Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 13:39   #91
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

upup
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 18:37   #92
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Majirel, Koleston, Ce-Ce, Topchic, Welloton, Matrix

Ce-ce - na sucho, reszta - nie wiem
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 01:19   #93
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Goldwell Topchic na sucho.

Cytat:
Napisane przez KATona Pokaż wiadomość
upup
Tu brązu nie ma. Najciemniejszy to jasny blond, który wcale nie jest tak jasnym kolorkiem jak wskazuje jego nazwa. Widać tu jasny, bardzo jasny i ten najaśniejszy poziom, odcień to perłowy.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-31 o 17:24 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 11:10   #94
dressy
Zadomowienie
 
Avatar dressy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 229
Dot.: Majirel, Koleston, Ce-Ce, Topchic, Welloton, Matrix

moja fryzjerka używa matrixa i bardzo mi się podoba : )
dressy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 16:32   #95
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Majirel, Koleston, Ce-Ce, Topchic, Welloton, Matrix

Ponieważ dużo osób poleca te farby, to chciałam się zapytać: gdzie można je kupic? W firmowym salonie? Zwykłej drogerii? Wolałabym nie kupować w necie, bo muszę dobrze 'oblookać' kolor zanim sięzdecyduję.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 10:45   #96
agatakam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9
Dot.: Majirel, Koleston, Ce-Ce, Topchic, Welloton, Matrix

W sklepie fryzjerskim, znajdziesz tam tez wszystkie probki do wgladu.
agatakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 23:15   #97
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Majirel, Koleston, Ce-Ce, Topchic, Welloton, Matrix

Dziękuję bardzo
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 16:44   #98
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Red face Prośba do znawczyń farb Majirel :)

Schodzę właśnie z ciemnego koloru, ponieważ w salonie, w którym pracuję nie było już ciekawych kolorów, chciałam spróbować czegoś na własną rękę (farby sklepowe ) no i mam rudogłowie ;-) Chciałabym powoli zejść z tego koloru, na : zimny ciemny blond/jasny brąz. Podobają mi się kolory z majirell na poziomie 8. Zwłaszcza 8.13 i 8.2 lub 8.01 jako domieszki. Wydaje mi się że moje włosy są teraz na poziomie 7 (6? ). Czy gdybym rozrobiła te farby z wodą 9% - mogłabym oczekiwać wychłodzenia i ciut rozjaśnienia owego koloru - chociaż o 1-2 tony?
Nie chcę dekoloryzować włosów. Co prawda raz już to przechodziłam bez większego uszczerbku dla włosów ale teraz mam resztki trwałej na końcach i myślę że dekolor byłby dla nich zabójczy.
A może jeszcze inny pomysł, przynajmniej jak ochłodzić to co mam teraz - bez przyciemniania?
Załączam zdjęcie, bo wiem że bez niego ciężko o jakikolwiek pogląd na sprawę. I z góry dziękuję za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaż prośba.jpg (68,0 KB, 471 załadowań)
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 20:09   #99
Hair Design
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Prośba do znawczyń farb Majirel :)

Droga April
Mam duze doswiadczenie w koloryzacji dlatego sprobuje ci pomoc ,po pierwsze jesli masz wlosy ciemniejsze od koloru zadanego to mozna je podjasnic farba pod warunkiem ze twoj kolor jest w 100% naturalny ale z tego co widzialem na zdjeciu na wlosach jest jakis kolor . Jesli tak jest to musisz najpierw usunac poprzez delikatna dekoloryzacja wczesniejszy kolor a dopiero potem mozna nalozyc zadany odcien .Zla wiadomosc jest taka ze sama domowym srodkiem tego nie zrobisz pzdr Karol Olejnik Poznan
Hair Design jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:08   #100
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Prośba do znawczyń farb Majirel :)

Dziękuję za odpowiedź. Jeśli muszę mieć dekolor, to w takim razie zrezygnuję z tego rozjaśnienia. Spróbuję znaleźć coś ton w ton tylko wychładzające. W taki razie mam jeszcze małe pytanko czy jeśli nałożę 6,22 (ciemny blond opalizujący głęboki ) to wychłodzi mi to co mam teraz? I na jakiej wodzie najlepiej zrobić?
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:52   #101
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Podbijam wątek, bo w końcu zdecydowałam się kupić farbę, ale w ogóle nie wiem jak mam się zabrać za farbowanie Mój naturalny kolor to średni blond i właśnie taki aktualnie posiadam. Kupiłam Majirel 8.43 i oxydant 6%. Włosy mam średniej długości (bliżej im do krótkich niż długich ).

Zanim jednak zabiorę się za farbowanie, chciałam poprosić Was o radę w kwestii samego farbowania. Czy można zrobić to tak, jak farbami drogeryjnymi?
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 12:13   #102
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Loreal majirel - mieszanka farb bardzo proszę o pomoc

Nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie, a watek odnośnie Majirela jest stary i nie uczęszczany

Kupiłam 2 farby nr 8,31 i 8,30 (jeden to HERBACIANY a drugi WANILIA)
Paleta farb jest na pewno w internecie, i stad moje pytanie i wielka prośba:

Jaki kolor moge uzyskać jak zmieszam te 2 farby?

Zaznaczam że bede farbowała włosy rozjaśniane, bardzo jasny blond.

Bardzo prosze o pomoc i dziękuję

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2009-06-24 o 09:58
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:32   #103
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Kawa z mlekiem 7.1 majirel - zbierzmy info

Bardzo duzo naczytalam sie na temat tego odcienia 7.1 kawa z mlekiem Loreal Majirel. W sumie to Wy i te posty pomogły mi wybrac odpowiedni kolor wlosow. Niestetey nie znalazlam zdjec jakie daje ta farba (jakies efekty)? Lub napiszcie cos na temat efektow jakie daje ta farba, czy jesteście zadowolone itd Moze powklejajcie tu jak macie jakies zdjecia, ja na pewno wkleje swoje jak juz pofarbuje.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:58   #104
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kawa z mlekiem 7.1 majirel - zbierzmy info

jest wątek o tych farbach więc tam powinnaś zadać pytanie
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:57   #105
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Babeczki a czy ktoras uzywala tych w farb w rudym odcieniu? Patrzac na palete widze tam kolory wpadajace bardziej w czerwienie o roznej intensywnosci niz rude... hmm na glowce mam teraz sprany rudy farbowany lorealem sklepowym no i odrosty moich naturalnych - mysi szatynowy . Moze cos podpowiecie bo nie wiem jaki kolorek wybrac aby osiagnac ukochany rudy
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 15:34   #106
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Używałam 8.43 i na moich jasnych blond włosach wyszedł nieco za jasny, żeby nie powiedzieć, że miałam marchewę na głowie Trochę się sprał i teraz nie wygląda najgorzej, ale wiecej już go nie nałożę
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:26   #107
Katit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 27
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Czesc wszystkim Chcialam poprosic o rade w sprawie farmy Marijel ...otoz znalazlam na allegro przypadkowa oferte z ta farba i zakochalam sie w kolorze 4.56 burgund lecz juz na innej aukcji znalazlam zupelnie inny odpowiednik tego numerka nie wiem co myslec otym poza tym jesli pojde do sklepu fryzjerskiego i kupie te farbe to co jeszcze ebde musiala dokupic do niej slsyzalam o wodzie utlenionej i jakims specjalnym szaponie ?Mam zniszczone i cienkie wlosy po eksperymentach z blondem
Prosze pomozcie
Katit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 21:34   #108
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Hmmm... Kupowałam farbę w sklepie. 7,1 - popielaty blond a druga nazwa kawa z mlekiem. Jednak po dłuzszym zastanowieniu postanowilam isc zafarbowac wlosy do fryzjera (w koncu uzylam tej 7,1 ale pol na pol z inna - dzieki fryzjerce) i okazalo sie ze te nazwy typu"kawa z mlekiem" to sobie chyba same panie dodają w sklepach bo fryzjerki nic o tym nie wiedza i u nich 7,1 to po prostu Blond - odcienie popielate.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 21:40   #109
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katit Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim Chcialam poprosic o rade w sprawie farmy Marijel ...otoz znalazlam na allegro przypadkowa oferte z ta farba i zakochalam sie w kolorze 4.56 burgund lecz juz na innej aukcji znalazlam zupelnie inny odpowiednik tego numerka nie wiem co myslec otym poza tym jesli pojde do sklepu fryzjerskiego i kupie te farbe to co jeszcze ebde musiala dokupic do niej slsyzalam o wodzie utlenionej i jakims specjalnym szaponie ?Mam zniszczone i cienkie wlosy po eksperymentach z blondem
Prosze pomozcie
Patrz na kolor w próbniku i numerek, nazwa nie jest ważna, do farby musisz dokupić utleniacz - 6% - jeśli chcesz przyciemnić włosy, lekko rozjaśnić lub farbować ton w ton lub 9%- gdy chcesz rozjaśnić do 3 tonów, ogólnie proponuje kupić na allegro taki zestwa z odmierzoną już ilością utleniacza bo w l'oreal ma butle utleniacza tylko o pojemności 1 l (a na jedną koloryzację potrzebujesz 75ml), a i jeśli mogę coś doradzić to proponuje wyjść od jaśniejszego koloru zwłaszcza jeśli masz teraz blond - mi nr7,0 (niby naturalny blond) wyszedł jak brąz na rozjaśnianych włosach i ciemnoblond odrostach(zdjęcia są w wątku brąz zimny czy popielaty)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 22:42   #110
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

"(zdjęcia są w wątku brąz zimny czy popielaty)" - jaka reklama mojego wątku Ja już teraz nie nadążam z czytaniem a co będzie jak wizażanek nam i tam przybędzie - się rymło
Ale zapraszam zapraszam!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 10:40   #111
Katit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 27
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Patrz na kolor w próbniku i numerek, nazwa nie jest ważna, do farby musisz dokupić utleniacz - 6% - jeśli chcesz przyciemnić włosy, lekko rozjaśnić lub farbować ton w ton lub 9%- gdy chcesz rozjaśnić do 3 tonów, ogólnie proponuje kupić na allegro taki zestwa z odmierzoną już ilością utleniacza bo w l'oreal ma butle utleniacza tylko o pojemności 1 l (a na jedną koloryzację potrzebujesz 75ml), a i jeśli mogę coś doradzić to proponuje wyjść od jaśniejszego koloru zwłaszcza jeśli masz teraz blond - mi nr7,0 (niby naturalny blond) wyszedł jak brąz na rozjaśnianych włosach i ciemnoblond odrostach(zdjęcia są w wątku brąz zimny czy popielaty)



Czyli proponujesz najpierw przyciemnic wlosy a dopiero potem nalozyc farbe z odcieniami bordo ?
Jestem przerazona ta numeracja tzn na dwoch roznych aukcjach allegro ten sam numerek 4.56 ma u jednego sprzedawcy piekny odcien bordo a u innego ciemny braz (Kolory kompletnie rozne
Katit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 10:51   #112
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katit Pokaż wiadomość
Czyli proponujesz najpierw przyciemnic wlosy a dopiero potem nalozyc farbe z odcieniami bordo ?
Jestem przerazona ta numeracja tzn na dwoch roznych aukcjach allegro ten sam numerek 4.56 ma u jednego sprzedawcy piekny odcien bordo a u innego ciemny braz (Kolory kompletnie rozne
Nie no jak inny kolor to kicha zobacz sobie u sprzedwacy crazyhairs albo pro-sprzęt, ja od nich zamawiałam i palety dość wiernie odzwierciedlają kolor, a jeśli chodzi o kolor to poprostu proponuje uważać bo oznaczenia są troche inne niż na farbach sklepowych , tak jak napisałam w poprzednim poście (blond--> wyszedł brąz) wiec przypuszczam ze jakbym używła poziomu 4 to wyszłaby mi niemalże czerń - no chyba ze chodzi Ci o taki efekt
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:06   #113
Katit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 27
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Nie no jak inny kolor to kicha zobacz sobie u sprzedwacy crazyhairs albo pro-sprzęt, ja od nich zamawiałam i palety dość wiernie odzwierciedlają kolor, a jeśli chodzi o kolor to poprostu proponuje uważać bo oznaczenia są troche inne niż na farbach sklepowych , tak jak napisałam w poprzednim poście (blond--> wyszedł brąz) wiec przypuszczam ze jakbym używła poziomu 4 to wyszłaby mi niemalże czerń - no chyba ze chodzi Ci o taki efekt


Przepraszam ,ze Ci tak glowe zawracam ale strasznie podoba mi sie ten kolor a boje sie z,e wydjzie zupelnie co innego zobacz np tutaj na kolor 4.56
http://allegro.pl/item542239776_supe...do_wlosow.html

jest zupelnie inny niz ten o ktory mi chodzi u tego sprzedawcy

http://allegro.pl/item536589463_kolo...ie_kolory.html
Katit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:26   #114
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katit Pokaż wiadomość
Przepraszam ,ze Ci tak glowe zawracam ale strasznie podoba mi sie ten kolor a boje sie z,e wydjzie zupelnie co innego zobacz np tutaj na kolor 4.56
http://allegro.pl/item542239776_supe...do_wlosow.html

jest zupelnie inny niz ten o ktory mi chodzi u tego sprzedawcy

http://allegro.pl/item536589463_kolo...ie_kolory.html
Ja bym ufała palecie z tego pierwszego linka, u nich kupowałam i wyszło naprawdę niemalże identycznie, ten w drugim linku wogle ma jakąś dziwną paletę z chińskimi napisami rozumiem ze chodzi Ci o ten kolor ktróy jest u sprzedawcy z chińskimi znaczkami, wiec zobacz kolor 6,62 albo 4,16 i 4,26 z palety fioletów u crazyhairs (tego drugiego) wydaje mi się ze są bardzo podobne
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2009-02-03 o 11:28
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:33   #115
Katit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 27
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ja bym ufała palecie z tego pierwszego linka, u nich kupowałam i wyszło naprawdę niemalże identycznie, ten w drugim linku wogle ma jakąś dziwną paletę z chińskimi napisami rozumiem ze chodzi Ci o ten kolor ktróy jest u sprzedawcy z chińskimi znaczkami, wiec zobacz kolor 6,62 albo 4,16 i 4,26 z palety fioletów u crazyhairs (tego drugiego) wydaje mi się ze są bardzo podobne

Niestety sa podobne ale wszystkie wpadaja jednak w fiolet a ten jest jedyny i niepowtarzalny taki jakiego dlugo szukalam prawdziwe bordo Napisalam do tego sprzedawcy skad taka roznica w kolorach ale narazie nie odpisuje z tego co widze jednak to sporo osob decyduje sie na zakupy u niego Zreszta wiesz , szukalalam w internetowych sklepach fryzjerskich i oznaczenie 4.56 w wielu rowniez odpowiada innej nazwie i innemu kolorowi a Niektore sie zgadzaja ((
Katit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:40   #116
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katit Pokaż wiadomość
Niestety sa podobne ale wszystkie wpadaja jednak w fiolet a ten jest jedyny i niepowtarzalny taki jakiego dlugo szukalam prawdziwe bordo Napisalam do tego sprzedawcy skad taka roznica w kolorach ale narazie nie odpisuje z tego co widze jednak to sporo osob decyduje sie na zakupy u niego Zreszta wiesz , szukalalam w internetowych sklepach fryzjerskich i oznaczenie 4.56 w wielu rowniez odpowiada innej nazwie i innemu kolorowi a Niektore sie zgadzaja ((
cóż proponuje przejść się do hurtowni fryzjerskiej o pooglądać palety od siebie powiem ze ja nie widze żadnego fioletu w kolorze 6,62, a poziom 4 wyjdzie Ci napewno bardzo ciemny, a jak wiadomo przyciemnić zawsze można a z rozjaśnieniem jest problem (mocne zniszczenie włosów), ja bym wzięła narazie 6,62 i jakby mi się jednak nie podobało to zaczęłabym myśleć o czymś ciemniejszym
mówiąc bardziej obrazowo z 6,62 możesz zejść na 4,56 ale na odwrót już nie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2009-02-03 o 11:42
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:46   #117
Katit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 27
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
cóż proponuje przejść się do hurtowni fryzjerskiej o pooglądać palety od siebie powiem ze ja nie widze żadnego fioletu w kolorze 6,62, a poziom 4 wyjdzie Ci napewno bardzo ciemny, a jak wiadomo przyciemnić zawsze można a z rozjaśnieniem jest problem (mocne zniszczenie włosów), ja bym wzięła narazie 6,62 i jakby mi się jednak nie podobało to zaczęłabym myśleć o czymś ciemniejszym
mówiąc bardziej obrazowo z 6,62 możesz zejść na 4,56 ale na odwrót już nie

zle to ujelam hehe chodizlo mi bardziej o to ,ze tamte kolory sa jakby odrobinke jasniejsze i wpadajace niekeidy w rozowe poblysk nie maja tej intensywnosci jak tamto bordo przejde sie do sklepu i zobacze jak to wyglada straaaaaasznie dziekuje Ci za pomoc
Katit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 12:04   #118
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katit Pokaż wiadomość
zle to ujelam hehe chodizlo mi bardziej o to ,ze tamte kolory sa jakby odrobinke jasniejsze i wpadajace niekeidy w rozowe poblysk nie maja tej intensywnosci jak tamto bordo przejde sie do sklepu i zobacze jak to wyglada straaaaaasznie dziekuje Ci za pomoc
A proszę bardzo cała przyjemność po mojej stronie daj znać na co się zdecydowałaś
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:29   #119
Katit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 27
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
A proszę bardzo cała przyjemność po mojej stronie daj znać na co się zdecydowałaś

Tak wiec bylam dzisiaj w sklepie fryjzerskim i wyglada to tak ,ze znalazlam jeszcze inna palete Majirel Mam na mysli to ,ze pod numerem 4.56 znajduje sie ejszcze inny kolor niz te z ,ktorym isie spotkalam :0Pani w sklepie powiedziala mi,ze moga meic nieaktualna palete no i w tej chwili to ja juz kompletnie nie wiem co mam robic Poszukuje swojego upragnionego koloru ale boje sie ,ze wyjdzie cos zupelnie innego Czy istnieje mozliwosc ,ze pani w sklepie sprzeda mi farbe ,ktorej numerkowi odpowiada juz inny kolor niz ta w owej starej palecie ,ktora mi pokazala ?
Katit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:54   #120
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katit Pokaż wiadomość
Tak wiec bylam dzisiaj w sklepie fryjzerskim i wyglada to tak ,ze znalazlam jeszcze inna palete Majirel Mam na mysli to ,ze pod numerem 4.56 znajduje sie ejszcze inny kolor niz te z ,ktorym isie spotkalam :0Pani w sklepie powiedziala mi,ze moga meic nieaktualna palete no i w tej chwili to ja juz kompletnie nie wiem co mam robic Poszukuje swojego upragnionego koloru ale boje sie ,ze wyjdzie cos zupelnie innego Czy istnieje mozliwosc ,ze pani w sklepie sprzeda mi farbe ,ktorej numerkowi odpowiada juz inny kolor niz ta w owej starej palecie ,ktora mi pokazala ?
mi się wydaje ze tak, palete mają starą farby napewno mają z nowej, jakby sie niczym nie różniły to po co l'oreal robiłby nową paletę
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.