kwiaty, orient - poszukiwane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-20, 13:25   #1
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378

kwiaty, orient - poszukiwane



Wasze propozycje zapachu kwiatowego lub kwiatowo-orientalnego
Ma być słodki ( z umiarem ) i miec to "coś" ... Nutkę drapieżności?

Od razu zaznaczę że wszystkie limitowane edycje Escady uważam za jeden wielki flakon cukru więc proszę ich mi nie proponować Precz tez z Cat Deluxe Naomi Campbell Aha- i proszę, Dziewczyny, nie wklejajcie mi tu ZADNYCH perfum kwiatowych z nutą owocową taką jak grejpfrut, cytryna, mandarynka, pomarańcza i inne kwaśności

A co lubię z cukierasów? Na pewno Touch of Pink Lacoste - dla mnie jest to taka wyważona słodycz, chociaz wiem że dla niektórych to obrzydlistwo

A czy Amor Amor jest słodkim zapachem?

Z góry dziękuję
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 13:44   #2
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: zapach KWIATOWY LUB KWIATOWO ORIENTALNY, słodki ( lecz nie przesadnie) POSZUKIWANY!

Cytat:
Napisane przez pocahontas69
Wasze propozycje zapachu kwiatowego lub kwiatowo-orientalnego
Ma być słodki ( z umiarem ) i miec to "coś" ... Nutkę drapieżności?

Od razu zaznaczę że wszystkie limitowane edycje Escady uważam za jeden wielki flakon cukru więc proszę ich mi nie proponować Precz tez z Cat Deluxe Naomi Campbell Aha- i proszę, Dziewczyny, nie wklejajcie mi tu ZADNYCH perfum kwiatowych z nutą owocową taką jak grejpfrut, cytryna, mandarynka, pomarańcza i inne kwaśności

A co lubię z cukierasów? Na pewno Touch of Pink Lacoste - dla mnie jest to taka wyważona słodycz, chociaz wiem że dla niektórych to obrzydlistwo

A czy Amor Amor jest słodkim zapachem?

Z góry dziękuję
Pomimo, że post uważam za pretensjonalny odpowiem, bo mam dobre serce... Amor Amor jest zapachem kwiatowym, słodkim i zawiera grejpfrut! Z podobnych do Touch of Pink polecam Echo Davidoffa, IMHO trwalszy bez nuty liścia fiołka, kwiatowy i odrobinę słodki
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 19:43   #3
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: zapach KWIATOWY LUB KWIATOWO ORIENTALNY, słodki ( lecz nie przesadnie) POSZUKIWANY!

Może odrobina klasyki w postaci Tresor Lancome?
W nucie głowy jest morela, róża i konwalia, w nucie serca: heliotrop, irys, brzoskwinia i morela, a na nutę bazy składają się drzewo sandałowe i piżmo.

Bardzo kuszący, elegancki, a zarazem radosny zapach. I edp są wręcz nieziemsko trwałe
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 22:07   #4
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: zapach KWIATOWY LUB KWIATOWO ORIENTALNY, słodki ( lecz nie przesadnie) POSZUKIWANY!

potraktuje ten post jako dowcipny ale faktycznie mozna bylo napisac go w troche innym tonie

ale do rzeczy proponowalabym np:
- eternity moment ck
- lou lou cacharel (wiem, ze ma wiele przeciwniczek, ale wg mnie piekny )
- escada margaretha lay
- nina ricci premier jour
- j'adore dior
- hypnotic poison dior
- splendor EA (jest tak roznorodny, ze mozna go zakwalifikowac do praktycznie kazdej kategorii)
- dolce vita dior
- euphoria CK

to wszystko co mi przychodzi w tej chwili do glowy
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 06:34   #5
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: zapach KWIATOWY LUB KWIATOWO ORIENTALNY, słodki ( lecz nie przesadnie) POSZUKIWANY!

Wypróbuj kwiatowy (róża) Madness Chopard z nutką czerwonego pieprzu i bawełny oraz kremowo-kawowy delikatnie pikantny Jose Jose Eisenberg
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 15:18   #6
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: zapach KWIATOWY LUB KWIATOWO ORIENTALNY, słodki ( lecz nie przesadnie) POSZUKIWANY!

Kurcze, Dziewczyny, wiem że to nie na temat ale ja zupełnie, podkreslam, zupełnie nie rozumiem co ja napisałam "zlym tonem". Post miał być przyjemny a nie drażniący, pretensjonalny itp. Trochę przykro mi się zrobiło, bo miałam przeciez dobre intencje i nawet teraz gdy go sama sobie przeczytałam kilka razy nie rozumiem co kogos mogło urazić. No nie rozumiem
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 15:21   #7
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: zapach KWIATOWY LUB KWIATOWO ORIENTALNY, słodki ( lecz nie przesadnie) POSZUKIWANY!

Dziękuję za Wasze odpowiedzi ;-*
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 15:44   #8
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: zapach KWIATOWY LUB KWIATOWO ORIENTALNY, słodki ( lecz nie przesadnie) POSZUKIWANY!

Proponuję My Queen, Givenchy Very Irresistible, Dior J'adore, Nina Ricci L'Air du Temps.
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 15:47   #9
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: zapach KWIATOWY LUB KWIATOWO ORIENTALNY, słodki ( lecz nie przesadnie) POSZUKIWANY!

Cytat:
Napisane przez pocahontas69
Kurcze, Dziewczyny, wiem że to nie na temat ale ja zupełnie, podkreslam, zupełnie nie rozumiem co ja napisałam "zlym tonem". Post miał być przyjemny a nie drażniący, pretensjonalny itp. Trochę przykro mi się zrobiło, bo miałam przeciez dobre intencje i nawet teraz gdy go sama sobie przeczytałam kilka razy nie rozumiem co kogos mogło urazić. No nie rozumiem
Pocahontas, odpowiem Ci, mam nadzięję ,że mnie dobrze zrozumiesz i się nie obrazisz.
Twój apel, powinien mieć formy prośby, a ma raczej formę polecenia, żeby nie powiedzieć rozkazu. Jego ton wydaję się być apodyktyczny i niestety pretensjonalny, chociaż być może nie miałaś takiego zamiaru.
Zaczęłaś od słów” Wasze propozycję zapachu kwiatowego....” Na początku zabrakło chyba słowa proszę o Wasze propozycję. Użyłaś też zwrotów ”precz z...”, „nie wklejajcie mi tu Żadnych...” "ma być słodki"Itd. To wszystko razem stworzyło dość nieprzyjemny w odbiorze komunikat. Fakt, że Ci przykro, świadczy o tym,że nie miałaś złych intencji. Warto na przyszłość zwracać uwagę na ton i formę swoich wypowiedzi.
Życzliwa( szczerze!) Kijanka.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 16:27   #10
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: zapach KWIATOWY LUB KWIATOWO ORIENTALNY, słodki ( lecz nie przesadnie) POSZUKIWANY!

Cytat:
Napisane przez kijanka
Pocahontas, odpowiem Ci, mam nadzięję ,że mnie dobrze zrozumiesz i się nie obrazisz.
Twój apel, powinien mieć formy prośby, a ma raczej formę polecenia, żeby nie powiedzieć rozkazu. Jego ton wydaję się być apodyktyczny i niestety pretensjonalny, chociaż być może nie miałaś takiego zamiaru.
Zaczęłaś od słów” Wasze propozycję zapachu kwiatowego....” Na początku zabrakło chyba słowa proszę o Wasze propozycję. Użyłaś też zwrotów ”precz z...”, „nie wklejajcie mi tu Żadnych...” "ma być słodki"Itd. To wszystko razem stworzyło dość nieprzyjemny w odbiorze komunikat. Fakt, że Ci przykro, świadczy o tym,że nie miałaś złych intencji. Warto na przyszłość zwracać uwagę na ton i formę swoich wypowiedzi.
Życzliwa( szczerze!) Kijanka.
doklanie tak, jak napisala kijanka

ale najwazniejsze, ze nie mialas zlych intencji oczywiscie, po przypomniniu sobie Twoich poprzednich wypowiedzi domyslilam sie, ze tak jest, ale jakos te sformuowania razily moje oczy kazdemu zdaza sie napisac cos "nie tak"

ale juz jest wszystko wyjasnione
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 20:48   #11
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: zapach KWIATOWY LUB KWIATOWO ORIENTALNY, słodki ( lecz nie przesadnie) POSZUKIWANY!

Givenchy Very Irresistible, ten wydaje mi się godny polecenia. Jednak mnie się żle nosi i nie kupiłem. Widocznie męski nos nie trawi takich zapachów na swoim ciele, ale dla kobiet powinien być OK.
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 23:45   #12
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: zapach KWIATOWY LUB KWIATOWO ORIENTALNY, słodki ( lecz nie przesadnie) POSZUKIWANY!

Cytat:
Napisane przez pocahontas69
Kurcze, Dziewczyny, wiem że to nie na temat ale ja zupełnie, podkreslam, zupełnie nie rozumiem co ja napisałam "zlym tonem". Post miał być przyjemny a nie drażniący, pretensjonalny itp. Trochę przykro mi się zrobiło, bo miałam przeciez dobre intencje i nawet teraz gdy go sama sobie przeczytałam kilka razy nie rozumiem co kogos mogło urazić. No nie rozumiem
Bez tego "kurcze" byłoby milej .
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 09:37   #13
saska3
Raczkowanie
 
Avatar saska3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 59
Dot.: zapach KWIATOWY LUB KWIATOWO ORIENTALNY, słodki ( lecz nie przesadnie) POSZUKIWANY!

Z kwiatowo- orientalnych polecam belong Celin Dion- nie za słodki i nie kwaśny
__________________
Dobro i Zło mają to samo oblicze, wszystko zależy jedynie od momentu, w którym staną na drodze człowieka.

Paulo Coelho
saska3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 12:49   #14
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: zapach KWIATOWY LUB KWIATOWO ORIENTALNY, słodki ( lecz nie przesadnie) POSZUKIWANY!

Polecam: Amor Amor Cacharela, Glorię CCacharela, Addict Diora, Mystery Naomi Campbell, Emporio Armani ( złote), Sensi Armaniego, Deep Red Hugo Bossa, Gucci Rush, Flower by Kenzo,Rykiel Women not for Men ..
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 13:50   #15
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: zapach KWIATOWY LUB KWIATOWO ORIENTALNY, słodki ( lecz nie przesadnie) POSZUKIWANY!

Amor Amor Cacharela - zapach kwiatowy lecz niesamowicie słodki i mdły
Glorię CCacharela - zapach mało kwaitowy a raczej wiśniowo kokosowy
Addict Diora - zapach niekwiatowy, nieowocowy ale mleczny
Mystery Naomi Campbell - zapach mało kwiatowy bardziej orintalny
Emporio Armani ( złote) - zapach niekwaitowy a słodko-pudrowy
Deep Red Hugo Bossa - zapach mało kwaitowy bardziej ciezki, skórzasty
Gucci Rush - mocne słodkie kwatki z odrobiną pazura
Flower by Kenzo - koszmarny duszacy i mdlacy słodziak, juz lepsze Escady
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.