jestem strasznie chuda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-03, 10:36   #1
mainly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6

jestem strasznie chuda


Witam

mam straszny problem. mam 178 i ważę 50 kg. jestem bardzo chuda
proszę o rady jak przytyć ?
bądź też jak skutecznie zamaskować "chudość"
nie daje rady, nienawidze swego ciała..
mam płaską pupę i bardzo chude nogi dodam.

Prosze o pomoc!!!!!!!
mainly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 11:21   #2
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: jestem strasznie chuda

Jesli problem masz od dawna, i sama sobie z tym nie radzisz, to marsz do dietetyka. Mysle, ze moga tez pomóc ćwiczenia rozwijające mięśnie w tych partiach, które uważasz za zbyt szczupłe.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 11:48   #3
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: jestem strasznie chuda

Chciałabym mieć taki problem Niestety niewiele Ci pomogę, ponieważ go nie mam i jak dla mnie najprostszym sposobem na przytycie jest po prostu jedzenie większej ilości kalorii...
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 13:46   #4
mariaantoninaII
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 154
Dot.: jestem strasznie chuda

Kurcze, sama mam podobnie, tyle ze nie jestem az tak bardzo chuda. niestety u mnie jedzenie większych ilosci kalorii nie pomaga. Jesli masz z tym problem to idz do dietetyka...a zawsze bylas taka chuda? Bo u mnie np: to genetyczne, więc rady na to nie ma...
mariaantoninaII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 16:31   #5
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: jestem strasznie chuda

Powinnaś pójść do dietetyka, który da ci odpowiednią dla ciebie dietę
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 19:04   #6
tomasssek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 65
Dot.: jestem strasznie chuda

Jeśli uważasz, że nie masz apetytu i nie chcesz jeść idź do psychiatry lub psychologa, jeśli natomiast nie masz problemów z brakiem apetytu zacznij jeść pokarmy bogate w węglowodany jak ryż czy makaron, najlepiej z pełnego zboża, chleb najlepiej ciemny. Zwiększenie ilości kcal o 500, bodajże powoduje wzrost masy ciała o o,5 kg tygodniowo. pozdr.
tomasssek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 22:22   #7
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: jestem strasznie chuda

Cytat:
Napisane przez tomasssek Pokaż wiadomość
Jeśli uważasz, że nie masz apetytu i nie chcesz jeść idź do psychiatry lub psychologa, jeśli natomiast nie masz problemów z brakiem apetytu zacznij jeść pokarmy bogate w węglowodany jak ryż czy makaron, najlepiej z pełnego zboża, chleb najlepiej ciemny. Zwiększenie ilości kcal o 500, bodajże powoduje wzrost masy ciała o o,5 kg tygodniowo. pozdr.
Jasne... Naprawdę istnieją ludzie, którzy mogą jeść nieograniczone niemalże ilości kalorii i nie tyją Ja do nich nie należę, wręcz przeciwnie, ale znam takie osoby. Najlepiej po prostu wziąć się w takiej sytuacji za jakiś sport, bo chude ORAZ rozlazłe ciało wygląda bardzo kiepsko, a mięśnie pomagają jednak zwiększyć obwody
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 07:54   #8
tomasssek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 65
Dot.: jestem strasznie chuda

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Jasne... Naprawdę istnieją ludzie, którzy mogą jeść nieograniczone niemalże ilości kalorii i nie tyją Ja do nich nie należę, wręcz przeciwnie, ale znam takie osoby. Najlepiej po prostu wziąć się w takiej sytuacji za jakiś sport, bo chude ORAZ rozlazłe ciało wygląda bardzo kiepsko, a mięśnie pomagają jednak zwiększyć obwody
Żeby zbudować masę mięśniową (bo o to ci chyba chodziło) również należy dostarczyć organizmowi pewne składniki odżywcze. Jednak jak koleżanka zacznie ćwiczyć, mogę się założyć, że jeszcze bardziej schudnie, gdyż dalej będzie spalała tłuszcze, węglowodany i białka. Za mały % tkanki tłuszczowej, szczególnie u kobiet jest również bardzo niezdrowy, tk, tłuszczowa służy również jako substrat dla produkcji hormonów, dlatego może to skutkować m.in. bezpłodnością, utratą miesiączki itp. Jeśli natomiast koleżanka je normalnie, a dalej traci na wadze, to tym bardziej powinna się udać, lecz nie do dietetyka a do lekarza. Może to być objawem poważnej choroby, którą jak się wyleczy, waga wróci do normy.
tomasssek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 17:21   #9
mainly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6
Dot.: jestem strasznie chuda

ja nie jem sniadań. nie widzę sensu w jedzeniu bo nie tyje. jeszcze rok temu ważyłam 7-8 kg wiecej.. teraz to marzenie.

znacie jakieś sposoby ubiory by zatuszować wychudzenie?

dziękuje za wszelkie rady <3
mainly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 18:19   #10
Koteczka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 645
Dot.: jestem strasznie chuda

a jak wyglada Twoj codzienny jadłospis? Duzo jesz?
Jesli sie "opychasz" a nie tyjesz - badalas cukier oraz tarczycę ?

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

tez nie jem śniadań, tyle że ja po prostu rano totalnie nie mam apetytu.

A czy w ciagu roku zmieniło sie cos? Jesz mniej? jakis stres?

Nie chce straszyc, ale powinnas zbadac sobie cukier i tarczyce. Jesli beda wyniki ok, to marsz do dietetyka.

Cytat:
Napisane przez mainly Pokaż wiadomość
ja nie jem sniadań. nie widzę sensu w jedzeniu bo nie tyje. jeszcze rok temu ważyłam 7-8 kg wiecej.. teraz to marzenie.

znacie jakieś sposoby ubiory by zatuszować wychudzenie?

dziękuje za wszelkie rady <3
Koteczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:11   #11
mainly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6
Dot.: jestem strasznie chuda

mam problemy z tarczycą ale doktorka powiedziała ze to nie moze miec wplywu na wagę..

nie wiem, poszłam do liceum i chudne.. jem co raz mniej. no i mam dobra przemiane materii.. i do tego ten wzrost sprawia ze wygladam jak chudzielec
mainly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 13:27   #12
Koteczka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 645
Dot.: jestem strasznie chuda

nadczynność tarczycy - chudniecie, niedoczynność - strasznie sie tyje.. jaka to była lekarka, rodzinna? zalecam wizyte u dobrego endokrynologa.
Koteczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 14:44   #13
str4wberry
Raczkowanie
 
Avatar str4wberry
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 227
Dot.: jestem strasznie chuda

Cytat:
Napisane przez mainly Pokaż wiadomość
ja nie jem sniadań. nie widzę sensu w jedzeniu bo nie tyje. jeszcze rok temu ważyłam 7-8 kg wiecej.. teraz to marzenie.

znacie jakieś sposoby ubiory by zatuszować wychudzenie?

dziękuje za wszelkie rady <3
jak to nie jesz śniadań? przecież dobre śniadanie to podstawa odpowiedniej diety.
Jakiś paradoks normalnie - "nie widzę sensu w jedzeniu bo nie tyje" - co to ma znaczyć? to jak chcesz przytyć nie jedząc?
Musisz jeść!
__________________
str4wberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 14:50   #14
Madelaine
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 308
Dot.: jestem strasznie chuda

Mam ten sam problem. Ważę 40 kg przy wzroście 160 cm. Byłam u endokrynologa, robiłam wszystkie możliwe badania, hormony, tarczyca, cukier, pasożyty, wszystko co się da i wszystkie wychodzą dobrze. Jem naprawdę bardzo dużo i różnorodnie ale zwłaszcza dużo makaronów, klusek bo je uwielbiam, a także dużo owoców. Stosowałam rożne diety na przytycie i nic. Lekarze mówią, że taka już moja uroda. Miesiączkuje normalnie, nie mam żadnych większych problemów ze zdrowiem. U mnie ta chudość jest genetyczna. Moja mama tez miała niedowagę przez większość swojego życia, dopiero po ciąży trochę przytyła ale nadal jest bardzo szczupła, mój brat do 25 roku życia był bardzo chudy, miał niedowagę dopiero niedawno zaczął przybierać trochę na wadze. Tak czy siak,nie zawsze czuje się dobrze ze swoja wagą. Wiele razy spotkałam się z nieprzyjemnymi komentarzami, że powinnam zacząć coś jeść, że wyglądam jak anorektyczkę. w ogóle zauważyłam, że grubej osobie mało kto ośmieliłby się powiedzieć, żeby przestała tyle jeść, ale złośliwe docinki do osoby chudej to norma;/ W każdym bądż razie przez większość cześć życia to był jeden z moich największych kompleksów, teraz powoli się z tym godzę. Mam taka figurę jaką mam i tego nie zmienię. Jem dużo i zdrowo, od niedawna zaczęłam ćwiczyć żeby wyrzeźbić sobie jakoś sylwetkę i tyle
__________________

Madelaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 16:00   #15
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: jestem strasznie chuda

ja za to ważę 48 na 170 Ale już pomału mój kompleks odchodzi w niepamięć, zrób atut ze swoich szczupłych nóg a górę zakładaj luźniejszą górę, która zakryje połowę "chudości" ja tak robię i pewnie lepiej wyglada niżeli zakładałabym wszystko przylegające
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.