nie dbasz o nawilzenie. Najpierw nalezy umyc skore np mleczkiem albo zelem, uzyc toniku nalozyc krem, odczekac chwile zeby sie wchlonal i dopiero na to makijaz. W przeciwnym razie rzeczywiscie nie bedzie to wygladalo ladnie. Podklady mineralne sa fajne. Nie wiem czy chcesz puder czy podklad? Bo podklady mineralne tez sa w pudrze. Wolisz plynna konsystencje?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 12:38   #600
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: podkład dla nastolatki

madziu jest milion wątków o podkładach i pudrach dla nastolatek - użyj wyszukiwarki
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-11 17:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.