Plamy po opalaniu :( foto - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 21:58   #1
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Exclamation

Plamy po opalaniu :( foto


Witam wszystkie wizażanki.
Zakładam wątek i wstawiam zdjęcia ponieważ szukałam już informacji na temat mojego problemu i niestety wciąż nie wiem jak temu zaradzić. Otóż przez parę miesięcy chodziłam na solarium, . Wszystko było na początku ok, jednak po jakimś czasie zauważyłam na moich nogach dziwne plamy które widać na załączonych zdjęciach. Początkowo sie tym nie przejmowałam zbytnio, z czasem jednak zauważyłam że plamy te stają się coraz bardziej widoczne. Nie swędzą mnie, skóra się nie łuszczy ani nic z tych rzeczy, poprostu jestem plamiasta Dodam że plamy te występują również na rękach, jednak tam są ledwo zauważalne. Nie wiem dlaczego tak się stało, nie stosowałam podczas opalania żadnych kosmetyków (balsamów, przyspieszaczy itp.) jedynie po każdym seansie smarowałam ciało czerwonym garnierem. a seanse trwały od 6 do 11 minut, raz w tygodniu. Proszę o pomoc

Edytowane przez Anouska
Czas edycji: 2009-09-27 o 15:40
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 22:01   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

bierzesz tabletki anty?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 22:33   #3
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

nie ani tez nie brałam nic z dziurawcem od prawie trzech tygodni nie chodzę juz na solarium bo nie wiem czy mogę, wole nie ryzykować póki ni wiem co mi dolega

Edytowane przez Anouska
Czas edycji: 2009-06-03 o 22:07
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 23:01   #4
bafers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

niefajnie to wyglada, radzilabym isc do lekarza..
bafers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 12:25   #5
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Oj, mało atrakcyjnie to wygląda... Koniecznie idź do lekarza. A z solarium póki co zrezygnuj.

Ja w zeszłym roku chodziłam na solarium przez jakiś miesiąc, dwa-trzy razy w tygodniu, żeby na studniówce wyglądać "olśniewająco". Niestety, ale olśniewająco wyglądała moja suknia, a ja byłam potworem z toną tapety, bo dostałam takiego uczulenia, takich krostek i pryszczy, że kosmetyczka musiała mi grubą warstwą fluidu pokryć twarz... Na szczęście przeszło mi po kilku tygodniach, ale do solarium nie pójdę już nigdy więcej. Wolę opalać się raz do roku w wakacje, niż cierpieć później przez długi czas.
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:32   #6
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

ojej szczerze mowiac mialam nadzieje ze obedzie sie bez lekarza no ale widze ze potwierdzacie moje obawy
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 16:35   #7
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Cytat:
Napisane przez Anouska Pokaż wiadomość
ojej szczerze mowiac mialam nadzieje ze obedzie sie bez lekarza no ale widze ze potwierdzacie moje obawy
A jeśli to czerniak?(No dobrze, może przesadzam, ale lepiej dmuchać na zimne) Idź do lekarza i miej spokój bo jeszcze z tego się coś gorszego zrobi. A używałaś wcześniej samoopalacza?

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2009-06-04 o 16:37
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 16:44   #8
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
A jeśli to czerniak?(No dobrze, może przesadzam, ale lepiej dmuchać na zimne) Idź do lekarza i miej spokój bo jeszcze z tego się coś gorszego zrobi. A używałaś wcześniej samoopalacza?

czerniak?? slyszalam ze czerniak "objawia" sie w postaci dodatkowych pieprzykow badz zmiany isniejacego juz pieprzyka. A co do samoopalaczy to jakos do tej pory nie bylam sklonna, boje sie plam i zaciekow. nie mniej jednak jesli okaze sie ze nie moge korzystac z solarium, bede musiala sie nad nimi zastanowic .

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Kurcze to jakies wogole dziwne jest bo reszta ciala wyglada w porzadku, tylko te nogi takie plamiaste mam

Edytowane przez Anouska
Czas edycji: 2009-06-04 o 17:11
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:50   #9
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Idź szybciutko do dermatologa, może przed tobą opalał się na soli ktoś z chorobą skóry i łóżko nie zostało dobrze umyte? Wydaje mi się że to choroba skóry.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:57   #10
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Idź szybciutko do dermatologa, może przed tobą opalał się na soli ktoś z chorobą skóry i łóżko nie zostało dobrze umyte? Wydaje mi się że to choroba skóry.

żurawinko tylko że ja chodzilam na stojace lozko i zawsze gdy podstawa nie byla myta przy mnie, robilam to jeszcze sama na wszelki wypadek. Ale tez nie mozna tego wykluczyc co piszesz ciezka sprawa, nikt zabardzo nie wie coz to moze byc
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 19:15   #11
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Cytat:
Napisane przez Anouska Pokaż wiadomość
żurawinko tylko że ja chodzilam na stojace lozko i zawsze gdy podstawa nie byla myta przy mnie, robilam to jeszcze sama na wszelki wypadek. Ale tez nie mozna tego wykluczyc co piszesz ciezka sprawa, nikt zabardzo nie wie coz to moze byc

tak jak pisza inne wizazanki koniecznie udaj sie do dermatologa wiadomo lekarz powinien wiedziec najlepiej ..Co do czerniaka to bez przesady inaczej to wyglada .
Mnie to wyglada jakby melanina w skorze rozlozyla sie nierownomiernie (wiadomo ,ze opalenizna to nic innego jak obrona organizmy ktory wydziela meilanine) wyglada to tak jakby w niektorych miejsch ( tych bialych plam) ona sie zupelnie nie wytworzyla ale dlaczego to juz niestety nie wiem .
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 19:17   #12
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Też po opalaniu miewam takie plamy.Denerwujące to jest, ale potem znika, a jak jest u Ciebie?
Dodam, że ja takie plamy mam po opalaniu na słońcu, nigdy nie byłam w solarium.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 19:38   #13
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
tak jak pisza inne wizazanki koniecznie udaj sie do dermatologa wiadomo lekarz powinien wiedziec najlepiej ..Co do czerniaka to bez przesady inaczej to wyglada .
Mnie to wyglada jakby melanina w skorze rozlozyla sie nierownomiernie (wiadomo ,ze opalenizna to nic innego jak obrona organizmy ktory wydziela meilanine) wyglada to tak jakby w niektorych miejsch ( tych bialych plam) ona sie zupelnie nie wytworzyla ale dlaczego to juz niestety nie wiem .
Wiesz ze ze poczatkowo myslalam ze to wlasnie sprawka melaniny a raczej jej braku, ale pozniej zaczelam wymyslac sobie gorsze rzeczy, moze wiesz jakby to "wyrownac"? a moze poprostu mam taka skore ktora sie buntuje, tak naprawde to pierwszy raz w zyciu doszlam, ze tak napisze, do takiego poziomu opalenizny, jak bylam mlodsza to nie lubilam sie wylegiwac na sloncu i jakos tak dopiero niedawno stwierdzilam ze czas najwyzszy nabrac kolorku, moze to dlatego??

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Też po opalaniu miewam takie plamy.Denerwujące to jest, ale potem znika, a jak jest u Ciebie?
Dodam, że ja takie plamy mam po opalaniu na słońcu, nigdy nie byłam w solarium.
No kurde te plamy mnie dobijaja, cieplo jest a ja musze chodzic albo w dzinsach albo zakadac jakies wzorzyste rajstopy zeby nie bylo tego widac no i minely juz prawie 3 tygodnie a plamy sa, moze jakby troche bledsze, ale moze miec to zwiazek z tym ze zaprzestalam opalania i schodza razem z opalenizna
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 19:59   #14
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Hm, sama nie wiem, mi znikają niedługo po opalaniu.
Widzę, że jesteś w Irlandii, słońce w końcu wyszło, prawda?
Mnie od niego wysypało na ramionach, muszę pamiętać o filtrach, bo coś mi się wydaje, że mam uczulenie na słońce
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 20:03   #15
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Hm, sama nie wiem, mi znikają niedługo po opalaniu.
Widzę, że jesteś w Irlandii, słońce w końcu wyszło, prawda?
Mnie od niego wysypało na ramionach, muszę pamiętać o filtrach, bo coś mi się wydaje, że mam uczulenie na słońce
Nom wszyscy szaleja na sloncu, ja za to ostroznie teraz dziekuje kobietki za podpowiedzi
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 20:12   #16
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Hm, sama nie wiem, mi znikają niedługo po opalaniu.
Widzę, że jesteś w Irlandii, słońce w końcu wyszło, prawda?
Mnie od niego wysypało na ramionach, muszę pamiętać o filtrach, bo coś mi się wydaje, że mam uczulenie na słońce
Mi się ostatnio coś takiego zrobiło jak opalałam się na słoneczku :O
Ale później zeszło samo I teź tylko na nogach
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 20:17   #17
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

[1=bfca8d39b0c33d1e642320d 525f11dd69d86e6d3_6578f56 ebc91f;12617742]Mi się ostatnio coś takiego zrobiło jak opalałam się na słoneczku :O
Ale później zeszło samo I teź tylko na nogach [/quote]

O prosze, no i czemu to sie tylko na nogach dzieje?? a po jakim czasie Ci to zeszlo??
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 16:13   #18
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

nikt wiecej nic nie podpowie??
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 20:26   #19
shane00
Zadomowienie
 
Avatar shane00
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 020
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Jak kiedyś byłam bladam to miałam takie plamy, ale nic mi nie było, jak zaczełam się opalac i zrobiłam się ciemniejsza , to już nie mam
__________________

________________.

Mój <3 Kotek ; *


Dążę do celów


shane00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 15:50   #20
mia88
Raczkowanie
 
Avatar mia88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Sluchaj, może Ty masz słabe krążenie? Moja sąsiadka miała podobne plamy (ale nie chodzi na solarium) na nogach i slabo widoczne na rękach. Jeśli pomasujesz nogi, to plamy schodzą? Wiem, że u niej tak było, nakładała balsam, masowała i schodziło. Z tego, co pamiętam, to była u lekarza i okazało się, że ma słabe krążenie i musiała brać jakieś tabletki.
mia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 16:23   #21
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Cytat:
Napisane przez mia88 Pokaż wiadomość
Sluchaj, może Ty masz słabe krążenie? Moja sąsiadka miała podobne plamy (ale nie chodzi na solarium) na nogach i slabo widoczne na rękach. Jeśli pomasujesz nogi, to plamy schodzą? Wiem, że u niej tak było, nakładała balsam, masowała i schodziło. Z tego, co pamiętam, to była u lekarza i okazało się, że ma słabe krążenie i musiała brać jakieś tabletki.

Hmm powiem Ci ze z krazeniem mam problemy, bo np mam zawsze zimne rece, moze to byc i to ale nie przygladalam sie nigdy przy smarowaniu czy schodza. zrobie tak dzisiaj jak piszesz i zobacze rezultaty. Dzieki
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 16:42   #22
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

też mi sie kiedys zrobily takie plamki przy ramionach tam gdzie sie stanik zapina ale ja mialam tez wtedy tam takie wypryski bo nie wiedzialam ze mam uczulenie na metal ten z ramiaczek stanika i mi to moze od tego sie zrobilo, nie chodzilam pare mies na solarium i to samo znikło a ty idz do lekarza bo dziwne to naprawde
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 17:22   #23
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Ja jak chodzilam do szkoly i na wf sie dziewczyny rozbieraly i np bylo zimno to tez wiele dziewczyn mialo podobne plamy tylko ze one sie nie oplalaly. To bylo wlasnie od krazenia. Sprobuj pobudzic krazenie wlanie masazami itd. Jakies oklady...nie mialas nigdy takich plam? Moze jak bylas blada to nie bylo widac...sama nie wiem.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

A moze to bielactwo? W jakiejs slabszej wersji?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 22:16   #24
bossaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

właśnie szukam odpowiedzi na to samo pytanie..
dla mnie to dziwna sprawa.. zawsze nogi najlepiej mi się opalały i nigdy nie bylo z nimi problemu a opalam się kiedyś bardzo często..ostatnio mniej bo najwyżej 3 razy w miesiacu ..i jakies 2 miesiace temu poszlam na solarium stojące..i wtedy sie to zaczelo..dostalam identycznych plam..
czekalam jak zejadą (zbledną) i dzisiaj kolejny raz poszlam na to samo stojace solarium i znowu to samo sie zaczyna... niedaje mi to spokoju czemu akurat teraz sie to dzieje skoro nigdy z opalaniem niebylo problemu..
najpierw podejzewalam ze to moze przez jakis krem na celulit lub przyspieszacz opalania..ale wyeliminowalam je wszystkie i od ponad miesiaca nieuzywam aby przetestowac czy to nie od tego.. i jak widac nie..bo ponownie wyskoczyly..
dla dalszych testów w przyszlym tygodniu pojde na moje stare lezace solarium..
bossaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 11:58   #25
cukiereczek19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 47
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Moja mama i ja miałyśmy takie same plamy wychodziły nam po wizycie na stojącym solarium. Znikły dopiero po opalaniu na słoneczku.
cukiereczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:06   #26
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Cytat:
Napisane przez bossaak Pokaż wiadomość
właśnie szukam odpowiedzi na to samo pytanie..
dla mnie to dziwna sprawa.. zawsze nogi najlepiej mi się opalały i nigdy nie bylo z nimi problemu a opalam się kiedyś bardzo często..ostatnio mniej bo najwyżej 3 razy w miesiacu ..i jakies 2 miesiace temu poszlam na solarium stojące..i wtedy sie to zaczelo..dostalam identycznych plam..
czekalam jak zejadą (zbledną) i dzisiaj kolejny raz poszlam na to samo stojace solarium i znowu to samo sie zaczyna... niedaje mi to spokoju czemu akurat teraz sie to dzieje skoro nigdy z opalaniem niebylo problemu..
najpierw podejzewalam ze to moze przez jakis krem na celulit lub przyspieszacz opalania..ale wyeliminowalam je wszystkie i od ponad miesiaca nieuzywam aby przetestowac czy to nie od tego.. i jak widac nie..bo ponownie wyskoczyly..
dla dalszych testów w przyszlym tygodniu pojde na moje stare lezace solarium..
Cytat:
Napisane przez cukiereczek19 Pokaż wiadomość
Moja mama i ja miałyśmy takie same plamy wychodziły nam po wizycie na stojącym solarium. Znikły dopiero po opalaniu na słoneczku.
Kobietki moje! Ja cxaly czas opalam sie na stojacym solarium! Moze to wina tego solarium?? Nie wiem jaka jest roznica w lozkach bo sie nie znam na tym ale widac ze cos jest na rzeczy
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 10:25   #27
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Cytat:
Napisane przez Anouska Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki.
Zakładam wątek i wstawiam zdjęcia ponieważ szukałam już informacji na temat mojego problemu i niestety wciąż nie wiem jak temu zaradzić. Otóż przez parę miesięcy chodziłam na solarium, . Wszystko było na początku ok, jednak po jakimś czasie zauważyłam na moich nogach dziwne plamy które widać na załączonych zdjęciach. Początkowo sie tym nie przejmowałam zbytnio, z czasem jednak zauważyłam że plamy te stają się coraz bardziej widoczne. Nie swędzą mnie, skóra się nie łuszczy ani nic z tych rzeczy, poprostu jestem plamiasta Dodam że plamy te występują również na rękach, jednak tam są ledwo zauważalne. Nie wiem dlaczego tak się stało, nie stosowałam podczas opalania żadnych kosmetyków (balsamów, przyspieszaczy itp.) jedynie po każdym seansie smarowałam ciało czerwonym garnierem. a seanse trwały od 6 do 11 minut, raz w tygodniu. Proszę o pomoc
byłaś opalona na czekoladkę? Rozmawiałam kiedyś z koleżanką, która była uzależniona od solarium i opowiadała mi ,że gdy się jest mocno opalonym i opalenizna schodzi to właśnie w postaci takich plam
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 23:18   #28
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
byłaś opalona na czekoladkę? Rozmawiałam kiedyś z koleżanką, która była uzależniona od solarium i opowiadała mi ,że gdy się jest mocno opalonym i opalenizna schodzi to właśnie w postaci takich plam

Niee nigdy nie bylam porzadnie opalona wiec to raczej odpada
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 01:52   #29
mysia0017
Raczkowanie
 
Avatar mysia0017
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

czesc dziewczyny!! Szukałam tego tematu i jednak jest taki otóż mam takie same plamy i tylko na nogach Nie mam pojęcia od czego to może być ja również dostałam takich po wizytach na solarium w kabinie stojącej :/ już nigdy nie pójdę na stojące łóżko. Wiem , że może to mieć również związek z tabletkami anty ja zażywam novynette a co do krążenia to zwykle też mam zimne stópki i musze sobie nosic skarpetki do poznej wiosny Chciałam zapytac autorkę tematu byłaś może u lekarza z tym??
__________________




Walka z sylwetką !!




Każda kobieta piękna jest brzydką w stosunku do piękniejszej od siebie, każda brzydka - piękną w stosunku do brzydszej - każda, czy piękna, czy brzydka, piękna - w stosunku do mężczyzny , któremu się podoba.
Henryk Sienkiewicz



mysia0017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:29   #30
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Cytat:
Napisane przez mysia0017 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!! Szukałam tego tematu i jednak jest taki otóż mam takie same plamy i tylko na nogach Nie mam pojęcia od czego to może być ja również dostałam takich po wizytach na solarium w kabinie stojącej :/ już nigdy nie pójdę na stojące łóżko. Wiem , że może to mieć również związek z tabletkami anty ja zażywam novynette a co do krążenia to zwykle też mam zimne stópki i musze sobie nosic skarpetki do poznej wiosny Chciałam zapytac autorkę tematu byłaś może u lekarza z tym??
Kochana moja u lekarza nie bylam poniewaz plamy zeszly przestalam chodzic przez ok. miesiac na solarium, pilam w tym czasie Kubusie :P w tym czasie plamy zbledly i nabralam od karotenu przyjemniejszego koloru po miesiacu wrocilam na solarium, tyle ze na lezace. o stojacym juz nie chce slyszec Na dzien dzisiejszy jest dobrze
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.