jaką sukienkę wybrać na wesele:(? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-02, 21:26   #1
graza06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Exclamation

jaką sukienkę wybrać na wesele:(?


Błagam pomóżcie!!!!!!!!!!!30 czerwca jest ślub kuzynki mojego chłopaka a ja już wpadłam w panikę.zupełnie nie wiem jaką wybrać sukienkę.niby nic trudnego a jednak.jestem bardzo szczupła osóbką noszę xs (od ponad roku próbuje przytyć bez większych rezultatów przy wzroście 160 ważę zaledwie 42-44kgmam bardzo szczupłe ramiona mały biust.chcę kupić sukienkę w której będę wyglądać choć trochę kobieco.mam 22 lata a postrzegana jestem jako 17latka.nie wiem na co zwrócić uwagę kupując sukienkę.tak bardzo chciałabym mieć odkryte ramiona ale ta wersja raczej odpada.chyba są jakieś triki dodające parę kg.pomocy to już tylko59dni
graza06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 22:05   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Może coś w ten deseń - ta sukienka (ta pierwsza, w kilku wersjach kolorystycznych) nie skróci optycznie szyi i tułowia, natomiast powiększy optycznie biust. A w dodatku nie będzie się gryzła z szalem lub bolerkiem, jeśli chcemy zakryć nieco kościste ramiona. Długość lekko przed kolanko lub tuż za kolanko (jeśli bardzo kościste). Opalenizna. Eleganckie dodatki jak na dorosłą kobietę przystało. Włosy upięte do góry. Kolory ciepłe, soczyste - czerwień, pomarańcz, czekolada. Możesz też pozwolić sobie na coś błyszczącego - to też lekko pogrubia.

Jeśli jesteś drobna to nie musisz się też bać wyrazistych, dużych wzorów (pogrubiają) wzorów, obcisłych sukienek - możesz zaszaleć. Dobry push-up powinien załatwić sprawę niewielkiego biustu.

Natomiast druga z sukienek (oczywiście chodzi o coś podobnego - z mniej "rockowym" paskiem i nie w kolorze czarnym !) powiększyłaby optycznie piersi i dodała Ci kobiecej zadziorności. Odsłonięte, zadbane plecy są seksi. Zależy od tego, czy jesteś konserwatywna czy śmiała. Do tego mocno napuszone włosy aby dodać sobie wzrostu - może być fryzurka-bombka w stylu lat 60', 70'. Ale to dobra propozycja jeśli jesteś zbudowana proporcjonalnie i nie masz za krótkiego tułowia. Do tego może być długi wisior aby nie skracać aż tak szyi, delikatny pasek-wisior w kolorze złotym lub srebrnym. I sandałki na wysokim obcasie lub szpilki. Kreótka marynarka lub bolerko z postawionym kołnierzem, może być w kontrastowym kolorze (np. czekoladowa sukienka a czerwone bolerko).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (117,3 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka 2.JPG (25,5 KB, 56 załadowań)
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 22:13   #3
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

pierwsza zdecydowanie, jesli wybierać z tych dwóch.
Moim zdaniem druga w ogóle nie pasuje na taka okazję

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2007-05-02 o 22:15 Powód: literówa
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 22:24   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
pierwsza zdecydowanie, jesli wybierać z tych dwóch.
Moim zdaniem druga w ogóle nie pasuje na taka okazję
Przecież napisałam, że chodzi o coś podobnego a nie takiego samego (wiadomo, że nie czarna i nie z tym paskiem). A na początek uroczystości włożone na nią bolerko lub fajny żakiet.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 22:27   #5
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Doris, czytałam co napisałaś, ale po prostu uważam że nie pasuje i już, nawet jesli mialaby się różnić kolorem, dodatkami itd. To moje zdanie.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 22:49   #6
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Poszperałam troszkę na allegro i udalo mi się znaleźć kilka fajnych kiecek
http://www.allegro.pl/item191345284_..._52_tu_40.html tą wiem, że już mają niektóre wizażanki, ale nie wiem jak z jakością, bo cena nizutka

http://www.allegro.pl/item191352402_...black_red.html rozmiar maly, ale nie jestem pewna czy an wesele pasuje(ale raczej tak)

http://www.allegro.pl/item190033470_...38_kolory.html bardzo ładna

na razie znalzłam takie, moim zdaniem na szczupłych osobach będą wyglądać ładnie Może spodoba Ci się któraś.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 22:52   #7
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Przecież napisałam, że chodzi o coś podobnego a nie takiego samego (wiadomo, że nie czarna i nie z tym paskiem). A na początek uroczystości włożone na nią bolerko lub fajny żakiet.
ekhmm ups

W tej 2 to chyba najlepiej wygladaja modelki na wybiegu
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-02, 22:53   #8
graza06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

dziękuję za radya co sądzicie o tej sukience?po prostu zakochałam się w niej (to ta różowa)ewentualnie coś na jej krój ale sama już nie wiemmam jeszcze jedno pytanie jeśli wybiorę na ceremonie jasną sukienkę czy później muszę założyć na wieczór sukienkę w ciemnej tonacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 190949252.jpg (35,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 190235242.jpg (6,0 KB, 80 załadowań)
graza06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 23:05   #9
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

graza ładna

A co do twojego pytania to nie musisz, tylko pamietaj, żeby nie była biał kemowa, jasnoróżowa-ok, ale biały dla pani młodej
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 23:35   #10
graza06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

miła17 mam jeszcze 59dni będę na bieżąco informować jak postępują poszukiwania sukienki.czekam na kolejne wskazówkijedyna rzecz która mnie denerwuje to taka,że mało jest ubrań w moim rozmiarze a jeśli już znajdę to często bywa tak żę xs to co najmniej s-ka albo m-ka.a to jest naprawdę problem w niektórych ubraniach wyglądam jak w ciuchach po starszej siostrze.a na myśl o zakupach dostaje dreszczy.jeszcze pamiętam te km które wydeptałam po sklepach w poszukiwaniu zimowej kurtki-płaszcza w rozmiarze xs totalna porażkaktoś może pomyśli,że ludzie mają większe problemy zgodzę się.jednak w "coś"trzeba się ubrać pozdrawiam czekam na nowe wiadomości cumeczki:

P.S jeśli znajdziecie coś fajnego w tym rozmiarze podzielcie sięmoja dieta na przytycie to kolejny nie wypał a nie wierzę żę do 30 czerwca waga się zmieni
graza06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 09:43   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ekhmm ups

W tej 2 to chyba najlepiej wygladaja modelki na wybiegu
No właśnie o to chodzi . Skoro graza06 jest szczuplutka i malutka niech korzysta - nic ją nadmiernie nie pogrubi. Chciałabym tak móc . Ja sobie tą drugą kieckę wyobrażam w wersji z koroneczki lub błyszczącego, delikatnego materiału - na wieczorne tańce. Skoro jest chuda może odsłonić trochę pleców - co w tym złego. Do kościoła na dzień fajna ta, którą znalazła (graza06) - ta różowa z motywem kwiatowym. Albo ładny kostiumik na dzień.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 10:26   #12
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Ja proponuję coś takiego.
Pierwsze dwie maja dekolt ale nie jest za duży, więc przy dobrym biustonoszu nawet małe piersi będą dobrze wyglądać.
Być może podobne znajdziesz w sklepach, a jeśli nie to zostaje krawcowa, która doradzi i uszyje kiecke tak żebyś dobrze w niej wyglądała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (17,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 26.jpeg (29,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38.jpg (43,5 KB, 51 załadowań)
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 10:28   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Ja proponuję coś takiego.
Pierwsze dwie maja dekolt ale nie jest za duży, więc przy dobrym biustonoszu nawet małe piersi będą dobrze wyglądać.
Być może podobne znajdziesz w sklepach, a jeśli nie to zostaje krawcowa, która doradzi i uszyje kiecke tak żebyś dobrze w niej wyglądała
Ta trzecia kiecka jest zaje... . Super propozycja! I plecki w niej też nieco odsłonięte . Druga też strzał w 10-tkę! Maxi długość, delikatne buty na obcasie, urocza!
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 10:47   #14
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ta trzecia kiecka jest zaje... . Super propozycja! I plecki w niej też nieco odsłonięte . Druga też strzał w 10-tkę! Maxi długość, delikatne buty na obcasie, urocza!


Też mi się bardzo podoba ta trzecia.
Drugą natomiast szyje na wesele przyjaciółki, tylko, że nie taka długą, ja wole za kolana. Mam nadzieje, że wyjdzie tak samo ładnie
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 10:58   #15
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

tez mi sie podoba ta trzecia-biala
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 11:27   #16
diabliczuś_01
Raczkowanie
 
Avatar diabliczuś_01
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 152
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Po pierwsze: Sukienka na ślub powinna być jasna, a nie ciemna. Kolor ciemny tzn. czernie kojarzą się z pogrzebami, żałobą. TO JEST ŚLUB - nie pogrzeb.

Po drugie: Sukienka powinna być lekka i zwiewna, bo z tego co wyczytałam, to ślub ten ma odbyć się latem? W każdym razie ma być ciepło.

Po trzecie: Sukienka musi być taka byś TY przede wszystkim dobrze się w niej czuła. Kilka moich propozycji niżej.

Po czwarte: Jeżeli masz mały biust i jesteś drobna spróbuj od tego odwrócić uwagę. Wybierz fason powiększający piersi, albo zamiast eksponować je odkryj swoje zmysłowe plecy albo pokaż ładne i zgrabne nogi. A kształtów i kilogramów dodają sukienki w stylu lat '50, tzw. bombki!

P.S: Druga oczywiście mogłaby być w innym kolorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 187587973.jpg (92,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 188159543.jpg (118,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 188949264.jpg (55,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 191356282.jpg (91,0 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg victoria-blue.jpg (79,0 KB, 61 załadowań)
__________________
So much for. So much more!
Breathe in for luck.

diabliczuś_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 12:44   #17
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Cytat:
Napisane przez diabliczuś_01 Pokaż wiadomość
Po pierwsze: Sukienka na ślub powinna być jasna, a nie ciemna. Kolor ciemny tzn. czernie kojarzą się z pogrzebami, żałobą. TO JEST ŚLUB - nie pogrzeb.

Po drugie: Sukienka powinna być lekka i zwiewna, bo z tego co wyczytałam, to ślub ten ma odbyć się latem? W każdym razie ma być ciepło.

Po trzecie: Sukienka musi być taka byś TY przede wszystkim dobrze się w niej czuła. Kilka moich propozycji niżej.

Po czwarte: Jeżeli masz mały biust i jesteś drobna spróbuj od tego odwrócić uwagę. Wybierz fason powiększający piersi, albo zamiast eksponować je odkryj swoje zmysłowe plecy albo pokaż ładne i zgrabne nogi. A kształtów i kilogramów dodają sukienki w stylu lat '50, tzw. bombki!

P.S: Druga oczywiście mogłaby być w innym kolorze
z tych wszystkich trzecia jest najlepsza moim zdaniem
anega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 13:36   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Cytat:
Napisane przez diabliczuś_01 Pokaż wiadomość
Po pierwsze: Sukienka na ślub powinna być jasna, a nie ciemna. Kolor ciemny tzn. czernie kojarzą się z pogrzebami, żałobą. TO JEST ŚLUB - nie pogrzeb.

Po drugie: Sukienka powinna być lekka i zwiewna, bo z tego co wyczytałam, to ślub ten ma odbyć się latem? W każdym razie ma być ciepło.

Po trzecie: Sukienka musi być taka byś TY przede wszystkim dobrze się w niej czuła. Kilka moich propozycji niżej.

Po czwarte: Jeżeli masz mały biust i jesteś drobna spróbuj od tego odwrócić uwagę. Wybierz fason powiększający piersi, albo zamiast eksponować je odkryj swoje zmysłowe plecy albo pokaż ładne i zgrabne nogi. A kształtów i kilogramów dodają sukienki w stylu lat '50, tzw. bombki!

P.S: Druga oczywiście mogłaby być w innym kolorze

Żółta jest przepiękna.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 17:12   #19
judisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

W czerwcu tez sie szykuje u mnie wesele i mam straszna ochote na taka sukienke. Proszę nie zabieraj mi jej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 190235242.jpg (6,0 KB, 35 załadowań)
judisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-13, 10:32   #20
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Jeśli mogę zadać pytanie nie zakładając nowego wątku.
diabliczuś_01, a jesli uszyję sobie sukieneczke (wezela brata TŻ rowniez 30 czerwca br) hmm złotą, beżową z jakimis czerwonymi lub brązowymi (malutkimi)wstawkami to nie bedzie zle wyglądało. W koncu to dzień młodej pary??
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 09:03   #21
nike421
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Hej ja tez sie wybieram na wesele szukam sukienki w ksztalcie ala syrenka ze wzgledu na moje szeroki biodra i spora pupe niestety wszystko teraz ala lata 50 pomozcie z jakims sklepem lub chociaz zdjeciem Pozdrawiam
nike421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 12:21   #22
motylek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 562
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Podepne sie pod watek, coby nie stwarzac nowego Otoz kupilam na wesele czerwona sukienke(klasyczna) i do tego czerwone sandalki z brylancikami, delkiatne Teraz mam dylemat, poniewaz nie wiem na jaki kolor pomalowac pazokcie, czy na czerwono, czy moze frencza. Kolejna rzecz to: dodatki...ja mysle, ze odpowiednie beda kolczyki- srebrne, duze kola i moze cos na reke, ale co z szyja...moze wystarczy jak posypie sie srebrnym brokatem w niewielkiej ilosci. Nie chce wygladac jak choinka :\ Stawiam na klasyke, kobiecosc Dodaje zdjecia Czy sa jeszcze jakies inne opcje??
buty 006.jpg buty 004.jpg buty 002.jpg
kiecka 001.jpg kiecka 002.jpg kiecka 005.jpg
P.S Kolory jak zwykle przeklamane. Czerwienie sa soczyste
Aha...sukienka jest leciutko za kolanko, idealnie dopasowana, waska
motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 20:34   #23
anianyc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 91
GG do anianyc Send a message via Skype™ to anianyc
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

ladniutka ta sukienka i sliczne buciki


to i jak cos proponuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a6279_big.jpg (31,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1135.jpg (65,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4160.jpg (56,6 KB, 22 załadowań)
anianyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 09:24   #24
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Cytat:
Napisane przez motylek Pokaż wiadomość
Podepne sie pod watek, coby nie stwarzac nowego Otoz kupilam na wesele czerwona sukienke(klasyczna) i do tego czerwone sandalki z brylancikami, delkiatne Teraz mam dylemat, poniewaz nie wiem na jaki kolor pomalowac pazokcie, czy na czerwono, czy moze frencza. Kolejna rzecz to: dodatki...ja mysle, ze odpowiednie beda kolczyki- srebrne, duze kola i moze cos na reke, ale co z szyja...moze wystarczy jak posypie sie srebrnym brokatem w niewielkiej ilosci. Nie chce wygladac jak choinka :\ Stawiam na klasyke, kobiecosc Dodaje zdjecia Czy sa jeszcze jakies inne opcje??
Załącznik 914214 Załącznik 914215 Załącznik 914217
Załącznik 914218 Załącznik 914221 Załącznik 914222
P.S Kolory jak zwykle przeklamane. Czerwienie sa soczyste
Aha...sukienka jest leciutko za kolanko, idealnie dopasowana, waska
Paznokcie? Ciemne bordo
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 14:38   #25
monika154
Raczkowanie
 
Avatar monika154
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 349
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Cytat:
Napisane przez kamaO Pokaż wiadomość
Paznokcie? Ciemne bordo
moim zdaniem francuski
monika154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 15:04   #26
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Cytat:
Napisane przez motylek Pokaż wiadomość
Podepne sie pod watek, coby nie stwarzac nowego Otoz kupilam na wesele czerwona sukienke(klasyczna) i do tego czerwone sandalki z brylancikami, delkiatne Teraz mam dylemat, poniewaz nie wiem na jaki kolor pomalowac pazokcie, czy na czerwono, czy moze frencza. Kolejna rzecz to: dodatki...ja mysle, ze odpowiednie beda kolczyki- srebrne, duze kola i moze cos na reke, ale co z szyja...moze wystarczy jak posypie sie srebrnym brokatem w niewielkiej ilosci. Nie chce wygladac jak choinka :\ Stawiam na klasyke, kobiecosc Dodaje zdjecia Czy sa jeszcze jakies inne opcje??
Załącznik 914214 Załącznik 914215 Załącznik 914217
Załącznik 914218 Załącznik 914221 Załącznik 914222
P.S Kolory jak zwykle przeklamane. Czerwienie sa soczyste
Aha...sukienka jest leciutko za kolanko, idealnie dopasowana, waska
Moim zdaniem:
1. Śliczna sukienka
2. Brokat bym sobie darowała
3. Paznokcie na pewno nie czerwone... raczej jakieś neutralne
4. Srebrne kolczyki i coś (skromnego) na rękę, szyja raczej bez dodatków Buty są dosyć strojne i mogłabyś przedobrzyć
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 16:22   #27
motylek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 562
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Cytat:
Napisane przez iwciunia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem:
1. Śliczna sukienka
2. Brokat bym sobie darowała
3. Paznokcie na pewno nie czerwone... raczej jakieś neutralne
4. Srebrne kolczyki i coś (skromnego) na rękę, szyja raczej bez dodatków Buty są dosyć strojne i mogłabyś przedobrzyć
Iwciuniu paznokci czerwonych nie zrobie, wole delikatny frencz. Co do bransoletki, wole raczej jakas sredniej grubosci, poniewaz mam chude rece , moze mnie jakos pogrubi Jesli chodzi o szyje- myslalam o brokacie a raczej o takim pylku srebrnym, ale w malenkiej ilosci. W ktorys dzien bede musiala to wszystko na siebie zalozyc i zobacze jak to bedzie ze soba wspolgralo
Kolczyki -kola cale w cyrkoniach sliczne, znalazlam na stronie river island. Szwagierka mieszka w Angli (przyszla panna mloda) i obiecala je kupic
motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 16:36   #28
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: jaką sukienkę wybrać na wesele:(?

Cytat:
Napisane przez motylek Pokaż wiadomość
Iwciuniu paznokci czerwonych nie zrobie, wole delikatny frencz. Co do bransoletki, wole raczej jakas sredniej grubosci, poniewaz mam chude rece , moze mnie jakos pogrubi Jesli chodzi o szyje- myslalam o brokacie a raczej o takim pylku srebrnym, ale w malenkiej ilosci. W ktorys dzien bede musiala to wszystko na siebie zalozyc i zobacze jak to bedzie ze soba wspolgralo
Kolczyki -kola cale w cyrkoniach sliczne, znalazlam na stronie river island. Szwagierka mieszka w Angli (przyszla panna mloda) i obiecala je kupic
Koniecznie zrób fotki i się zaprezentuj
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.