Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 17:52   #1291
Wychowanska Magdalena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
GG do Wychowanska Magdalena
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez aaaddd Pokaż wiadomość
Wychowanska Magdalena, dziękuję za podpowiedź, może gdzieś w necie jest podobny makijaż o którym mówisz? Bardzo prosiłabym o fotkę jeśli takowa istnieje
nie wiem moze to kwestia przyzwyczajenia, na co dzień nie robie intensywnych makijaży i słowa "kocie oko" i czarne kreski jakoś tak średnio mi pasują, ale poćwiczę i zobaczymy co wyjdzie z tego
Przepraszam że tak późno odpisuję Myślałam o makijażu podobnym do tego ze zdjęcia. Będzie pasować zarówno w tych kolorach, jak i w kolorach o których pisałam już wcześniej Ps. Jak wpiszesz w google "makijaż kocie oczy" to znajdziesz mnóstwo zdjęć z takim makijażem
Pozdrawiam i życzę powodzenia !
__________________
Zapraszam na moją stronkę www.camouflage.com.pl
Wychowanska Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 20:07   #1292
aaaddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 36
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Magdalenko serdecznie dziękuję za fotkę, teraz widzę o czym wcześniej pisałaś jak widzę nie są to typowe kocie oczy z ostrą kreską, śliczny jest
jeszcze raz dziękuję
napisz mi jeszcze kochana czy przy tłustej strefie T i suchych policzkach sprawdzi suę u mnie fixer kryolanu, czy lepiej kupić sobie puder transparentny czy anti-shine tej samej firmy? Na przylład po pudrze w kamieniu estee lauder świecę się po 4-5 godzinach

Edytowane przez aaaddd
Czas edycji: 2010-07-19 o 20:08
aaaddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 08:10   #1293
Wychowanska Magdalena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
GG do Wychowanska Magdalena
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez aaaddd Pokaż wiadomość
Magdalenko serdecznie dziękuję za fotkę, teraz widzę o czym wcześniej pisałaś jak widzę nie są to typowe kocie oczy z ostrą kreską, śliczny jest
jeszcze raz dziękuję
napisz mi jeszcze kochana czy przy tłustej strefie T i suchych policzkach sprawdzi suę u mnie fixer kryolanu, czy lepiej kupić sobie puder transparentny czy anti-shine tej samej firmy? Na przylład po pudrze w kamieniu estee lauder świecę się po 4-5 godzinach
Fixer Kryolanu jest całkiem dobry ale on działa ogólnie utrwalająco a samego matu na wiele dłużej niestety nie utrwala. Tak na prawdę to zwykły lakier do włosów działa bardzo podobnie i ma podobne składniki Wypróbuj sobie najlepiej zwykły matujący puder z marki Sephora...on mnie nigdy nie zawiódł Jeśli masz teraz podobny kolor skóry jak na zdjęciach, które wstawiłaś to D30 powinien być dobry. Oprócz tego kup sobie bibułki matujące i w razie błyszczenia przyłóż tylko taką bibułkę a raz na jakiś czas przypudruj buźkę i powinno być ok <ok>
__________________
Zapraszam na moją stronkę www.camouflage.com.pl
Wychowanska Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 10:16   #1294
aaaddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 36
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

tak kolor skóry mam podobny, bo twarzy raczej nie opalam
wypróbuję ten puder, kiedyś miałam compact Isa Dory matujący do cery mieszanej i był niezły, Sephory jeszcze nie używałam. Dziękuję za podpowiedź.
aaaddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 10:20   #1295
Wychowanska Magdalena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
GG do Wychowanska Magdalena
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Bardzo proszę Mam nadzieję że Ci choć troszki pomogłam Powodzonka!
__________________
Zapraszam na moją stronkę www.camouflage.com.pl
Wychowanska Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 13:53   #1296
dorcia19870
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cześć Możecie mi doradzić jaka fryzura, makijaż i kolor paznokci pasują na wesele do sukienki takiej jak na zdjęciu tylko że szarej (nigdzie nie mogłam znaleźć zdjęcia) i czarnych dodatków do niej: buty (jak na zdjęciu) i kopertówka! Będę bardzo wdzięczna
Pozdrawiam

Edytowane przez dorcia19870
Czas edycji: 2010-08-10 o 20:49
dorcia19870 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 15:24   #1297
Wychowanska Magdalena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
GG do Wychowanska Magdalena
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Z chęcią doradzę ale makijaż i fryzurkę dobiera się do urody rodzaju włosów a kolory i styl sukni to tylko dodatek, który można wziąć pod uwagę tak więc pokaż się na zdjęciu
__________________
Zapraszam na moją stronkę www.camouflage.com.pl
Wychowanska Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 16:09   #1298
merlinka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

hejka ja również mam problem z doborem odpowiedniego makijażu do sukienki. Jestem niebieskooką blondynką a na wesele idę w krótkiej jasnoróżowej sukience o ciepłym ocieniu różu proszę doradźcie jaki makijaż do takiej sukienki będzie odpowiedni żeby nie wyglądać"blado"
merlinka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 23:40   #1299
paknots21
Przyczajenie
 
Avatar paknots21
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Talking sukienka - czy wam sie podoba i jaki makijaż ??

1
__________________


Edytowane przez paknots21
Czas edycji: 2010-07-29 o 20:25
paknots21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 12:42   #1300
paknots21
Przyczajenie
 
Avatar paknots21
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.


__________________


Edytowane przez paknots21
Czas edycji: 2010-07-29 o 20:25
paknots21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 12:44   #1301
paknots21
Przyczajenie
 
Avatar paknots21
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Hej
jaki makijaż do tej sukienki oraz jakie dodatki i buty
POMÓŻCIE PROSZĘ PROSZĘ PROSZĘ!!!!
__________________

paknots21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 12:55   #1302
paknots21
Przyczajenie
 
Avatar paknots21
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Prosze o pomoc
__________________

paknots21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 15:32   #1303
malena678
Raczkowanie
 
Avatar malena678
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 78
Unhappy Dot.: sukienka - czy wam sie podoba i jaki makijaż ??

sukienka trochę chyba już niemodna...i to bolerko tez psuje trochę...
pomyśl zdecydowanie nad czymś innym...
malena678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 22:01   #1304
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: sukienka - czy wam sie podoba i jaki makijaż ??

ładna ale na jaką okazję??
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 22:31   #1305
paknots21
Przyczajenie
 
Avatar paknots21
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: sukienka - czy wam sie podoba i jaki makijaż ??

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
ładna ale na jaką okazję??
na wesele ..
nadaje się??
__________________

paknots21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 09:24   #1306
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: sukienka - czy wam sie podoba i jaki makijaż ??

średnio.. widzę ją na wesele..bardziej na sylewster albo jakieś wyjście wieczorne..ale powiem Ci że wszystko jest modne więc nie przejmuj się opinią kogoś, że to nie modny kruj a to że bolerko nie modne..itd zalożysz to co będziesz chciała i jak się będziesz w danej rzeczy czuła..co do makijażu do tej kreacji zależy jakim jesteś typem jeśli chłodnym to na smokey eyes w odcieniu niebieskim bądź czarnym.
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:38   #1307
assiia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Makijaż do czarnaj koronkowej sukienki na wesele

Sukienka jest beżowo-różowa, pokryta na całości czarną koronką, zakupiona w orsayu może któraś z was taką kojarzy nie wiem jaki makijaż do niej dobrać? ciemne "oko" raczej odpada w końcu to nie pogrzeb może fiolet?? proszę o radę
assiia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 12:16   #1308
Meggie_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
makijaż do sukienki

Witam, jak powinnam umalować się na drugi dzień własnego wesela. Chodzi mi głównie o makijaż oczu. Mam ciemne długie włosy, niebieskie oczy i jasną karnację. Założę błękitną, nabłyszczaną sukienkę i granatowe dodatki (biżuteria, buty, torebka).
Jaki kolor wybrać na cień do oczu?
Na co dzień używam lekkiego pudru, tuszu i błyszczyka, więc "poważniejsze" malowanie jest dla mnie trudne. Proszę o wskazówki.
Meggie_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 14:18   #1309
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: makijaż do sukienki

coś delikatnego polecam Ci kolory beżowe, kremowe, różowy (jasny) i brązowe..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 15:30   #1310
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: makijaż do sukienki

o tak, coś delikatnego, jak do takiej ilości niebieskiego dowalisz jeszcze niebieski cień na oczach, będzie wyglądać tandetnie jakiś raczej jasny kolor, zgaszony, jak jasny, cielisty róż, kremowy, albo jakiś perłowobiały? zależnie od tego co ci pasuje do karnacji, bo bardzo jasny błyszczący cień nie będzie dobrze wygladał przy mocnej opaleniźnie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 19:09   #1311
Meggie_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż do sukienki

Mam jasną karnację, do tego słabą (by nie powiedzieć marną) opaleniznę. Próbowałam dziś trochę poeksperymentować z kolorami. Dobrze czułam się w tonacji beżowo - brązowej - w skrócie: w kącikach powiek jaśniejszy, beżowy cień, po zewnętrznej brązowy.
W niebieskim cieniu na niebieskich oczach czułam się wyjątkowo średnio, więc tym bardziej cieszą mnie Wasze sugestie.
W każdym razie dziś przejrzałam kilka stron z poradami, jak pomalować oczy od A do Z, od pierwszej kreski, do tuszu do rzęs i się przeraziłam
Meggie_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 19:20   #1312
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: makijaż do sukienki

Delikatne brazy sa uniwersalne i pasuja prawie wszystkim. Zerknij na forum moje makijaze, tam znajdziesz na pewno jakies pomysly i sa tam tez czesto wskazowki jak zrobic make up krok po kroku Spokojnie, na pewno sie uda!
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 10:34   #1313
maddonna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
makijaż do ciemno niebieskiej sukienki?

moje pytanie brzmi,jaki makjaż do ciemno niebieskiej sukienki?
maddonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 13:29   #1314
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: makijaż do ciemno niebieskiej sukienki?

Nie ten dział
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 21:38   #1315
Trauma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 123
Fiolet biskupi

Witam

Wybieram się na wesele. Kupiłam sukienkę w ww. kolorze. Niestety nie wiem jaki makijaż by do niej pasował. Proszę o poradę. Dodam, że mam dosyć ciemną karnację, ciemne piwne oczy i czarne włosy. Na dodatek służą mi głównie cienie do powiek INGLOt (po innych łzawią mi oczy). Jaki kolor będzie mi pasował? Wesele niedługo a ja jestem w kropce...

Kolor sukienki w tym stylu: http://szafa.pl/c131224-bluzka-biskupi-fiolet.html
Trauma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 23:50   #1316
Trauma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 123
Dot.: Fiolet biskupi

Proszę nadal o pomoc...
Trauma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 15:40   #1317
ArsLonga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Question Jaki makijaż oczu dla zielonookiej blondynki do niebieskiej sukienki na wesele?

Ciężko mi samej znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Mam niebieską sukienkę, jasne blond włosy, oczy duże zielone.

Załączam zdjęcia. Na ostatnim zdjęciu mój codzienny makijaż, kolor włosów jest już jaśniejszy i włosy podcięte (zdjęcie 2). I tak też będzie do wesela

Na co dzień maluję się dość mocno: gruba czarna kreska na górnej powiece, czasami pokryta ciemnym cieniem, linia wodna też najczęsciej na czarno, rzęsy mocno wutuszowane.


Przede wszystkim chodzi mi o oczy. Zawsze maluję się tak samo, nie eksperymentuję. Tym razem chciałabym wyglądać inaczej.

Poradźcie mi, proszę
__________________
"Ars longa, vita brevis..."
ArsLonga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 16:06   #1318
Elizabeth9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki makijaż oczu dla zielonookiej blondynki do niebieskiej sukienki na wesele?

hej rowniez mam duze zielone oczy mowisz ze na codzien malujesz czarna gruba kreske po co?to tylko podkresla i powieksza oczy a przeciez masz duze co do makijazu dla twojej sukienki skoro na codzien malujesz sie dosc mocna postaraj sie o delikatny makijaz do sukienki na twoim zdjeciou a wydaje sie dosc ciemna proponuje lekki srebrny makijaz przyciemnione kaciki oczu od strony zewnetrznej w kolorze grafitu lub granatu nie rob kresek!pozatym do zielonych oczy bardzo pasuja takie kolory jak fiolet,odcienie brazu czekolady,miedz,sliwka,gr afit kolory szare a nawet odcienie zieleni zgnita zielen lub oliwkowa powodzenia
Elizabeth9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 19:35   #1319
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Jaki makijaż oczu dla zielonookiej blondynki do niebieskiej sukienki na wesele?

Wybrałaś bardzo dobrze kolor sukienki do swojej urody. Masz ładną cerę i oczy, jedyne co to spróbowałabym zagęścić brwi i troszeczkę skorygować ich łuk.

Myślę, że jeśli lubisz mieć mocno podkreślone oczy to nie musisz z tego całkiem rezygnować a jedynie dodać im trochę koloru. Wesele to impreza na którą pasuje makijaż wieczorowy ale trzeba pamiętać, że wcześniej, zwykle popołudniu jest ślub więc makijaż nie powinien być zbyt drapieżny.

Masz bardzo jasne, fajnie ścięte włosy, zielone oczy a sukienka jest błyszcząca i w kolorze kobaltu/błękitu paryskiego dlatego mam dla Ciebie dwie propozycje:

1. Wewnętrzny kącik i cała ruchoma powieka podkreślona jasnym fioletem - w kolorze lila, zewnętrzny kącik i załamanie powieki (tak do połowy oka) delikatnie podkreślone ciemniejszym bardziej nasyconym odcieniem fioletu. Na koniec, dodatkowo sam zewnętrzny kącik podkreśliłabym cieniem zbliżonym do koloru sukienki - mieszając go z nałożonym wcześniej fioletem żeby kolory łagodnie przechodziły. Dolną linię rzęs możesz podkreślić od wewnętrznej strony użytym wcześniej cieniem fioletowym od zewnętrznej niebieskim. Na dole do połowy oka zrobiłabym kreskę czarną kredką, na górze kreskę czarną kredką bądź czarnym matowym cieniem za pomocą cienkiego pędzelka - druga opcja byłaby lepsza bo nadałaby całości miękkości. Eyeliner odradzam. Rzęsy oczywiście wytuszować czarnym tuszem. Policzki podkreśliłabym delikatnym różem (nie bronzerem) to nada całości świeżości i lekkości. Usta jasne.

Do tego makijażu użyłabym niezbyt błyszczących cieni bo sukienka już jest wystarczająco błyszcząca wg mnie lila i niebieski powinien być matowy, fiolet może być delikatnie metaliczny/perłowy. Jeśli chodzi o cienie to do tego makijażu mogę Ci polecić następujące:
lila - Avon, Poczwórne cienie do powiek, Purple Haze i to byłby kolor 2 w kolejności (ten w prawym górnym rogu); ja mam starszą wersję tej palety o nazwie Vintage Violet - jeżeli być może tę posiadasz to jest to również kolor 2 w kolejności,
fiolet - My Secret, Pearl Touch, nr 107,
niebieski - Rimmel Colour Rush nr 021 alluring.

Taki makijaż będzie efektowny a jednocześnie nie będzie przesadzony - przy tym kolorze i fakturze sukienki zbyt mocny makijaż może dać teatralny efekt. Te kolory bardzo ładnie podkreślą kolor twoich oczu.

2. Druga propozycja to makijaż składający się z dwóch kolorów: starego złota i niebieskiego. Na całą ruchomą powiekę i wewnętrzny kącik na górze i na dole nałóż cień w kolorze starego złota. Zewnętrzny kącik, dolną linię rzęs i załamanie górnej powieki pomaluj niebieskim cieniem. Na dolnej linii rzęs czarna kreska do połowy oka, nad górną linią rzęs także. Rzęsy wytuszuj czarną maskarą. Buzię wykonturuj bronzerem ale delikatnie (boki czoła, żuchwa i policzki) a następnie nałóż delikatny róż na szczyty kości policzkowych. Usta pomaluj jasną szminką/ błyszczykiem.

Stare złoto myślę, że może być metaliczne/perłowe, niebieski cień matowy.

Kolory cieni:
stare złoto - Rimmel, Colour Rush nr 102 backstage.
niebieski - Rimmel Colour Rush nr 021 alluring.

Ten makijaż będzie bardzo elegancki i również będzie Ci pięknie pasował i do sukienki i do urody, podkreśli kolor Twoich oczu.

Pamiętaj o podkreśleniu brwi brązowym cieniem bądź kredką.

Oczywiście nie każę Ci kupować tych cieni podałam je żebyś mogła zorientować się o jakie kolory dokładnie mi chodzi.

Powodzenia i udanej zabawy!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 08:45   #1320
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
Dot.: Fiolet biskupi

to i ja poproszę o radę, jaki makijaż do mojej kiecki? Sukienka jest w kolorze różowym, z czarnym pasem. Dodatki czarne, biżu srebrna. Ja jestem blondynką o zielonych oczach. Czy makijaż zrobić mocny (smoky) czy raczej pozostać przy beżach, brązach?

Edytowane przez 95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Czas edycji: 2010-08-17 o 10:36
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 18:39:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.