Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-02, 09:55   #1
magmaran
Raczkowanie
 
Avatar magmaran
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 98

Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?


Niedawno był taki temat na interii, że "mężczyźni wolą niskie kobiety". Ciekawa jestem jak z tym faktycznie jest. Dobrze byłoby gdyby mężczyźni też się wypowiedzile na ten temat. Ale z sondy tam umieszczonej wynikło ,że jednak najwięcej lubi tzw "średniego wzrostu", tylko co to znaczy ten średni wzrost u kobiety? Ja mam równiutkie 170 cm i zastanawiam się czy to wysoki wzrost, czy średni? A Wy wizażanki ile mierzycie centymetrów?
__________________

magmaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 09:57   #2
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Moim zdaniem to wzrost średni. Ja mam ponad 180cm. i wiem, że faceci uwielbiają "modelki" Co nie zmienia faktu, że drobne kobietki też cieszą się zainteresowaniem. Wiadomo - każdy lubi co innego. Prawda jest taka, że bardziej niż na wzrost uwagę zwraca się na wygląd, charakter itd itd...
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 09:59   #3
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez magmaran Pokaż wiadomość
Niedawno był taki temat na interii, że "mężczyźni wolą niskie kobiety". Ciekawa jestem jak z tym faktycznie jest. Dobrze byłoby gdyby mężczyźni też się wypowiedzile na ten temat. Ale z sondy tam umieszczonej wynikło ,że jednak najwięcej lubi tzw "średniego wzrostu", tylko co to znaczy ten średni wzrost u kobiety? Ja mam równiutkie 170 cm i zastanawiam się czy to wysoki wzrost, czy średni? A Wy wizażanki ile mierzycie centymetrów?
Wszelkie statystyki sa tylko statystykami. Zakochany mezczyzna bedzie uwielbial wlasnie Twoj wzrost Ja mam 162cm - ten wzrost jest jeszcze uznawany za niski. Sadze, ze 170 to juz taki sredni Poza tym mozna byc brzydkim karlem lub wysoka pieknoscia i wszelkie reguly pojda sie...schowac do lamusa
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 10:05   #4
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

a ja mam 157
i moi chłopcy byli wzrostu 185,188,190.jeden miał 179.
zresztą uważam że każdy może się podobać.ilu ludzi,tyle gustów
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 10:08   #5
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

mnie niedawno znajomy do łez rośmieszył, kiedy stwierdził, ze faceci wola kobiety o drobnych dłoniach, bo jak taka malutka rączka trzyma jego skarb i chlube (penisa znaczy sie ) to od razu lepiej wyglada, a przy duzych dloniach to kompleksow sie mozna nabawic
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 10:14   #6
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

a ja zawsze slyszalam ze faceci wola wysokie kobiety!naprawde slyszalam to tysiace razy. zaskoczylas mnie. dla mnie 170cm to juz wysoka.
chociaz oczywiscie jak zauwazyla eloteteie bardziej liczy sie wyglad, charakter. dla kazdego co innego.
zauwazylam ze facet naprawde wysoki bierze sobie niziutka dziewczyne i odwrotnie.
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 10:21   #7
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
a ja zawsze slyszalam ze faceci wola wysokie kobiety!naprawde slyszalam to tysiace razy. zaskoczylas mnie. dla mnie 170cm to juz wysoka.
chociaz oczywiscie jak zauwazyla eloteteie bardziej liczy sie wyglad, charakter. dla kazdego co innego.
zauwazylam ze facet naprawde wysoki bierze sobie niziutka dziewczyne i odwrotnie.
Ja mysle, ze przede wszystkim wola zgrabne Natomiast patrzac na to logicznie; rzadko sie zdarza mezczyzna, ktoremu odpowiada to, ze jest nizszy od kobiety. Dlatego sila rzeczy niska moze wybierac wsrod niskich, srednich i wysokich. Sama mialam chlopakow w kazdym z tych przedzialow. Jeden mial prawie 190, drugi 176 a ostatni jest mojego wzrostu i jestesmy dwoma, kochajacymi sie malenstwami I mysle, ze w "modelkowatym wzroscie" chodzi glownie o proporcje, czyli o zgrabna figure. Figure modelki, ktora ma dlugie nogi, wciecie w talii i kawalek piersi. Dlugie nogi mozna miec jednak nawet majac te 160cm
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 10:28   #8
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja mysle, ze przede wszystkim wola zgrabne Natomiast patrzac na to logicznie; rzadko sie zdarza mezczyzna, ktoremu odpowiada to, ze jest nizszy od kobiety. Dlatego sila rzeczy niska moze wybierac wsrod niskich, srednich i wysokich. Sama mialam chlopakow w kazdym z tych przedzialow. Jeden mial prawie 190, drugi 176 a ostatni jest mojego wzrostu i jestesmy dwoma, kochajacymi sie malenstwami I mysle, ze w "modelkowatym wzroscie" chodzi glownie o proporcje, czyli o zgrabna figure. Figure modelki, ktora ma dlugie nogi, wciecie w talii i kawalek piersi. Dlugie nogi mozna miec jednak nawet majac te 160cm
Możliwe, ale wspominasz o idealnych proporcjach ciała. W takim razie dziewczyna o wzroście 1,60m i długich nogach, z pewnością nie będzie miała równych proporcji

Ja myślę, że wzrost głównie nie decyduje o tym, kto jest lepsza, a kto jest gorsza. Są śliczne inteligentne kobitki o wzroście 1,55m i są takie również o wzroście 1,75m - każda z nich ma równe szanse u faceta o wzroście powiedzmy 1,80m. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a w takiej chwili mało prawdopodobne, by mężczyzna decydował o tym, która jest lepsza pod względem wzrostu.

Ja mierzę 188cm. Wzrost mega wysoki. Jednak kompleksy wywołać probowali nie mężczyźni, a ... kobiety Wciąż pamiętam słowa od "koleżanek" z gimnazjum: "Ty taaaaka duża. Nie masz szans u nikogo. Będziesz miała ciężkie życie". Na każdym kroku mi dokuczały. A ja się tym zbytnio nie przejmowałam. A powodzenie u mężczyzn, nawet niższych, mam A mój TŻ (o wzroście 202cm) jest o mnie zazdrosny
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 10:41   #9
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

156
niska jestem

i podobam sie raczej wysokim.... moj jeden chłopak miał 185 , a drugi 190 hehe

kiedys zapytałam mojego ex dlaczego tak jest to odpowiedział , że przy takich małych kobietach faceci wygladaj na większych...a prrzy takich kobyłach źle sie czuja....

ja wcale tak nie uważam , ale zacytowałam odpowiedź :P
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 10:46   #10
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
156
niska jestem

i podobam sie raczej wysokim.... moj jeden chłopak miał 185 , a drugi 190 hehe

kiedys zapytałam mojego ex dlaczego tak jest to odpowiedział , że przy takich małych kobietach faceci wygladaj na większych...a prrzy takich kobyłach źle sie czuja....

ja wcale tak nie uważam , ale zacytowałam odpowiedź :P

Twój eks ma jak najbardziej błędne iluzyjne zdanie
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 10:51   #11
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
156
niska jestem

i podobam sie raczej wysokim.... moj jeden chłopak miał 185 , a drugi 190 hehe

kiedys zapytałam mojego ex dlaczego tak jest to odpowiedział , że przy takich małych kobietach faceci wygladaj na większych...a prrzy takich kobyłach źle sie czuja....

ja wcale tak nie uważam , ale zacytowałam odpowiedź :P
Uważaj na epitety, moja droga.

Chciałabys, żeby ktoś nazywał Cie kurduplem?

L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 10:56   #12
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Uważaj na epitety, moja droga.

Chciałabys, żeby ktoś nazywał Cie kurduplem?

Zacytowała tylko wypowiedź eks.

Ale fakt, to słowo jest obraźliwe dla wysokich dziewczyn.
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 11:01   #13
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Zacytowała tylko wypowiedź eks.

Ale fakt, to słowo jest obraźliwe dla wysokich dziewczyn.

Wypowiedź ma zdecydowanie negatywno-poniżający wydźwiek dla osób wysokich, stad moja reakcja. Mozna było uniknąc dosłowności.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 11:10   #14
PLUSZOWA16KULCIA
Raczkowanie
 
Avatar PLUSZOWA16KULCIA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 159
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

to chba zalezy od faceta nie mozna szufladkowac kazdy jest inny i lubi co innego. znam takich ktorzy lubia wysokie a moj kocha mnie niska mam 159 i bardzo lubi to, ze jestem drobna mowi ze to kobiece, ale to indywidualna sprawa gustu kazdego mezczyzny
__________________
BO NAJWAZNIEJSZE TO KOCHAC I BYC KOCHANYM



77 - 75 - 73 - 71 - 69 - 67 - 65 - 63 - 61

MUSZE BYC SILNA!! DAM SOBIE Z TYM RADE!!

WYDAJE MI SIE ZE BEDE MIALA 69 PUNKTOW Z EGZAMINU
PLUSZOWA16KULCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 11:24   #15
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Możliwe, ale wspominasz o idealnych proporcjach ciała. W takim razie dziewczyna o wzroście 1,60m i długich nogach, z pewnością nie będzie miała równych proporcji

Ja myślę, że wzrost głównie nie decyduje o tym, kto jest lepsza, a kto jest gorsza. Są śliczne inteligentne kobitki o wzroście 1,55m i są takie również o wzroście 1,75m - każda z nich ma równe szanse u faceta o wzroście powiedzmy 1,80m. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a w takiej chwili mało prawdopodobne, by mężczyzna decydował o tym, która jest lepsza pod względem wzrostu.

Ja mierzę 188cm. Wzrost mega wysoki. Jednak kompleksy wywołać probowali nie mężczyźni, a ... kobiety Wciąż pamiętam słowa od "koleżanek" z gimnazjum: "Ty taaaaka duża. Nie masz szans u nikogo. Będziesz miała ciężkie życie". Na każdym kroku mi dokuczały. A ja się tym zbytnio nie przejmowałam. A powodzenie u mężczyzn, nawet niższych, mam A mój TŻ (o wzroście 202cm) jest o mnie zazdrosny
Nie o idealnych, bo co to sa idealne proporcje? Chodzi o proporcjonalnosc. Znam dziewczyne, ktora ma niecale 160cm: dlugie, szczuple nogi, wciecie w talii, proporcjonalny tulow, piersi - A/B. Do tego sliczna twarz Na zdjeciach wyglada jak modelka, a przeciez jest malenstwem. Dluga noga to nie noga, ktora ma 130cm, tylko noga dluga proporcjonalnie do wzrostu danej osoby Zeby nie bylo nieporozumien - mnie podobaja sie dziewczyny kazdego wzrostu Kazdy ma swoje zalety i wady.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 11:35   #16
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Według mnie w całym tym zamieszaniu chodzi głównie o to, że spora część mężczyzn przy kobietach wyższych od siebie po prostu czuje się mało męsko. Nie da się ukryć, że stereotyp dotyczący tego, że mężczyzna powinien być wyższy od kobiety ma się całkiem nieźle. I tak jak facetowi, który ma 170 wzrostu mogą się podobać przeróżne kobiety, tak mimo wszystko podświadomie najprędzej wybierze dziewczynę niższą od siebie. Wprawdzie miłość może dopaść nas znienacka i nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, jednak jak już jesteśmy przy statystykach, to statystycznie rzecz biorąc, mężczyźni na partnerki wybierają kobiety niższe od siebie, niekoniecznie niskie
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 11:36   #17
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Nie o idealnych, bo co to sa idealne proporcje? Chodzi o proporcjonalnosc. Znam dziewczyne, ktora ma niecale 160cm: dlugie, szczuple nogi, wciecie w talii, proporcjonalny tulow, piersi - A/B. Do tego sliczna twarz Na zdjeciach wyglada jak modelka, a przeciez jest malenstwem. Dluga noga to nie noga, ktora ma 130cm, tylko noga dluga proporcjonalnie do wzrostu danej osoby Zeby nie bylo nieporozumien - mnie podobaja sie dziewczyny kazdego wzrostu Kazdy ma swoje zalety i wady.
A to teraz już można zrozumieć o co Ci chodzi Bo w poprzedniej wypowiedzi Twojej inne wnioski wyciągnęłam Teraz już rozumiem
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 13:41   #18
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Trudno odpowiedziec na to pytanie, bo cokolwiek sie nie powie, będzie to generalizacja.

Z moich obserwacji wynika, że faceci generalnie wolą NIŻSZE dziewczyny od siebie, bo tak już nas nauczyło społeczeństwo i takie są ogólnie normy "estetyczne"....
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 14:09   #19
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Trudno odpowiedziec na to pytanie, bo cokolwiek sie nie powie, będzie to generalizacja.

Z moich obserwacji wynika, że faceci generalnie wolą NIŻSZE dziewczyny od siebie, bo tak już nas nauczyło społeczeństwo i takie są ogólnie normy "estetyczne"....
Zgadzam się z Tobą

Panowie wybierają sobie niższe partnerki, bo często czują się mniej męsko przy wyższych dziewczynach. Ale to nie znaczy, że wysokie dziewczyny nie mają szans u facetów

Osobiście wolę, kiedy chłopak jest ode mnie wyższy.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 14:17   #20
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą

Panowie wybierają sobie niższe partnerki, bo często czują się mniej męsko przy wyższych dziewczynach. Ale to nie znaczy, że wysokie dziewczyny nie mają szans u facetów

Osobiście wolę, kiedy chłopak jest ode mnie wyższy.
Każda z nas chce czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie, dlatego jest wyższy od nas.

Ja i może jestem wysoka, ale na szczęście mój TŻ jest wyższy ode mnie o 15cm i czuję się przy nim rzeczywiście bezpieczna.
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 14:24   #21
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Ja mam 163 cm, jak dla mnie w sam raz.
Mysle, ze roznie to bywa, w zaleznosci od gustu i upodoban kazdego mezczyzny, ale chyba najwiecej lubi ten sredni wzrost.
Poza tym wydaje mi sie, ze to czy jest naprawde niska czy srednia nie ma znaczenia, byle nie wyzsza od faceta - tak jest chyba tez najczesciej(?) chociaz nie kazdemu mezczyznie wyzszy wzrost partnerki specjalnie przeszkadza.
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 14:30   #22
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

oczywiście łatwo było przewidzieć, że będzie to wątek polegający na pocieszaniu się kosztem innych ludzi /z jednej strony "kobyły", z drugiej "kurduple"/.

ja osobiście uważam, ze to wszystko zależy od faceta, ale - spójrzmy prawdzie w oczy - wątpię, aby większość facetów chciałaby mieć dziewczynę wyższą od siebie (nie mówię, że nie ma wyjątków, bo pewnie zaraz zostanę zasypana przykładami w stylu "a mój/mojej koleżanki/kuzynki/siostry chłopak..." itp.).

btw, mam 158cm.

edit: podsumowując - niekoniecznie niskie, ale w większości przypadków wolą niższe od nich
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.

Edytowane przez narcy
Czas edycji: 2008-04-02 o 14:43 Powód: dopisek
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 14:35   #23
magmaran
Raczkowanie
 
Avatar magmaran
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 98
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Możliwe, ale wspominasz o idealnych proporcjach ciała. W takim razie dziewczyna o wzroście 1,60m i długich nogach, z pewnością nie będzie miała równych proporcji

Ja myślę, że wzrost głównie nie decyduje o tym, kto jest lepsza, a kto jest gorsza. Są śliczne inteligentne kobitki o wzroście 1,55m i są takie również o wzroście 1,75m - każda z nich ma równe szanse u faceta o wzroście powiedzmy 1,80m. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a w takiej chwili mało prawdopodobne, by mężczyzna decydował o tym, która jest lepsza pod względem wzrostu.

Ja mierzę 188cm. Wzrost mega wysoki. Jednak kompleksy wywołać probowali nie mężczyźni, a ... kobiety Wciąż pamiętam słowa od "koleżanek" z gimnazjum: "Ty taaaaka duża. Nie masz szans u nikogo. Będziesz miała ciężkie życie". Na każdym kroku mi dokuczały. A ja się tym zbytnio nie przejmowałam. A powodzenie u mężczyzn, nawet niższych, mam A mój TŻ (o wzroście 202cm) jest o mnie zazdrosny

We mnie też próbowały koleżanki niższe wywoływać kompleksy, powtarzając wciąż, że jestem bardzo wysoka, "długa", itp. (mam 170 cm) ale ja im uparcie powtarzam, że mój wzrost jest mega wymiarowy. A bardzo wysokie są kobiety powyżej 180 cm , a nie 170. Wg mnie to czysta złośliwość z ich strony.
__________________

magmaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 15:06   #24
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Ja mam 167 cm... czyli średni wzrost.

I nie wydaje mi się, że wzrost kobiety ma specjalne znaczenie, to raczej kwestia z końca ich listy Są panowie, sami niewielkiego wzrostu, którzy preferują drobne kobietki, bo przy takich lepiej się czują i takie im się podobają. (oczywiście, jest sporo par, w których to kobieta jest wyższa) I to chyba jedyny taki przypadek, nigdy nie słyszałam od wysokiego faceta, że dziewczyna była dla nich za niska... Ale generalnie niskie kobiety mają budzić u mężczyzn instynkt opiekuńczy

Ale oczywiście to jest bardzo indywidualna sprawa. Wiadomo, każdemu podoba się co innego, i tak jest z wszystkim - kolorem włosów, stylem ubierania się, figurą, wyznaniem, kolorem oczu... Można wymieniać do woli.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 15:08   #25
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Te wszystkie zlosliwosci maja jeden cel - poprawienie sobie samopoczucia. Dlatego lepiej spuscic na nie zaslone milczenia - niech sobie ktos poprawia niska samoocene moim kosztem, skoro w inny sposob nie umie Jego problem.
Na temat swojego wzrostu nie spotkalam sie z zadnym niemilym komentarzem, bo tez niespecjalnie sie z tymi 162cm wyrozniam. Natomiast spotykalam sie z uszczypliwosciami skierowanymi pod adresem mojego TZ, ktory jest mojego wzrostu. Wiecie...Wnikliwe pytania kolezanek:"czy on jest od ciebie nizszy?" Przyjaciolce nie wyszlo z facetem, z ktorym zaczynala rownolegle, wiec patrzac na mnie badawczo podsumowala: "a, przynajmniej byl wysoki" itp. No cóż, szczescie kluje w oczy
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 15:21   #26
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Nie wiem dlaczego mod na mnie naskoczyła.
Autorka watku pytała o zdanie facetów w tej kwestii ,więc jej cytat jednego przytoczyłam.
I napisałam poniżej , że wcale tak nie uważam !
Wręcz przeciwnie ...wysokie zgrabne kobitki są bardzo atrakcyjne.

No owszem .... wiem , ze jestem kurduplem ... zgadzam się i akceptuje.
Nigdy nie miałam komplesów, jeśli chodzi o mój wzrost ....bo co mam zrobić...to nie zależy ode mnie.
Zostaje mi pogodzić się z tym.
Przynajmniej większy wybór facetów jest ;-)
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 15:53   #27
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Faktycznie to tylko cytat, a jak już cytujemy, to chyba właśnie trzeba dosłownie.
Ja nigdy czegoś takiego nie słyszałam. Podejrzewam, że to jest tak.. jak to faceci...
"małe kobietki są najcudowniejsze", "małe są do kochania, duże do wieszania firanek", "wielkie, przerażające, z brzydkimi stopami, garbią sie", ale założę się, że gadali tak jak najęci, bo ja mała jestem, gdybym była wysoka słyszałabym o wzroście modelki, o pięknych długich nogach, których te "nisko skanalizowane nie mają" i o kurduplach właśnie.
Pewnie, ze są i ci, co lubią małe i ci co lubią duże, ale jest wielu tych, którzy będą czarować i wciskać kit ile się da.
Mój ból jest taki, ze ja nie lubię wysokich facetów

Jest jeszcze jedno zagranie techniczne: Podryw na "nie jesteś w moim typie" kiedy facet opowiada niskiej brunetce, że uwielbia wysokie blondynki.
Także ja im po prostu nie wierzę.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 16:21   #28
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Dobra dobra, bez przesady z tymi złośliwościami i pocieszaniem się czyimś kosztem...
Wzrost to tylko wzrost, podejrzewam, że faceci nie kierują się nim zbyt mocno - zwracają uwagę, żeby dziewczyna była od nich niższa i tyle. Jest tyle ważniejszych rzeczy, że doprawdy przejmowanie się szczególnie wzrostem mnie dziwi (szczególnie, że dziewczyny tu piszące nie wyróżniają się wcale wzrostem)... Twarz, figura, styl... nie wspominając o rzeczach takich jak charakter, osobowość, poczucie humoru.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 16:32   #29
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Dobra dobra, bez przesady z tymi złośliwościami i pocieszaniem się czyimś kosztem...
Wzrost to tylko wzrost, podejrzewam, że faceci nie kierują się nim zbyt mocno - zwracają uwagę, żeby dziewczyna była od nich niższa i tyle. Jest tyle ważniejszych rzeczy, że doprawdy przejmowanie się szczególnie wzrostem mnie dziwi (szczególnie, że dziewczyny tu piszące nie wyróżniają się wcale wzrostem)... Twarz, figura, styl... nie wspominając o rzeczach takich jak charakter, osobowość, poczucie humoru.
Jestem pewna, ze kieruja sie mocno wzrostem w jednym przypadku: kiedy sami sa niscy. To dla mezczyzn prawdziwy kompleks - nie spotkalam jeszcze zadnego, ktory by uwazal swoja "malosc" za atut. Ile sie nad swoim "malym" musialam napracowac, zeby zaakceptowal to, co mnie sie w nim podobalo...to moje Natomiast wszystkie jego poprzednie dziewczyny lub dziewczyny, ktore mu sie podobaly- podobaly mu sie glownie ze wzgledu na to, ze byly male, wymienial to jako pierwsza istotna ceche. Typ azjatycki to nie jego typ, jednak mial okres przejsciowej fascynacji tymze typem, "bo maly".
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 16:44   #30
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

tak samo jak z wagą ,pomijając różnego rodzaju upodobania ,fetysze
większość lubi to co mieści się w normach ,czyli ani za niskie ani za wysokie
nie wiem ile to w cm będzie ,ale tak na oko można zobaczyć że ktoś jest b.niski albo b.wysoki i wygląda to nie najlepiej.dlatego większości podobać sie to nie będzie -co nie znaczy że nikomu !
pomijając kwestie charakteru licza się proporcje ,ot i cała filozofia.
jestem stosunkowo mała (162 cm) ale za żadne skarby świata nie chciałabym być wysoka np 180 cm i mieć troszkę więcej ciałka, :| .tak samo jak nie chce mieć poniżej 150 cm
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-23 18:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.