korekta nosa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-18, 20:40   #1
ulenka.z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 9

korekta nosa


Szanowny Panie Doktorze!!
Powzielam decyzje o korekcie nosa ktory jest delikatnie garbaty. I tutaj moje pytanko - w Warszawie jest tyle klinik i chirurgow plastycznych ze nie wiem czym sie kierowac w wyborze. Wspominal Pan o dr. Szczyt, czy wg. Pana moge Mu calkowicie zaufac i nie obawiac sie komplikacji? Ponadto w programach dokument. zajmujacych sie przedmiotowym tematem zauwazylam postac dr. Andrzeja Sankowskiego- czy Pan Panie Dr. jest w posiadaniu jakichkolwiek rzetelnych inf. na temat kompetencji tego lekarza? Za odpowiedz z gory bardzo serdecznie dziekuje i zycze samych sukcesow! Pozdrawiam
ulenka.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 20:40   #2
ulenka.z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 9
korekta nosa

Szanowny Panie Doktorze!!
Powzielam decyzje o korekcie nosa ktory jest delikatnie garbaty. I tutaj moje pytanko - w Warszawie jest tyle klinik i chirurgow plastycznych ze nie wiem czym sie kierowac w wyborze. Wspominal Pan o dr. Szczyt, czy wg. Pana moge Mu calkowicie zaufac i nie obawiac sie komplikacji? Ponadto w programach dokument. zajmujacych sie przedmiotowym tematem zauwazylam postac dr. Andrzeja Sankowskiego- czy Pan Panie Dr. jest w posiadaniu jakichkolwiek rzetelnych inf. na temat kompetencji tego lekarza? Za odpowiedz z gory bardzo serdecznie dziekuje i zycze samych sukcesow! Pozdrawiam
ulenka.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 22:41   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: korekta nosa

Witam Panią,

Niestety, nikt rozsadny, kto duzo operuje i ma duze doświadczenie, nie zapewni Pani 100% powodzenia zabiegu.
Dlaczeko mogę rekomendować pana dr Szczyta wyjaśniłem wczesniej. Również Pan dr Sankowski ma dobra opinię i wielu zadowolonych Pacjentów.
W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z konsultacji, po których zdecyduje Pani o wyborze lekarza.

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego wyboru
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 22:41   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: korekta nosa

Witam Panią,

Niestety, nikt rozsadny, kto duzo operuje i ma duze doświadczenie, nie zapewni Pani 100% powodzenia zabiegu.
Dlaczeko mogę rekomendować pana dr Szczyta wyjaśniłem wczesniej. Również Pan dr Sankowski ma dobra opinię i wielu zadowolonych Pacjentów.
W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z konsultacji, po których zdecyduje Pani o wyborze lekarza.

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego wyboru
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 15:02   #5
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: Re: korekta nosa

U Sankowskiego podpisuje sie umowe na niekorzysc pacjentki.Nie daj Boze cos sie nie uda ... lekarz mowi-wszystko wyglada w porzadku.... Poprawki nie wchodza w gre.Spotkalam sie z wieloma negatywnymi opiniami na jego temat.Rowniez to ,ze Sankowski jest tylko widzem przy operacjach a operuja jego asystenci.Osobiscie nigdy bym do niego nie poszla...
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 17:08   #6
dorin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: korekta nosa

TiNi87 wszędzie cie pełno, widzę ze masz do powiedzenia coś na każdy temat, ale jeszcze zostało ci kilkaset wątków do zapisania- wiec do roboty
dorin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 17:12   #7
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: korekta nosa

Cytat:
Napisane przez dorin Pokaż wiadomość
TiNi87 wszędzie cie pełno, widzę ze masz do powiedzenia coś na każdy temat, ale jeszcze zostało ci kilkaset wątków do zapisania- wiec do roboty
A jesli bedzie trzeba to i miliony
Bo takich lekarzy to tylko na stos!!!
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 00:08   #8
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Re: korekta nosa

Cytat:
Napisane przez pskupin Pokaż wiadomość
Witam Panią,

Niestety, nikt rozsadny, kto duzo operuje i ma duze doświadczenie, nie zapewni Pani 100% powodzenia zabiegu.
Dlaczeko mogę rekomendować pana dr Szczyta wyjaśniłem wczesniej. Również Pan dr Sankowski ma dobra opinię i wielu zadowolonych Pacjentów.
W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z konsultacji, po których zdecyduje Pani o wyborze lekarza.

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego wyboru
Sprostować należy że dr Sankowski już nie operuje , więc nie można już polecać zabiegów robionych przez tego lekarza co najwyżej w jego klinice. A zgoda na zabieg jaką się tam podpisuje odbiera pacjentowi prawo do czegokolwiek.
Ja nie polecam
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:35   #9
TeQ88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
GG do TeQ88
Dot.: korekta nosa

Jestem umowiona do dr Szczyta na konsultacje w czerwcu..nie moge sie doczekac Slyszalam duzo pochlebnych informacji na temat tego doktora jak i doktora Skupina..Moj wybor polegal tylko i wylacznie na tym ze zabieg musi byc w Warszawie..
TeQ88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 14:02   #10
e-lusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 6
Dot.: korekta nosa

Skoro nie możesz się doczekać, to dlaczego nie umówiłaś sie wczesniej?
Będąc wczoraj na konsultacji u Szczyta, słyszałam jak pani rejestratorka umawiała na terminy od 19 lutego.
A swoją drogą taka konsultacja to nic takiego, lekarz ocenił co może zrobić z nosem, omówił jak wygląda operacja, jakie badania, jaka cena (w moim przypadku- całkowita korekta 11tys.) i tyle. Koszt konsultacji - 300zł, chcąc od razu zabukować zabieg trzeba wpłacić zaliczkę - 1000zł. Terminy operacji dopiero październik, listopad. Ja zapisałam się na listopad.
Pozdrawiam
e-lusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 08:46   #11
brukselka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: korekta nosa

Cytat:
Napisane przez e-lusia Pokaż wiadomość
Skoro nie możesz się doczekać, to dlaczego nie umówiłaś sie wczesniej?
Będąc wczoraj na konsultacji u Szczyta, słyszałam jak pani rejestratorka umawiała na terminy od 19 lutego.
A swoją drogą taka konsultacja to nic takiego, lekarz ocenił co może zrobić z nosem, omówił jak wygląda operacja, jakie badania, jaka cena (w moim przypadku- całkowita korekta 11tys.) i tyle. Koszt konsultacji - 300zł, chcąc od razu zabukować zabieg trzeba wpłacić zaliczkę - 1000zł. Terminy operacji dopiero październik, listopad. Ja zapisałam się na listopad.
Pozdrawiam
Ja mam termin operacji na 22 lutego, ale szukam chętnej do zamiany terminami. Jeżeli ktoś był by chętny i ma termin późniejszy niż luty do wakacji to czekamna kontakt !! Piszcie!
brukselka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 20:38   #12
player20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: korekta nosa

witam, ostatnio zostałem pobity przez ochroniarzy, nie było w tym zadnej mojej winy, po prostu goscie byli chyba nacpani, na dodatek wczesniej dostalem gazem i nie bylem w stanie sie bronic bo nic nie widzialem. Profesjonalna ochrona:/. Tak więc po tym zajsciu byłem na pogotowiu, miałem robione zdjęcia rtg, okzazało się ze nos nie jest zlamany, takze spokojnie czekalem az odpuchnie. Minęło już jakies dwa tygodnie, na grzbiecie nosa po jego prawej stronie mam delikatnego garba. Byc moze jakis odprysk. Byłem z tym u laryngologa, dał mi skierowanie do chirurgii plastycznej. Oczywiscie w tresci skierowania napisane jest"znieksztalcenie grzbietu nosa po urazie". Wydaje mi sie ze taka operacja powinna byc refundowana przez NFZ. Mam racje??
player20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 22:30   #13
TeQ88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
GG do TeQ88
Dot.: korekta nosa

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez e-lusia Pokaż wiadomość
Skoro nie możesz się doczekać, to dlaczego nie umówiłaś sie wczesniej?
Będąc wczoraj na konsultacji u Szczyta, słyszałam jak pani rejestratorka umawiała na terminy od 19 lutego.
A swoją drogą taka konsultacja to nic takiego, lekarz ocenił co może zrobić z nosem, omówił jak wygląda operacja, jakie badania, jaka cena (w moim przypadku- całkowita korekta 11tys.) i tyle. Koszt konsultacji - 300zł, chcąc od razu zabukować zabieg trzeba wpłacić zaliczkę - 1000zł. Terminy operacji dopiero październik, listopad. Ja zapisałam się na listopad.
Pozdrawiam

Czy podpisywalas umowe wraz z doktorem w zwiazku z operacja? Ja siebie tez stawiam na calkowita koretke ale zobaczymy co doktor powie.
TeQ88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 19:53   #14
Lakiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: korekta nosa

e-lusia dlaczego az 11tys? na stronie pisze ze całkowita korekta wynosi 10 tys :|

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

e-lusia dlaczego az 11 tys? na stronie u szczyta pisze ze całkowita korekta 10 tys :|
Lakiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 14:11   #15
e-lusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 6
Dot.: korekta nosa

Ja byłam na konsultacji w styczniu i takie ceny już były, i to na rok 2010. Na forum "beautyw polsce" dziewczyny piszą, że od nowego roku nawet 15tys. Więc stroną kliniki nie ma co się sugerować.
e-lusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 13:46   #16
karolinaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: korekta nosa

e-lusia, a na którego listopada masz termin u dr szczyta? bo ja mam 28 października i chętnie bym się zamieniła na późniejszy termin
karolinaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 09:36   #17
e-lusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 6
Dot.: korekta nosa

mam na 15 listopada,
dziękuję za propozycję, ale mój termin mi odpowiada - zresztą jak byłam w styczniu u doktora to były zapisy na październik, ja poprosiłam na listopad - pani w rejestracji była zdziwiona, bo raczej każdy chce jak najwcześniej.
e-lusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.