Z brązu na blond - wątek zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 15:29   #481
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: propozycje fryzur dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
całość rozjaśniaczem? nie masz zniszczonych włosów?
5 cm poszło się paść
ale ogólny wygląd nie jest zły

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Ja przez rok schodziłam z bardzo ciemnego brązu do blondu, wszystko robiłam stopniowo rozjaśniaczem u siebie w domu, wczoraj jeszcze dla ujednolicenia koloru, zafarbowałam włosy farbą garnier color naturals superjasny popielaty blond 111, zamieszczam zdjęcie które zrobiłam wczoraj. Na tym planuje przestać rozjaśniać włosy, choć jeszcze mam gdzieniegdzie przebłyski rudych pasemek ale rozjaśnię je dopiero za kilka miesięcy.
świetny kolorek
a jak kondycja włosków?
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 23:26   #482
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: propozycje fryzur dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość

a jak kondycja włosków?
Kondycja nie najlepsza ale tylko tych włosów z przodu głowy, są troszkę połamane, ale po dobrej odżywce wtapiają się w tłum Uciąć ich nie mogę, bo musiałabym zrobić grzywkę a tego nie chce, więc w nadziei że czas goni rani może i moje kudełki się zagoją po tej radykalnej zmianie
Włosy z tyłu są w dobrym stanie, spodziewałam się bardziej zniszczonych, ale miło mnie zaskoczyły
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 12:57   #483
Szlachcianka
Rozeznanie
 
Avatar Szlachcianka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 953
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

a dziewczyny powiedzcie mi jak radzicie sobie z odrostami? Ja mam naturalne ciemny blond, ale korci mnie strasznie zafarbować na blond taki jak ma Marysia z pierwszej miłosci, tylko boje sie co ja zrobie z odrostami? całe włosy ufarbować w domu nie sztuka a odrosty? pojawiają sie co miesiąc, wiec jakbym chciala leciec wtedy do fryza to majątek strace. Poradzicie coś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (38,4 KB, 44 załadowań)
__________________
Małe szczęścia.... i

Szlachcianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 13:02   #484
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Szlachcianka a co to jest za problem Wystarczy znaleźć sobie farbę w odpowiednim odcieniu który zniweluje odrosty. Nałożysz ją na same odrosty a pod koniec farbowania przeciągniesz ją na całe włosy aby kolor się ujednolicił. Z mojego doświadczenia wiem że to nie takie proste zadanie znaleźć ten odpowiedni odcień farby, ja znalazłam farbę która kolorystycznie idealnie mi odpowiada, ale zanim ją znalazłam to wypróbowałam z 10 różnych farb w odcieniu blond
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 13:09   #485
Szlachcianka
Rozeznanie
 
Avatar Szlachcianka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 953
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

no własnie to farbowanie odrostów mnie przeraża , nakładanie farby na odrosty. Najłatwiej na przedziałek, a jak reszte zalatwić? dla mnie to czarna magia
i jaki kolor byście mi polecały? raz robilam blond ale wyszedł żółty- masakra
__________________
Małe szczęścia.... i

Szlachcianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 16:52   #486
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Szlachcianka w tym nie ma nic trudnego, oddziela się włosy pasmami i farbuje odrosty a może ktoś z domowników mógłby Ci te odrosty pofarbować
A co do koloru blondu, jeśli nie chcesz uzyskać żółtych włosów, to farbuj je kolorami takimi które w opisie mają np. nazwę "chłodny" blond, "zimny" blond albo "popielaty" blond. Ja używam farby garniera 111 bardzo jasny popielaty blond, na początku ta nazwa popielaty mnie przerażała bo nie chciałam mieć szarych włosów, ale kolor na moich włosach po nim to chłodny jasny blond bez żółtych refleksów i bez odcienia popielatości. Wiem że popielate włosy po tej farbie wychodzą tym dziewczynom które mają praktycznie białe włosy.
I pamiętaj nie kupuj farb "ciemny blond", lub "średni blond" bo po nich kolor włosów wychodzą w odcieniu brązu.
Najlepiej jak wytniesz sobie z gazety kolor włosów który Cie interesuje, pójdziesz do fryzjera aby Ci taki zrobił i może poradź się fryzjera jaką farbę powinnaś kupić żeby farbować odrosty, a jak nie chcesz się pytać to zamieść tu swoje zdjęcie po farbowaniu i Ci doradzimy

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2011-02-24 o 16:55
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 18:34   #487
Szlachcianka
Rozeznanie
 
Avatar Szlachcianka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 953
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Patycku dziękuję bardzo no i będe farbować moje zdjęcie jest powyżej i jaki blond mi doradzicie? i jaka farbą? chciałabym w domu sprawe załatwić
__________________
Małe szczęścia.... i

Szlachcianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 19:55   #488
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Szlachcianka masz dośc ciemne włosy i tu farba blond wiele nie zdziała i bez rozjaśniacza się nie obędzie, ja przez ROK schodziłam do blondu z podobnego koloru do Twojego. Przechodziłam przez pomarańczowe, żółte skończyłam na blondzie który mi się w końcu podoba, jeśli nie chcesz tego przechodzić radzę jednak skorzystać z fryzjera a potem kupić sobie już zwykła farbę i robić nią tylko odrosty.
Chyba że zrobisz to co ja kilka ładnych lat temu, nałożyłam na całe włosy rozjaśniać trzymałam prawie 30 minut wyszło mi żółtko, po dwóch tygodniach nałożyłam chłodny blond garniera i miałam fajny blondzik ale mimo wszystko nie tak jasny jak chciałam, dziwie sie że moje włosy wtedy same z siebie nie wyszły z nadmiaru chemikaliów I pamiętaj rozjaśniacz potwornie niszczy włosy po nim włosy są kruche, łamią się i wypadają. Jeśli zdecydujesz się na rozjaśniacz zaopatrz się wcześniej w świetną odżywką, olejek rycynowy i olej kokosowy te dwa ostatnie bardzo dobrze regenerują włosy.

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2011-02-24 o 20:05
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 20:03   #489
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Szlachcianka masz dośc ciemne włosy i chyba niestety bez rozjaśniacza się nie obędzie, ja przez ROK schodziłam do blondu z podobnego koloru do Twojego. Przechodziłam przez pomarańczowe, żółte skończyłam na blondzie który mi się podoba, jeśli nie chcesz tego przechodzić radzę jednak skorzystać z fryzjera
ja kiedyś skorzystałam z fryzjera... i najlepiej nie wyglądałam
plus spalone włosy....
a miały być pasemka
także wiesz... różnie to bywa
a fryzjer podobnież jeden z najlepszych w mieście
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 20:12   #490
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
ja kiedyś skorzystałam z fryzjera... i najlepiej nie wyglądałam
plus spalone włosy....
a miały być pasemka
także wiesz... różnie to bywa
a fryzjer podobnież jeden z najlepszych w mieście
popieram spedzam z fryzjerami sporo czasu wiem ze maja oni swoja wizje a czasem nie maja jej wcale na temat naszych wlosow
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 11:39   #491
naturalxxxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

ja rozjasniałam w tym roku,sama najpierw tylko konce a potem całą długość miałam taki miodowy blond przez ponad pół roku,jednak teraz zmieniłam na swoj naturalny brąz bo uciązliwe jest troche chodzenie co miesiąc do fryziera.
Aczkolwiek ponoc lepiej mi było w blondzie ;p
naturalxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 16:14   #492
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Ja, kolejna ktora chce rozjasnic z ciemnych. Obecnie mam farbe z Joanny brazowy kolor, ktory juz wyglada jak rudy i jest po prsotu brzydki. Moj naturalny to mysi, ciemny blond i taki bym chciala miec. odrostow mam dopiero 3 cm, nie wiem co robic, bo chcialabym uniknac farbowania, moze pasemka rozjasnaiczem a na nie farba w kolorze popielatego blondu? tylko jakos nie widze zeby te pasemka ladnie wspolgraly z tym brzydkim brązem.. ehh
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 21:02   #493
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Ja, kolejna ktora chce rozjasnic z ciemnych. Obecnie mam farbe z Joanny brazowy kolor, ktory juz wyglada jak rudy i jest po prsotu brzydki. Moj naturalny to mysi, ciemny blond i taki bym chciala miec. odrostow mam dopiero 3 cm, nie wiem co robic, bo chcialabym uniknac farbowania, moze pasemka rozjasnaiczem a na nie farba w kolorze popielatego blondu? tylko jakos nie widze zeby te pasemka ladnie wspolgraly z tym brzydkim brązem.. ehh
efekt nie bedzie zadowalający ale po kolejnym "pasemkowaniu" bedzie coraz lepiej
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 09:08   #494
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

ja chyba nigdy nie wrócę do blondu, po prostu się nie uda
czy da sie bez rozjaśniacza? bo robiłam to już 2 razy, końce dalej rude (nie zadziałał na końce - 2 razy!!!), ciągle używam szamponetek ciemny blond, żeby ochłodzić żółć i rudości...

teraz mam taki kolor, po niebieskim tonerze,co by ochłodzić rudości -->
http://img833.imageshack.us/i/dfr3.jpg/
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 12:16   #495
izku22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 196
Dot.: propozycje fryzur dla chłopaka

Ostatnio pisałam o tym ze chce sie pozbyc brazowych pasemek i wrócic do jednolitej platyny.Doradzono mi ze moge uzyc na te pasemka spray joanny rozjasniajace refleksy.Ostatnio przegladałam strone o tym produkcie i tam napisano ze preparat nie jest zalecany do włosów farbowanych odcieniami brazu lub ciemniejszych(włosy moga przybrac pomaranczowy lub czerwony odcien) To jak wkoncu jest z tym sprayem?
izku22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 14:15   #496
caroline2324
Zakorzenienie
 
Avatar caroline2324
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław:)
Wiadomości: 4 215
Dot.: propozycje fryzur dla chłopaka

A jeśli mam ciemny brąz (prawie czarne) i chciałabym dojść do takiego: http://img18.imageshack.us/i/g554d.jpg/ ( w sumie nawet do jeszcze jaśniejszego troszkę) to tylko ściąganie koloru wchodzi w grę?
mój naturalny kolor to właśnie taki jak na zdjęciu..
__________________

Nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz częścią mojego świata...
... jesteś jego całością.


caroline2324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 14:24   #497
izku22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 196
Dot.: propozycje fryzur dla chłopaka

niech ktos odpisze?
izku22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 15:02   #498
elwircia444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

cze dziewczyny proszę o pomoc bo mam już dosyć moich włosków a raczej koloru tak wyglądają teraz Zdjęcie1307.jpg (90,4 KB)może troszkę żółtawo rudawe po prostu koszmarne a chciałabym jakiś blondzik może beżowy blond lub popielaty blondzik a może mi jakiś inny doradzicie???????jak myślicie wystarczy farba czy muszę rozjaśnić aby wyszedł mi jakiś blondzik proszę o poradę i nazwy jakiś fajnych farb do włosów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!z góry dziękuję!!!!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1307.jpg (90,4 KB, 69 załadowań)
elwircia444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 16:57   #499
smiilej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Problem z doborem farby rozjaśniającej

Witam.
Mam dylemat.
Chce rozjaśnić włosy, ale nie wiem jaką farbą, czy najpierw rozjaśniaczem a potem zamalować jakimś ciepłym blondem.
Mój kolor inaczej wygląda w świetle sztucznym a inaczej naturalnym na dworze.
Boje się, żeby nie wyszedł mi rudy albo jeszcze inne
Możecie mi poradzić co zrobić ??

załaczam zdj w świetle takim i takim.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070116.jpg (31,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0222.jpg (35,1 KB, 40 załadowań)
smiilej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 17:33   #500
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Problem z doborem farby rozjaśniającej

Ja znam tylko jeden rozjasniacz własciwie.. Palette E20, jak bys ze 2 razy nim zrobiła a potem jakis słoneczny blond nalozyła np. cos z Loreala tylko jakis najjasniejszy bo tam to na pudełku jest jasne a w rzeczywistosci szare! No to powodzonka

Edytowane przez Blond Wenus
Czas edycji: 2011-03-01 o 17:38
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 18:13   #501
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Problem z doborem farby rozjaśniającej

wiesz to zalezy od tego czy to jest Twój naturalny kolor. i od tego jaki dokładnie chcesz uzyskać. najlepiej użyć jeden raz farby rozjasniajacej a potem szampon koloryzujący do tonowania.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 11:33   #502
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ja chyba nigdy nie wrócę do blondu, po prostu się nie uda
czy da sie bez rozjaśniacza? bo robiłam to już 2 razy, końce dalej rude (nie zadziałał na końce - 2 razy!!!), ciągle używam szamponetek ciemny blond, żeby ochłodzić żółć i rudości...

teraz mam taki kolor, po niebieskim tonerze,co by ochłodzić rudości -->
http://img833.imageshack.us/i/dfr3.jpg/
kochana uda się
tylko teraz włosy trochę ponawilżaj i poodżywiaj i za jakiś czas spróbuj z farbami
ja wkleję zdjęcia co przeszły moje włosy od blondu robionego rozjaśniaczem (którego absolutnie NIE POLECAM! a wręcz odradzam całą sobą, bo to najgorsze co może być dla włosów, zresztą można to zobaczyć na dwóch pierwszych zdjęciach)

zdjęcie 1 i 2 - miałam tu blond balejaż. Robiłam go przez 2 lata i włosy okropnie kruszyły się na końcach, nie były co prawda sianowate, ale dosłownie piórka, takie były rzadkie

3 - pofarbowałam u fryzjera (salon L'oreal) na kolor włosów najbardziej zbliżony do mojego naturalnego, był to Lodowy blond L'oreala (z profesjonalnej palety)

4 - później mi odbiło i przefarbowałam właśnie na tak ciemno... ale to była zupełna porażka i źle się czułam w tym kolorze

5 - na tą poprzednią farbę miałam położone pasemka, właściwie delikatny blond balejaż (znowu rozjaśniaczem ale był to ostatni raz!)

6 - na ten balejaż położyłam farbę Londa - szampański blond i wyszło coś takiego, jednak szukałam czegoś jaśniejszego, bo ten kolor był zbyt ciepły

7 i 8 - a to już włosy jakie mam teraz, stan obecny - fotki w świetle dziennym i z lampą

teraz mam 2 razy więcej włosów niż wcześniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0005.jpg (21,8 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04047.jpg (22,8 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010094.jpg (21,3 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg braz.jpg (15,0 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0168.jpg (93,0 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7110.jpg (29,8 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg user623472_pic88687_1296408097.jpg (21,5 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2200847 (2).jpg (21,5 KB, 163 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 11:53   #503
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

a te 2 razy więcej włosów to skąd się wzięło?

mnie się marzy kolor agyness deyn, ten biały
http://www.therunwayscoop.com/upload...rds%202008.jpg
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 12:00   #504
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
a te 2 razy więcej włosów to skąd się wzięło?

mnie się marzy kolor agyness deyn, ten biały
http://www.therunwayscoop.com/upload...rds%202008.jpg
stąd, że przestałam rozjaśniać, włosy przestały się kruszyć, odbudowałam je i powyrastały tam, gdzie zostały wypalone przez rozjaśniacz pokazywałam gdzieś na wątku jakiej grubości mam teraz warkocza, niebo a ziemia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:48   #505
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Izku jeśli chodzi o ten rozjaśniacz w sprayu joanny, to ja miałam z nim nieciekawe przejścia. Bardzoale to bardzo zniszczył mi włosy, pytasz czy da się rozjasnić brązowe włosy do blondu, oczywiście że się da, ale pamiętaj będziesz musiała przejśc przez wszystkie odcienie rudości. Ja pod koniec całej butelki miała już włosy w kolorze platyny, choć rozjaśniałam je od ciemnego brązu. Jeszcze raz powtarzam ten spray bardzo niszczy włosy, przynajmniej mi zniszczył,po tym eksperymencie musiałam je ściąć aż do ramion I pamiętaj jeszcze o tym żeby rozpylać go rozsądnie bo ja z ekscytacji że mogę w taki sposób rozjaśnić szybko włosy wypsikałam cała butelkę w dwa tygodnie efekt fajny tylko stan włosów jak juz pisałam do bani.


Kitkulka ja na dwa lata dałam sobie spokój z rozjaśnianiem żeby własnie moje włosy zyskały na gęstości i guzik z tego wyszło, włosy jakie były takie są, więc stwierdziłamże skoro juz mam miec cienkie (taka natura moich kudłów) to juz wolę mieć je w kolorze blondu Na zdjęciu numer 3 masz kapitalny kolorek ! I mam jeszcze pytanie do Ciebie, czy po tych przejściach z farbami ścinałaś w jakiś radykalny sposób włosy ?

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2011-03-02 o 16:59
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 17:32   #506
smiilej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Problem z doborem farby rozjaśniającej

nie, moje naturalne to ciemny blond.
Dziekuje .. może się na coś zdecyduje .
smiilej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 18:14   #507
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Hej dziewczyny potrzebuję rady

Chciałabym zejść z mojego ciemnego brązu no prawie czarnego na hmmm.... taki jasny brązik. Swoje włosy mam dość ciemne -taki czekoladowy brąz
I teraz pytanie
Co ja będę musiała robić z odrostami? Bo moje włosy będą ciemniejsze od tego jasnego brązu. Czyli co będę musiała rozjaśniać te odrosty rozjaśniaczem i potem nakładać ten wybrany kolor farby??
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 18:40   #508
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Alex albo fryzjer albo musisz znaleźć farbę w odcieniach blondu i pofarbować nią włosy jest u garniera taki blond który rozjaśnia o kilka tonów, powinnaś go trzymać zdecydowanie krócej niż na opakowaniu jest napisane. Jeśli efekt Ci się spodoba to taką farbę powinnaś nakładać na odrosty. Problem w tym że włosy w Twoim kolorze po rozjaśnianiu będą miały poświatę rudości i zamiast jasnego chłodnego brązu będziesz miała coś w rodzaju jasnego kasztanowego koloru. Po moich przejściach i doświadczeniach radzę Ci udać się do fryzjera który zrobi Ci ładny chłodny brązik, na nieudane eksperymenty z farbami (gdyby nie wyszło Ci tak jakbys chciała za pierwszym razem) w ogólnym rozrachunku zapłacisz więcej niż za wizytę u fryzjera który zrobi Ci taki kolor jaki będziesz chciała i zapytałabyś się od razu jaką farbą robić odrosty, na pewno Ci coś doradzi.
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 19:05   #509
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Kitkulka ja na dwa lata dałam sobie spokój z rozjaśnianiem żeby własnie moje włosy zyskały na gęstości i guzik z tego wyszło, włosy jakie były takie są, więc stwierdziłamże skoro juz mam miec cienkie (taka natura moich kudłów) to juz wolę mieć je w kolorze blondu Na zdjęciu numer 3 masz kapitalny kolorek ! I mam jeszcze pytanie do Ciebie, czy po tych przejściach z farbami ścinałaś w jakiś radykalny sposób włosy ?
nie zawsze podcinałam tylko końcówki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 19:34   #510
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Problem z doborem farby rozjaśniającej

to znaczy ze masz całe włosy farbowane? na farbowanych mało jaka farba chwyci musiałabybyć mocno rozjaśniająca ale wyjdzie pomarańcz. w takim razie weź palette skandywanwski blond 100
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.