niedoświadczony chłopak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 21:06   #1
annakociszewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1

niedoświadczony chłopak


Hej. Mam 21-letniego chłopaka(twierdzi, że doświadczony, ale wszyscy to przecież zawodowi ruchacze), od jakiegoś czasu próbujemy zaczac współżycie. Wszystko fajnie gdy się całujemy i pieścimy ale jak juz ma dojść do założenia prezerwatywy to jemu flaczeje. wtedy próbuję go na nowo rozpalić, ale wtedy dochodzi. Nie wiem zupełnie jak mogę mu pomóc, bo dla niego to straszny wstyd. Jak uzyskać ponowny wzwód po założeniu gumek? co zrobić żeby w przerwie między pieszczotami a penetracją był nadal rozpalony?
annakociszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 21:12   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: niedoświadczony chłopak

Może napisać na wątku zbiorczym?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 18:03   #3
noo_baa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 18
Dot.: niedoświadczony chłopak

znam ten przypadek przynajmniej reakcje mój TŻ też tak miał przy naszym pierwszym zbliżeniu że nie podołał ponieważ tak się tym przejmował aby stanąć na wysokości zadania że poległ strasznie go to wtedy przybiło ale następnym razem było fantastyczny

moja rada choć nie gwarantuje że pomoże spróbuj doprowadzić go do wytrysku za pomocą pieszczot potem trochę się poprzytulajcie aby zregenerował siły a potem do dzieła a do drugiego wytrysku nie powinno tak szybko dojść. i bez stresu.
noo_baa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 21:51   #4
kredka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: niedoświadczony chłopak

ja tez znam taki przypadek ale niestety to nie bylo tylko przy pierwszym zblizeniu.. moj byly w ogole nie mogl z prezerwatywa bo niestety nic z tego dalej by nie bylo. nie ktorzy po prostu tak maja. niektorzy moga niektorzy nie. moze lepiej zastanowic sie nad inna metoda antykoncepcyjna.
kredka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 23:02   #5
jeti
Raczkowanie
 
Avatar jeti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30
Dot.: niedoświadczony chłopak

Czytałam o tym w jakimś wątku o prezerwatywach, ale nie mogę znaleźć, więc napiszę z pamięci: któraś z dziewczyn oglądała rozmowę z seksuologiem na jakimś babskim programie typu Polsat Cafe i lekarka twierdziła, że jest to bardzo częste zjawisko u mężczyzn, którzy prezerwatyw jeszcze nigdy nie używali. Powiedziała, że powinni oni ćwiczyć - zakładać prezerwatywę i zdejmować ją po opadnięciu do czasu kiedy wzwód zacznie się utrzymywać nieco dłużej. Wtedy należy się masturbować tak długo, jak to możliwe; i jak w końcu uda się doprowadzić do finiszu, można próbować z partnerką. Mam nadzieję, że zdążyłam. Powodzenia
jeti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 07:37   #6
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: niedoświadczony chłopak

Normalne: nerwy, niedoświadczenie itp Bedzie coraz lepiej, dojdzie do wprawy. Może też za bardzo przyzwyczail sie do masturbacji - wtedy musi z tym przestac bo nic z tego nie bedzie.
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 12:14   #7
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: niedoświadczony chłopak

nie ma sie czego wstydzic to czeste i zupelnie normalne.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 19:42   #8
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: niedoświadczony chłopak

Uspokoi go, ze przeciez nic sie nie dzieje, ze seks to nie wszystko, widac, ze chlopak sie stresuje i temu sie tak dzieje. Dajcie sobie czas a wszystko sie ulozy.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.