Farba majirell-wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-17, 20:55   #61
justyna.p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Ja również mam pytanie do Neonki28.
Jakbyś była uprzejma odpowiedzieć mi który odcień farby Majirel jest o 1-2 tony ciemniejszy niż 5,1 Kakaowy?
Dwa tygodnie temu sama pofarbowałam włosy odcieniem 5,1. Kolor wyszedł identyczny jak moje naturalne włosy, choć na palecie wydawał mi się ciemniejszy, poza tym miał być chłodny a ja w sztucznym świetle widzę rude refleksy. Nie tego oczekiwałam
Chciałabym ponownie je pofarbować ciemniejszym odcieniem bez rudych refleksów. Czy możesz mi pomóc, czytałam Twoje posty i widze że jesteś specjalistką od tej farby
Pozdrawiam !
justyna.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 08:55   #62
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Majiblond

Czy ktoś mógłby wstawić tutaj paletę majiblondów, albo linka gdzie można ją znaleźć? Bo szukałam i nie znalazłam
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 09:09   #63
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Majiblond

http://www.hairdressersworld.nl/inde...th=71_73_83_86
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 13:58   #64
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Abigail 1979 Pokaż wiadomość
Neonko tak te nowe ultra sa cudowne! Wlasnie uzywam 900S i poprostu bosko, naturalny blondzik mi wychodzi, trochę złotawy, ale nie jajko........
To prawda mają nowy skłądkin absorbujący zółte refleksy, oczywiście on jest tylko w odcieniach zimnych. Szkoda że ze złotych zostały tylko dwa, ale zawsze fryzjer coś zmiesza.....

Anula88 nie wiem czy można mieszać majiblond z majirelem, ale to ma mało sesnu, bo wtedyosłabisz działanie rozjaśniające a nie jestem fryzjerką i nie umiem odpowiedziec jaka zajdzie reakcja między tymi farbami.

Kolor 9,3 i 9,33 to złoty i mocniej złoty, mają jakąs nazwe, ale nie pamiętam. Jednak sugerując się numerami napewno są to tonacje złote.

Wg mnie nie ma sesnu mieszania fioletu ze złotem 2 i 3, najlepiej mieszac natury ze złotem, lub fioletami i innymi, wtedy wychodzi odcień lekko złoty lub lekko stłumiony popielem.
Kolor na zdjęciu to wg mnie ciemny kolor nawet poziom 8 lub może i 9 ze słabszą wodą. Ale majiblond mi rozjaśnia włosy prawie do białego w porównaniu z tymi zdjęciami, kiedyś neonka miała fajny awatarek było na nim doskonale widać kolor jaki daje majiblond. To są jasne blondy, rozjaśniające.
Duzo zalezy jakie masz swoje włosy.
Dzieki wielkie Abigail za pomoc.Zdecydowalam ze zrobie dzisiaj kolor 934 z woda 6% tylko zastanawiam sie czy jesli nie mam za duzych odrostow powinnam od razu polozyc farbe na cala dlugosc wlosow ? Mam nadzieje ze ten odcien nie wyjdzie ciemny i mozno wchodzacy w rudy?
Jak myslicie?
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 08:07   #65
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Majiblond

Sam 934 to trochę ciemny kolor, należałoby go dodać do 900s, ale skoro nie chcesz uzyskać bardzo jasnego blondu to to tez nie jest dobry pomysł.....mozna tez zmieszać 934 z 900 i wtedy już kolor nie bedzie aż taki jasny, ale też nie wyjdzie on zbyt złoty, a jedynie lekko przełamany złotem,trudno powiedziec jaki kolor wyjdzie z samej 934, ale napewno miedziano złoty, bo takie ma on odcienie 3 złoto i 4 chyba miedź. I myslę że nie jasny z6% wodą.
W mieszaniu ważne sa proporcję, moja fryzjerka miesza takie farby w taki sposób 900s 3/4 i np.902 1/4. Wtedy kolor nie wychodzi brudno szary, nie jest taki ciężki, ale też nie jest jaskrawy i żółty, wszystko zalezy jaki efekt chce się osiągnąć.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 08:52   #66
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Ja też mam pytanie tutaj: Wczoraj mnie fryzjerka pofarbowała farbą Loreala Majirell własnie w kolorze 3.0 (na karnecie mam zapisane 6%) - kolor wyszedł piękny, taki jaki chciałam, włosy mięciutke i lśniące, ale koszt farbowania krótkich włosów to po prostu Więc zastanawiam się czy ja jestem w stanie sobie pofarbować włosy na taki sam kolor w domu?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 09:09   #67
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Niestety farby sklepowe są dalekie od profesjonalnych więc będzie Ci ciężko taki efekt uzyskać, chyba że zrobisz majirelem, ale tez trzeba znac proporcję, fryzjerzy często mieszają.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 09:29   #68
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Cytat:
Napisane przez Abigail 1979 Pokaż wiadomość
chyba że zrobisz majirelem, ale tez trzeba znac proporcję, fryzjerzy często mieszają.
No właśnie o to pytam - nie pisałam, że chcę sklepową farbą to robić - co zrobić, żeby kolor był taki sam - wiem jaki odcień, ale co oznacza 6% itd? Pojęcia nie mam.
Kolorów nie miałam mieszanych, to wiem na pewno.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 09:46   #69
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

6% oznacza oxydant czyli procent wody utlenionej. Pamiętaj aby użyć koniecznie wody loreal no i przydalby się do mycia farby szampon techniczny czyli Post Color pięknie pachnie , przeźroczysty dosyć rzadki ale on powoduje nablyszczenie i wyplukanie resztki chemii oraz domknięcie lusek. Czas trzymania 35 minut farby. Nie ma jednak takiego komfortu jak koloryzacja u fryzjera. Pozdrawiam buziaki

O to Ty takie ciemne kolorki lubisz 3,0 jest bardzo piękny koci
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 09:55   #70
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
6% oznacza oxydant czyli procent wody utlenionej. Pamiętaj aby użyć koniecznie wody loreal no i przydalby się do mycia farby szampon techniczny czyli Post Color pięknie pachnie , przeźroczysty dosyć rzadki ale on powoduje nablyszczenie i wyplukanie resztki chemii oraz domknięcie lusek. Czas trzymania 35 minut farby. Nie ma jednak takiego komfortu jak koloryzacja u fryzjera. Pozdrawiam buziaki

O to Ty takie ciemne kolorki lubisz 3,0 jest bardzo piękny koci
Ten szampon rzeczywiście pieknie pachnie jak mi fryzjerka nałożyła, to aż musiałam jej powiedzieć, że boski zapach.

Nie będę ryzykować, co prawda 90zł (tyle mnie nałożenie jednego koloru na krótkie włosy) to nie jest mało, ale kolor i jakość włosa - boskie.

a kolor jest cudobny - głęboki, nasycony, intensywny - mam nadzieje, że taki zostanie
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 10:24   #71
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Abigail 1979 Pokaż wiadomość

Bardzo dziękuję
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 10:33   #72
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Anula88 Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie Abigail za pomoc.Zdecydowalam ze zrobie dzisiaj kolor 934 z woda 6% tylko zastanawiam sie czy jesli nie mam za duzych odrostow powinnam od razu polozyc farbe na cala dlugosc wlosow ? Mam nadzieje ze ten odcien nie wyjdzie ciemny i mozno wchodzacy w rudy?
Jak myslicie?

O mamo na 6% wodzie

Nie wolno! Majiblond koloryzujemy na 9% lub 12%

Na 6% majirel
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 14:19   #73
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Abigail 1979 Pokaż wiadomość
Sam 934 to trochę ciemny kolor, należałoby go dodać do 900s, ale skoro nie chcesz uzyskać bardzo jasnego blondu to to tez nie jest dobry pomysł.....mozna tez zmieszać 934 z 900 i wtedy już kolor nie bedzie aż taki jasny, ale też nie wyjdzie on zbyt złoty, a jedynie lekko przełamany złotem,trudno powiedziec jaki kolor wyjdzie z samej 934, ale napewno miedziano złoty, bo takie ma on odcienie 3 złoto i 4 chyba miedź. I myslę że nie jasny z6% wodą.
W mieszaniu ważne sa proporcję, moja fryzjerka miesza takie farby w taki sposób 900s 3/4 i np.902 1/4. Wtedy kolor nie wychodzi brudno szary, nie jest taki ciężki, ale też nie jest jaskrawy i żółty, wszystko zalezy jaki efekt chce się osiągnąć.
Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
O mamo na 6% wodzie

Nie wolno! Majiblond koloryzujemy na 9% lub 12%

Na 6% majirel


Na poczatku Abigail dzieki jeszcze raz za odpowiedz-naprawde mi pomoglas.Teraz nie chce jasnych wlosow,chce miec taki lekki odcien zlota z miedzia.Napisze niedlugo o moich wynikach i postaram sie wkleic zdjecie z nowym kolorem.

Neonka nie oburzaj sie tak ze z 6%woda-kiedys juz robilam tak i nic sie nie stalo.

Pozdrawiam i Wesolych Swiat dla Wszystkich Wizazanek!!!
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 20:15   #74
justyna.p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Dostałam odpowiedź od Neonki28 na priva (bardzi Ci dziękuję)
i chciałam wam ją zacytować bo jest w niej kilka ciekawostek, może komuś się przyda


Napisane przez neonka28:

Cytat:

Zimne odcienie głębokie takie mocno osadzające się we włosie to:
5,0
i ciemniejszy 4,0

5,1 to też zimny odcień. Być może refleksy rude to pozostałość po poprzedniej koloryzacji albo za mala porcja farby na wloskach.

Generalnie ciemniejsze odcienie od 5,1 zaczynają sie od 4 i cos po przecinku

,1 to popiel
,2 opalizujący
,0 głęboki
,4 miedziny
,3 zloty itd.

Wybralabym na twoim miejscu albo 5, 0 albo jeszcze raz 5,1 to odcienie naturalne.
Pamiętaj że 5, 0 jest naprawde ciemniejszy od 5,1 ze względu na głębie koloru.





Cytat:
Napisane przez justyna.p Pokaż wiadomość
Ja również mam pytanie do Neonki28.
Jakbyś była uprzejma odpowiedzieć mi który odcień farby Majirel jest o 1-2 tony ciemniejszy niż 5,1 Kakaowy?
Dwa tygodnie temu sama pofarbowałam włosy odcieniem 5,1. Kolor wyszedł identyczny jak moje naturalne włosy, choć na palecie wydawał mi się ciemniejszy, poza tym miał być chłodny a ja w sztucznym świetle widzę rude refleksy. Nie tego oczekiwałam
Chciałabym ponownie je pofarbować ciemniejszym odcieniem bez rudych refleksów. Czy możesz mi pomóc, czytałam Twoje posty i widze że jesteś specjalistką od tej farby
Pozdrawiam !
justyna.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:55   #75
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Majiblond

Neonko, a co się może stać jak zrobimy z 6%? Wiem że moja fryzjerka coś tam robi takiego i nikomu się chyba nic nie stało, podobno nie jest to wskazane dlatego że poprostu to nie rozjaśni tak jak z 9, tak smao jak majirel nie należy z 3 czy 4 ale wiem że tak fryzjerzy też robią........

Ja nie mam wyjścia i muszę robić z 9 lub 12, bo inaczej moje włosy chwyciły by na rudo, ale jak ktoś ma np dośc jasny kolor włosów( a upiera się przy majiblond, nie chce robić farbą nie rozjaśniającą)to myślę że 6 też chwyci, tak uważała moja fryzjerka, ja w to nie wnikałam bo mi nic po tej 6, nawet jakbym chciała.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 16:14   #76
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

Miałam robione włoski 2 kolorkami zmieszanymi ze soba 901S i chyba 934, woda 9% czas trzymania - 15min. Kolorek nizej - naturalne wlosy sredni/jasny blond. Robione przez fryzjerke.
Co do wody 6% ...robiłam wielokrotnie 6% i mi łapal kolor i to na bardzo jasny...ale to zalezy do rodzaju włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.JPG (20,6 KB, 910 załadowań)
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 22:02   #77
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Majiblond

Czesc
Zrobilam dzis wlosy nr Majirel 934 z woda 6% i kolor wyszedl jasny,wpadajacy w zlotawa miedz -dokladnie taki jak chcialam.Postaram sie jutro wkleic zdjecie.Jesli nie to w Nowym Roku.Pozdrawiam i szalowego Sylwestra i Szczesliwego Nowego Roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG1257.JPG (69,7 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG1258.JPG (78,9 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG1260.JPG (20,2 KB, 113 załadowań)

Edytowane przez Anula88
Czas edycji: 2008-01-02 o 23:05
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 17:34   #78
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Majiblond

jaki odcień z Majiblondu powinnam wybrać by pokryć brązowe włosy ,a żeby wyszedł bardzo jasny blond ale nie żółty?
- kość słoniowa czy szampan?
__________________

Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 14:09   #79
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Majiblond

Doradźcie


Rozjaśniałam ostatnio włosy u fryzjerki i wyszły żółte. Nałożyła na to jakąś farbę ale kurczaczek został. Wiem, wiem, że nie powinnam, ale...Kupiłam farbę Majiblond nr.900s z oxydantem 6%-czy zniweluje mi ten niepożądany, żółty odcień??
Jeśli źle wybrałam odcień, proszę o radę.
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 08:26   #80
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Majiblond

Witam mam do was pytanie.Chciałabym sobie położyć na włoski farbke majiblond 901s ale dodac oxydant 6% Na pierwszej fotce moje włosy a na drugiej odcień tej farby.Myślicie że wyjdzie mi tak samo???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0046.JPG (10,7 KB, 230 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alm901s.jpg (12,5 KB, 107 załadowań)
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:43   #81
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Majiblond

Widze dziewczyny ze znacie sie na tych mieszaninach mam wiec pytanie bo kompletnie nie jestem w temacie. Mam naturalne włosy w kolorze ciemny braz taki jak ma Natalia Kukulska.Chciałabym miec jasny popielaty blond,probowałam roznych farb z marketu ale sa kiepskie za słabe na mje włosy a rozjasniacz zbyt niszczy włosy i daje zołta poswiate.
W domu mam wode utlenioną 12% estetiq system czy moge ja zmieszac z jakas farba i jaka to ma byc farba zeby uzyskac ten wymazony jasny popielaty blond...please pomózcie
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:53   #82
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Widze dziewczyny ze znacie sie na tych mieszaninach mam wiec pytanie bo kompletnie nie jestem w temacie. Mam naturalne włosy w kolorze ciemny braz taki jak ma Natalia Kukulska.Chciałabym miec jasny popielaty blond,probowałam roznych farb z marketu ale sa kiepskie za słabe na mje włosy a rozjasniacz zbyt niszczy włosy i daje zołta poswiate.
W domu mam wode utlenioną 12% estetiq system czy moge ja zmieszac z jakas farba i jaka to ma byc farba zeby uzyskac ten wymazony jasny popielaty blond...please pomózcie


Jak przeczytalas caly watek o farbach majiblond to powinnas juz wiedziec ze bardzo silnie rozjasniaja z woda 9% wiec 12% raczej odpada ale podobno kolorki sa rewelacyjne dlatego sama sie zainteresowalam tymi farbkami tyle ze ja mam juz jasne wloski to potrzebuje mniejszego oxydantu(6%) ale jak ty masz braz to mozesz chyba smialo farbowac.Tutaj masz linka do sklepu z tymi farbami

http://www.e-hairstyle.eu/index.php?cPath=66_78_68
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 21:56   #83
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Majiblond

Same pytania a nikogo chętnego do odpowiedzi

A przecież dziewczyny tak chętnie się wypowiadały wcześniej na temat tych farb. No nic, czekamy dalej
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 22:07   #84
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Same pytania a nikogo chętnego do odpowiedzi

A przecież dziewczyny tak chętnie się wypowiadały wcześniej na temat tych farb. No nic, czekamy dalej
Z chęcia bym doradziła bo od dłuzszego czasu mam wloski robione Majiblondem ale niestety nie wszystkimi kolorami a na mieszaniu farb się nie znam Zresztą cięzko prawde mówiąc przewidziec jakie kolory mogą wyjść na takich czy takich włosach
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 22:13   #85
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Majiblond

W sumie masz rację, ciężko doradzić .
Ale była wzmianka o kolorach które mogą zniwelować ten żółty odcień i czy 900s to jeden z nich...ech, a ja znowu swoje
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 22:32   #86
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

Wiesz co sprawa wygląda tak, ze na moich włosach 900S dawał kolor , który był pozbawiony żółtego odcienia.Ale po 1wsze moje włosy nie są najlepszym przykładem bo są naprawde "nietypowe" jeśli chodzi o koloryzację , wczesniej pisałam o tym a po drugie nie mam pojęcia czy 900S mogłby pokryc żółty odcien. Ale jesli włosy były juz wczesniej rozjasniane to ja niee katowałabym ich juz zadną farba a tymbardziej majiblondem. Lepiej udac się do fryzjera i zrobić kąpiel, ktora nie niszczy włosów i napewno schłodzi kolor i zniweluje żółć. Jeśli jednak kolejna wizyta u fryzjera jest juz zbyt kosztowna mozna Richesse De Diacolor kupic samemu ale z tym to juz trzeba uwazac bo te kremy koloryzujące wymagają wiedzy na ich tamet i doświadczenia więc lepiej isc do fryzjera bo tu akurat juz wogole cięzko przewidziec jakis efekt.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 22:46   #87
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Majiblond

Problem tkwi w tym, że nie mogę znaleźć naprawdę porządnej fryzjerki tutaj, gdzie obecnie przebywam. Za kurczaczka zapłaciłam Ł60 i to u polskiej fryzjerki! Jeśli funt stoi około 4zł to można sobie łatwo przeliczyć jakie to pieniądze
Majiblond już zakupiłam, teraz czekam tylko na przesyłkę.Trudno, spróbuję- wcześniej wspominałyście coś o trzymaniu na włosach przez krótszy czas niż zalecany...Poczytam jeszcze raz wątek i pokombinuję.
Tak czy siak bardzo dziękuję za odpowiedź
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 22:47   #88
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

a jaki masz naturalny kolor włosów?mialas rozjasniane naturalne wlosy czy juz farbowane?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 22:54   #89
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Majiblond

Ojj Soft! To bardzo długa opowieść
Najpierw na naturalne -ciemny brąz, zachciało mi się blond balejażu. Nie spodobał mi się, to położyłam farbę blond-wyszły lekko żółte. No to na to rozjaśniacz = włosy w kolorach tęczy. Na to drugi rozjaśniacz a potem fryzjerka zadecydowała że nic oprócz brązu już z tego nie będzie. Musiałam obciąć moje długie włosy

Regenerowałam je od tamtego momentu i dopiero nieco ponad tydzień temu zrobiła mi już inna fryzjerka ten blond-najpierw rozjaśniaczem a później farbą. Efekt? Kurczak.
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 23:03   #90
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

oj to Twoje włoski troche przeszły Z tego co mowiła mi fryzjerka brąz jest własnie najgorszym kolorem do rozjaśniania bo w większości wypadków wychodzi dokładnie jak Tobie - kurczak lub rude. Jeśli uparcie chcesz jednak nakładac na to Majiblond to ok, ale są szanse 50/50 ze żółć Ci pokryje. Ma on niby ten cały system zapobiegający żółknięciu koloru ale nie wiem jaki odcien byłby najodpowiedniejszy, Ty wybrałąś najjaśniejszy a czy dobrze wybralas ?nie wiem Moze najpierw spróbuj tego "kurczaka" zniwelować innymi sposobami. Nie jestem w tym temacie obeznana ale wielokrotnie tu na forum pojawiał i wciąz pojawia temat żółtego koloru po rozjasnianiu. Z tego co widziałam dziewczyny doradzały płukanki, moze spróbuj?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 08:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.