Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-25, 18:05   #481
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

No to się nie dziwię. Nakładam 2-3 warstw
Ja nakładam 2 warstwy tylko na policzki i brodę, a starczyło mi na miesiąc
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:11   #482
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Ja nakładam 2 warstwy tylko na policzki i brodę, a starczyło mi na miesiąc
Już i tak nakładam mniej. To były moje pierwsze próby .
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:30   #483
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dotarły moje minerałki
do podkładu, różu romantic i 2 próbek korektorów dorzucili mi świetne próbki (1x nude, 1x rozświetlający natural medium i rozswietlajacy beige fairest) zabieram sie za testowanie
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:58   #484
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Romantic jest bardzo jasny, ja to na niego mówię 'świnkowaty', typowo różowy i bladziutki
a Rose ciemniejszy, ładny, delikatnie przybrudzony róż
Rose bym brała i się nie zastanawiała, bo śliczny jest
Więc chyba faktycznie zdecyduję sie na ten Rose i pewnie drugi all smiles bo dużo fajnych słów o nim słyszałam.W zestawie taniej wiec pewnie coś poszukam ciekawego, a dostawa po 2 dniach, czy dłużej trzeba czekać?
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:47   #485
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

przepatrzyłam jeszcze raz na internecie jak prezentują sie te próbki podkładów i napisałam do nich z prośbą o zmiane próbki podkładu kryjącego natural medium na beige light, odpisali mi o północy, że zgodnie z moją prośbą zostanie to zmienione. cieszę się, bo chyba rzeczywiscie ten natural byłby ciemniejszy. czekam z niecierpliwoscią na przesyłkę
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:41   #486
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dotarły info dla na prawdę bladych dziewczyn: nie bójcie się fairest, dla maksymalnych bladziochów jest ok.
Za to róz nude to nie róz ale bronzer, taki jest ciemny i zapowiada się fajnie
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:44   #487
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 19:42   #488
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Loczek24 Pokaż wiadomość
Więc chyba faktycznie zdecyduję sie na ten Rose i pewnie drugi all smiles bo dużo fajnych słów o nim słyszałam.W zestawie taniej wiec pewnie coś poszukam ciekawego, a dostawa po 2 dniach, czy dłużej trzeba czekać?
Tak, raczej nigdy więcej niż dwa dni im to nie zajmuje to jest świetna firma według mnie, pomyłkę w moich próbkach naprawili rekordowo szybko i nawet nie musiałam odsyłać próbek, które do mnie trafiły przypadkiem!
Dzisiaj ponownie wpadłam w zachwyt nad korektorem i podkładem - poszłam spać w ciągu dnia, ponieważ byłam nieziemsko zmęczona. Po paru godzinach snu - a więc i ocierania twarzy o poduszkę i tak dalej, podkład pozostał nienaruszony
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 11:48   #489
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jak szybko realizują zamówienia? Właśnie zrobiłam pierwsze (3 x próbki różnych kolorów podkładów)
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:13   #490
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Jak szybko realizują zamówienia? Właśnie zrobiłam pierwsze (3 x próbki różnych kolorów podkładów)
Czy tak trudno przeczytać chociażby kilka postów wyżej? Niewiele wysiłku a odpowiedź na Twoje pytanie jest...

Dołączam do testujących AM, odebrałam kilka dni temu swoje próbki w odcieniu Golden Fair w formułach matującej i kryjącej. Wzięłam też korektory light i medium oraz róż Sunrise . Jako gratis dostałam róż Coral .

Jestem po pierwszych testach, minerałki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Obie formuły mi pasują, choć po kryjącej nieco szybciej się świecę, ale efekt na buzi świetny . Formuła matująca jest lżejsza ale krycie ma też zadawalające.
Ja lubię przed nałożeniem podkładu matującego, delikatnie omieść twarz korektorem medium, używając do tego pędzla do pudru sypkiego, także nie wcieram korektora w skórę a bardzo delikatnie omiatam, na to podkład i buzia jak z photoshopa . Róż Sunrise bardzo przypadł mi do gustu, chyba kupię pełny wymiar .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:38   #491
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Rzeczywiście jeden post powyżej przeoczyłam
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 14:16   #492
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dziewczyny, a oni wysyłają ma meila wiadomosc, że paczka została wysłana? zamawiałam w niedziele i od razu zrobiłam przelew. wprawdzie w poniedziałek pisałam, że chciałabym coś zmienić w zamowieniu i odpisali mi tuż przed połnocą, więc wiedziałam że paczka nie została wysłana w poniedziałek.. no i zastanawiam się czy już to wczoraj zrobili czy dzisiaj.. bo żadnej wiadomosci nie otrzymałam
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 14:23   #493
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Rozświetlający ma mini drobinki, raczej nie jakieś nachalne. Kryje w miarę, dobrze się trzyma twarzy. Odcienie golden są najbardziej żółte ze wszystkich trzech formuł.

Kryjący kryje w sumie trochę mocniej niż matujący. Ma kremową konsystencję, uwaga, łatwo się nim wybrudzić Też dobrze trzyma się twarzy.

Na koniec wyspałam próbki [golden fairest rozświetlający i kryjący, oraz golden fair matujący] do jednego słoiczka z matującym golden fairestem.

Golden medium rozświetlający zostawiłam sobie jako bronzer.

Sunrise... Bardzo trwały, ale myślałam, że kolor będzie bardziej żywy. A jest bardzo delikatny. Na szczęście można stopniować efekt

Służą mi, oj służą.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
dziewczyny, a oni wysyłają ma meila wiadomosc, że paczka została wysłana? zamawiałam w niedziele i od razu zrobiłam przelew. wprawdzie w poniedziałek pisałam, że chciałabym coś zmienić w zamowieniu i odpisali mi tuż przed połnocą, więc wiedziałam że paczka nie została wysłana w poniedziałek.. no i zastanawiam się czy już to wczoraj zrobili czy dzisiaj.. bo żadnej wiadomosci nie otrzymałam
Ja odstałam wiadomość z powiadomieniem, że paczka została wysłana. Możesz sprawdzić w razie czego status zamówienia na ich stronie.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 14:33   #494
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

własnie przed chwilą dostałam powiadomienie, że została wysłana. Jest po 15, czyli dojdzie do mnie pewnie w piątek
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 14:36   #495
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
własnie przed chwilą dostałam powiadomienie, że została wysłana. Jest po 15, czyli dojdzie do mnie pewnie w piątek
Ja też dostałam wiadomość w tych godzinach - a dostałam następnego dnia Pewnie wysyłają rano, a maile idą później.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 15:15   #496
maddie87
Rozeznanie
 
Avatar maddie87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 569
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jaki jest wasz najlepszy sposób na nakładanie tych podkładów?

Najpierw zaczęłam nakladać na filtr, ale chyba za krótko odczekałam by się wchłonął, bo podkład się jakby zciastolił. A dziś spróbowałam nałozyć go zwilżonym pędzlem, ale ciężko się rozprowadzało. A jak nakładałam suchym pedzlem na leciutko zwilżoną twarz to podkład ciemniał...
maddie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:11   #497
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maddie87 Pokaż wiadomość
Jaki jest wasz najlepszy sposób na nakładanie tych podkładów?

Najpierw zaczęłam nakladać na filtr, ale chyba za krótko odczekałam by się wchłonął, bo podkład się jakby zciastolił. A dziś spróbowałam nałozyć go zwilżonym pędzlem, ale ciężko się rozprowadzało. A jak nakładałam suchym pedzlem na leciutko zwilżoną twarz to podkład ciemniał...
Czekam aż krem nawilżający się wchłonie [eva natura z melisą, cerę mam mieszaną] mniej więcej minutę, w każdym bądź razie - krótko. A potem pikseluję na sucho cieniutkie warstwy i okrężnymi ruchami rozprowadzam.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:24   #498
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Buuu pierwszy dzień a AM i d-pa, z odległości metra mam nieskazitelna cerę, piekna jak z photoshop-a, ale z bliska na twarzy zrobiło sie ciasto
Na plus to trzyma sie ładnie skóry i nie ściera. Na minus to chyba ciemnieje albo nie wiem fairest wcale taki jasny nie jest- bo przyciemnił mi twarz.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:28   #499
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wazne tez jest zeby nie za mocno przyciskac pedzel do twarzy.
Ja po filtrze nakladam cienka warstwe skrobii ziemniaczanej zmieszanej z odrobina cynamonu i glinki zielonej. I wtedy juz idzie gladko wszedzie rowno, brak ciastolenia itd, a na koniec hydrolat na twarz ( juz po rozu, rozswietlaczu... )
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 16:46   #500
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Wazne tez jest zeby nie za mocno przyciskac pedzel do twarzy.
Ja po filtrze nakladam cienka warstwe skrobii ziemniaczanej zmieszanej z odrobina cynamonu i glinki zielonej. I wtedy juz idzie gladko wszedzie rowno, brak ciastolenia itd, a na koniec hydrolat na twarz ( juz po rozu, rozswietlaczu... )
Hydrolat na twarz po wszystkim to podstawa dobrego makijażu mineralnego
faktycznie troche dusiłam zamiast omiatac, nakładam oczywiście na sucha juz twarz. Cóż probek ma troche i popróbuję, najwyżej puszczę w świat.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:48   #501
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Używałam do tej pory Lily Lolo (China Doll i Blondie), ale szukam czegoś tańszego, więc zdecydowałam się na Annabelle i po pierwszych testach jestem zadowolona.
Mam mieszano - tłustą cerę, więc interesuje mnie tylko formuła matująca.
Na wymiance zdobyłam tester Natural Fair, który jest może ciut za jasny. Biorąc go za punkt odniesienia złożyłam zamówienie na dwa podkłady w chłodniejszej tonacji czyli Beige Fair i Beige Light. I w sumie to mogę używać obu. Wychodzi na to, że znalazłam odpowiedniki China Doll i Blondie
Jeden z zamówionych podkładów to słoiczek 4 gramy, drugi to tester. Do tego dostałam rozświetlający Beige Medium, ale nawet go nie próbowałam, bo z daleka widać, że mógłby u mnie robić za bronzer.

Podkłady nie zmieniają kolorów. Nie matują na długo (około 2 godziny), ale to u mnie standard, więc nie jestem zawiedziona. LL po dłuższym czasie lubiły się lekko zwarzyć, tutaj aż tak tego na razie widać. Chociaż dużo zależy od kondycji cery danego dnia, a moja jest ostatnio męczona kwasami, więc czasem wygląda po prostu źle z makijażem i bez niego.

Zastanawiam się tylko czy największe opakowania (10 gram) mają w środku przesuwaną nakładkę, która zabezpiecza proszek przed wysypywaniem za dużej ilości. Pudełko 4 gram niestety nie ma takiej nakładki, co trochę mi przeszkadza.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:54   #502
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Używałam do tej pory Lily Lolo (China Doll i Blondie), ale szukam czegoś tańszego, więc zdecydowałam się na Annabelle i po pierwszych testach jestem zadowolona.
Mam mieszano - tłustą cerę, więc interesuje mnie tylko formuła matująca.
Na wymiance zdobyłam tester Natural Fair, który jest może ciut za jasny. Biorąc go za punkt odniesienia złożyłam zamówienie na dwa podkłady w chłodniejszej tonacji czyli Beige Fair i Beige Light. I w sumie to mogę używać obu. Wychodzi na to, że znalazłam odpowiedniki China Doll i Blondie
Jeden z zamówionych podkładów to słoiczek 4 gramy, drugi to tester. Do tego dostałam rozświetlający Beige Medium, ale nawet go nie próbowałam, bo z daleka widać, że mógłby u mnie robić za bronzer.

Podkłady nie zmieniają kolorów. Nie matują na długo (około 2 godziny), ale to u mnie standard, więc nie jestem zawiedziona. LL po dłuższym czasie lubiły się lekko zwarzyć, tutaj aż tak tego na razie widać. Chociaż dużo zależy od kondycji cery danego dnia, a moja jest ostatnio męczona kwasami, więc czasem wygląda po prostu źle z makijażem i bez niego.

Zastanawiam się tylko czy największe opakowania (10 gram) mają w środku przesuwaną nakładkę, która zabezpiecza proszek przed wysypywaniem za dużej ilości. Pudełko 4 gram niestety nie ma takiej nakładki, co trochę mi przeszkadza.
Po raz kolejny napiszę minerały sa nieprzewidywalne jak kobieta podczas PMS-u. U mnie jest wszystko na odwrót. Cere też mam tłustą.


Z LL pasuje mi China doll a czasem Porcelanka. Anabell jest dla mnie ciemna a wybrałam odcienie fairest
LL sie nie ważył mi nigdy. No chyba że nałozyłam go na nierozsmarowany dobrze krem. Za to krycie było kiepskie.
AM zmatowił pożądnie, nie świecę się po 6 godzinach za to ściemniał.

A brak sitka mnie cieszy bo w EDM mnie wkurza to sitko.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:59   #503
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tylko czy największe opakowania (10 gram) mają w środku przesuwaną nakładkę, która zabezpiecza proszek przed wysypywaniem za dużej ilości. Pudełko 4 gram niestety nie ma takiej nakładki, co trochę mi przeszkadza.
Nie
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 17:27   #504
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

No niestety tez chcialabym zeby bylo zasuwane bo podczas transportu jest bardziej praktyczne. Ja np. jak chodze na basen do poprawek przesypuje sobie w "strunowa tytke". Chociaz juz nie raz kusilo mnie zrobic z mineralow "prasowanca".

No ale w sumie doplacac za lepsze pudelko wydaje sie chyba gorszym rozwiazaniem
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 19:04   #505
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Też mi trochę brakuje tego zasuwanego sitka, bo często noszę podkład ze sobą, żeby umalować się po nocce w pracy. Ale wykombinowałam, że wkładam do środka kilka płatków kosmetycznych i wtedy dużo mniej mi się wysypuje
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 19:23   #506
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzięki Aysell
Lubię minerałki za to że mimo lekkiej konsystencji ładnie wyglądają na twarzy, powiedzialabym nawet że jak najpierw nawilże twarz kremem nietłustym i poczekam do wsiąknięcia i nałozę podkład czy róż(oczywiście pędzelkiem okrągłymi ruchami) to produkt tak jakby wtapiał się i nie kontrastował z skórą np na szyji.
Lubię to uczucie bo mam wrazenie że nie mam wcale żadnego makijażu a wyglądam dobrze
Ja mam mam duże opakowanie podkładu i tam włąsnie jest taka przesłonka, zeby jednak zabezpieczac produkt, przed za dużym wysypywaniem się, co jest fajnym rozwiązaniem ktoś pomyślał ...
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:14   #507
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
Nie
Dzięki za info Przecież nie może być idealnie

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
No niestety tez chcialabym zeby bylo zasuwane bo podczas transportu jest bardziej praktyczne. Ja np. jak chodze na basen do poprawek przesypuje sobie w "strunowa tytke". Chociaz juz nie raz kusilo mnie zrobic z mineralow "prasowanca".

No ale w sumie doplacac za lepsze pudelko wydaje sie chyba gorszym rozwiazaniem
Właśnie o tej samej sytuacji myślałam. No ale trudno, będę najwyżej rozsypywać proszek wokół siebie. Chociaż już i tak ludzie mi się dziwnie przyglądają - nie dość, że przyłazi z własną suszarką, to jeszcze wyciąga pędzel i puderniczkę...
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:24   #508
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wam schodzą te podklady na basenie?, mi wytrzymał dwie godziny w wodzie, byłam w szoku jak zobaczylam w lustrze, że coś zostało, nie musiałam robić poprawek.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:39   #509
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
Wam schodzą te podklady na basenie?, mi wytrzymał dwie godziny w wodzie, byłam w szoku jak zobaczylam w lustrze, że coś zostało, nie musiałam robić poprawek.
Niestety schodzą całkowicie. Ale to pewnie zależy od sposobu pływania, ja mam głowę w wodzie przez jakieś pół czasu spędzonego w basenie, więc chyba nie ma szans, żeby coś się ostało. A tak na marginesie - na włosy nakładam obficie serum silikonowe (z silikonami teoretycznie niezmywalnymi wodą) a po wszystkim i tak mam wrażenie całkiem "gołych" włosów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:43   #510
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Do opakowania 10g pasuje idealnie standardowy okrągły puszek z rossmana, który zabezpiecza mi przed wysypywaniem pudru
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.