Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 19:55   #1711
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Exlusive
a błagam Cię takie gówno bojowe :d

i ja wstawię swojego potwora... TURURURU to jest pierdoła vel Brutus

Powiem wam gwiazdy moje, że jakoś na tym poziomie dwa latka z wami mi stuknęły !
słodziutki
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Aniulek
Ooo dziękuję za podpowiedzi Z tym przygotowaniem posiłków fajna sprawa, nie pomyślałam o tym. Bajki raczej nie bardzo, bo to mogą robić i zapewne robią całymi dniami, jak będę do nich chodzić, to bym chciała właśnie jakoś urozmaicić im to. Już mam sto tysięcy pomysłów, ale to nigdy mało.
Tak myślałam też by na spacerach jakieś gry/zabawy. Pamiętam, że robienie zielników było super frajdą, ale czy dla chłopców

ASIA I CASCADA wy macie też chłopców!! Podzielcie się wiedzą
np .puszczanie baniek lubią , zbieranie liści jak na tą porę w sam raz oprócz tego jakieś zawody kto pierwszy do drzewa lub ławki ,karmienie ptaszków lub wynajdywanie dziwnych rzeczy lub miejsc .zabawa w zgadywanki ,na co patrze o czym myslę i uwielbiaja puzzle !
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nooo to właśnie coś takiego jak miała Ulrikke

tylko ja nie wiem czy by to do mnie pasowało
wstawię zaraz do albumu jakieś foty i powiecie co myślicie
ale z drugiej strony, długie włosy to jednak długie włosy..
Bunny co myślisz?

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Dodałam do albumu moje najnowsze zdjęcia

na pierwszym nie patrzcie na kolor, stałam POD LAMPĄ i wyszły baaardzo jasne

pasowałby mi taki fryz?
kiteczko czyżbyś mnie wykreśliła z listy przyjaciół ? bo nie widze Twojego albumu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:10   #1712
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Jak to kobietka- muszę uleczyć jakoś moje złamane serce , a jak powszechnie wiadomo na wszystko najlepsze są.. zakupy

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Pokaż wiadomość
Poczekaj dzień lub dwa może znów będą na licytacji. Często tak jest i wtedy może uda Ci sie je taniej wylicytować. Ale botki świetne
No, mam taki właśnie chytry plan
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-11-07 o 08:31
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 06:38   #1713
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej , ja uciekam do pracy ale bede dzis wczesniej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:26   #1714
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej , ja uciekam do pracy ale bede dzis wczesniej
Hej

A ja idę zaraz do lekarza bo dziś od 10 przyjmuje I jak na złość dobrze mi się dziś spało, a musiał mnie obudzić ten cholerny budzik i wszystko zepsuć
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-11-07 o 08:29
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:47   #1715
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 145
a ja właśnie wybieram się na poszukiwanie sukni ślubnej... wr.. ale zimno
kyokushinkai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:12   #1716
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kiteczko czyżbyś mnie wykreśliła z listy przyjaciół ? bo nie widze Twojego albumu
Asiu, ależ skądże, nie wykreśliłam Cię
usunęłam fotki zanim zdążyłaś zobaczyć ale nic ciekawego tam nie było - dodam na pocieszenie


Cześć Dziewczyny

a wiecie, rozmawiałam z Rodzicami już któryś raz na temat moich oczu i tego, że jestem ślepa i chyba w końcu zdecyduję się na korektę wzroku laserem nienawidzę okularów i nie noszę (tylko jak naprawdę muszę, żeby się nie zabić) i przez to często boli mnie głowa soczewek też nie lubię, czuję dyskomfort
muszę zrobić trochę badań czy się kwalifikuję do zabiegu i się zdecyduję, jeśli wszystko będzie w porządku



a tutaj dziewczyna farbnęła się farbą L'Oreala do robienia ombre trochę jej nie wyszło, tzn. za wysoko zaczęła, ale może komuś się przyda http://goniaroniaa.blogspot.com/2012...e-ombre-2.html

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

a dzisiaj widziałam piękne zdjęcia dziewczyny w takiej fryzurce, która za mną chodzi i BOŻE, znowu od samego rana o tym myślę!!!
Dziewczyny, chyba w końcu to zrobię nie będę miękką fają i się odważę tym bardziej, że moje włosy trochę ucierpiały po ostatnich koloryzacjach, więc wiecie... teraz obetnę, a one odrosną jeszcze piękniejsze

no.. chodzi to za mną i mnie męczy... tak długo jak chodziło za mną przyciemnianie tak długo chodzi za mną obcięcie i serio chyba zaryzykuję, raz się żyje, za rok będę miała już długie włosy znowu

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-11-07 o 09:01
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:12   #1717
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej
troche mnie nie było
mam strasznie duzo pracy i praktycznie cale dnie spedzam w pracy
a po pracy strałam sie Was nadrobic i zasypiałam nad klawiatura...
Ale ponadrabiałam Was i mysle,że jestem na bierząco.

A tak poza tym zakochałam sie w portfelu z Mohito, a przegapiłam okazje jak było -30% na cały asortyment i nie moge sobie teraz tego darowac normalnie drogi tez nie jest,bo 69,99 ale dac tyle,czy 50 zł to jest roznica
i tak mnie gnebi to...
a oprocz tego kupiłam spodnie skinny w Stradim.
Lubie spodnie stamtąd, bo nie musze ich skracac, sa idealne na dlugość.

Kitka nie widziałam Twoje aktualnego zdjcia w albumie, al;e pamietam,że kiedyś dawno już pisałaś o fryzurze w stylu Urrlike i mi naprawde ta fryzurka sie podoba, a i myśle,że jej stylizacja tez nie jest mega trudna
Włosy nie ręka...odrosną

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-11-07 o 09:15
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 09:25   #1718
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
hej
troche mnie nie było
mam strasznie duzo pracy i praktycznie cale dnie spedzam w pracy
a po pracy strałam sie Was nadrobic i zasypiałam nad klawiatura...
Ale ponadrabiałam Was i mysle,że jestem na bierząco.

A tak poza tym zakochałam sie w portfelu z Mohito, a przegapiłam okazje jak było -30% na cały asortyment i nie moge sobie teraz tego darowac normalnie drogi tez nie jest,bo 69,99 ale dac tyle,czy 50 zł to jest roznica
i tak mnie gnebi to...
a oprocz tego kupiłam spodnie skinny w Stradim.
Lubie spodnie stamtąd, bo nie musze ich skracac, sa idealne na dlugość.

Kitka nie widziałam Twoje aktualnego zdjcia w albumie, al;e pamietam,że kiedyś dawno już pisałaś o fryzurze w stylu Urrlike i mi naprawde ta fryzurka sie podoba, a i myśle,że jej stylizacja tez nie jest mega trudna
Włosy nie ręka...odrosną
ja kupiłam zwykłe czarne proste spodnie, ale na skinny też mam chęć. Fajne w Zarze widziałam

wiem co czujesz odnośnie pracy, ja mam teraz tyle roboty, że nie wiem za co się zabrać. Listopad to aktywny miesiąc. Imieniny TŻ, urodziny Mamy, imieniny Taty, 18-stka mojej kuzynki. Do szkoły sporo nauki, prezentacje, kolokwia, a jeszcze TŻ dał mi pełno roboty - projekty, raporty. Nie wiem w co ręce włożyć i zwykle o 20 wyłączam kompa, biorę książkę i kładę się do łóżka ale muszę się w końcu za to wziąć, bo samo się nie zrobi

no właśnie, włosy odrosną, a mnie rosną dość szybko, więc może nie będę tak żałować


idę dzisiaj na kwacha do kosmetyczki, mam nadzieję, że coś pomoże na moją japę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:41   #1719
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja kupiłam zwykłe czarne proste spodnie, ale na skinny też mam chęć. Fajne w Zarze widziałam

wiem co czujesz odnośnie pracy, ja mam teraz tyle roboty, że nie wiem za co się zabrać. Listopad to aktywny miesiąc. Imieniny TŻ, urodziny Mamy, imieniny Taty, 18-stka mojej kuzynki. Do szkoły sporo nauki, prezentacje, kolokwia, a jeszcze TŻ dał mi pełno roboty - projekty, raporty. Nie wiem w co ręce włożyć i zwykle o 20 wyłączam kompa, biorę książkę i kładę się do łóżka ale muszę się w końcu za to wziąć, bo samo się nie zrobi

no właśnie, włosy odrosną, a mnie rosną dość szybko, więc może nie będę tak żałować


idę dzisiaj na kwacha do kosmetyczki, mam nadzieję, że coś pomoże na moją japę
niestety w mojej "metropolii" nie ma Zary
co do listopada to faktycznie miesiac kiedy mam tak wysokie obroty,że przychodząc wieczorem jedyne czego pragne to walnąć sie spać
a gdzie moje życie prywatne...Tż czuje sie zaniedbany, a ja nie ogarniam czasem jak mam na imię.
Jeszcze te marudzace kobiety w sklepie..
Wczoraj przychodzi baba i chodzi i czegoś szuka, pytam sie jej czy szuka czegos konkretnego i czy moge pomóc.
Ona,że szuka spódnicy.
No to jej pokazuje w kolorze: braz, czarna,niebieska.
Ona,że to nie jej kolory, to pokazuje dalej: pomaranczowa,turkusowa,gr anatowa, złota,żółta...
Ona: "to nie mój kolor" z mina jak srajacy kot na puszczy..
wiec sie pytam jaki kolor poszukuje...
Ona: "a jakis fajny"
nosz ☠☠☠☠a


Mi sie taka fryzyrka podoba, ale ja teraz intensywnie zapuszczam i chce poczuc jak to jest mieć znowu takie dlugie włosy
Dawno, dawno temu w podstawówce miałam włosy do tyłka
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:46   #1720
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
niestety w mojej "metropolii" nie ma Zary
co do listopada to faktycznie miesiac kiedy mam tak wysokie obroty,że przychodząc wieczorem jedyne czego pragne to walnąć sie spać
a gdzie moje życie prywatne...Tż czuje sie zaniedbany, a ja nie ogarniam czasem jak mam na imię.
Jeszcze te marudzace kobiety w sklepie..
Wczoraj przychodzi baba i chodzi i czegoś szuka, pytam sie jej czy szuka czegos konkretnego i czy moge pomóc.
Ona,że szuka spódnicy.
No to jej pokazuje w kolorze: braz, czarna,niebieska.
Ona,że to nie jej kolory, to pokazuje dalej: pomaranczowa,turkusowa,gr anatowa, złota,żółta...
Ona: "to nie mój kolor" z mina jak srajacy kot na puszczy..
wiec sie pytam jaki kolor poszukuje...
Ona: "a jakis fajny"
nosz ☠☠☠☠a


Mi sie taka fryzyrka podoba, ale ja teraz intensywnie zapuszczam i chce poczuc jak to jest mieć znowu takie dlugie włosy
Dawno, dawno temu w podstawówce miałam włosy do tyłka
hahaha co za baba ale szczerze mówiąc to ja też tak często chodzę po sklepie i się kręcę, żaden kolor i fason mi nie odpowiada i szukam czegoś FAJNEGO ale nie powiedziałabym tego na głos


to zapuszczaj, zapuszczaj ja już wiem jak to jest mieć takie włosy, więc teraz chyba mogę ciachnąć?

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

ooo, Obama wygrał wybory
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:53   #1721
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hahaha co za baba ale szczerze mówiąc to ja też tak często chodzę po sklepie i się kręcę, żaden kolor i fason mi nie odpowiada i szukam czegoś FAJNEGO ale nie powiedziałabym tego na głos


to zapuszczaj, zapuszczaj ja już wiem jak to jest mieć takie włosy, więc teraz chyba mogę ciachnąć?

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

ooo, Obama wygrał wybory
moze inaczej bym podeszla do jej odpowiedzi gdyby jej mina i zachowanie bylo inne, a nie taka wyniosła, damessa i to jeszcze nam znana,bo ciagle przychodzi do naszego sklepu, marudzi,namierzy 1000000 roznych rzeczy a potem z mina wielkiego nie zadowolenia,wrecz obrzydzenia wychodzi. To ja sie pytam po co przychodzi do nas 3x w tyg?
Wylewac swoje frustracje?
Sa klientki,ktore tez namierzą,namierzą wyjdą i powiedza:
"przepraszam ,ale to nie moj dzien, macie tyle ladnych rzeczy i na pewno do Was wroce jak bede miała lepszy dzien"
I wtedy nam jest przyjemniej i inaczej o takiej Pani myslimy.

Masz nasze pozwolenia aby sciać włosy
A co Tż na taką zmiane?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 09:56   #1722
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asiu, ależ skądże, nie wykreśliłam Cię
usunęłam fotki zanim zdążyłaś zobaczyć ale nic ciekawego tam nie było - dodam na pocieszenie


Cześć Dziewczyny

a wiecie, rozmawiałam z Rodzicami już któryś raz na temat moich oczu i tego, że jestem ślepa i chyba w końcu zdecyduję się na korektę wzroku laserem nienawidzę okularów i nie noszę (tylko jak naprawdę muszę, żeby się nie zabić) i przez to często boli mnie głowa soczewek też nie lubię, czuję dyskomfort
muszę zrobić trochę badań czy się kwalifikuję do zabiegu i się zdecyduję, jeśli wszystko będzie w porządku



a tutaj dziewczyna farbnęła się farbą L'Oreala do robienia ombre trochę jej nie wyszło, tzn. za wysoko zaczęła, ale może komuś się przyda http://goniaroniaa.blogspot.com/2012...e-ombre-2.html

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

a dzisiaj widziałam piękne zdjęcia dziewczyny w takiej fryzurce, która za mną chodzi i BOŻE, znowu od samego rana o tym myślę!!!
Dziewczyny, chyba w końcu to zrobię nie będę miękką fają i się odważę tym bardziej, że moje włosy trochę ucierpiały po ostatnich koloryzacjach, więc wiecie... teraz obetnę, a one odrosną jeszcze piękniejsze

no.. chodzi to za mną i mnie męczy... tak długo jak chodziło za mną przyciemnianie tak długo chodzi za mną obcięcie i serio chyba zaryzykuję, raz się żyje, za rok będę miała już długie włosy znowu
to fajnie ale się wystraszyłam ,że mnie już nie lubisz
ja uważam że powinnaś spróbować tej fryzurki ,bo i tak będzie za Tobą ciągle chodzić a włoski masz piękne i Ty jesteś piękna także w dłuższych czy krótszych nadal będziesz piękna a w razie co odrosną i będzie tak jak teraz
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
niestety w mojej "metropolii" nie ma Zary
co do listopada to faktycznie miesiac kiedy mam tak wysokie obroty,że przychodząc wieczorem jedyne czego pragne to walnąć sie spać
a gdzie moje życie prywatne...Tż czuje sie zaniedbany, a ja nie ogarniam czasem jak mam na imię.
Jeszcze te marudzace kobiety w sklepie..
Wczoraj przychodzi baba i chodzi i czegoś szuka, pytam sie jej czy szuka czegos konkretnego i czy moge pomóc.
Ona,że szuka spódnicy.
No to jej pokazuje w kolorze: braz, czarna,niebieska.
Ona,że to nie jej kolory, to pokazuje dalej: pomaranczowa,turkusowa,gr anatowa, złota,żółta...
Ona: "to nie mój kolor" z mina jak srajacy kot na puszczy..
wiec sie pytam jaki kolor poszukuje...
Ona: "a jakis fajny"
nosz ☠☠☠☠a


Mi sie taka fryzyrka podoba, ale ja teraz intensywnie zapuszczam i chce poczuc jak to jest mieć znowu takie dlugie włosy
Dawno, dawno temu w podstawówce miałam włosy do tyłka
co za baba
ja jak juz nie jestem zdecydowana to próbuje sama coś wybrać ,a nie bałamucić panią po czym powiedzieć dziękuję ,ale niestety nieraz są takie momenty że one coś bardzo próbują mi wcisnąć i nawyciąga nappkazuje mi a ja się czuje jakby zmuszała mnie do zakupienia czegoś i potem głupio się czuje kiedy jej odmawiam ale ja jej nie kazałam tego robić dlatego wole sklepy samoobsługowe lub poprostu dziękuję za pomoc
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:57   #1723
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
moze inaczej bym podeszla do jej odpowiedzi gdyby jej mina i zachowanie bylo inne, a nie taka wyniosła, damessa i to jeszcze nam znana,bo ciagle przychodzi do naszego sklepu, marudzi,namierzy 1000000 roznych rzeczy a potem z mina wielkiego nie zadowolenia,wrecz obrzydzenia wychodzi. To ja sie pytam po co przychodzi do nas 3x w tyg?
Wylewac swoje frustracje?
Sa klientki,ktore tez namierzą,namierzą wyjdą i powiedza:
"przepraszam ,ale to nie moj dzien, macie tyle ladnych rzeczy i na pewno do Was wroce jak bede miała lepszy dzien"
I wtedy nam jest przyjemniej i inaczej o takiej Pani myslimy.

Masz nasze pozwolenia aby sciać włosy
A co Tż na taką zmiane?
wiadomo, że jak taka damulka to się wszystkiego odechciewa

TŻ któregoś dnia siedział i coś klepał na laptopie, ja siedziałam na fotelu za nim i tak mówię do niego "Misiu, co byś powiedział, gdybym tak ścięła włosy?" , a on się nawet nie odwrócił i od razu powiedział NIE
ale później pogadaliśmy, powiedziałam, że potrzebuję jakiejś zmiany to powiedział, żebym sobie lepiej sukienkę kupiła

nie no... myślę, że jak mu pokażę o co mi chodzi to nic nie będzie mówił



http://www.pudelek.pl/artykul/44421/...a_rozach_gali/
wyglądała przepięknie wg mnie

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-11-07 o 09:58
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:08   #1724
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wiadomo, że jak taka damulka to się wszystkiego odechciewa

TŻ któregoś dnia siedział i coś klepał na laptopie, ja siedziałam na fotelu za nim i tak mówię do niego "Misiu, co byś powiedział, gdybym tak ścięła włosy?" , a on się nawet nie odwrócił i od razu powiedział NIE
ale później pogadaliśmy, powiedziałam, że potrzebuję jakiejś zmiany to powiedział, żebym sobie lepiej sukienkę kupiła

nie no... myślę, że jak mu pokażę o co mi chodzi to nic nie będzie mówił



http://www.pudelek.pl/artykul/44421/...a_rozach_gali/
wyglądała przepięknie wg mnie
sukienka piękna
a zapomniałam dodać że dobry pomysł z ta operacją oczek jeśli się zakwalifikujesz to będę mocno trzymała kciuki
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:10   #1725
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to fajnie ale się wystraszyłam ,że mnie już nie lubisz
ja uważam że powinnaś spróbować tej fryzurki ,bo i tak będzie za Tobą ciągle chodzić a włoski masz piękne i Ty jesteś piękna także w dłuższych czy krótszych nadal będziesz piękna a w razie co odrosną i będzie tak jak teraz
dziękuję Asiu
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
sukienka piękna
a zapomniałam dodać że dobry pomysł z ta operacją oczek jeśli się zakwalifikujesz to będę mocno trzymała kciuki
czytałam sporo o tej operacji i właściwie jedyne co może mi stanąć na przeszkodzie to to, że wada wzroku nadal się zmienia w sumie ostatnie badanie wzroku miałam 3 lata temu i nie wiem jak szybko moja wada postępuje, no nic, wszystko powie mi lekarz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:15   #1726
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej


Ja mam okienko i na 15:30 zajecia

Dla mnie Doda ma tak męską twarz, żuchwe i rysy(ogolnie twarzy) ze jest paskudna.

Ale dzis leje:/

Kylie Ty sie nie martw, bo osiwiejesz w tej pracy

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Kitkulka trzymam kciuki za oczka
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:17   #1727
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dla mnie Doda ma tak męską twarz, żuchwe i rysy(ogolnie twarzy) ze jest paskudna.
ma męską twarz, to prawda, ale akurat tutaj wyglądała naprawdę ładnie i kolor włosów też ma ostatnio świetny

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość


Kitkulka trzymam kciuki za oczka
dziękuję, ale to nie tak szybko, najpierw muszę się umówić na wizytę, żeby mnie na odpowiednie badania wysłali może do grudnia się wyrobię
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:25   #1728
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ma męską twarz, to prawda, ale akurat tutaj wyglądała naprawdę ładnie i kolor włosów też ma ostatnio świetny

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------


dziękuję, ale to nie tak szybko, najpierw muszę się umówić na wizytę, żeby mnie na odpowiednie badania wysłali może do grudnia się wyrobię
mI SIE ONA w ogole nie podoba

To szybciutko, grudzień tuż tuż
Sama widzisz jak czas leci.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:54   #1729
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kitkulka a jaka masz wadę wzroku?
ja jakbym moją chciała zlikwidować to całkowicie i tak nie dam rady a majątek wydam

Pokazuje włosy prawie 2tyg po Londzie 17 czyli jakby poziom 8...przy takiej pochmurnej pogodzie robione to dziwne wyszły
chyba za ciemne są i mylę nad mixem 9natura z 10beż/popiel
100_2602_800x600.jpg100_2603_800x600.jpg100_2604_800x600.jpg
100_2605_800x600.jpg100_2607_800x600.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 10:57   #1730
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kitkulka a jaka masz wadę wzroku?
ja jakbym moją chciała zlikwidować to całkowicie i tak nie dam rady a majątek wydam
naprawdę niewielką, na jednym oku -0,75 + astygmatyzm a na drugim -0,5

teraz myślę, że mam ok. -1 lub 1,5 (najwyżej!)

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-11-07 o 11:01
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 11:31   #1731
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



to fajnie ale się wystraszyłam ,że mnie już nie lubisz
ja uważam że powinnaś spróbować tej fryzurki ,bo i tak będzie za Tobą ciągle chodzić a włoski masz piękne i Ty jesteś piękna także w dłuższych czy krótszych nadal będziesz piękna a w razie co odrosną i będzie tak jak teraz

co za baba
ja jak juz nie jestem zdecydowana to próbuje sama coś wybrać ,a nie bałamucić panią po czym powiedzieć dziękuję ,ale niestety nieraz są takie momenty że one coś bardzo próbują mi wcisnąć i nawyciąga nappkazuje mi a ja się czuje jakby zmuszała mnie do zakupienia czegoś i potem głupio się czuje kiedy jej odmawiam ale ja jej nie kazałam tego robić dlatego wole sklepy samoobsługowe lub poprostu dziękuję za pomoc
ja tam staram sie na łazić za kientka i wciskać jej co popadnie,bo sama tego nie lubie i wiem jak to denerwuje, ale jest u nas cos takiego jak " mystery shopper' czyli tajemniczy klient
Udaje normalna kientke, marudzi, pyta o rodzaje tkanin i inne takie.
A potem z wizyty w sklepie zdaje raport. I nie mozemy sobie pozwolic na to zeby nas obsmarował, bo dostaniemy opiernicz z centrali
wiec musimy podchodzic do klientek,bo a nóż widelec to bedzie "tajemniczy". I napisze, ze nikt sie nim nie zainteresował ( tu moze wpisac moje, badz imie koleżanki) i bach...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wiadomo, że jak taka damulka to się wszystkiego odechciewa

TŻ któregoś dnia siedział i coś klepał na laptopie, ja siedziałam na fotelu za nim i tak mówię do niego "Misiu, co byś powiedział, gdybym tak ścięła włosy?" , a on się nawet nie odwrócił i od razu powiedział NIE
ale później pogadaliśmy, powiedziałam, że potrzebuję jakiejś zmiany to powiedział, żebym sobie lepiej sukienkę kupiła

nie no... myślę, że jak mu pokażę o co mi chodzi to nic nie będzie mówił



http://www.pudelek.pl/artykul/44421/...a_rozach_gali/
wyglądała przepięknie wg mnie
ja namówiłam Tż i jedziemy dzisiaj po portfel do Mohito
Dla mnie Doda to tak troche jak transwestyta

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej


Ja mam okienko i na 15:30 zajecia

Dla mnie Doda ma tak męską twarz, żuchwe i rysy(ogolnie twarzy) ze jest paskudna.

Ale dzis leje:/

Kylie Ty sie nie martw, bo osiwiejesz w tej pracy

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Kitkulka trzymam kciuki za oczka
Moze bedzie mi sie łatwiej włosy farbowac
A kiedyś "moja fryzjerka" ta od "włosy sie Ci przerzedziły" powiedziała,że mam juz gdzie niegdzie siwe włoski ale nie wiem czy jej wierzyć
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 11:42   #1732
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej

Kitka myślę, że ładnie byłoby Ci w fryzurce, którą kiedyś planowałaś

skusiłam się na polecany przez Was tusz lovely

mi kreacja Dody wcale nie podoba się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 11:44   #1733
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
hej

Kitka myślę, że ładnie byłoby Ci w fryzurce, którą kiedyś planowałaś

skusiłam się na polecany przez Was tusz lovely

mi kreacja Dody wcale nie podoba się
Hej

No mi tez.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 11:57   #1734
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

No mi tez.
w ogóle strasznie staro wygląda ile ona ma już lat?
a włosy pewnie z 80% nie jej
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:03   #1735
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja jeszcze dodam, LADY mi przypomniala- KITKULKA ja tez uwazam ze dobrze by Ci bylo w takiej fryzurze, nawet lepiej. Bo teraz masz tego kucyka, te długie wlosy. No fajnie i co Ci z nich? Masz kucyka ale nie jest to jakas specjalnie twarzowa fryzura zreszta dlugie włosy tez nie...
Ja potrafie zrozumiec dłiugie wlosy w nastepujacych przypadkach:
1.Ktoś czesze sie na codzień-kreci, prostuje, robi warkocze, dobierańce.
2. Ktoś musi miec dłuższe zeby mógł je związac (jak ja-bo wiazac muszę, a nie czeszę się w jakieś cuda na głowie)
3. Ktoś musi, po prostu musi, ma taką nieodpartą chęć, potrzebe.

Wg mnie najbardziej kobiece i piekne są wlosy wlasnie od ramion do połowy pleców max. A ta fryzurka co KITKULKA chce (i ja też) podkreśla ładnie buzię, policzki, oczy, usta dodaje kobiecości, na pewnonawet jestem w stanie lekko te końce wykręcać na różne strony lokówką (mam obrotową rowenty-właśnie tę mam na mysli).

Oczywiscie to moje zdanie i jak nie przepadam za krótkimi wlosami u dziewczyn (na chlopaka) tak i za wiszącymi smętnie kucykami i strąkami tez nie
Nie zeby ktoras z nas/Was takie miała!
No ale to moje zdanie
moze jakbym miała mega fajne loki czy burzę włosów byłabym innego zdania-TAK ALE wtedy też bym jakoś te włosy układała, czesała, zakładała spinki, opaski. A tak na co mi takie wiszące CUŚ

INFATUATED tez obciela, zaraz po mnie i w albumie miala zdjecia i wygladała zjawiskowo.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
w ogóle strasznie staro wygląda ile ona ma już lat?
a włosy pewnie z 80% nie jej
Staro, fakt. Ona jest chyba 86.
Nie wiem, nie znam sie ale ma męską buzię, żuchwę jak facetduzo testosteronujest dosc chamska i wulgarna do tego-nie lubie jej.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-11-07 o 12:04
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:06   #1736
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asiu, ależ skądże, nie wykreśliłam Cię
usunęłam fotki zanim zdążyłaś zobaczyć ale nic ciekawego tam nie było - dodam na pocieszenie


Cześć Dziewczyny

a wiecie, rozmawiałam z Rodzicami już któryś raz na temat moich oczu i tego, że jestem ślepa i chyba w końcu zdecyduję się na korektę wzroku laserem nienawidzę okularów i nie noszę (tylko jak naprawdę muszę, żeby się nie zabić) i przez to często boli mnie głowa soczewek też nie lubię, czuję dyskomfort
muszę zrobić trochę badań czy się kwalifikuję do zabiegu i się zdecyduję, jeśli wszystko będzie w porządku



a tutaj dziewczyna farbnęła się farbą L'Oreala do robienia ombre trochę jej nie wyszło, tzn. za wysoko zaczęła, ale może komuś się przyda http://goniaroniaa.blogspot.com/2012...e-ombre-2.html

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

a dzisiaj widziałam piękne zdjęcia dziewczyny w takiej fryzurce, która za mną chodzi i BOŻE, znowu od samego rana o tym myślę!!!
Dziewczyny, chyba w końcu to zrobię nie będę miękką fają i się odważę tym bardziej, że moje włosy trochę ucierpiały po ostatnich koloryzacjach, więc wiecie... teraz obetnę, a one odrosną jeszcze piękniejsze

no.. chodzi to za mną i mnie męczy... tak długo jak chodziło za mną przyciemnianie tak długo chodzi za mną obcięcie i serio chyba zaryzykuję, raz się żyje, za rok będę miała już długie włosy znowu
kitka to rob te wlosy- jestes piekna i w krotkich tez bedziesz piekna

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja kupiłam zwykłe czarne proste spodnie, ale na skinny też mam chęć. Fajne w Zarze widziałam

wiem co czujesz odnośnie pracy, ja mam teraz tyle roboty, że nie wiem za co się zabrać. Listopad to aktywny miesiąc. Imieniny TŻ, urodziny Mamy, imieniny Taty, 18-stka mojej kuzynki. Do szkoły sporo nauki, prezentacje, kolokwia, a jeszcze TŻ dał mi pełno roboty - projekty, raporty. Nie wiem w co ręce włożyć i zwykle o 20 wyłączam kompa, biorę książkę i kładę się do łóżka ale muszę się w końcu za to wziąć, bo samo się nie zrobi

no właśnie, włosy odrosną, a mnie rosną dość szybko, więc może nie będę tak żałować


idę dzisiaj na kwacha do kosmetyczki, mam nadzieję, że coś pomoże na moją japę
nie wezcie mnie za ignorantke ale co to sa skinny? to takie spodnie jak druga skora z czegos skoro-podobnego?
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
niestety w mojej "metropolii" nie ma Zary
co do listopada to faktycznie miesiac kiedy mam tak wysokie obroty,że przychodząc wieczorem jedyne czego pragne to walnąć sie spać
a gdzie moje życie prywatne...Tż czuje sie zaniedbany, a ja nie ogarniam czasem jak mam na imię.
Jeszcze te marudzace kobiety w sklepie..
Wczoraj przychodzi baba i chodzi i czegoś szuka, pytam sie jej czy szuka czegos konkretnego i czy moge pomóc.
Ona,że szuka spódnicy.
No to jej pokazuje w kolorze: braz, czarna,niebieska.
Ona,że to nie jej kolory, to pokazuje dalej: pomaranczowa,turkusowa,gr anatowa, złota,żółta...
Ona: "to nie mój kolor" z mina jak srajacy kot na puszczy..
wiec sie pytam jaki kolor poszukuje...
Ona: "a jakis fajny"
nosz ☠☠☠☠a


Mi sie taka fryzyrka podoba, ale ja teraz intensywnie zapuszczam i chce poczuc jak to jest mieć znowu takie dlugie włosy
Dawno, dawno temu w podstawówce miałam włosy do tyłka
jakie babsko ale tez mialam takie kobity jak pracowalam w sklepie z odzieza skorzana... namierzyly futer i kurtek za grube tysiace zlotych przed lustrem i co sie nie podobalo rzucaly mi na podloge na kupke po czym z fochem wychodzily- bo np byly za grube do modeli jakie mierzyly a jak sugerowalam inne to przeciez nie- bo one lubia kroje mlodziezowe a ja zostawalam zapinac wieszac i czyscic te skorki na cala zmiane i tak przynajmniej mialam 3x w tyg- myslalam z czasem ze to po zlosci robia bo je tak naprawde nie stac na takie drogie kurtki

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hahaha co za baba ale szczerze mówiąc to ja też tak często chodzę po sklepie i się kręcę, żaden kolor i fason mi nie odpowiada i szukam czegoś FAJNEGO ale nie powiedziałabym tego na głos


to zapuszczaj, zapuszczaj ja już wiem jak to jest mieć takie włosy, więc teraz chyba mogę ciachnąć?

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

ooo, Obama wygrał wybory
wiedzialam ze obama wygra
swoja droga ja tez nie lubie jak ktos mi pomaga czy cos chce pokazywac- rozprasza mnie to i nie lubie... czasem tylko wolam ekspedientke zeby mi inny rozmiar znalazla jesli sama nie moge go znalezc powiedzmy dluzej niz kilka minut
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wiadomo, że jak taka damulka to się wszystkiego odechciewa

TŻ któregoś dnia siedział i coś klepał na laptopie, ja siedziałam na fotelu za nim i tak mówię do niego "Misiu, co byś powiedział, gdybym tak ścięła włosy?" , a on się nawet nie odwrócił i od razu powiedział NIE
ale później pogadaliśmy, powiedziałam, że potrzebuję jakiejś zmiany to powiedział, żebym sobie lepiej sukienkę kupiła

nie no... myślę, że jak mu pokażę o co mi chodzi to nic nie będzie mówił



http://www.pudelek.pl/artykul/44421/...a_rozach_gali/
wyglądała przepięknie wg mnie
tz doskonaly kitka a tak serio nie myslalas zeby ubierac sie bardziej sexownie i kobieco? masz taka figure i jestes tak piekna ze... jak bym cie zobaczyla odwalona w szpilki i jakas mega kiece to by mi dech zaparlo

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej


Ja mam okienko i na 15:30 zajecia

Dla mnie Doda ma tak męską twarz, żuchwe i rysy(ogolnie twarzy) ze jest paskudna.

Ale dzis leje:/

Kylie Ty sie nie martw, bo osiwiejesz w tej pracy

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Kitkulka trzymam kciuki za oczka
no wlasnie pogoda do dupy a mialam jechac na shopping- bo szukam dla siebie krotkiej dzinsowej kurteczki- wiecie taki styl troche bolerko...i juz dawno nic ladnego znalezc nie moge a potrzebny mi ten ciuch do pewnego zestawy innych ubran

do tego boli mnie potwornie serce kluje je*ane... co wdech to klucie az sie ruszyc nie moge a jeszcze kawe sobie pije, no mega madra jestem... zaraz bede lezec i plakac tak mnie zlapie- juz raz tak mialam- akurat goscie byli jak widzieli jak mnie paralizuje i becze to przerazenie na maxa

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ma męską twarz, to prawda, ale akurat tutaj wyglądała naprawdę ładnie i kolor włosów też ma ostatnio świetny

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------


dziękuję, ale to nie tak szybko, najpierw muszę się umówić na wizytę, żeby mnie na odpowiednie badania wysłali może do grudnia się wyrobię
no tutaj doda piekna a wlosy zaczeli jej farba robic, bo wczesniej byl rozjasniacz moze nas czyta ukradkiem

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja tam staram sie na łazić za kientka i wciskać jej co popadnie,bo sama tego nie lubie i wiem jak to denerwuje, ale jest u nas cos takiego jak " mystery shopper' czyli tajemniczy klient
Udaje normalna kientke, marudzi, pyta o rodzaje tkanin i inne takie.
A potem z wizyty w sklepie zdaje raport. I nie mozemy sobie pozwolic na to zeby nas obsmarował, bo dostaniemy opiernicz z centrali
wiec musimy podchodzic do klientek,bo a nóż widelec to bedzie "tajemniczy". I napisze, ze nikt sie nim nie zainteresował ( tu moze wpisac moje, badz imie koleżanki) i bach...


ja namówiłam Tż i jedziemy dzisiaj po portfel do Mohito
Dla mnie Doda to tak troche jak transwestyta


Moze bedzie mi sie łatwiej włosy farbowac
A kiedyś "moja fryzjerka" ta od "włosy sie Ci przerzedziły" powiedziała,że mam juz gdzie niegdzie siwe włoski ale nie wiem czy jej wierzyć
kylie luzzzz.... ja mam doslownie pelno siwych srebrnych pasemek takich po kilka wlosow w kępce i po calej glowie...
duzo zmartwien= duzo siwych, na szczescie blond swietnie kamufluje na ciemnych bylby przypal a tak mamy blond wielotonowy- bo siwe nie lapia farb superrozjasniajacych tylko robia sie biale pasemka
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:13   #1737
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze dodam, LADY mi przypomniala- KITKULKA ja tez uwazam ze dobrze by Ci bylo w takiej fryzurze, nawet lepiej. Bo teraz masz tego kucyka, te długie wlosy. No fajnie i co Ci z nich? Masz kucyka ale nie jest to jakas specjalnie twarzowa fryzura zreszta dlugie włosy tez nie...
Ja potrafie zrozumiec dłiugie wlosy w nastepujacych przypadkach:
1.Ktoś czesze sie na codzień-kreci, prostuje, robi warkocze, dobierańce.
2. Ktoś musi miec dłuższe zeby mógł je związac (jak ja-bo wiazac muszę, a nie czeszę się w jakieś cuda na głowie)
3. Ktoś musi, po prostu musi, ma taką nieodpartą chęć, potrzebe.

Wg mnie najbardziej kobiece i piekne są wlosy wlasnie od ramion do połowy pleców max. A ta fryzurka co KITKULKA chce (i ja też) podkreśla ładnie buzię, policzki, oczy, usta dodaje kobiecości, na pewnonawet jestem w stanie lekko te końce wykręcać na różne strony lokówką (mam obrotową rowenty-właśnie tę mam na mysli).

Oczywiscie to moje zdanie i jak nie przepadam za krótkimi wlosami u dziewczyn (na chlopaka) tak i za wiszącymi smętnie kucykami i strąkami tez nie
Nie zeby ktoras z nas/Was takie miała!
No ale to moje zdanie
moze jakbym miała mega fajne loki czy burzę włosów byłabym innego zdania-TAK ALE wtedy też bym jakoś te włosy układała, czesała, zakładała spinki, opaski. A tak na co mi takie wiszące CUŚ

INFATUATED tez obciela, zaraz po mnie i w albumie miala zdjecia i wygladała zjawiskowo.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------



Staro, fakt. Ona jest chyba 86.
Nie wiem, nie znam sie ale ma męską buzię, żuchwę jak facetduzo testosteronujest dosc chamska i wulgarna do tego-nie lubie jej.
mi podobają się włosy długie ale TYLKO ROZPUSZCZONE! proste albo kręcone w większe loki/fale nie te takie mokre włoszki
za kitkami nie przepadam pewnie przez to, że kiedyś zawsze chodziłam w kitce jak nie umiałam układać włosów

Doda podobna jest do tej swojej "przyjaciółki" ja nie przepadam za nią też, choć uważam, że chamstwo i wulgarność to po prostu wykreowany wizerunek
czasami jednak ma fajny kolorek na głowie i fryzurkę ale jakby czuwało nad byle kim tylu stylistów fryzjerów to też mógłby mieć

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Czeko byłam w klubie widzę, że podobna sytuacja co u mnie sprzed kilku m-ce
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:14   #1738
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

a wiecie, rozmawiałam z Rodzicami już któryś raz na temat moich oczu i tego, że jestem ślepa i chyba w końcu zdecyduję się na korektę wzroku laserem nienawidzę okularów i nie noszę (tylko jak naprawdę muszę, żeby się nie zabić) i przez to często boli mnie głowa soczewek też nie lubię, czuję dyskomfort
muszę zrobić trochę badań czy się kwalifikuję do zabiegu i się zdecyduję, jeśli wszystko będzie w porządku



a tutaj dziewczyna farbnęła się farbą L'Oreala do robienia ombre trochę jej nie wyszło, tzn. za wysoko zaczęła, ale może komuś się przyda http://goniaroniaa.blogspot.com/2012...e-ombre-2.html

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

a dzisiaj widziałam piękne zdjęcia dziewczyny w takiej fryzurce, która za mną chodzi i BOŻE, znowu od samego rana o tym myślę!!!
Dziewczyny, chyba w końcu to zrobię nie będę miękką fają i się odważę tym bardziej, że moje włosy trochę ucierpiały po ostatnich koloryzacjach, więc wiecie... teraz obetnę, a one odrosną jeszcze piękniejsze

no.. chodzi to za mną i mnie męczy... tak długo jak chodziło za mną przyciemnianie tak długo chodzi za mną obcięcie i serio chyba zaryzykuję, raz się żyje, za rok będę miała już długie włosy znowu
Też mam mały astygmatyzm, nie noszę okularów na co dzień, ale nawet lubię, odkąd kupiłam sobie takie kocie . Soczewek nie cierpię, niby jakieś super hiper wymyślają, a ja je i tak czuję. Operacja super sprawa, jest mega nieprzyjemna, moja kuzynka miała, z tym, że ona miała potężną wadę, -8, zredukowało jej do zera.....

Kitka, jak tak za Tobą chodzi to ścinaj , bezpieczna długość, tylko, żebyś dobrego fryzjera miała.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:16   #1739
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

alez mnie kreacja Dody, kieca i ta korona tez sie nie podoba, tyle ze same wlosy i makijaz, to jak ja zrobili, bo ostatnio bylo z tym kiepsko u niej
twarz ma meska ale zrobili ja ladnie


Bunny nie myslalam o tym, zle sie czuje w jakichs dekoltach, obcislych rzeczach, to nie ja z obcislych rzeczy nosze tylko spodnie i t-shirty a tak to nie. Czuje sie wtedy jak olowek, ze takie rzeczy tylko podkreslaja to, ze jestem bardzo szczupla
a skinny to tak - bardzo obcisle rurki, idealnie dopasowane do figury, niemalze jak legginsy tylko ze dzinsy

Agatko i Dziewczyny - ja wlasciwie jestem zdecydowana na te fryzure tylko sie obawiam, ze jak usiade na fotelu to znowu stchorze, albo co gorsza zrobie te fryzure i bede zalowac ze bede wygladac dziwnie, jak nie ja. No cale zycie mam dlugie wlosy (prawie cale) i ciezko tak z dnia na dzien ciachnac o tyle cm
ale z drugiej strony jest dokladnie tak jak mowisz i ja tez to wiem - dlugie wlosy tak, jesli sie cos z nimi robi, bo tak zapuszczac dla samego zapuszczania to troche bez sensu a ostatnio sie z nimi mecze, bo dlugo schna, nic sie ukladac nie chca, taka miotla na tym lbie, a po farbowaniach tez ucierpialy i juz mnie tak nie zachwycaja


AniaAga mam dobra fryzjerke, jeszcze nigdy nie zrobila mi krzywdy (odpukac) zawsze wychodzilam od niej z tym co sobie wymarzylam i nawet nie patrzy na mnie jak na wariatke jak mam lzy w oczach kiedy mi wlosy obcina tylko glaszcze po ramieniu i szybko chowa obciete kosmyki


a na kwachy ide jutro, kosmetyczka zadzwonila do mnie i poprosila abysmy przelozyly na jutro, no trudno, mam nadzieje ze w piatek na zajecia nie pojade jakas czerwona czy ze schodzaca skora

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-11-07 o 12:19
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:21   #1740
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
alez mnie kreacja Dody, kieca i ta korona tez sie nie podoba, tyle ze same wlosy i makijaz, to jak ja zrobili, bo ostatnio bylo z tym kiepsko u niej
twarz ma meska ale zrobili ja ladnie


Bunny nie myslalam o tym, zle sie czuje w jakichs dekoltach, obcislych rzeczach, to nie ja z obcislych rzeczy nosze tylko spodnie i t-shirty a tak to nie. Czuje sie wtedy jak olowek, ze takie rzeczy tylko podkreslaja to, ze jestem bardzo szczupla
a skinny to tak - bardzo obcisle rurki, idealnie dopasowane do figury, niemalze jak legginsy tylko ze dzinsy

Agatko i Dziewczyny - ja wlasciwie jestem zdecydowana na te fryzure tylko sie obawiam, ze jak usiade na fotelu to znowu stchorze, albo co gorsza zrobie te fryzure i bede zalowac ze bede wygladac dziwnie, jak nie ja. No cale zycie mam dlugie wlosy (prawie cale) i ciezko tak z dnia na dzien ciachnac o tyle cm
ale z drugiej strony jest dokladnie tak jak mowisz i ja tez to wiem - dlugie wlosy tak, jesli sie cos z nimi robi, bo tak zapuszczac dla samego zapuszczania to troche bez sensu a ostatnio sie z nimi mecze, bo dlugo schna, nic sie ukladac nie chca, taka miotla na tym lbie, a po farbowaniach tez ucierpialy i juz mnie tak nie zachwycaja
mi akurat tutaj nie podoba się ona wcale
nic specjalnego fryzura żadna wg. mnie

Kiteczko to może jakiś kompromis ściąć i troszkę mniej niż więcej
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.