Prezenty na Dzień Matki - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-19, 13:55   #781
lajlaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 26
Dot.: Prezenty dla mamy

caly zestaw herbaciany - czajniczek, filizanki, dobrej jakosci herbata. i zachwycona mama
lajlaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 10:37   #782
ZuzannaMoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Prezenty dla mamy

Fajna pościel,ale wydaje się bardzo "zwykła"....
ZuzannaMoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 06:11   #783
blue_nightingale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Prezenty dla mamy

czyli... że lepiej jakąś z fajerwerkami?
blue_nightingale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 19:02   #784
DrGebhard76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Prezenty dla mamy

Moim zdaniem fajnym pomysłem na prezent dla mamy może być jakiś przyjemny zabieg w spa jakiś masaż czy coś tego typu. Prezent taki, wbrew pozorom, nie jest wcale drogi - na grouponie czy gruperze jest mnóstwo kuponów promocyjnych, wystarczy tylko dobrze poszukać Myślę, że odrobina relaksu każdej mamusi się przyda
DrGebhard76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 17:48   #785
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: Prezenty dla mamy

Prezent dla mamy, to najlepiej coś na miarę jej osobowości, zamiłowań, upodobań. Każda mama to bardzo wyjątkowa osoba. Możliwości na rynku jest wiele.
finan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 10:09   #786
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Prezenty dla mamy

finan gdyby rozwiązanie było tak proste jak piszesz to by nie powstał ten wątek.

PS. ja rozumiem że dopiero zaczynasz na forum i chcesz dorobić się kolejnych postów, wypromować reklamę, ale od nabijania licznika są wątki typu wyliczanki.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 14:43   #787
antjesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 12
Dot.: Prezenty dla mamy

Cytat:
Napisane przez DrGebhard76 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem fajnym pomysłem na prezent dla mamy może być jakiś przyjemny zabieg w spa jakiś masaż czy coś tego typu. Prezent taki, wbrew pozorom, nie jest wcale drogi - na grouponie czy gruperze jest mnóstwo kuponów promocyjnych, wystarczy tylko dobrze poszukać Myślę, że odrobina relaksu każdej mamusi się przyda
Masz rację, sama przetestowałam pomysł ze SPA..Mama była wniebowzięta.
Znalazłam kupon akurat nie na grouponie, tylkow XXXX Podrzucam linka dla zainteresowanych

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-04-24 o 20:51 Powód: reklama
antjesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 17:11   #788
liberateme06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1
Dot.: Prezenty dla mamy

Dzieczyny błagam do radzcie mi !!! Chce kupić mamie prezent i znalazłam na stronie
link
zabieg czekoladowy i zastanawiam się czy bedzie to trafione ? Jest to na moja kieszeń i wydaje mi sie atrakcyjne, ale mój chłopak mi odradza. Jest tam dużo różnych innych prezentów w dość fajnych cenach ijuz samam nie wiem co wybrac.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-04-06 o 18:57
liberateme06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 18:58   #789
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezenty dla mamy

jeśli mama lubi zabiegi w spa to powinna być zadowolona. Lepsza opcja moim zdaniem będzie bon na dowolny zabieg opłacony na.konkretną kwotę, zakupiony w lokalnym spa czy u kosmetyczki która możesz wybrać samodzielnie.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 16:01   #790
Edita94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Prezenty dla mamy

Też zawsze miałam problem z prezentem dla mojej mamy W tym roku chciałam zrobić coś innego niż perfumy dezodoranty czy garnki i świetnym pomysłem okazał się voucher do spa CIACH, REKLAMA na kolejne urodziny mam zamiar wypróbować inne opcje z tej strony.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-04-10 o 16:08 Powód: reklama
Edita94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 10:25   #791
malinaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Prezenty dla mamy

Też nie wiedziałam co zrobić, żeby 60 urodziny mamy były dla niej niezapomniane. Jednak natknęłam się na<ciach, reklama>Wiem, że mama uwielbia malarstwo, dlatego stwierdziłam, że najlepszym prezentem będzie obraz. Teraz kosz owoców wisi u nas w salonie i pięknie się prezentuje i przypomina mamie o tym wyjątkowym dla niej dniu

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-05-07 o 11:34
malinaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-08, 12:44   #792
BeatryczeKefir
Raczkowanie
 
Avatar BeatryczeKefir
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Pzn - Konin
Wiadomości: 48
Dot.: Prezenty dla mamy

Też mam z tym problem, rok temu kupiłam Jej bluzkę, którą sama wybrała sobie w sklepie, także nie było problemu, że nie trafię + książkę o AC/DC.
W tym roku planuję coś z biżuterii (mam na oku pewien naszyjnik) i kwiaty. Możliwe, że coś jeszcze.
Fajną sprawą są karty upominkowe, np. do Rossmana, albo Empiku. Wtedy na sto procent osoba będzie zadowolona, bo sama sobie coś wybierze.
BeatryczeKefir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 09:46   #793
kawa_latte
Raczkowanie
 
Avatar kawa_latte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Prezenty dla mamy

Dziewczyny! Jest problem... Jak wiecie, zbliża się Dzień Matki i trzeba już myśleć o jakimś upominku Mało tego, moja mama w ten dzień ma 40 urodziny! Kompletnie nie wiem, co jej kupić. Mam na to przeznaczone 150 zł, więcej nie mam Tata kupuje jej złote kolczyki a ja nie mogę nic wymyśleć. Kosmetyki odpadają, bo ma tego pełno a twarz ma problematyczną i nie eksperymentuje z kosmetykami, ma swoje sprawdzone. Perfum cała łazienka, masaże już kiedyś jej kupiłam, torebkę kupiła sobie niedawno, co do ubrań to jest wybredna jak ja i musi sama mierzyć Książek zbytnio nie czyta, biżuterię lubi, ale na gwiazdkę już kupiłam jej komplet biżuterii ceramicznej ze srebrem, wcześniej bransoletkę.. jestem w kropce. Myślałam o szlafroku, ale za 150 to takie zwykłe są :/ Doradźcie mi!
__________________
M
kawa_latte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 20:45   #794
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Prezenty dla mamy

Cytat:
Napisane przez kawa_latte Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Jest problem... Jak wiecie, zbliża się Dzień Matki i trzeba już myśleć o jakimś upominku Mało tego, moja mama w ten dzień ma 40 urodziny! Kompletnie nie wiem, co jej kupić. Mam na to przeznaczone 150 zł, więcej nie mam Tata kupuje jej złote kolczyki a ja nie mogę nic wymyśleć. Kosmetyki odpadają, bo ma tego pełno a twarz ma problematyczną i nie eksperymentuje z kosmetykami, ma swoje sprawdzone. Perfum cała łazienka, masaże już kiedyś jej kupiłam, torebkę kupiła sobie niedawno, co do ubrań to jest wybredna jak ja i musi sama mierzyć Książek zbytnio nie czyta, biżuterię lubi, ale na gwiazdkę już kupiłam jej komplet biżuterii ceramicznej ze srebrem, wcześniej bransoletkę.. jestem w kropce. Myślałam o szlafroku, ale za 150 to takie zwykłe są :/ Doradźcie mi!
Może zrób jej kosz eleganckich przysmaków ? Mojej Mamie się to bardzo podobało, kupiłam w Pepco kosz (który wykorzystała później w łazience) i umieściłam w nim paczuszki z modnymi ostatnio zdrowymi przysmakami - były jagody Goji, chia seeds, jakieś herbaty, amarantus
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 13:26   #795
kawa_latte
Raczkowanie
 
Avatar kawa_latte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Prezenty dla mamy

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Może zrób jej kosz eleganckich przysmaków ? Mojej Mamie się to bardzo podobało, kupiłam w Pepco kosz (który wykorzystała później w łazience) i umieściłam w nim paczuszki z modnymi ostatnio zdrowymi przysmakami - były jagody Goji, chia seeds, jakieś herbaty, amarantus
To jest świetny pomysł! Moja mama uwielbia jeść zdrowo !
__________________
M
kawa_latte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 09:59   #796
wiki_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8
Dot.: Prezenty dla mamy

Moja mama uwielbia dobre kosmetyki do makijazu, wiec jej kupilam tusz do rzes z gornej polki Diora i jest berdzo, bardzo zadowolona.

Ale mozna tez wybrac cos tanszego, np. kosmetyki Boujouis sa tez bardzo dobre i jaks sie trafi na przecene, to mozna kupic tusz za 35 zl.

Prezent w duzej mierze zalezy od zainteresowan twojej mamy. Ja mam latwo, bo moja mama uwielbia kosmetyki, zabiegi u kosmetyczki, kwiaty, ksiazki, perfumy, apaszki, torebki itp. Wiec mam duze pole do popisu.
wiki_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 10:32   #797
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Prezenty dla mamy

Kobiecie zawsze łatwiej coś wymyślić na prezent.

Bukiet kwiatów, kwiat w doniczce, jakieś fajne kubki, filiżanka z dzbanuszkiem (takie 2 w 1), coś z biżuterii, fajny szal (apaszka/chusta), szkatułka, coś z kolorówki, zegar kominkowy, książka, płyta, jakiś zestaw artykułów spożywczych, których nie ma w większości sklepów, a są powiedzmy w almie (cukierki, czekolada, kawa, herbata...), perfumy, zestaw kosmetyków, stojak na przyprawy...
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 20:03   #798
kawa_latte
Raczkowanie
 
Avatar kawa_latte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Prezenty dla mamy

Kupiłam mamie w końcu śliczny, milusi szlafrok i krem dr Ireny Eris pod oczy. Akurat moja mama na bzika na punkcie skóry pod oczami, więc myślę, że będzie zadowolona
__________________
M
kawa_latte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 08:44   #799
Grazia31
Raczkowanie
 
Avatar Grazia31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 54
Dot.: Prezenty dla mamy

Ja kupiłam mamie piękny szalik, mam nadzieję, że jej się spodoba
Grazia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 21:54   #800
Rewelka_Testuje
Rewelka
 
Avatar Rewelka_Testuje
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Prezenty dla mamy

A może jakiś pakiet z zabiegami w SPA albo coś w tym rodzaju? Ja wykupiłam mojej mamie pakiet z masażem, henną i makijażem w modnej ostatnio wśród blogerek warszawskiej klinice, która mieści się w bardzo fajnym miejscu, bo w Mariocie I ceny w takich pakietach mają na prawdę przystępne, a mama może poczuć się doceniona
Rewelka_Testuje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 08:22   #801
monia_kowalczyk
Raczkowanie
 
Avatar monia_kowalczyk
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 83
Dot.: Prezenty dla mamy

kupiłam mamie ksiązkę i broszkę mam nadzieję, że się ucieszy
monia_kowalczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 09:49   #802
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Prezenty dla mamy

Moja mama uwielbia pichcic kupilam walek grawerowany mysle ze i ciasteczka i np masa cukrowa czy marcepanowa rozwalkowana takim walkiem bedzie robila mega wrazenie
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 11:07   #803
Barborka1
Przyczajenie
 
Avatar Barborka1
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Prezenty dla mamy

Moja mama w ostatnich latach to zgarniacz najwiekszej ilosci prezentow w tym roku tez dostanie ksiazke, skorzany plecaczek i smartphona ale zalezy ktora mama co lubi. Moja mam uchodzi za taka mame, ktorej nigdy nie wiadomo co kupic, bo ona "niczego nie potrzebuje" ;p
Barborka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 21:59   #804
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Prezenty dla mamy

Cytat:
Napisane przez Rewelka_Testuje Pokaż wiadomość
a mama może poczuć się doceniona
Ale przez kogo doceniona? Brzmi to raczej jak reklama.

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Moja mama uwielbia pichcic kupilam walek grawerowany mysle ze i ciasteczka i np masa cukrowa czy marcepanowa rozwalkowana takim walkiem bedzie robila mega wrazenie
Mnie mój TŻ nauczył że nie daje się jako prezent czegoś do domu, bo jedzą wszyscy, a nie tylko ta osoba która gotuje, więc to rzecz dla wszystkich. Tata pewnie by się z wałka nie ucieszył, ale domyślam się że ciasta z miłą chęcią zjada.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 22:13   #805
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Prezenty dla mamy

Mozna powiedziec ze to takie hobby mojej mamy. Robi to bo lubi i lubi tez chwalic sie swoimi dzielami, a sama tego walka by sobie nie kupila pewnie bo byloby jej kasy szkoda :p ja np nie lubie jak ktos kupuje mi ubeania czy tez perfumy no pod tym wzgledem jestem bardzo wybredna i tez sama takich prezentow staram sie nie robic.
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 22:24   #806
Reflecti
Przyczajenie
 
Avatar Reflecti
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 24
Dot.: Prezenty dla mamy

Ja widzę się z rodziną dopiero po świętach, ale prezenty mam już kupione. Dla mamy kupiłam moim zdaniem fajny zestaw – elektroniczny pilnik do paznokci z Scholla, sama taki mam i jestem bardzo zadowolona, robię manicure jak profesjonalistka - do tego odżywkę do paznokci i kilka lakierów. Obie z mamą mamy 'fioła' na punkcie pazurów, więc na pewno będzie zachwycona. Muszę je tylko ładnie zapakować, przedłużymy sobie święta o kilka dni, a co
Reflecti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 22:40   #807
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Prezenty dla mamy

dla mamy:
owalne lustro na ścianę
kosmetyki zapachowe, olejki pielęgnacyjne
aplikatory i pędzle na długich trzonkach
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 05:15   #808
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: Prezenty dla mamy

Ja swojej mamie zwykle daję na prezent biżuterię. Dobrze znam jej gust.

Swoją drogą to obecnie wiele firm ma przeceny na biżuterię.
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 22:07   #809
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Prezenty dla mamy

teraz to już w ogóle wysyp przecen będzie. co do prezentu dla mamy to chyba kosmetyk zawsze spoko przez cashbag jeszcze jakiś zwrot pieniędzy wpada, więc myślę że i w dobrej cenie będzie można coś upolować
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 11:43   #810
Stasia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Prezent na Dzień Matki

Hej,

Chciałabym się dowiedzieć, jakimi upominkami obdarowujecie mamę w jej święto?
Dzień Matki już za miesiąc, więc zaczęłam szukać pomysłu na prezent dla niej. W zeszłym roku dostała ekspres do kawy, taki na kapsułki, w tym roku nie mam zupełnie weny.. Zaczęłam szukać jej w Internecie i natrafiłam na artykuł XXXXXXX, który uświadomił mi pewną rzecz.. To nie prezent i jego wartość jest najważniejsza, ale nasz wspólny czas spędzony z mamą, nasz uśmiech do niej, to, że choć raz wyręczymy ją w przygotowaniu obiadu czy śniadania.. A Wy co myślicie?

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-04-28 o 21:18
Stasia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-23 08:20:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.