Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 20:29   #3991
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja uzywalam intensive i tez tak mialam... a to chyba najbardziej kryjaca formula
No to widać te odcienie się mało różnią od siebie, chociaż w Intensive też dominuje mika. Niestety mocno kryjący podkład "tlenkowy" jest znacznie trudniej dobrać niż średnio kryjący. Jak podkład jest na bazie miki, to naturalny odcień skóry zawsze będzie przebijał, jeśli nie nałoży się wielu warstw.

Ja zazdroszczę wszystkim, którzy mają "stabilną" tonację kolorystyczną cery. Moja karnacja ewoluuje do porannej oliwki do wieczornej brzoskwini. Staram się dobierać coś pośrodku, ale żebym nie wiem jak kombinowała, to zawsze w fazie początkowej lub końcowej jakieś niechciane tony mi się wybijają. Powinnam mieć 3 podkłady i malować się 3 razy dziennie .
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 20:34   #3992
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
mamaNiny
szukałam tego zdjęcia z Twoją słynną grzywką a to na wątku "Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi" ślicznie Ci w tej fryzurce i makijaż piękny
mamaNiny a czym myjesz włoski? ze swej strony mogę Ci polecić szampon i odżywkę z rossmenn-a Accent Blond do włosów blond i farbowanych na blond, co prawda ja jestem naturalną blondynką, ale szampon i odżywka jest przeznaczona również dla farbowanych włosów dawno nie miałam tak dobrego szamponu i odżywki
dziękuję..myję włosy head&shoulders zmieszanym ze srebrnym florillum i znów mi dziś kurzcak wyskoczył a u fryzjerki miałam piękny popielaty tylko, że tam też mi nałożyła szampon i odżywkę niwelującą żółć z elgonu.
Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
mogę pocieszyć, że po kolejnym farbowaniu będzie lepiej, a na razie szampony/ płukanki / odżywki wychładzające jajecznicę na głowie
dzięki zastanawia mnie jeszcze dlaczego wczoraj miałam równomiernie barwnik rozłożony a dziś mam żółto przy skórze, biało niżej i żółto na końcach ale włoski miękkie i lśniące
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
mam to samo... co najmniej 4 odcienie wygladaja na mojej twarzy identycznie. Jeśli chodzi o formuły EDM, testowałam, myślłam że intensive nejlepsza i kupiłam 2 bigi. Dopiero teraz odkryłam cudowny semi-matte - najlepsza formuła dla mnie jest mi z EDM bardzo dobrze i nie szukam na razie innych

nie ma mojej kiecki z boohoo... robię więc już zamówienie właściwie tylko dla was Sprawdzałyście, czy wasze rzeczy jeszcze dostępne?
bidusia może jeszcze coś obie upolujemy za jakiś czas
Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
U mnie intensive wyglada jak pudrowa maska- szkoda gadac. Podobnie jak zachwalany CM EGM. Jak dla mnie to na razie najgorsze podklady jakie testowalam Nakladalam minimalne ilosci LHK(mniej juz by sie nie dalo), wiec nie mozna zrzucic na aplikacje.
Zdecydowanie wole podklady, ktore na 1 miejscu maja mike, daja u mnie efekt 2 skory
Matte u mnie kryje, ale mialam na twarzy raz, na razie nie oceniam
Ja na razie daje sobie chyba spokoj z testowaniem podkladow, powalcze o cere
Juz zamowilam na mazidlach kwas migdalowy i planuje serie peelingow, do tego chyba we wrzesniu powroce do toniku 2% BHA. I tak jest o niebo lepiej niz bylo rok temu, ale do idealu wciaz daleko...

Rowniez przylaczam sie do zyczen
Prosze sie czestowac

ja chyba róneiż porócę do migdała, bo mlekowy nie bierze przebarwień po syfach.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 20:47   #3993
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
U mnie intensive wyglada jak pudrowa maska- szkoda gadac. Podobnie jak zachwalany CM EGM. Jak dla mnie to na razie najgorsze podklady jakie testowalam Nakladalam minimalne ilosci LHK(mniej juz by sie nie dalo), wiec nie mozna zrzucic na aplikacje.
Zdecydowanie wole podklady, ktore na 1 miejscu maja mike, daja u mnie efekt 2 skory

Matte u mnie kryje, ale mialam na twarzy raz, na razie nie oceniam

Jak widać - krycie rzecz względna . Dla mnie Intensive jest średnio kryjący, a matte to puderek sypki. W EGM CM nie podoba mi się wysokie stężenie węglanu wapnia. Sprawdzać nie będę, bo drobinki i tak go dyskwalifikują, ale jestem przekonana, że zrobiłby mi wiór na twarzy w ciągu dwóch dni.

Migdałek to mój aktualny kwasowy namber łan. Mlekowy mnie podrażnia od jakiegoś czasu nawet w minimalnych ilościach, nie używam go nawet do regulacji pH. Jesienią chyba wprowadzę glikolowy do samoróbek, w kosmetykach profesjonalnych działał genialnie przez lata.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 20:49   #3994
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

MamoNiny stosowalas peelingi migdalowe?
Lorri od kiedy uzywam minta to mi nawet luminesse Lumiere+korektor intensive na "niespodzianki" styknie Nie dla mnie podklady kryjace, bo w kazdym wygladam zle
Ja jeszcze nie uzywalam migdala, jak na razie PHA to moj faworyt. Mial byc "slaby" i delikatny, ale zaryzykowalabym stwierdzenie, ze lepiej mi po nim niz po 10%AHA/BHA.
Planuje najpierw ukrecic tonik 5% migdalem, a potem poeksperymentowac z peelingami. Mam blizny po gulach i troche zaskornikow podskornych. No i chcialabym byc bledsza ...
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-07-26 o 20:57
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 20:54   #3995
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Migdałek to mój aktualny kwasowy namber łan. Mlekowy mnie podrażnia od jakiegoś czasu nawet w minimalnych ilościach, nie używam go nawet do regulacji pH. Jesienią chyba wprowadzę glikolowy do samoróbek, w kosmetykach profesjonalnych działał genialnie przez lata.
właśnie u mnie też najlepiej się sprawdził.. co prawda trochę przeszkadza mi jego zapach .. (kojarzy mi się ze stęchlizną), ale świetnie zmniejszał przebarwienia, a efektów działania mlekowego nie widzę :I
Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
MamoNiny stosowalas peelingi migdalowe?
tak, serię 8 zabiegów robiłam na przełomie w maju i czerwcu, zaczynałam od toniku 10% a skończyłam na peelingu 35% złuszczało mnie głównie w ręcznik
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 20:58   #3996
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Jak widać - krycie rzecz względna . Dla mnie Intensive jest średnio kryjący, a matte to puderek sypki.
dla mnie podobnie, również w meow flawless feline tego strasznie mocnego krycia nie zauważyłam, niestety
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 21:09   #3997
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
dziękuję..myję włosy head&shoulders zmieszanym ze srebrnym florillum i znów mi dziś kurzcak wyskoczył a u fryzjerki miałam piękny popielaty tylko, że tam też mi nałożyła szampon i odżywkę niwelującą żółć z elgonu.

dzięki zastanawia mnie jeszcze dlaczego wczoraj miałam równomiernie barwnik rozłożony a dziś mam żółto przy skórze, biało niżej i żółto na końcach ale włoski miękkie i lśniące

ja chyba róneiż porócę do migdała, bo mlekowy nie bierze przebarwień po syfach.
kolejne mycie niestety, po rozjaśnianiu / dekoloryzacji to w zasadzie norma - nierównomierne odbarwienie i takie samo pokrycie nowym kolorem
flor illum super (srebrny czy fiolet?), ale head& shoulders bardzo wymywa kolor, może to jest przyczyna
dobrze, że włosy chociaż w dobrej kondycji, jeszcze chwilę możesz poszaleć
a migdałek rulez, fakt, i do tego PHA..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-26, 21:16   #3998
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
mam to samo... co najmniej 4 odcienie wygladaja na mojej twarzy identycznie. Jeśli chodzi o formuły EDM, testowałam, myślłam że intensive nejlepsza i kupiłam 2 bigi. Dopiero teraz odkryłam cudowny semi-matte - najlepsza formuła dla mnie jest mi z EDM bardzo dobrze i nie szukam na razie innych


nie ma mojej kiecki z boohoo... robię więc już zamówienie właściwie tylko dla was Sprawdzałyście, czy wasze rzeczy jeszcze dostępne?
Uff... już myślałam, że jestem dziwna a czym w Twojej ocenie różnią się matte i semi-matte?

A co do boohoo... kurde, bez sensu teraz że robisz zamówienie tylko dla nas nie dało się wcześniej "zarezerwować" sukienki przez wrzucenie do koszyka? Pytam bo się nie znam na tych zakupach zagranicznych moja spódnica jest, sukienki niestety nadal nie ma - jakoś przeżyję. A Ty może upatrzysz sobie coś innego?


Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała, że to ma związek z mizernym (jak dla mnie - żadnym) kryciem formuły matte . Po prostu pigmenty kolorowe nie wybijają się mocno, bo jest mało białych tlenków.
A no może W każdym razie formuła matte bardzo mi odpowiada, nie mam zbyt wiele do ukrycia (uff ), a dobrze stapiają się z moją cerą, wyrównują koloryt, matują a jednocześnie mam wrażenie, że moja buzia nabiera świeżości - zupełnie jakby był to efekt o-glo. Intensive zdecydowanie nie dla mnie za ciężka. No i chcąc jej używać od nowa musiałabym zacząć całą zabawę z dobieraniem koloru, w mojej ocenie te same podkłady różnią się kolorami w różnych formułach. W sumie dobrze, że wszystkie w/w podkłady wyglądają na mnie dobrze, przynajmniej mogę zużyć wszystkie sample kolejne dobieranie odcienia późną jesienią i zimą. No i jeszcze zobaczymy, jak spiszą się Meow i Lumiere (czekam na próbki), ale myślę że zostanę przy EDM

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Ja zazdroszczę wszystkim, którzy mają "stabilną" tonację kolorystyczną cery. Moja karnacja ewoluuje do porannej oliwki do wieczornej brzoskwini. Staram się dobierać coś pośrodku, ale żebym nie wiem jak kombinowała, to zawsze w fazie początkowej lub końcowej jakieś niechciane tony mi się wybijają. Powinnam mieć 3 podkłady i malować się 3 razy dziennie .
O kurcze... Chyba nie bez powodu mówią, że kobieta zmienną jest chociaż takiej zmienności to nie zazdroszczę u mnie wszystko wygląda tak samo o każdej porze dnia i nocy. Albo mam kiepskie oko
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 21:19   #3999
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie uzywalam migdala, jak na razie PHA to moj faworyt. Mial byc "slaby" i delikatny, ale zaryzykowalabym stwierdzenie, ze lepiej mi po nim niz po 10%AHA/BHA.
Bo samoróbki z PHA mają to do siebie, że trzeba by się przy nich trochę nakombinować, żeby ustawić pH na wyższym poziomie. W roztworze glukonolaktonu pH spada o jakieś dwa stopnie (albo i więcej) w ciągu dwóch dni. Dlatego ostatecznie używamy najczęściej kosmetków z pH bardzo niskim. Stosowałam kremy NeoStraty z glukonolaktonem 15% przez kilka lat i uważam, że były łagodne jak baranek. A jak spróbowałam 10% PHA w serum własnej produkcji, to się dziwiłam, że było bardziej "odczuwalne" w działaniu jako kwas. Teraz mam zamiar popracować nad formulacją z wyższym pH, bo pod minerały zbyt kwaśnego serum nie chcę. Będę rozpuszczać glukonolakton w wodzie i odstawiać na dwa dni.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 21:20   #4000
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
kolejne mycie niestety, po rozjaśnianiu / dekoloryzacji to w zasadzie norma - nierównomierne odbarwienie i takie samo pokrycie nowym kolorem
flor illum super (srebrny czy fiolet?), ale head& shoulders bardzo wymywa kolor, może to jest przyczyna
dobrze, że włosy chociaż w dobrej kondycji, jeszcze chwilę możesz poszaleć
a migdałek rulez, fakt, i do tego PHA..
srebrny flor illum.
ja mam ogólnie problem z utrzymywaniem się pigmentu we włosach, każda farba oprócz palette spływała po 3 myciach, a palette nie chciałam nigdy używać head&shoulders miał właśnie tę żółć wypłukiwać.. sama nie wiem co zrobić z tym moim łbem
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 21:24   #4001
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly- moje legginsy nadal są w ilości większej niż 10

kwasy, kwasy... i ja się zaczełam kwasować
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-26, 22:25   #4002
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy, nie przywiazuj sie tak do tego pin-upa, mi sie po prostu strasznie ten makijaz podoba w Twoim wykonaniu, czerwonej szminki na pewno nie potrzebuje, bo ja ogolnie zle wygladam pomalowana
Jak dla mnie spotkanie w nastepna sobote byloby idealne, za 2 tygodnie wyjezdzam sluzbowo..
Hm, zaciekawilyscie mnie tymi meteorytkami beige chic. Ja mam 01 mythic i wydawal mi sie ok, ale moze powinnam zainwestowac w tamte? pewnie sa tanie na truskawie, wiec przy okazji moze i benefit wskoczylby do mojego koszyczka?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 22:31   #4003
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Uff... już myślałam, że jestem dziwna a czym w Twojej ocenie różnią się matte i semi-matte?
w bardzo prostych słowach- matte jest zbyt matowy. czuje sie źle i sztucznie, jak jestem za bardzo matowa ale ten mat trwa krótko - potem cera błyszczy się chyba jeszcze bardziej, jakby chciała nadrobić wcześniejsze osuszenie

foxxxy miała podać linki Boohoo, a jej nie ma

ja ide juz spać, jutro powrót do "pracy"- koniec urlopu (mialam dwa tyg). wracam do pilnowania dzieci mojej siostry, także dostęp do kompa ograniczony
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 06:31   #4004
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
srebrny flor illum.
ja mam ogólnie problem z utrzymywaniem się pigmentu we włosach, każda farba oprócz palette spływała po 3 myciach, a palette nie chciałam nigdy używać head&shoulders miał właśnie tę żółć wypłukiwać.. sama nie wiem co zrobić z tym moim łbem
hehe, skąd ja to znam ciężko utrzymać popielatą tonację
spróbuj fioletowego FI albo nawet płukanki z gencjany, bardzo tanio i skutecznie (obrazek o niwelowaniu niechcianych tonów we włosach z numeracją w farbach profesjonalnych loreala)
ja head&shoulders używam jak przedobrzę z ciemnym kolorem i chcę się go szybciej pozbyć - działa, ale zawsze wyłazi znienawidzone ciepełko we włosach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg colour triangle.jpg (27,1 KB, 31 załadowań)
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 08:18   #4005
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

KKZJ- to Ty w Warszawie jesteś?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 08:26   #4006
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
KKZJ- to Ty w Warszawie jesteś?
prawie przedmieścia tzw.

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2009-07-27 o 08:32
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 08:28   #4007
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

cześć!

wszystkim Aniom - spóźnione ale szczere STO LAT

mam nadzieję, że dziś już dostanę moje paczuszki, bo siedzę jak na gorących węglach
widzę, że wekendowo mało sie działo, zresztą my też wlasciwie wybyliśmy
jedno dziecię nad morzem, sprawuje się podobno dobrze

a ja mam ochote kupić Oli jakiś płaszczyk jesienny i spodobal mi się płaszczyk GAP na all, tylko cena nie bardzo, a na stronie oficjalnej go nie widzę
co Wy na to, nie znam tej firmy zbytnio, opłaca się
a w ogóle to Oli idzie od wrzesnia do przedszkola i mam stresa
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 08:57   #4008
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly - moja spódnica i sukienka były

Cathy - filmik widziałam i jest całkiem niezły. Do Twojego bloga zaglądam nieśmiało. Nieśmiało, bo boję się wsiąknąć a jak wsiąknę to zacznę próbować i próbować.... a portfel nie zawsze pozwala na takie próby.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 09:20   #4009
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cześć!

wszystkim Aniom - spóźnione ale szczere STO LAT

mam nadzieję, że dziś już dostanę moje paczuszki, bo siedzę jak na gorących węglach
widzę, że wekendowo mało sie działo, zresztą my też wlasciwie wybyliśmy
jedno dziecię nad morzem, sprawuje się podobno dobrze

a ja mam ochote kupić Oli jakiś płaszczyk jesienny i spodobal mi się płaszczyk GAP na all, tylko cena nie bardzo, a na stronie oficjalnej go nie widzę
co Wy na to, nie znam tej firmy zbytnio, opłaca się
a w ogóle to Oli idzie od wrzesnia do przedszkola i mam stresa
płaszczyk cudny, tylko że mała szybko wyrośnie...GAP to porządna firma.
a z przedszkolem nie dziwię się, że się przejmujesz. A Ola jest towarzyska, lubi dzieci? Jeśli tak to jest duża szansa że polubi przedszkole
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 09:38   #4010
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ilonko moja kuzynka go kupowalam rok temu dla swojej malej Ma ten z podszyciem w groszki Mala w nim slicznie wyglada.... a placila za niego jesli sie nie myle ok 20$ a na all. jak zwykle cena zdrowo przesadzona

Winly moje okularki tez jeszcze sa Mam nadzieje, ze przelew juz doszedl
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 10:44   #4011
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A ja w zeszłym tygodniu byłam u nowej fryzjerki, bo po 11 latach chodzenia do tego samego fryzjera zachciało mi się zmiany. Kurde nie wiem co mnie podkusiło, ale mam teraz tak grzeczną fryzurkę jak nigdy Ja lubię taki trochę kontrolowany nieład, a z tym to się nic nie da zrobić. Po prostu poprawnie jest ehhh
A na poprawkę do mojego nie mogę teraz iść bo chyba łysa będę A katharsis mnie nie kusi
Fryzjerka która mnie ścinała to namiętnie z solarki korzysta. Opalona naprawdę mocno, ja przy niej wyglądałam, jakbym była biała Ale coś za coś - babeczka ma 28 lat a wyglądała na starszą ode mnie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 10:47   #4012
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
kolejne dobieranie odcienia późną jesienią i zimą. No i jeszcze zobaczymy, jak spiszą się Meow i Lumiere (czekam na próbki), ale myślę że zostanę przy EDM [COLOR="Silver"]
Nie mow hop poki nie przeskoczysz Lumiere cudne sa
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 10:53   #4013
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja w zeszłym tygodniu byłam u nowej fryzjerki, bo po 11 latach chodzenia do tego samego fryzjera zachciało mi się zmiany. Kurde nie wiem co mnie podkusiło, ale mam teraz tak grzeczną fryzurkę jak nigdy Ja lubię taki trochę kontrolowany nieład, a z tym to się nic nie da zrobić. Po prostu poprawnie jest ehhh
A na poprawkę do mojego nie mogę teraz iść bo chyba łysa będę A katharsis mnie nie kusi
Fryzjerka która mnie ścinała to namiętnie z solarki korzysta. Opalona naprawdę mocno, ja przy niej wyglądałam, jakbym była biała Ale coś za coś - babeczka ma 28 lat a wyglądała na starszą ode mnie
czyli w moim wieku próchno..
jak nie spytała się Ciebie czy nie jesteś chora, bo taka blada to ok mnie w pewnym momencie używania perfect edm pytano czy dobrze się czuję
ja również lubię niegrzeczne fryzurki, ale u mnie na łbie nigdy nie wychodzą.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 10:58   #4014
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
czyli w moim wieku próchno..
jak nie spytała się Ciebie czy nie jesteś chora, bo taka blada to ok mnie w pewnym momencie używania perfect edm pytano czy dobrze się czuję
ja również lubię niegrzeczne fryzurki, ale u mnie na łbie nigdy nie wychodzą.
Szkoda, ze się tak postarza, bo skórę potem bardzo ciężko zregenerować, a tak w ogóle to śliczna babka Nie mówiła, że wyglądam na chorą, zwróciła za to uwagę, że mam ładną cerę
A niegrzeczne fryzurki na moim łbie nawet wychodzą, ale jak widać każdemu fryzjerowi A może bała się, że przesadzi, bo ja tam pierwszy raz byłam No nic, w przyszłym miesiącu wracam skruszona do mojego Roberta
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 11:00   #4015
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
płaszczyk cudny, tylko że mała szybko wyrośnie...GAP to porządna firma.
a z przedszkolem nie dziwię się, że się przejmujesz. A Ola jest towarzyska, lubi dzieci? Jeśli tak to jest duża szansa że polubi przedszkole
no wiem, ale muszę kupić coś porządnego

Oli uwielbia zabawy i towarzystwo, tylko na początku musi się oswoić trochę [i to to mnie napawa obawą, bo będzie płakać na pewno]
Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Ilonko moja kuzynka go kupowalam rok temu dla swojej malej Ma ten z podszyciem w groszki Mala w nim slicznie wyglada.... a placila za niego jesli sie nie myle ok 20$ a na all. jak zwykle cena zdrowo przesadzona

Winly moje okularki tez jeszcze sa Mam nadzieje, ze przelew juz doszedl
tak myślałam z tą ceną
jednak zdecyduję się na dwa - jeden a`la prochowiec a drugi z flauszu, ewentualnie wełenki i wyjdzie mnie to podobnie cenowo

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja w zeszłym tygodniu byłam u nowej fryzjerki, bo po 11 latach chodzenia do tego samego fryzjera zachciało mi się zmiany. Kurde nie wiem co mnie podkusiło, ale mam teraz tak grzeczną fryzurkę jak nigdy Ja lubię taki trochę kontrolowany nieład, a z tym to się nic nie da zrobić. Po prostu poprawnie jest ehhh
A na poprawkę do mojego nie mogę teraz iść bo chyba łysa będę A katharsis mnie nie kusi
Fryzjerka która mnie ścinała to namiętnie z solarki korzysta. Opalona naprawdę mocno, ja przy niej wyglądałam, jakbym była biała Ale coś za coś - babeczka ma 28 lat a wyglądała na starszą ode mnie
grzeczna powiadasz, hm jakoś Cie nie widzę w takiej

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
czyli w moim wieku próchno..
jak nie spytała się Ciebie czy nie jesteś chora, bo taka blada to ok mnie w pewnym momencie używania perfect edm pytano czy dobrze się czuję
ja również lubię niegrzeczne fryzurki, ale u mnie na łbie nigdy nie wychodzą.
ja już od kilku osób usłyszałam - Ty się nie opalasz / kiedy się wreszcie opalisz
a najlepsze jest to, że ja JUŻ jestem opalona
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 11:09   #4016
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Szkoda, ze się tak postarza, bo skórę potem bardzo ciężko zregenerować, a tak w ogóle to śliczna babka Nie mówiła, że wyglądam na chorą, zwróciła za to uwagę, że mam ładną cerę
A niegrzeczne fryzurki na moim łbie nawet wychodzą, ale jak widać każdemu fryzjerowi A może bała się, że przesadzi, bo ja tam pierwszy raz byłam No nic, w przyszłym miesiącu wracam skruszona do mojego Roberta
no widzisz jakieś korzyści czerpiemy z unikania sztucznego słoneczka. oooooo mój ulubiony fryzjer też Robert.. kiedyś na nowolipie do niego chodziłam, ale się gdzieś przeniósł i zgubił mi..hihi pamiętam jak raz przyszedł po mnie do fryzjera mąż i później śmiał się z mojego Robercika, że skakał jak małpa przy mojej grzywce.. ale nikt tak dobrze jak on nie potrafił mi zrobić tej nnieszczęsnej grzywy
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 11:17   #4017
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
grzeczna powiadasz, hm jakoś Cie nie widzę w takiej
No wiesz i tu mnie masz, bo nie poddaję się tak łatwo i rozczapierzam ile się da

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja już od kilku osób usłyszałam - Ty się nie opalasz / kiedy się wreszcie opalisz
a najlepsze jest to, że ja JUŻ jestem opalona
Ja też co roku to słyszę

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
no widzisz jakieś korzyści czerpiemy z unikania sztucznego słoneczka. oooooo mój ulubiony fryzjer też Robert.. kiedyś na nowolipie do niego chodziłam, ale się gdzieś przeniósł i zgubił mi..hihi pamiętam jak raz przyszedł po mnie do fryzjera mąż i później śmiał się z mojego Robercika, że skakał jak małpa przy mojej grzywce.. ale nikt tak dobrze jak on nie potrafił mi zrobić tej nnieszczęsnej grzywy
HAHAHA może Roberci tak mają, bo mój też zawsze skacze, ale on na bank w Warszawie nie pracował. W Trójmieście jest od ok. 20 lat On w ogóle bardzo czarną muzę lubi, nawet miał swoją grupę taneczną (RAP, soul itp nie znam się za bardzo - a grupa to Smooth Moves )
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 11:22   #4018
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Uff, aleście tego naprodukowały, a mnie tylko 2 dni nie było

Winly Strasznie mi przykro, moje rzeczy są, ale właśnie chciałam też Twoją sukienkę, tyle że różową i kurczę chyba też nie ma. Dostałam w odpowiedź z Miracollo i chyba kilku rzeczy też nie będzie, normalnie

WI jak się rozwiązała sprawa z sąsiadem?

Ja właśnie siedzę i czekam na kolejną sprawę, miałyśmy na nią 3,5h, stawił się 1 z 5 świadków i do odroczenia, to sobie poszłam do Złotych Tarasów i do licha, jak dla mnie, nic tam nie ma, dużo bardziej wolę Arkadię, przynajmniej coś mogę tam znaleźć, choć to wyprawa z dwiema przesiadkami. A o 13.00 znów przerwa, bo termin sprawy odwołany, ale kończę o 16

Nie wiecie Warszawianki, gdzie bym mogła przetestować Hallowen Jesusa del Pozo? Szukam i szukam i nigdzie nie ma, nie chce mi się zamawiać samej próbki z All

Aha i żeby było śmiesznie, japonki i moją ulubioną torebkę mam w stanie zaawansowanego rozkładu, jak tylko coś upoluję, idą do kosza.

A z dobrych rzeczy - coraz bardziej mi się podoba EGM, strona nadal flashowa i gnie się pod własnym ciężarem, ale wprowadzają nowe produkty i może nawet podaruję sobie Magika HR ( mają być podkłady płynne z glow'em). Lubię ich I po odstawieniu Gliss Kura buzia wraca do normy, także wielkie dzięki za pomysł

Fox miałam coś napisać, ale zapomniałam co
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 11:45   #4019
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Hm, zaciekawilyscie mnie tymi meteorytkami beige chic.
Już któryś raz się to przewija przez wątek, a ja nie wiem co to te meteoryty i do czego do służy? chętnie bym się tym zaraziła, ale nie wiem o co chodzi proszę o krótkie uświadomienie


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
w bardzo prostych słowach- matte jest zbyt matowy. czuje sie źle i sztucznie, jak jestem za bardzo matowa ale ten mat trwa krótko - potem cera błyszczy się chyba jeszcze bardziej, jakby chciała nadrobić wcześniejsze osuszenie

foxxxy miała podać linki Boohoo, a jej nie ma

ja ide juz spać, jutro powrót do "pracy"- koniec urlopu (mialam dwa tyg). wracam do pilnowania dzieci mojej siostry, także dostęp do kompa ograniczony
A to u mnie z kolei matte bardzo ładnie się sprawuje. Mam cerę mieszaną w kierunku normalnej (policzki normalne, lekko przetłuszczająca się strefa T) - buzia nie jest ani zbyt matowa, ani zbyt sucha, nawet już gdzieś pisałam że daje u mnie taki lekki efekt glow. Fakt faktem czasami po paru godzinach muszę się dodatkowo przymatowić. Za jakiś czas będę zamawiać samplowego kita, spróbuję formuły semi-matte i się wypowiem

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Nie mow hop poki nie przeskoczysz Lumiere cudne sa
Czytałam właśnie, że są takie bardziej "kremowe" od EDM stąd pomysł na zamówienie próbek. Szkoda tylko, że organizatorka (aako) będzie dostępna dopiero po 5.08 a paczuszka już pewnie u niej w domu leży i czeka...

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Oli uwielbia zabawy i towarzystwo, tylko na początku musi się oswoić trochę [i to to mnie napawa obawą, bo będzie płakać na pewno]
Obawa chyba każdej mamy moja chrześnica szła do przedszkola 3 lata temu, jej mama też się bała - okazuje się że niepotrzebnie. Wika, mimo że do najśmielszych na pewno nie należy, już po pierwszym dniu była zachwycona. Strach był tylko pierwszego dnia rano W ogóle uważam że przedszkole to rewelacyjna sprawa, sama mam tyle wspomnień! Koleżanki, zabawy, występy i nawet pierwsza miłość Moje dzieci pójdą do przedszkola nawet jeśli ja nie będę pracować w tym czasie, bo przebywanie wśród rówieśników uczy. Nie martw się, córa na pewno szybko wpadnie w wir przyjaźni i nie będzie chciała iść do domu

[w moim przedszkolu - za moich czasów - podobno przez pierwszy tydzień wszystkie dzieci płakały rano, zostawiane tam przez rodziców, a ja jedna płakałam odbierana do domu ponoć czasem mama musiała wchodzić na bosaka na salę i mnie stamąd wyciągać bo odmawiałam wyjścia ]
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 12:46   #4020
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Już któryś raz się to przewija przez wątek, a ja nie wiem co to te meteoryty i do czego do służy? chętnie bym się tym zaraziła, ale nie wiem o co chodzi proszę o krótkie uświadomienie
]

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1,meteorites-puder-w-kulkach-pierwsza-wersja.html


Ja się czaję od jakiegoś czasu na wersję "podróżną", niecałe 10g, ale są w komplecie 3 kolory, a ja bym chciała tylko beige chic
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.