Pomocy :( nie moge już sobie z tym poradzić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 13:56   #1
Cinderella225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 30
Unhappy

Pomocy :( nie moge już sobie z tym poradzić


Moja skóra jest powodem mojej flustracji!
Nie nawidze jej niech ktoś mi coś poradzi...
Za 3 tygodnie ważny dzień, idę na wesele.... nie mam nawet co ubrać... wstyd się pokazać!
Do rzeczy.... moje ręce, plecy....dekold, nawet już nogi.... są pokryte bliznami, strupami, zadrapaniami, plamami, pryszczami.... no masakra
nie radze sobie z tym już od paru lat!!!! wstydze się pokazać nie nosze krótkich rękawków, tylko zawsze 3/4 rękaw, zakryte plecy, dekold.
Moja skóra jest sucha, strasznie swędzi, mam już taki tyk nerwowy ze się drapie, rozdrapuje stare rany, rozdrapuje i zostaja blizny, brązowe plamy, lub białe.
Jestem załamana, chce z tym skończyć, ale nie mam sił
Próbowalam już wszystkiego!!!!!!!!!
Kąpałam się w rumianku, szałwi... / pije wapno,....
smaruje się cudami, od delikatnych kosmetyków dla dzieci, bo specjalistyczne preparaty. Koszmar, nadal wszystko mnie swędzi!!! nadal się drapie (
jestem załamana, mam ochote wykąpać się w jakimś kwasie, który to wszystko zniszczy, złagodzi ratujcie!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Mam 20 lat...
to wiele i nie wiele, jak na ten Świat.
W którym przyszło mi żyć,
gdzie miłość to tylko kropli łyk.
-- --
Cinderella225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 15:00   #2
Enchante
Raczkowanie
 
Avatar Enchante
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 136
Dot.: Pomocy :( nie moge już sobie z tym poradzić

Mi pomaga Emolium, żel pod prysznic. Balsam z tej samej serii 2razy dziennie lub czerwony do skóry bardzo suchej z Garniera. Z oliwką radzę uważać, trzeba wypróbować na sobie. Mnie np. uczula, pomimo tego, że jest przeznaczona dla dzieci...
__________________
"Nasze najgłębsze pragnienia są szeptem naszego prawdziwego ja. Musimy nauczyć się je respektować. Musimy nauczyć się ich słuchać."
Sarah Ban Breathnach


Enchante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:19   #3
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Pomocy :( nie moge już sobie z tym poradzić

.

Edytowane przez 794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Czas edycji: 2012-11-18 o 14:27
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 17:18   #4
agusia0584
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 495
Dot.: Pomocy :( nie moge już sobie z tym poradzić

Widzę że nie jestem sama :-(

Też borykam się z problemami skórnymi, jednak największym moim zmartwieniem od roku czasu jest twarz :-( będąc na wakacjach, spałam w pościeli tamtejszych ludzi, nie wiem w czym ją prali, czy też jej nie prali :-( ale odkąd wrócilam do domu nie mogę pozbyć się wysypki na twarzy.
Byłam juz u 3 dermatologów, ( nawet teraz siedzę z nałożoną maścią na twarzy) i żaden z nich nie może się określić co to tak naprawdę jest. Teraz wyglądam tak jakbym miała pryszcze, strasznie swędzą, a ja wieczorami siedzę i je rozdrapuje.
Wydaje mi się że problemy nasiliły się kiedy zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne dla matek karmiących, jak myślicie czy to może być powód nasilenia się tej '' wysypki''????
__________________
agusia0584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.