Szukam osoby z którą będziemy się wzajemnie motywować! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-01, 16:42   #1
tojuzczas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Talking

Szukam osoby z którą będziemy się wzajemnie motywować!


Cześć!
Mam ogromny problem! Mam wiele celów do zrobienia w tym jeden, który pomoże mi pójść o krok dalej (trzeba mało zrobić, żeby już ten krok był), a ja przy tym brak motywacji do działania!

Szukam kogoś komu mogłabym podać najbliższe moje cele i kto po prostu pisałby do mnie regularnie (może być nawet codziennie jeżeli to by nie był problem dla drugiej osoby) pytając np. "co dzisiaj zrobiłaś?" "byłaś dzisiaj ćwiczyć?" "ile wysłałaś CV?". Jeżeli nic bym z tego nie zrobiła to po prostu mnie zmotywować (ew. ochrzanić), tak bym ruszyła tyłek. Oczywiście ja odwdzięczam się tym samym!

Mam 19 lat, więc szukam osoby mniej więcej w moim przedziale wiekowym. Ważne jest dla mnie to, bym mogła tą osobę zaprosić na Facebooku i by tam była codziennie, ponieważ w ten sposób chce się komunikować z tą osobą Jak coś możemy się dogadać jeżeli w jakiś konkretny sposób chcesz bym Cię motywowała albo pomagała!

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź!
tojuzczas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-01 17:42:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.