Esencja azjatyckie rytuały - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-20, 08:49   #1
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460

Esencja azjatyckie rytuały


Dziewczyny pomocy, mam nadzieje ze wybrałam dobre forum do tego pytanie.Szukam szukam i nie mogę nic znalezc. Potrzebuje kupić na prezent esencje do azjatyckich/koreańskich rytuałów oczyszczania czy coś w ten deseń I nie mogę tego nigdzie znalezc, nie wiem co to jest. Wszędzie o tym piszą ale nigdzie nie widziałam konkretnie produktu.
Chce pojechać do np. Rosmanna i kupić możecie podesłać mi jakieś linki z tym produktem? żebym wiedziała co mam kupić do max 100zł
Jesli nie do dostania w drogerii poproszę link do sklepu internetowego
Ne orientuje sie w temacie ale wiem, ze na Was można liczyc
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 10:35   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Esencja azjatyckie rytuały

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy, mam nadzieje ze wybrałam dobre forum do tego pytanie.Szukam szukam i nie mogę nic znalezc. Potrzebuje kupić na prezent esencje do azjatyckich/koreańskich rytuałów oczyszczania czy coś w ten deseń I nie mogę tego nigdzie znalezc, nie wiem co to jest. Wszędzie o tym piszą ale nigdzie nie widziałam konkretnie produktu.
Chce pojechać do np. Rosmanna i kupić możecie podesłać mi jakieś linki z tym produktem? żebym wiedziała co mam kupić do max 100zł
Jesli nie do dostania w drogerii poproszę link do sklepu internetowego
Ne orientuje sie w temacie ale wiem, ze na Was można liczyc
Esencja nie służy w azjatyckiej pielęgnacji do oczyszczania, więc najpierw napisz może skąd masz info o tego typu produktach. W Rossmanie nie znajdziesz żadnych esencji, pewnie dlatego że to nie jest azjatycki sklep. Tylko zakupy w sieci. Ewentualnie może jeszcze w Hebe coś by się znalazło, ale nie jestem pewna, nie jestem na bieżąco z ich ofertą.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:35:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.