Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-28, 09:19   #31
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

heheh widzę, że stałam się jakąś bohaterką :P dziewczyny bardzo mi miło, ale tak naprawdę to każda z nas może tego dokonać! Wystarczy trochę chęci, mobilizacji i samozaparcia. Ja nie wiem czy gdyby nie tabletki to bym była taka wytrwała.... pewnie już dawno dałabym sobie spokój z tym odchudzaniem. Trzeba mieć jakąś motywację!
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 11:36   #32
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

Girls!! Schudłam raju skaczę ze szczęścia pod sufit :P co prawda kilogram, ale ja nawet z najmniejszych sukcesów umiem się cieszyć :P nowa dostawa tabletek już była. Czuję sie... ehh idealnie mimo, że do idealnej wagi jeszcze trochę... :P
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 17:44   #33
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

Kaja doskonale Cie rozumiem moje odchudzanie wygląda tak samo jak twoje :P jem, ale raczej staram się żeby to nie było nic tuczącego. Po trochu odstawiam wszystkie niezdrowe i kaloryczne posiłki. A wiadomo, tabletki to taki wspomagacz, bez nich byłoby ciężej
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 22:01   #34
niezorientowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 131
GG do niezorientowana
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

To ja bym się chciała bardzo podłączyc. Tylko, że od razu informuję, że mam bardzo słabą silną wolę. Ale postanowiłam: nie jest fast foodów, słodyczy ;(, ostatni posiłek 3 godziny przed snem (to jest równie trudne jak odstawienie słodyczy - pracuję do 19, w domu jestem około 20 i ciężko mi dotrwac 3 godziny po zjedzeniu). Dodatkowo, cwiczę na noc (niestety rano nie jestem w stanie bo jestem mocno nieprzytomna ) i łykam Therm Line II. Jutro idę na basen, dzisiaj była przymiarka no i się załamałam, wyglądam strasznie straszniście:/ i muszę się jakoś ogarnąc bo to co widzę mi się strasznie nie podoba. A jeszcze na weekend jadę na działkę a tam mam włącza mi się jamochłon i co jest na stole, ba nawet w szufladzie to wróg i trzeba zjeśc... To jest tak jak mieszczuch zachłyśnie się świeżym powietrzem potrzebuję wsparcia!
niezorientowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 12:15   #35
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

niezorientowana, tutaj dostaniesz wsparcie :P wszytskie wiemy co to znaczy ochota na słodycze czy hamburgera :P ale wiesz, jak się chce mieć piękną figurę to czasem trzeba się trochę poświęcić u mnie już odchudzanie dobiega końca, powoli odstawiam formoline. Już prawie czuję się idealnie
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 21:08   #36
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

hejka dziewczyny jak wam idzie odchudzanie?? u mnie dobrze bardzo pozytywnie, bo schudłam 3 kg do końca jeszcze trochę, ale jestem wytrwała

czy któraś z Was uprawia jogę?? :P
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 11:42   #37
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

wiecie co... ja się poczułam idealnie tak w 100% wczoraj wieczorem... przyszłam z pracy a w domu czekał na mnie mój TŻ z obiadem i bukietem kwiatów... wcześniej się z nim pokłóciłam i chcial mnie tak ładnie przeprosić. Powiedział, że nigdy nie byłam taka piękna jak teraz i ze nie darowałby sobie jakby jakiś inny facet cytuję "sprzątnął mu taką laskę sprzed nosa.." chyba wczoraj dopiero docenił trud mojego odchudzania i wiecie co, ja wczoraj też to docenilam. Dla takich chwil warto się odchudzać

co do odstawienia tabletek, to nie przytyłam. Trzymam wagę i myślę, że tak już zostanie
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 12:42   #38
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

ooo Gisia jak romantycznie też bym tak chciała.
ale moją przemianę też da się zauważyć :P w końcu nie nosze już rozmiaru 42 tylko 38 a to i tak czasami jest na mnie za duże :P wreszcie mogę powiedzieć, czuję się idealnie
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:52   #39
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

heh cieszę się, że jest coraz więcej osób którym się udało bałam się trochę czy się nie uzależnie, ale na szczęście sie okazało, że formoline nie uzależniają
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.