Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 17:18   #2251
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Krem pod oczy też jeszcze poczeka,bo mam otwarty z kofeiną.

Szampon khadi używam już 3 miesiące,a nadal nie wykończyłam nawet połowy butelki.
Jeśli ten będzie też tak wydajny to super.
Bardzo jestem ciekawa tego szamponu
Dziwną polityke ma yrdo zamówienia ponieżej 39zł dopłacić trzeba aż 14,90-w ramach chyba zapakowania paczki(czy czegoś równie głupiego)plus oczywiście opłata za wysyłkę
ee, to poczekam sobie pewnie na twoje zdanie ja kremy pod oczy zuzywam wieki cale...
polityki wysylkowej nawet nie znam, kupuje zawsze stacjonarnie - i oczywiscie zawsze z rabatami i prezentami i w ogole
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
szampon jest fajny świetnie się pieni. A zapach
pouzywam jeszcze trochę, ale ładnie i dokładnie oczyszcza włosy, sa lekkie i uniesione u nasady. Jedyne czym sie martwie, to czy nie wysuszy ich po dłuższym czasie ale w tej kwestii to jeszcze nie czas oceniac.
Kremu uzyłam raz - z ciekawości na dzień bedzie ok, na noc za "cienki". I moim zdaniem, tak na pierwsze użycie i dokładne obmacanie, wcale nie jest jakis super ekstra lekki. Znaczy jest lekki, ale bez przesady - uważam, że powinien ładnie nawilżać i odżywiać tyle, ile powinien krem na dzień. Niby nie jest gęsty, ale konsystencje ma treściwą, nie jest wodnisty. Mam dobre przeczucia
Anula, ciesze sie, ze szampon przynajmniej na razie przekonuje mi nie wysuszyl ani skory glowy, ani klaczkow. a uzywam go czesto bez zadnych odzywek i to codziennie. za to bedac u rodzicow umylam tym, co mi w rece wpadlo - byl to jakis prosty, ziolowy szampon - i swedziala mnie skora glowy potem nie wytrzymalam i psikalam sie tonikiem rozanym po przedzialkach (i oczywiscie nigdzie nie wychodzilam)
no kremidlo pod oczy lekkie, ale w sensie, ze sie nie lepi ani nie zostawia warstwy... a nawilza i odzywia mnie przynajmniej wystarczajaco konsystencja mi bardzo pasuje
w ogole sie zastanawiam, czy np. jak juz sie postarzeje i bede chciala czegos mocniejszego pod oczy, a bede sie bala znow kombinowac, zeby nie miec takich przygod jak przed tym kremem yr, to czy bede mogla to jakos podrasowywac... chociaz trudno bedzie tak przed nalozeniem cos tam domieszac, jak to wszystko mikroskopijne ilosci
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:27   #2252
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

spray regenerujący alvy pachnie pastą do nagrobków, całkiem przyjemny zapach i już czuję jak mi się wszystko ładnie goi

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w Phenome jest wyprzedaż; sporo kosmetyków (pełnowymiarowe tylko) przecenione o połowę.
Jakby ktoś coś chciał, to pisać, jutro idę po krem ochronny dla dzieci
I od razu mówię, że kremu do twarzy z filtrem nie ma w ogóle, już chyba w żadnym sklepie w Wawie Pewnie dopiero latem. Jest natomiast (i to w przecenie) filtr 30 do ciała.... się zastanawiam,czy by nie kupić go zamiast tamtego Ale duża pojemność jest, więc może ktoś chce go do spółki ze mną ?
ja się zastanawiałam nad tym do ciała kiedyś, sama nie wiem, może ja byłabym chętna. chyba, że ktoś może mi polecić jakiś inny filtr na kwasy
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:27   #2253
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Czuję się przekonana i skuszona
A te matique to chytre nie da się wystawić opinii produktom, których nie kupiło się u nich a mimo to miało. Da się inaczej zdobywać punkty? Pisać recenzje na opineo? Czy też tego nei uwzględniają, jeśli produkt nie był zakupiony u nich?
tu jest o punktach http://matique.pl/pl/System_Lojalnosciowy-s1.html
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:31   #2254
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
spray regenerujący alvy pachnie pastą do nagrobków, całkiem przyjemny zapach i już czuję jak mi się wszystko ładnie goi

ja się zastanawiałam nad tym do ciała kiedyś, sama nie wiem, może ja byłabym chętna. chyba, że ktoś może mi polecić jakiś inny filtr na kwasy
Ta grunt to dobre skojarzenia

Aga ja chyba ten filtr kupię, to jest mineralna 30 - jak sprawdzam skład na stronie to się wiele od twarzowego nie różni
To się jakoś podzielimy, jak będziesz chciała,jak nic lepszego nie znajdziesz...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:39   #2255
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
spray regenerujący alvy pachnie pastą do nagrobków, całkiem przyjemny zapach i już czuję jak mi się wszystko ładnie goi

ja się zastanawiałam nad tym do ciała kiedyś, sama nie wiem, może ja byłabym chętna. chyba, że ktoś może mi polecić jakiś inny filtr na kwasy
Ale mi to zdanie humor poprawiło! Dziękuję.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:59   #2256
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny, czy jeśli chodzi o pielęgnację naturalną jesteście w stanie mi polecić jakiś beztłuszczowy krem nawilżający do cery tłustej/mieszanej?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:03   #2257
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny miałyście kiedyś jakieś kosmetyki do włosów, które powodowały u was jakieś problemy ze skórą?

Ostatnio sobie kupiłam odżywkę bez spłukiwania Tigi Love Peace Planet i zastanawiam się, czy czasem źle na mnie nie działa. Wcześniej miałam przez dłuższy czas czystą cerę, bo przez jakiś czas stosowałam doksycyklinę. Ostatnio codziennie nakładam tą odżywkę i pojawiło się trochę krostek, zastanawiam się, czy to nie przez tą odżywkę.

I jeszcze w miejscu, gdzie mam bardzo suchą skórę pojawiają mi się takie punktowe wysuszone zaczerwienienia, ale nie syfy. Miałyście coś takiego?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
2 pokrzywowe

Olejku nie brałam.Z serii bio mam płyn do demakijażu i krem pod oczy.
Takie dobre są te szampony? Mam je w domu cały czas, rodzina ich używa Jak się mają do np. Yesa?
Nie wiem czy by mi podeszły, bo ja raczej suche włoski mam, ale jak chwalicie to spróbuję
Ogólnie mam połowę domu w yr, bo znajoma ma sklep i duże rabaty nam daje : D A mają parę fajnych rzeczy.

Edytowane przez akaidoku
Czas edycji: 2012-01-09 o 19:13
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 19:37   #2258
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
spray regenerujący alvy pachnie pastą do nagrobków, całkiem przyjemny zapach i już czuję jak mi się wszystko ładnie goi
albo pasta do nagrobkow pachnie sprayem alvy a tak na marginesie, nie wiedzialam nawet, ze sa jakies pasty... tzn one chyba ogolnie do polerowanych kamieni czy jak?
Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście kiedyś jakieś kosmetyki do włosów, które powodowały u was jakieś problemy ze skórą?

Ostatnio sobie kupiłam odżywkę bez spłukiwania Tigi Love Peace Planet i zastanawiam się, czy czasem źle na mnie nie działa. Wcześniej miałam przez dłuższy czas czystą cerę, bo przez jakiś czas stosowałam doksycyklinę. Ostatnio codziennie nakładam tą odżywkę i pojawiło się trochę krostek, zastanawiam się, czy to nie przez tą odżywkę.

I jeszcze w miejscu, gdzie mam bardzo suchą skórę pojawiają mi się takie punktowe wysuszone zaczerwienienia, ale nie syfy. Miałyście coś takiego?



Takie dobre są te szampony? Mam je w domu cały czas, rodzina ich używa Jak się mają do np. Yesa?
Nie wiem czy by mi podeszły, bo ja raczej suche włoski mam, ale jak chwalicie to spróbuję
Ogólnie mam połowę domu w yr, bo znajoma ma sklep i duże rabaty nam daje : D A mają parę fajnych rzeczy.
ja mialam kiedys... uczulenie na policzkach od jakiegos zelu czy wosku loreala, ktorego uzywalam na koncowki. a mialam wtedy wlosy tak sciete, ze mi te koncowki smyraly po policzkach. dlugo sie glowilam, co mnie tak urzadzilo - ale to bylo typowe uczulenie, czerwone, swedzace, z wysypka poza tym uczulenia od szamponu czy odzywki pokazuja mi sie czesto za uszami. bo tam mam bardzo wrazliwa skore, a wlosy tam sie sporo "ocieraja"
trudno mi sobie wyobrazic, zeby odzywka spowodowala cos na twarzy, jesli nie ma specjalnie z nia kontaktu... a te czerwone krostki to ciekawa sprawa...
moze ogolnie tak przesuszylas skore i rozne cuda sie dzieja czego w ogole uzywasz?

a co do pokrzywowego - wlosy nim umyc mozesz ale jak masz suche, to koniecznie je potraktuj potem odpowiednia odzywka. szampon i tak jest wylacznie od mycia
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:55   #2259
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
albo pasta do nagrobkow pachnie sprayem alvy a tak na marginesie, nie wiedzialam nawet, ze sa jakies pasty... tzn one chyba ogolnie do polerowanych kamieni czy jak?

ja mialam kiedys... uczulenie na policzkach od jakiegos zelu czy wosku loreala, ktorego uzywalam na koncowki. a mialam wtedy wlosy tak sciete, ze mi te koncowki smyraly po policzkach. dlugo sie glowilam, co mnie tak urzadzilo - ale to bylo typowe uczulenie, czerwone, swedzace, z wysypka poza tym uczulenia od szamponu czy odzywki pokazuja mi sie czesto za uszami. bo tam mam bardzo wrazliwa skore, a wlosy tam sie sporo "ocieraja"
trudno mi sobie wyobrazic, zeby odzywka spowodowala cos na twarzy, jesli nie ma specjalnie z nia kontaktu... a te czerwone krostki to ciekawa sprawa...
moze ogolnie tak przesuszylas skore i rozne cuda sie dzieja czego w ogole uzywasz?

a co do pokrzywowego - wlosy nim umyc mozesz ale jak masz suche, to koniecznie je potraktuj potem odpowiednia odzywka. szampon i tak jest wylacznie od mycia
Ja mam te czerwone plamy pewnie właśnie przez przesuszoną skórę, tym bardziej, że jest zima. Myślę, że wystarczy jak będę się pilnować i regularnie smarować czymś, żeby taka wyschnięta tam nie była.
Ogólnie do twarzy używam oleju z dzikiej róży, oleju z awokado, aloesu, czasami krem różany hauschki i krem nawilżający ziai + akneroxid lub isotrexin jak zaczynają się robić problemy Na dzień jeszcze podkład z guerlain, ale po nim nigdy nie miałam problemów.
A do włosów szampon Yes marchewkowy, ogórkowy, odżywka JMO od czasu do czasu i teraz ta odżywka z Tigi.

Ale ogólnie ostatnio mam suchą skórę na całej twarzy, więc mam nadzieję, że te krostki to z tego powodu albo z okresu niedawno
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:57   #2260
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ee, to poczekam sobie pewnie na twoje zdanie ja kremy pod oczy zuzywam wieki cale...
polityki wysylkowej nawet nie znam, kupuje zawsze stacjonarnie - i oczywiscie zawsze z rabatami i prezentami i w ogole

Anula, ciesze sie, ze szampon przynajmniej na razie przekonuje mi nie wysuszyl ani skory glowy, ani klaczkow. a uzywam go czesto bez zadnych odzywek i to codziennie. za to bedac u rodzicow umylam tym, co mi w rece wpadlo - byl to jakis prosty, ziolowy szampon - i swedziala mnie skora glowy potem nie wytrzymalam i psikalam sie tonikiem rozanym po przedzialkach (i oczywiscie nigdzie nie wychodzilam)
no kremidlo pod oczy lekkie, ale w sensie, ze sie nie lepi ani nie zostawia warstwy... a nawilza i odzywia mnie przynajmniej wystarczajaco konsystencja mi bardzo pasuje
w ogole sie zastanawiam, czy np. jak juz sie postarzeje i bede chciala czegos mocniejszego pod oczy, a bede sie bala znow kombinowac, zeby nie miec takich przygod jak przed tym kremem yr, to czy bede mogla to jakos podrasowywac... chociaz trudno bedzie tak przed nalozeniem cos tam domieszac, jak to wszystko mikroskopijne ilosci
Cloche - na razie jestes młoda i piękna i ten krem Ci wystarcza. To uzywaj na zdrowie
Jak sie zestarzejesz to coś Ci wybierzemy, nie martw sie na zapas
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
spray regenerujący alvy pachnie pastą do nagrobków, całkiem przyjemny zapach i już czuję jak mi się wszystko ładnie goi

ja się zastanawiałam nad tym do ciała kiedyś, sama nie wiem, może ja byłabym chętna. chyba, że ktoś może mi polecić jakiś inny filtr na kwasy

Aga.......... niemożliwa jesteś!!
To ja jakiejs innej pasty używam
Spray super, nie? Mam 2 butelke i będa następne. Ciesze się, że Wam pasuje a chcesz spróbować kremu do twarzy z tej serii?
Aga weź sobie gdzieś spisuj co mam Ci prznieść jak będziemy sie miały spotkac to mi przypomnisz co? Bo wiesz, pamięć juz nie ta .........O odżywce organique pamietam i jasnych minerałach.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:59   #2261
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Oj kusicie tym szamponem YR niemiłosiernie

A propos szamponów dotarła do mnie przesyłka z Alverde:
- Szampon i maska Aloes/Hibiskus (wchodzi też na rynek spray nawilżający, ale na dzień składania zamówienia jeszcze go nie było),
- dezodorant w kulce
- dla mężula szampon i żel (postraszyłam go, że jak będzie używał tych z chemią to wyskoczą mu krostki na ... )

Pomimo że dzisiejszy dzień nie był dla mnie zbyt udany, nowe kosmetyki go troszkę osładzają .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04878.jpg (68,8 KB, 35 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 20:02   #2262
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
O

A propos szamponów dotarła do mnie przesyłka z Alverde:
- Szampon i maska Aloes/Hibiskus (wchodzi też na rynek spray nawilżający, ale na dzień składania zamówienia jeszcze go nie było),
- dezodorant w kulce
- dla mężula szampon i żel (postraszyłam go, że jak będzie używał tych z chemią to wyskoczą mu krostki na ... )

Pomimo że dzisiejszy dzień nie był dla mnie zbyt udany, nowe kosmetyki go troszkę osładzają .
Margoltko a miałaś już wcześniej szampony alverde? Bo ja mam na nie ochotę Cos się dzisiaj stało czy po prostu tak Ci smutno?

Aga jak Tobie podpasuje ten spray to i ja się skuszę całe szczęście lubię zapach pasty nagrobkowej
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:11   #2263
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Margoltko a miałaś już wcześniej szampony alverde? Bo ja mam na nie ochotę Cos się dzisiaj stało czy po prostu tak Ci smutno?
Mam nadal Bardzo lubię szampon i maskę Alverde Winogrono/Avocado. Pięknie nawilża, choć dla włosów bardziej przetłuszczających się lepsza byłaby kombinacja szampon i odzywka. Z wszystkich przetestowanych jak dotąd kosmetyków do włosów te dwa są moimi faworytami. Trochę mniej odpowiadał mi szampon i odżywka do włosów brązowych. Chyba największą winę ponosi zapach, dla mnie zbyt męczący. Teraz zamówiłam Aloes/Hibiskus i jestem bardzo ciekawa, czy bedą lepsze od serii regenerującej (winogrono/avocado)

Kochana dziękuję za troskę Nic na szczęście nic się nie stało. Po prostu strasznie męczący był ten dzień. Ja zmęczona (muszę chyba pójść do lekarza, bo takie notoryczne zmęczenie normalne nie jest) a do tego zmierzły mąż i strasznie marudny synek.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:28   #2264
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oj kusicie tym szamponem YR niemiłosiernie

A propos szamponów dotarła do mnie przesyłka z Alverde:
- Szampon i maska Aloes/Hibiskus (wchodzi też na rynek spray nawilżający, ale na dzień składania zamówienia jeszcze go nie było),
- dezodorant w kulce
- dla mężula szampon i żel (postraszyłam go, że jak będzie używał tych z chemią to wyskoczą mu krostki na ... )

Pomimo że dzisiejszy dzień nie był dla mnie zbyt udany, nowe kosmetyki go troszkę osładzają .
super!!!!
No nie mogę sobie darowac, że mając okazje nabrałam alverde różności i żadnego szamponu ani odzywki ja chyba miałam pomroczność jasną
Koniecznie testuj i napisz, które najfajniejsze (a jak jeszcze kiedyś zbiorczo zaopiniujesz wszystkie używane szampony alverde i jeszcze wspomnisz co o nich sądzisz pod kątem włosów skłonnych do przetłuszczania i łatwych do obciążenia to będe wniebowzięta )

Oj, ale taki kiepski dzień, bo po prostu kiepski, czy nie daj boze jakis większy kłopot?
edit: widze, że Magi pytała i juz wiem, ze to zmęczenie mam nadzieję, ze następne dni beda lepsze!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-09 o 20:30
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:40   #2265
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mam nadal Bardzo lubię szampon i maskę Alverde Winogrono/Avocado. Pięknie nawilża, choć dla włosów bardziej przetłuszczających się lepsza byłaby kombinacja szampon i odzywka. Z wszystkich przetestowanych jak dotąd kosmetyków do włosów te dwa są moimi faworytami. Trochę mniej odpowiadał mi szampon i odżywka do włosów brązowych. Chyba największą winę ponosi zapach, dla mnie zbyt męczący. Teraz zamówiłam Aloes/Hibiskus i jestem bardzo ciekawa, czy bedą lepsze od serii regenerującej (winogrono/avocado)

Kochana dziękuję za troskę Nic na szczęście nic się nie stało. Po prostu strasznie męczący był ten dzień. Ja zmęczona (muszę chyba pójść do lekarza, bo takie notoryczne zmęczenie normalne nie jest) a do tego zmierzły mąż i strasznie marudny synek.
O dziękuję- właśnie na ten szampon z winogronem mam ochotę a gdzie kupowałaś ? Ja chyba zamówię na allegro

Wiesz taka też pogoda jest niesprzyjająca. Tak idź do lekarza-badania zrób i dbaj o siebie Nasze dzieciaczki to ten sam wiek rozwojowy bo moja też marudna i nie wie gdzie wleźć-jak one sprawdzają naszą cierpliwość i opanowanie to masakra! Nie wiem co znaczy "zmierzły"?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:48   #2266
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ale mi to zdanie humor poprawiło! Dziękuję.
Sekretny, wiesz jakbyś się chciała zakonserwować to polecam.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
albo pasta do nagrobkow pachnie sprayem alvy a tak na marginesie, nie wiedzialam nawet, ze sa jakies pasty... tzn one chyba ogolnie do polerowanych kamieni czy jak?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Aga.......... niemożliwa jesteś!!
To ja jakiejs innej pasty używam
Spray super, nie? Mam 2 butelke i będa następne. Ciesze się, że Wam pasuje a chcesz spróbować kremu do twarzy z tej serii?
Aga weź sobie gdzieś spisuj co mam Ci prznieść jak będziemy sie miały spotkac to mi przypomnisz co? Bo wiesz, pamięć juz nie ta .........O odżywce organique pamietam i jasnych minerałach.
to się zwie po prostu pasta do nagrobków, taka w puszce, chyba fioletowa tak pachniała. ogólnie mi to pachnie pastą do nagrobków, a mojej bratowej pastą do polerowania podłogi (taką z czasów podstawówki). Ale mniejsza o to ja kocham takie zapachy, tak samo jak lakiery itp.
tak czy siak ten spray jest boski popsikałam się jakieś 5h temu razem z korektorem i już czuję, że moje 2 gule są duuużo mniejsze. z chęcią spróbowałabym też kremu, byłabym wdzięczna za małego próbaska. a odżywki to tak tylko na jeden raz dla porównania, bo kupiłam anty-allergic (chcesz spróbować?)

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Margoltko a miałaś już wcześniej szampony alverde? Bo ja mam na nie ochotę Cos się dzisiaj stało czy po prostu tak Ci smutno?

Aga jak Tobie podpasuje ten spray to i ja się skuszę całe szczęście lubię zapach pasty nagrobkowej
pasuje, pasuje. użyłam raz a już czuję, że zagości na stałe w mojej niedomykającej się przez Was półce z kosmetykami

Margoltko, trzymaj się ten zły dzień się już zaraz kończy. ogólnie to mój też nie był idealny, rano zgubiłam moją ulubioną czapę a wierzcie mi musiała być wyjątkowa skoro po 10 latach chodzenia bez czapki mówię o tej części garderoby coś pozytywnego. czy ztm ma jakieś biuro rzeczy znalezionych i czy w ogóle ktoś zawracałby sobie głowę żeby umieszczać tam jedną głupią czapkę?!
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:52   #2267
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
spray regenerujący alvy pachnie pastą do nagrobków, całkiem przyjemny zapach i już czuję jak mi się wszystko ładnie goi

ja się zastanawiałam nad tym do ciała kiedyś, sama nie wiem, może ja byłabym chętna. chyba, że ktoś może mi polecić jakiś inny filtr na kwasy
Aguś wrzuć linka do sprayu alvy
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:54   #2268
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Margoltko, trzymaj się ten zły dzień się już zaraz kończy. ogólnie to mój też nie był idealny, rano zgubiłam moją ulubioną czapę a wierzcie mi musiała być wyjątkowa skoro po 10 latach chodzenia bez czapki mówię o tej części garderoby coś pozytywnego. czy ztm ma jakieś biuro rzeczy znalezionych i czy w ogóle ktoś zawracałby sobie głowę żeby umieszczać tam jedną głupią czapkę?!
Ja kilka lat temu zgubiłam złoty pierścionek, a był dla mnie wyjątkowy, bo ciotka sknera jak 150 nigdy się niczym nie dzieląca obiecała mi jak miałam dosłownie 5 lat, że za 10 lat mi go da. Ogólnie złota nie lubię, ale za dziecka jakoś ten pierścionek sobie upodobałam, dla mojej ciotki biżuteria to świętość i tak jak mówiłam niczym się nie dzieli do dziś. A tu szok, jak miałam 15 lat faktycznie mi dała ten pierścionek. I zimą ktoś dzwonił na komórkę, chciałam szybko odebrać i buzią ściągnęłam rękawiczkę i wtedy spadł. Zorientowałam się dopiero później. Ktoś kto znalazł ładną kasę za niego dostał albo ładny prezent dla kogoś miał.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-01-09 o 20:55
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:01   #2269
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

aga, teraz chcę ten spray, skoro pachnie chociaż trochę jak pasta do podłóg

Ja ostatnio na egzaminie zgubilam swoje ukochane rękawiczki, do tej pory mi przykro
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 21:05   #2270
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Aguś wrzuć linka do sprayu alvy
o ten
i jeszcze korektor punktowy mam
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:05   #2271
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Postaram się wszystkie kosmetyki do włosów Alverde raz jeszcze przetestować i przemyśleć ich działanie (jak to brzmi )

Przed chwilą umyłam włosy nowymi nabytkami i były bardzo miękkie. Jeszcze bardziej niż po Alverde Avocado/Winogrono. Zobaczymy jak będzie po wyschnięciu.

Magnesita wszystko co z zachodu kupuję u znajomej mieszkającej przy granicy, lub rodzina mieszkająca w Niemczech mi przysyła. A "zmierzły" to po śląsku marudny . Nie wiem co spowodowało, że synek był taki niegrzeczny. Chyba ta aura na zewnątrz Zawsze jest małym śmieszkiem-łobuzem i mam nadzieję, że jutro znów będzie sobą.

Aga może inna czapka godnie zastąpi tą zgubioną?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja kilka lat temu zgubiłam złoty pierścionek, a był dla mnie wyjątkowy, bo ciotka sknera jak 150 nigdy się niczym nie dzieląca obiecała mi jak miałam dosłownie 5 lat, że za 10 lat mi go da. Ogólnie złota nie lubię, ale za dziecka jakoś ten pierścionek sobie upodobałam, dla mojej ciotki biżuteria to świętość i tak jak mówiłam niczym się nie dzieli do dziś. A tu szok, jak miałam 15 lat faktycznie mi dała ten pierścionek. I zimą ktoś dzwonił na komórkę, chciałam szybko odebrać i buzią ściągnęłam rękawiczkę i wtedy spadł. Zorientowałam się dopiero później. Ktoś kto znalazł ładną kasę za niego dostał albo ładny prezent dla kogoś miał.
rzeczywiście strata
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:13   #2272
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Sekretny, wiesz jakbyś się chciała zakonserwować to polecam.




to się zwie po prostu pasta do nagrobków, taka w puszce, chyba fioletowa tak pachniała. ogólnie mi to pachnie pastą do nagrobków, a mojej bratowej pastą do polerowania podłogi (taką z czasów podstawówki). Ale mniejsza o to ja kocham takie zapachy, tak samo jak lakiery itp.
tak czy siak ten spray jest boski popsikałam się jakieś 5h temu razem z korektorem i już czuję, że moje 2 gule są duuużo mniejsze. z chęcią spróbowałabym też kremu, byłabym wdzięczna za małego próbaska. a odżywki to tak tylko na jeden raz dla porównania, bo kupiłam anty-allergic (chcesz spróbować?)


pasuje, pasuje. użyłam raz a już czuję, że zagości na stałe w mojej niedomykającej się przez Was półce z kosmetykami

Margoltko, trzymaj się ten zły dzień się już zaraz kończy. ogólnie to mój też nie był idealny, rano zgubiłam moją ulubioną czapę a wierzcie mi musiała być wyjątkowa skoro po 10 latach chodzenia bez czapki mówię o tej części garderoby coś pozytywnego. czy ztm ma jakieś biuro rzeczy znalezionych i czy w ogóle ktoś zawracałby sobie głowę żeby umieszczać tam jedną głupią czapkę?!
Pewnie, że chcę
to dopisz krem alvy do listy
szkoda czapki, tym bardziej, że taka ukochana
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Aguś wrzuć linka do sprayu alvy
spray regenerujący
a znalazłam jeszcze inny spray - tez warto by mu sie przyjrzec.....ale powiem Wam, że ta seria czerwona alvy strasznie mi pasuje - od kremu do mycia,poprzez ukochany spray, krem do twarzy i korektor punktowy


Sekretny niedawno moja Młoda zostawiła na basenie złoty pierścionek, który ja dostałam od rodziców w wieku 16 lat, a potem jej oddałam jak szesnastka jej stuknęła - oczywiście jak wróciła po niego to go kto zwinął z szafki.......Takie emocjonalne pamiątki, strasznie ich żal.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-09 o 21:16
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:20   #2273
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Aga Anula dziekuję
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:25   #2274
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja kilka lat temu zgubiłam złoty pierścionek, a był dla mnie wyjątkowy, bo ciotka sknera jak 150 nigdy się niczym nie dzieląca obiecała mi jak miałam dosłownie 5 lat, że za 10 lat mi go da. Ogólnie złota nie lubię, ale za dziecka jakoś ten pierścionek sobie upodobałam, dla mojej ciotki biżuteria to świętość i tak jak mówiłam niczym się nie dzieli do dziś. A tu szok, jak miałam 15 lat faktycznie mi dała ten pierścionek. I zimą ktoś dzwonił na komórkę, chciałam szybko odebrać i buzią ściągnęłam rękawiczkę i wtedy spadł. Zorientowałam się dopiero później. Ktoś kto znalazł ładną kasę za niego dostał albo ładny prezent dla kogoś miał.
oj szkoda pierścionka ;/

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
aga, teraz chcę ten spray, skoro pachnie chociaż trochę jak pasta do podłóg

Ja ostatnio na egzaminie zgubilam swoje ukochane rękawiczki, do tej pory mi przykro
rękawiczki też notorycznie gubię

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Aga może inna czapka godnie zastąpi tą zgubioną?
nie najwyżej kupię taką sama, to była zwykła czapka no name, tylko taka ładniejsza jak na zwykła, ogólnie miała takie głupie błyszczące kryształki dolepione i strasznie się męczyłam żeby to odkleić i nie chciałoby mi się w to jeszcze raz bawić
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pewnie, że chcę
to dopisz krem alvy do listy
szkoda czapki, tym bardziej, że taka ukochana
długa się robi ta lista, ale już myślę jak Ci się odwdzięczyć, szykuję coś specjalnego
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:37   #2275
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oj kusicie tym szamponem YR niemiłosiernie

A propos szamponów dotarła do mnie przesyłka z Alverde:
- Szampon i maska Aloes/Hibiskus (wchodzi też na rynek spray nawilżający, ale na dzień składania zamówienia jeszcze go nie było),
- dezodorant w kulce
- dla mężula szampon i żel (postraszyłam go, że jak będzie używał tych z chemią to wyskoczą mu krostki na ... )

Pomimo że dzisiejszy dzień nie był dla mnie zbyt udany, nowe kosmetyki go troszkę osładzają .

spray nawilzajacy chce



mam pytanie z rangi 'nie na temat' - czy zdarzylo sie Wam kiedys, zeby przy wyplacie (przelew) sie pomylili ? :P
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:33   #2276
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Moje się rozpuszcza pod wpływem ciepła dłoni
A czy któreś z Waszych maseł shea ma taką grudkowatą konsystencję? Bo ja mam z BU i właśnie takie jest.. Może z innego źródła byłoby lepsze, tak pytam na przyszłość bo jest cudowne do ust! W jedną noc z popękanej tragedii zrobiło mi pięknie nawilżone i mięciutkie ustka Zapach da się przeżyć, myślałam, że będzie gorszy

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
:O taaak lauress Magnesia, ja też chce!
A ja nie znam maski organique a tak bym chciała poznać..
Rany Dziewczyny, litooości!! Tak wychwalacie i kusicie tym lauress, że już ledwo wytrzymuję psychicznie Jak mi się spodobają to ja też się pisze na wspólne zakupki!! Ok?

Kochana uduszę, trzeba było powiedzieć o maseczce!! Już by do Ciebie leciała Ale widzę, że Magnesita już zaproponowała.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Enzymatyczny jest z biochemii urody Jeszcze nie testowałam, ale dzięki naszemu Cameronkowi będę miała odsypkę, to napiszę wrażenia

Mnie ten peeling nie uczulił ale moją koleżankę, tak jak Anulę już tak więc trzeba uważać Dla mnie jest delikatny.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
W Rossmanie się pojawiły małe słoiczki po 90 gr Są przy tych kosmetykach w minipojemnościach do podrózy.
Dzięki Kotwilko za wiadomość! I to jak wspaniałą dla nas wiadomość!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja też od jakiegos czasu mam masakre za masakra na paszczy........
Ja też! Cholerka jakoś ostatnio nie mogę sobie poradzić z moim buziakiem Coś mi się zrobiło na policzku, zejść i goić się nie chce, bez sensu.. ostatnio było tutaj lekkie zwątpienie w pielęgnację naturalną a ja mam zwątpienie w ogóle w pielęgnację i w to czy cokolwiek może poprawić stan mojej cery na dłużej
Anulka a powiedź mi, jaką konsystencję ma kremik alvy do twarzy? Jest taki lekki nawilżający, jak AMB Purifying?

margoltka, świetne zakupy!! Koniecznie daj znać jak produkty alverde do włosów Kusza mnie bardzo i szukałabym czegoś do suchych włosów

Zdobyłam go! Zdobyłam podkład Bio-detox, gayenko dziękuje Ci strasznie za cynk Wybrałam kolor 52. Pierwszy raz nałożyłam go na krem MF do skóry suchej i zrobił mi piękną maseczke Zastygł błyskawicznie i ścierałam co mogłam ale podkład ewidentnie się z kremem nie polubił bo nie stopił się ze skórą i świeciłam się bardzo a dzisiaj nałożyłam go bez kremu i jest już lepiej, bez maski, bez świecenia się ale za to podkreśla suche skórki Chyba jakimś moim naj się nie stanie, zobaczymy czy nie zapcha Na razie prochy rządzą

Jeśli chodzi o produkty natura officinalis, to one dostępne są w superpharm, bardzo często są tam na nie promocje, teraz też, bodajże -50%, coś koło tego. Kiedyś któraś tu pisała, że miała z tej firmy balsam do ciała i była bardzo zadowolona, potem kupiła masło z MF i w sumie troszke bardziej jej się podobało ale może ten balsam też by warto było spróbować
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 06:25   #2277
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Takie dobre są te szampony? Mam je w domu cały czas, rodzina ich używa Jak się mają do np. Yesa?
Nie wiem czy by mi podeszły, bo ja raczej suche włoski mam, ale jak chwalicie to spróbuję
Ogólnie mam połowę domu w yr, bo znajoma ma sklep i duże rabaty nam daje : D A mają parę fajnych rzeczy.
Mówią,że jest dobryA czy jest dla mnie dobry to się niedługo przekonam,bo dzisiaj mycie włosów.
Mi yes za bardzo nie podszedł
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Spray super, nie? Mam 2 butelke i będa następne. Ciesze się, że Wam pasuje a chcesz spróbować kremu do twarzy z tej serii?
Aga weź sobie gdzieś spisuj co mam Ci prznieść jak będziemy sie miały spotkac to mi przypomnisz co? Bo wiesz, pamięć juz nie ta .........O odżywce organique pamietam i jasnych minerałach.
Tak spray chwalisz,że czuję się skuszona na zakup
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oj kusicie tym szamponem YR niemiłosiernie

A propos szamponów dotarła do mnie przesyłka z Alverde:
- Szampon i maska Aloes/Hibiskus (wchodzi też na rynek spray nawilżający, ale na dzień składania zamówienia jeszcze go nie było),
- dezodorant w kulce
- dla mężula szampon i żel (postraszyłam go, że jak będzie używał tych z chemią to wyskoczą mu krostki na ... )

Pomimo że dzisiejszy dzień nie był dla mnie zbyt udany, nowe kosmetyki go troszkę osładzają .

Jutro będzie lepszy dzień-znaczy dzisiaj
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
O dziękuję- właśnie na ten szampon z winogronem mam ochotę a gdzie kupowałaś ? Ja chyba zamówię na allegro

Wiesz taka też pogoda jest niesprzyjająca. Tak idź do lekarza-badania zrób i dbaj o siebie Nasze dzieciaczki to ten sam wiek rozwojowy bo moja też marudna i nie wie gdzie wleźć-jak one sprawdzają naszą cierpliwość i opanowanie to masakra! Nie wiem co znaczy "zmierzły"?
Ja również nie wiedziałam,zresztą pierwsze słyszę.Pomyślałam,że "marudny"
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
spray nawilzajacy chce



mam pytanie z rangi 'nie na temat' - czy zdarzylo sie Wam kiedys, zeby przy wyplacie (przelew) sie pomylili ? :P
Dostałaś większą wypłate?Mi się niestety nie zdarzyło,ale słyszałam o przypadkach gdzie owszem
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A czy któreś z Waszych maseł shea ma taką grudkowatą konsystencję? Bo ja mam z BU i właśnie takie jest.. Może z innego źródła byłoby lepsze, tak pytam na przyszłość bo jest cudowne do ust! W jedną noc z popękanej tragedii zrobiło mi pięknie nawilżone i mięciutkie ustka Zapach da się przeżyć, myślałam, że będzie gorszy





Zdobyłam go! Zdobyłam podkład Bio-detox, gayenko dziękuje Ci strasznie za cynk Wybrałam kolor 52. Pierwszy raz nałożyłam go na krem MF do skóry suchej i zrobił mi piękną maseczke Zastygł błyskawicznie i ścierałam co mogłam ale podkład ewidentnie się z kremem nie polubił bo nie stopił się ze skórą i świeciłam się bardzo a dzisiaj nałożyłam go bez kremu i jest już lepiej, bez maski, bez świecenia się ale za to podkreśla suche skórki Chyba jakimś moim naj się nie stanie, zobaczymy czy nie zapcha Na razie prochy rządzą

Aga moje masło jest z zsk i też takie grudki ma

Super,że dostałaś podkładWypróbuj go na inny krem i po kolei leć twarz:policzek,drugi policzek,czoło...bo zastyga migiem.

Małgosiu trzymam kciuki za zakupy w phenome
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 07:38   #2278
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
fajnie, dziękuje za opinie
szczególnie, że raczej niewiele osób z wątku uzywała produkty tej firmy.
Używałam masła z Natura Officinalis - w dużych słojach jest masło i balsam (chyba nieco lżejszy)
Całkiem niezłe było Zapach koszmarny (bezzapachowe i łatwo dało się domieszać do niego różne rzeczy: kwas l-mlekowy na stopy, olejek na łydki, inny olejek na dłonie.... tyle zabawy za dwie dyszki

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ta strona chyba nie jest wiarygodna, nie podoba mi się
Ja korzystam z tej strony, by sprawdzić co się kryje pod daną nazwą; jak już wiem, to sama oceniam, czy składnik jest dla mnie, czy niekoniecznie

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31514218]Dziewczyny, czy jeśli chodzi o pielęgnację naturalną jesteście w stanie mi polecić jakiś beztłuszczowy krem nawilżający do cery tłustej/mieszanej?[/QUOTE]
Furorę robi tu orzeźwiający krem Sanoflore

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oj kusicie tym szamponem YR niemiłosiernie
My też mamy ten szampon YR - naprawdę uważam,że warto wypróbować - cena -przystępna,świetnie zmywa oleje, skład godny uwagi... Mój syn jednak dostał po nim strasznego swędzenia i łupieżu - ale jak się okazało, jest uczulony na als
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Małgosiu trzymam kciuki za zakupy w phenome
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 07:41   #2279
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Magnesita wszystko co z zachodu kupuję u znajomej mieszkającej przy granicy, lub rodzina mieszkająca w Niemczech mi przysyła. A "zmierzły" to po śląsku marudny . Nie wiem co spowodowało, że synek był taki niegrzeczny. Chyba ta aura na zewnątrz Zawsze jest małym śmieszkiem-łobuzem i mam nadzieję, że jutro znów będzie sobą.
Fajnie masz Margolciu z koleżanka przy granicy Ja mam koleżankę w Niemczech-chyba się do niej uśmiechnę
Daj znać jak tam dzisiaj Twój Maluszek się miewa. Mojej ząbki chyba idą bo pcha rączki do buziaka. A jak u Ciebie Kochana z ząbkami?

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość



Rany Dziewczyny, litooości!! Tak wychwalacie i kusicie tym lauress, że już ledwo wytrzymuję psychicznie Jak mi się spodobają to ja też się pisze na wspólne zakupki!! Ok?
Myślę, że wspólne zakupy będą wcześniej niż później także się szykuj

anulka a nie myślałam o jakimś primerze z lauressa?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mi yes za bardzo nie podszedł

Tak spray chwalisz,że czuję się skuszona na zakup
Dla mnie też yesik jest średni-żadnego szału. Aniu a jak Ci podszedł ten szampon z khadi z samą amlą?

Spray jest na mojej liściechyba kupię. Dziewczynki a korektor warto nabyć?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 07:54   #2280
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Postaram się wszystkie kosmetyki do włosów Alverde raz jeszcze przetestować i przemyśleć ich działanie (jak to brzmi )

Przed chwilą umyłam włosy nowymi nabytkami i były bardzo miękkie. Jeszcze bardziej niż po Alverde Avocado/Winogrono. Zobaczymy jak będzie po wyschnięciu.

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość

długa się robi ta lista, ale już myślę jak Ci się odwdzięczyć, szykuję coś specjalnego
aż sie boję.....
I nie przesadzaj, przeciez Ty tez masz mi przynieść felerny szampon no i teraz jeszcze próbke odzywki.
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość

mam pytanie z rangi 'nie na temat' - czy zdarzylo sie Wam kiedys, zeby przy wyplacie (przelew) sie pomylili ? :P
Jak dali więcej to sie nie wychylaj......
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Anulka a powiedź mi, jaką konsystencję ma kremik alvy do twarzy? Jest taki lekki nawilżający, jak AMB Purifying?

Zdobyłam go! Zdobyłam podkład Bio-detox, gayenko dziękuje Ci strasznie za cynk Wybrałam kolor 52. Pierwszy raz nałożyłam go na krem MF do skóry suchej i zrobił mi piękną maseczke Zastygł błyskawicznie i ścierałam co mogłam ale podkład ewidentnie się z kremem nie polubił bo nie stopił się ze skórą i świeciłam się bardzo a dzisiaj nałożyłam go bez kremu i jest już lepiej, bez maski, bez świecenia się ale za to podkreśla suche skórki Chyba jakimś moim naj się nie stanie, zobaczymy czy nie zapcha Na razie prochy rządzą

Jeśli chodzi o produkty natura officinalis, to one dostępne są w superpharm, bardzo często są tam na nie promocje, teraz też, bodajże -50%, coś koło tego. Kiedyś któraś tu pisała, że miała z tej firmy balsam do ciała i była bardzo zadowolona, potem kupiła masło z MF i w sumie troszke bardziej jej się podobało ale może ten balsam też by warto było spróbować
Alva jest sporo bardziej gęsta niz AMB, bardziej treściwa. Ale super się wchłania i pięknie matuje zreszta jak dostaniesz przesyłke to sprawdzisz.

Ciekawa jestem detoxa. Często mam problem braku współpracy kremu z podkładem
Naturę officinalis tez często widuje w sp ale jakos nigdy mnie nie skusiły az tak, żebym kupiła.....
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tak spray chwalisz,że czuję się skuszona na zakup
I słusznie! Ja (ja!!) mam druga butlę to daje do myslenia
rzadko mi sie zdarza kupic 2 razy to samo.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
anulka a nie myślałam o jakimś primerze z lauressa?


Dla mnie też yesik jest średni-żadnego szału. Aniu a jak Ci podszedł ten szampon z khadi z samą amlą?

Spray jest na mojej liściechyba kupię. Dziewczynki a korektor warto nabyć?
Mam próbki 2 primerów z lauressa, ale tak sie do mnie puder jedwabny przykleił, że jeszcze nie próbowałam
Korektory maja tez fajne
Nie wiem która Anię pytałas o szampon
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.