Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-09-01, 10:45   #3811
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 214
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Wypróbowa³am metodê z czarn± farb± i clearem i niestety ju¿ widzê, ¿e to nie dla mnie bo nie wysz³o mi a¿ tak ch³odno jak Shade_23. Nie wiem czy ma to jakie¶ znaczenie, ¿e clear by³ z innej firmy, a czarna farba z innej, ale odrost z³apa³ mi na ciemny br±z z rud± po¶wiat± - a reszta jak hebanowa czerñ zobaczymy czy siê bêdzie wyp³ukiwa³ i w jaki sposób. K³ad³am mieszankê na ciep³y blondo-br±z z poziomu 7.
__________________
Nie dogonisz mnie jednak¿e bo mam p³etwy wszak¿e.
Ptys_Mietowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-01, 23:25   #3812
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

[/QUOTE][IMG][/IMG]
Cytat:
Napisane przez dragun Poka¿ wiadomo¶æ
witam ponownie. oto efekt farbowania 6na goldwell topic +6% oxy. jedno zdjêcie, ¿e tak powiem w s³oñcu drugie w cieniu. kondycja w³osów ok, my¶lê, ¿e na d³u¿ej siê zaprzyja¼niê z farbami prof. na nastêpne farbowanie czajê siê na odcieñ 6sb srebrny br±z, mo¿e która¶ z was dziewczyny mia³a z nim do czynienia i zechce siê podzieliæ wra¿eniami. pozdrawiam
U¿ywam goldwella od d³u¿szego czasu i w sumie jestem zadowolona. Przetestowa³am ju¿ wszystkie br±zy z serii cool i dla mnie najlepszy jest BP
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20151231_111026.jpg (150,6 KB, 205 za³adowañ)

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2017-09-02 o 11:25
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-08, 09:46   #3813
Orianna
Raczkowanie
 
Avatar Orianna
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Ja mam raczej ciemne wlosy, brazowe oczy, cere ktora latwo sie opala, ale sie czerwienie. Niektorzy fachowcy odradzaja cieple tony wlosow do cery ktora sie czerwieni. Zazwyczaj farbowalam wlosy na ciemny braz, ale raz chcialam wlasnie zrobic taki ash brown,czyli popielaty. Wyszla masakra, po prostu szara mysz, a zaczerwienione policzki to pierwsze co sie rzucalo w oczy.
Jesli ktos sie czerwienie to owszem, niech unika czerwonych odcieni i ostrych rudych,ale zdecydowanie niech nie stosuje zimnych tonow Fachowy fryzjer zmiksowalby cieply braz z chlodniejszym.
Orianna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-10, 13:32   #3814
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 214
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Po nieudanych eksperymentach z farb± clear i czarn± trzasnê³am delikatn± k±piel rozja¶niaj±c± do rudego (mam króciutkie w³osy wiêc ca³o¶æ mieszanki trzyma³am na g³owie nie d³u¿ej jak 10 minut). Pofarbowa³am potem w³osy Loreal Dia Richesse w odcieniu 6.13 (taka ze mnie cebula bo by³ akurat na wyprzeda¿y w hurtowni:P) i wyszed³ ciep³y br±z (ale nie popielato-z³ocisty tylko raczej taki ciut rudawy). S³abo siê czu³am w tym kolorze chocia¿ obiektywnie nie by³☠z³y wiêc docelowo wybór pad³ na Goldwella (chocia¿ kusi³a mnie wella illumina 6/16 - anyway, kto¶ wie jak wychodzi?) i odcieñ 6 sb. Niestety nie mieli w sklepie wiêc zafarbowa³am odcieniem o oczko wy¿ej czyli goldwell topchic 7 sb na 6% wodzie. Efekt w za³±cznikach. Jestem ogólnie zadowolona. Sorry za w³osowy nieogar.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 21616675_10203508262302818_417034629_o.jpg (68,1 KB, 87 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 21585914_10203508262582825_1665516018_o.jpg (111,1 KB, 63 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 21616768_10203508262502823_1329959184_o.jpg (104,2 KB, 76 za³adowañ)
__________________
Nie dogonisz mnie jednak¿e bo mam p³etwy wszak¿e.
Ptys_Mietowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 13:34   #3815
casiulala
Przyczajenie
 
Avatar casiulala
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 1
Loreal Casting Creme Gloss: Mro¼ne Trufle czy Mro¼ne Kakao?

Hej, zale¿y mi na osi±gniêciu ch³odnego br±zu, który nie spiera³by siê na rudo i nie wyszed³by bardzo ciemny - wrêcz czarny. Który kolor bêdzie lepszy?
casiulala jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-25, 08:43   #3816
dragun
Przyczajenie
 
Avatar dragun
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

[IMG][/IMG]

U¿ywam goldwella od d³u¿szego czasu i w sumie jestem zadowolona. Przetestowa³am ju¿ wszystkie br±zy z serii cool i dla mnie najlepszy jest BP[/QUOTE]
super kolorek , ja w³a¶nie po dwóch farbowaniach goldwellem zastanawiam siê teraz nad majirel cool , poniewa¿ myjê w³osy co 2-3 dni i goldwell zmywa siê strasznie szybko.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez lajna Poka¿ wiadomo¶æ
czy to jest kolorek 6n? Troche siê pogubi³am w ich numeracji a kolor rewelacja sama chcia³abym taki mieæ i szukam odpowiedniej farby
goldwell farba topchic 6na ciemny naturalny popielaty blond - to ten kolorek +6% oxydant
dragun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-10-23, 19:47   #3817
dominika_kras
Raczkowanie
 
Avatar dominika_kras
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dragun Poka¿ wiadomo¶æ
witam ponownie. oto efekt farbowania 6na goldwell topic +6% oxy. jedno zdjêcie, ¿e tak powiem w s³oñcu drugie w cieniu. kondycja w³osów ok, my¶lê, ¿e na d³u¿ej siê zaprzyja¼niê z farbami prof. na nastêpne farbowanie czajê siê na odcieñ 6sb srebrny br±z, mo¿e która¶ z was dziewczyny mia³a z nim do czynienia i zechce siê podzieliæ wra¿eniami. pozdrawiam
ale piêkny kolor! jak z jego trwa³o¶ci±? i zdecydowa³a¶ siê mo¿e na 6sb srebrny br±z?
dominika_kras jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-01-24, 19:37   #3818
kasia69awatar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Witam, jestem tu nowa dlatego na wstepie przepraszam za wszelkie niedogodno¶ci.
Mam pytanie do was, mam teraz w³osy br±zowo czerwone, farbowa³am na czerwono tylko raz, ca³y czas farbowa³am na br±z. Po czerwieni chcia³am wróciæ do br±zu. Koñcówki mam br±zowo czerwone, góra czerwona, odrost nie ruszy³o (loreal preference 7.1) Mam w³osy krótkie, za uszy czy farba mijarel cool cover 7.11 co¶ by zda³a? Zastanawiam siê nad ni±, mia³am kupiæ znowu 7.1 z nadziej± ¿e mo¿e tym razem bedzie ok, ale poczyta³am o tej farbie i my¶lê ¿e by³aby lepsza. No i jaki % oxydantu (chyba o to chodzi) ? Z góry dziêkujê za wszelkie odpowiedzi i pomoc

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Czy kto¶ tu jeszcze zagl±da?
kasia69awatar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-24, 20:07   #3819
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Co masz na my¶li pisz±c o czerwonych w³osach? Na jakim poziomie jest to kolor? Mo¿esz wrzuciæ jakie¶ zdjêcie w ¶wietle naturalnym? Jedn± farb± nie przykryjesz tego wszystkiego.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-25, 10:23   #3820
kasia69awatar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
Co masz na my¶li pisz±c o czerwonych w³osach? Na jakim poziomie jest to kolor? Mo¿esz wrzuciæ jakie¶ zdjêcie w ¶wietle naturalnym? Jedn± farb± nie przykryjesz tego wszystkiego.
Farbowane na czerwono farb± loreal preference P37. Jak tylko wroce z pracy do domu zrobie zdjêcie w³osów.
kasia69awatar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-25, 11:27   #3821
kasia69awatar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

To moje w³osy. Farbowa³am czerwieni± na pocz±tku grudnia.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2855.jpg (118,3 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2854.jpg (119,3 KB, 43 za³adowañ)
kasia69awatar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-28, 13:03   #3822
kasia69awatar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Up
kasia69awatar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-28, 14:10   #3823
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Jak dla mnie to siê nadaje na wizytê u dobrego fryzjera, nie widzê tu opcji zrobienia czegokolwiek sensownego samodzielnie w domu. Na farby i tonery do wybicia czerwieni wydasz niewiele mniej co za wizytê u fryzjera.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-28, 14:39   #3824
kasia69awatar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Masz racjê, przemy¶la³am to i w lutym umawiam siê do fryzjera. Niech jeszcze troche siê zmyje ten kolor. Dziêkujê za odpowied¼ ❤ A czy jest jaki¶ sposób na zmycie farby? Wiem ¿e nie da siê ca³kiem ale chocia¿ stopniowo. S³ysza³am o sodzie oczyszczonej ale nie wiem czy nie zniszcze w³osów.
kasia69awatar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-28, 15:06   #3825
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Szampon przeciw³upie¿owy z pewno¶ci± trochê wyplucze kolor
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-28, 15:12   #3826
kasia69awatar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Przepraszam bardzo ale czy jak pojde do fryzjera to mam prosic o dekoloryzacje czy rozjasniacz? Co mniej zniszczy wlosow? Na pewno poprosze o farbe bez amoniaku. zapuszczam w³osy i chce ¿eby by³y w miare zdrowe
kasia69awatar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-28, 15:57   #3827
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

My¶lê, ¿e fryzjer bêdzie wiedzia³ co ma robiæ A jaki chcesz kolor? Bo wg mnie dekoloryzacja w Twoim przypadku mia³aby sens tylko jakby¶ chcia³a zej¶æ z tej czerwieni do blondu.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-28, 16:55   #3828
kasia69awatar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Chcê doj¶æ do ciemnego popielatego blondu. Jasny blond nie wchodzi w gre, br±z te¿. Ciemny blond to moje naturalne wiec by by³o ok
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2874.JPG (58,1 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2859.JPG (126,3 KB, 29 za³adowañ)
kasia69awatar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-28, 17:45   #3829
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

W takim razie rzeczywi¶cie dekoloryzacja mo¿e byæ niezbêdna
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-28, 18:07   #3830
kasia69awatar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Jak my¶lisz, fryzjerka da radê taki kolor osi±gn±æ?
kasia69awatar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-28, 23:44   #3831
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Dobra fryzjerka tak
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-29, 14:01   #3832
kasia69awatar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Umówi³am siê u fryzjerki na 5 lutego, do tego czasu powiedzia³a ¿e mam myæ w³osy szamponem przeciw³upie¿owym ¿eby kolor teoche wyblak³. Kupilam h&s z cytryn±, do tego odzywke rozja¶niaj±c± john frieda. Troche mnie fryzjerka przerazi³a mówi±c ¿e mo¿e bêdzie trzeba ¶ci±gaæ kolor 2 a nawet 3 razy. Mam chodziæ z marchew± na g³owie?

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Umówi³am siê u fryzjerki na 5 lutego, do tego czasu powiedzia³a ¿e mam myæ w³osy szamponem przeciw³upie¿owym ¿eby kolor teoche wyblak³. Kupilam h&s z cytryn±, do tego odzywke rozja¶niaj±c± john frieda. Troche mnie fryzjerka przerazi³a mówi±c ¿e mo¿e bêdzie trzeba ¶ci±gaæ kolor 2 a nawet 3 razy. Mam chodziæ z marchew± na g³owie?
kasia69awatar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-30, 11:51   #3833
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Majirel podobno niszczy w³osy, tak du¿o wcze¶niej dziewczyny pisa³y o tej farbie.
Ja natomiast zastanawiam siê czy do Joico nie wróciæ, przed goldwellem u¿ywa³am go do¶æ d³ugo i by³am zadowolona. Do tego teraz wypu¶cili seriê ch³odnych br±zów



Cytat:
Napisane przez dragun Poka¿ wiadomo¶æ
[IMG][/IMG]

U¿ywam goldwella od d³u¿szego czasu i w sumie jestem zadowolona. Przetestowa³am ju¿ wszystkie br±zy z serii cool i dla mnie najlepszy jest BP
super kolorek , ja w³a¶nie po dwóch farbowaniach goldwellem zastanawiam siê teraz nad majirel cool , poniewa¿ myjê w³osy co 2-3 dni i goldwell zmywa siê strasznie szybko.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------


goldwell farba topchic 6na ciemny naturalny popielaty blond - to ten kolorek +6% oxydant[/QUOTE]
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-30, 13:10   #3834
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Farbujê Majirel od kilku lat i nie nam zniszczonych w³osów. Farba jak farba.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-31, 11:22   #3835
LoveHipHop
Raczkowanie
 
Avatar LoveHipHop
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

visionAM

jak oceniasz intensywno¶æ kolorów na w³osach farb Majirel w stosunku do kolorów na próbniku?
Czajê siê na Majirel Cool Cover poziom 6, 6.1, ewentualnie Alfaparf i zastanawiam siê czy mog± wyj¶æ ciemniej ni¿ na próbniku... wiadomo, wa¿na jest baza jak± mam ale ogólnie chcia³abym poznaæ opiniê

Edytowane przez LoveHipHop
Czas edycji: 2018-01-31 o 11:23 Powód: B³±d
LoveHipHop jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-31, 12:08   #3836
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez LoveHipHop Poka¿ wiadomo¶æ
visionAM

jak oceniasz intensywno¶æ kolorów na w³osach farb Majirel w stosunku do kolorów na próbniku?
Czajê siê na Majirel Cool Cover poziom 6, 6.1, ewentualnie Alfaparf i zastanawiam siê czy mog± wyj¶æ ciemniej ni¿ na próbniku... wiadomo, wa¿na jest baza jak± mam ale ogólnie chcia³abym poznaæ opiniê
Wg mnie wychodz± praktycznie takie same jak na próbniku Mo¿e do pierwszego mycia (po farbowaniu) jest wra¿enie, ¿e s± ciemniejsze, ale docelowo kolor wychodzi bardzo zbli¿ony do tego z probnika. Ja farbujê poziomem 4
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-31, 13:21   #3837
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez LoveHipHop Poka¿ wiadomo¶æ
visionAM

jak oceniasz intensywno¶æ kolorów na w³osach farb Majirel w stosunku do kolorów na próbniku?
Czajê siê na Majirel Cool Cover poziom 6, 6.1, ewentualnie Alfaparf i zastanawiam siê czy mog± wyj¶æ ciemniej ni¿ na próbniku... wiadomo, wa¿na jest baza jak± mam ale ogólnie chcia³abym poznaæ opiniê
Mój przyjaciel kiedy¶ po³o¿y³ w³a¶nie 6.1 - przez kilka pierwszych myæ by³am pewna ¿e u¿y³ czarnej farby. Cool cover u niego bardzo ch³odno wychodzi i my¶lê ¿e st±d ten optyczny efekt.

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-31, 14:30   #3838
LoveHipHop
Raczkowanie
 
Avatar LoveHipHop
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Mój przyjaciel kiedy¶ po³o¿y³ w³a¶nie 6.1 - przez kilka pierwszych myæ by³am pewna ¿e u¿y³ czarnej farby. Cool cover u niego bardzo ch³odno wychodzi i my¶lê ¿e st±d ten optyczny efekt.

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka
Bardzo ci dziêkujê- zatem nie po³o¿ê Cool Cover
Czyta³am ju¿ gdzie¶, ¿e w³a¶nie ze wzglêdu na swój ch³ód ta farba mo¿e wyj¶æ wrêcz czarno.
U mnie Casting 513 Mro¼ne Trufle wyszed³ na pocz±tku czarno wiêc co mówiæ o 6.1 Cool Cover

A czy mo¿esz mi doradziæ co¶ na temat Alfaparf 6.01?

Przejrza³am trochê odpowiedzi wstecz i jedna z dziewczyn u¿y³a Goldwell 6NA i wyszed³ jej bardzo ³adnie. To jest w³a¶nie z nazwy ten sam kolor co Alfaparf. Goldwella nie chcê u¿ywaæ, poniewa¿ bardzo szybko mi siê wyp³ukuje wiêc czajê siê na Alfaparf...

Nie chcê "zrobiæ siê" na czarno wiêc zanim podejmê siê koloryzacji szukam rad

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
Wg mnie wychodz± praktycznie takie same jak na próbniku Mo¿e do pierwszego mycia (po farbowaniu) jest wra¿enie, ¿e s± ciemniejsze, ale docelowo kolor wychodzi bardzo zbli¿ony do tego z probnika. Ja farbujê poziomem 4
Widzia³am zdjêcie twoich w³osów kilka odpowiedzi wstecz. U mnie Casting 513 Mro¼ne Trufle wyszed³ czarno wiêc 4 te¿ na pewno tak by wysz³a...

Teraz Casting mam wyp³ukany i mam ¶liczny kolor ciemnego ch³odnego br±zu z domieszk± ciep³oty, ale tak jak mówiê, 5 wysz³a mi za ciemno wiêc celujê w poziom 6.
Bojê siê jedynie, ¿e wyjdzie mi czarno A z kolei poziom 7 to ju¿ kolory z innej parafii wiêc chyba nie ma sensu ich braæ pod uwagê...

Edytowane przez LoveHipHop
Czas edycji: 2018-01-31 o 14:27 Powód: b³±d
LoveHipHop jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-31, 16:59   #3839
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Wszystko te¿ zale¿y od wyj¶ciowego koloru, mi zawsze jaki¶ lekki br±z wychodzi, wiêc nawet poziom 4 nie wygl±da wg mnie jak czarny Ale poziomu 6 w tej serii nie widzia³am i nigdy nie robi³am.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-31, 17:22   #3840
LoveHipHop
Raczkowanie
 
Avatar LoveHipHop
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Powiem ci tak: w grudniu sta³am siê ofiar± masakry.

Chcia³am przyciemniæ w³osy z poziomu ciep³ej 7 na ciemny blond. Zosta³am zafarbowana br±zem Goldwella poziom 3. Wysz³a czerñ, choæ mocno prosi³am i uczula³am, ¿e nie chcê czerni
Po kilku dniach szorowania tego paskudztwa sod± i szamponem przeciw³upie¿owym posz³am do innej fryzjerki z pro¶b± o ratunek i ona na³o¿y³a mi na t± masakrê mega cieniutki baleja¿. Ogólnie ca³o¶æ wysz³a bardzo fajnie. Jaki¶ tydzieñ temu na³o¿y³am sobie 513 Casting (mro¼le trufe), poniewa¿ z tych pasemek wyp³uka³ siê kolor i nie podoba³o mi siê jak przebija siê z³oty kolor, a dodatkowo mam pojedyncze siwulce. Teraz mam super kolor na poziomie 5- ch³odno ciep³y ciemny br±z z przewag± ch³odnego. Super po prostu
Dlatego my¶lê teraz o farbowaniu poziomem 6 poniewa¿ jednak 5 na pewno bêdzie dla mnie za ciemna. Mój naturalny kolor to ciemny blond poziom 6.
Farba ³apie mi w³osy bardzo szybko, poniewa¿ by³y trochê wytrawione w czasie gdy malowa³am blondami z poziomu 7.

Dlatego te¿ szukam rady aby nie skoñczyæ znów z prawie czarnymi w³osami
LoveHipHop jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.