Essence cz. II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 21:34   #1081
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Essence cz. II

a mnie zastanawia czemu nie udało mi się spotkać żadnej wizażanki w MC. chodzicie teraz na górę czy na dół? ja zazwyczaj i tu i tu

i ten ochroniarz który stękał że mam z koleżanką jeden koszyk na 2 osoby i stał przy nas i próbował zagadywać... najlepsze było 'no, to kupcie coś dla swoich chłopaków!' kiedy my stałyśmy przy szafie essence i maziałyśmy się kredkami. w ogóle nie zauważył że się z niego podśmiewałyśmy. na moje ulubione 'chyba jesteśmy najładniejszymi klientkami w sklepie bo tak pan nad nami stoi i stoi a w sklepie pełno ludzi' tylko łypnął. nie uciekł!

dzisiał byłam w naturze ale zakupów z essence brak. wzięłam z braku minerałka ivory rimmela (i już zaczynam żałówać, nie wiem czy te drobinki to dobry pomysł...), tonik garniera chwalony na kwc i wycinak do skórek... lubię naturę
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:06   #1082
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
a mnie zastanawia czemu nie udało mi się spotkać żadnej wizażanki w MC. chodzicie teraz na górę czy na dół? ja zazwyczaj i tu i tu

i ten ochroniarz który stękał że mam z koleżanką jeden koszyk na 2 osoby i stał przy nas i próbował zagadywać... najlepsze było 'no, to kupcie coś dla swoich chłopaków!' kiedy my stałyśmy przy szafie essence i maziałyśmy się kredkami. w ogóle nie zauważył że się z niego podśmiewałyśmy. na moje ulubione 'chyba jesteśmy najładniejszymi klientkami w sklepie bo tak pan nad nami stoi i stoi a w sklepie pełno ludzi' tylko łypnął. nie uciekł!

dzisiał byłam w naturze ale zakupów z essence brak. wzięłam z braku minerałka ivory rimmela (i już zaczynam żałówać, nie wiem czy te drobinki to dobry pomysł...), tonik garniera chwalony na kwc i wycinak do skórek... lubię naturę
Rimmel jest ekhem .. ee fajny jest tych drobinek nie widać prawie ja się chyba zasadzę jeszcze na ten w płynie
może to coś fajnego

a poza tym to chyba wyruszę na podbój Natury - znaczy się poszukać różowego lakieru z GR żeby na święta mieć żywszy kolor na pazurkach
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:09   #1083
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
a mnie zastanawia czemu nie udało mi się spotkać żadnej wizażanki w MC. chodzicie teraz na górę czy na dół? ja zazwyczaj i tu i tu

i ten ochroniarz który stękał że mam z koleżanką jeden koszyk na 2 osoby i stał przy nas i próbował zagadywać... najlepsze było 'no, to kupcie coś dla swoich chłopaków!' kiedy my stałyśmy przy szafie essence i maziałyśmy się kredkami. w ogóle nie zauważył że się z niego podśmiewałyśmy. na moje ulubione 'chyba jesteśmy najładniejszymi klientkami w sklepie bo tak pan nad nami stoi i stoi a w sklepie pełno ludzi' tylko łypnął. nie uciekł!

dzisiał byłam w naturze ale zakupów z essence brak. wzięłam z braku minerałka ivory rimmela (i już zaczynam żałówać, nie wiem czy te drobinki to dobry pomysł...), tonik garniera chwalony na kwc i wycinak do skórek... lubię naturę
oj ja biegam i tu i tu, chociaz wolę górną, ma moje ulubione dezodoranty perfecty bezzapachowe
jakbys się wybierała daj cynk, może się poocieramy o siebie
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 08:45   #1084
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
Rimmel jest ekhem .. ee fajny jest tych drobinek nie widać prawie ja się chyba zasadzę jeszcze na ten w płynie
może to coś fajnego

a poza tym to chyba wyruszę na podbój Natury - znaczy się poszukać różowego lakieru z GR żeby na święta mieć żywszy kolor na pazurkach
jutro będę testować - zobaczymy jak poradzi sobie z zajęciami do 18.15 bo jak nie wychodzę z domu i nie mamy z TŻtem gości nie chce mi się malować

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
oj ja biegam i tu i tu, chociaz wolę górną, ma moje ulubione dezodoranty perfecty bezzapachowe
jakbys się wybierała daj cynk, może się poocieramy o siebie
ok

btw. raport z mc, z lakierów został już chyba 1 różowy, reszta jeszcze się trzyma
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 08:52   #1085
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

dziewcyzny a jak ma sie sytuacja na olsztynskiej starowce? bo chcialabym ejszcze kilka rzeczy dokupic a w toruniu juz ich nie ma. zostal najjasniejszy lakier i cienie. i chyba diamentowe rzesy, ale nie jetsem pewna
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 09:54   #1086
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
a mnie zastanawia czemu nie udało mi się spotkać żadnej wizażanki w MC. chodzicie teraz na górę czy na dół? ja zazwyczaj i tu i tu

i ten ochroniarz który stękał że mam z koleżanką jeden koszyk na 2 osoby i stał przy nas i próbował zagadywać... najlepsze było 'no, to kupcie coś dla swoich chłopaków!' kiedy my stałyśmy przy szafie essence i maziałyśmy się kredkami. w ogóle nie zauważył że się z niego podśmiewałyśmy. na moje ulubione 'chyba jesteśmy najładniejszymi klientkami w sklepie bo tak pan nad nami stoi i stoi a w sklepie pełno ludzi' tylko łypnął. nie uciekł!

dzisiał byłam w naturze ale zakupów z essence brak. wzięłam z braku minerałka ivory rimmela (i już zaczynam żałówać, nie wiem czy te drobinki to dobry pomysł...), tonik garniera chwalony na kwc i wycinak do skórek... lubię naturę
osz TY rozpustna to Ty jestes w tych zakupach:P do tego ochroniarzy podrywa! nie przejmuj sie u mnie w naturze ochroniarz to kobeieta i to taka wredna ze potrafi za mna wszedzie lazic i mi wzdychac na uchem!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:03   #1087
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
...nie przejmuj sie u mnie w naturze ochroniarz to kobeieta i to taka wredna ze potrafi za mna wszedzie lazic i mi wzdychac na uchem!
ha! tak smao wczoraj mielismy z Tz, tylko, ze chodzil za nami facet.. i zastanawialismy sie, kto mu sie bardziej spdobal- ja czy Tz.. w ogole dla mnei jest dziwne,ze oni tak kontorluja ludzi, ktorzy sa raz dwa razy w tygodniu i prkatycznie zawsze cos kupuja..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 11:37   #1088
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ha! tak smao wczoraj mielismy z Tz, tylko, ze chodzil za nami facet.. i zastanawialismy sie, kto mu sie bardziej spdobal- ja czy Tz.. w ogole dla mnei jest dziwne,ze oni tak kontorluja ludzi, ktorzy sa raz dwa razy w tygodniu i prkatycznie zawsze cos kupuja..
może był bi i chciał Was na raz?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:37   #1089
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

Dziewczyny, czy któraś z Was używa mineralnego i ma popękane naczynka? Bo moja Mama nasłuchała się o mineralnych i chce sobie kupić, ale nie wiem czy dla naczynkowca będzie dobry. Dla mnie owszem, jest ok, ale nie wiem jak się spisze u niej :/
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:39   #1090
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was używa mineralnego i ma popękane naczynka? Bo moja Mama nasłuchała się o mineralnych i chce sobie kupić, ale nie wiem czy dla naczynkowca będzie dobry. Dla mnie owszem, jest ok, ale nie wiem jak się spisze u niej :/
mam troszkę naczynek i używam minerałów- kryją super i nie podrażniają.
także myślę że możesz mamie polecić, a jakby co zawsze lepiej zapytać lekarza
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:41   #1091
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ha! tak smao wczoraj mielismy z Tz, tylko, ze chodzil za nami facet.. i zastanawialismy sie, kto mu sie bardziej spdobal- ja czy Tz.. w ogole dla mnei jest dziwne,ze oni tak kontorluja ludzi, ktorzy sa raz dwa razy w tygodniu i prkatycznie zawsze cos kupuja..
heh wedlug mnie to jest typowo chamskie tak lazic za wybranymi osobami jakby byli kiedys przylapani na kradziezy albo co! ale i tak nic nie pobije ttego jak mnie w piatek potrAktowala sprzedawczyni! jakby mogla to by mnie chyba zabila wzrokiem albo przynajmniej skopala
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 11:54   #1092
anea00
Przyczajenie
 
Avatar anea00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Essence cz. II

sub
anea00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 13:15   #1093
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was używa mineralnego i ma popękane naczynka? Bo moja Mama nasłuchała się o mineralnych i chce sobie kupić, ale nie wiem czy dla naczynkowca będzie dobry. Dla mnie owszem, jest ok, ale nie wiem jak się spisze u niej :/
Ja mam duży problem z naczynkami. Używam tego mineralnego z essence i nic się złego nie dzieje
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 13:20   #1094
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh wedlug mnie to jest typowo chamskie tak lazic za wybranymi osobami jakby byli kiedys przylapani na kradziezy albo co! ale i tak nic nie pobije ttego jak mnie w piatek potrAktowala sprzedawczyni! jakby mogla to by mnie chyba zabila wzrokiem albo przynajmniej skopala
ojej, dlaczego tak? w sumie nam mowila kobieta, ktora tam pakuje prezenty, ze maja teraz duzo kradziezy.. i z racji tego, ze ochroniarz jest stary to same musialy juz kilka razy w tym tygodniu biec za zlodziejem..

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
może był bi i chciał Was na raz?
hehe, ja rozumiem, ze na stare lata ludziom przychodza do glowy rozne dziwne pomysly, ale zeby az takie? hehehe, to sie moze nastepnymr azem jego zapytam o to :P
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 13:27   #1095
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
może był bi i chciał Was na raz?


Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ojej, dlaczego tak? w sumie nam mowila kobieta, ktora tam pakuje prezenty, ze maja teraz duzo kradziezy.. i z racji tego, ze ochroniarz jest stary to same musialy juz kilka razy w tym tygodniu biec za zlodziejem..

hehe, ja rozumiem, ze na stare lata ludziom przychodza do glowy rozne dziwne pomysly, ale zeby az takie? hehehe, to sie moze nastepnymr azem jego zapytam o to :P
nie wiem, jak tylko wlazlam to spojrzala na mnie jak modliszka to malutki sklepik i sa 2 sprzedawczynie wiec nawet jakby ktos chcial to niemialby jak zwinac czegokolwiek raz jak szukalam bluzki to stala za mna i ani przepraszam ani nic tylko slysze jak cos wzdycha i mnie popycha! no mowie CI myslalam pozniej ze powiem tej glownej sprzedawczyni zeby moze zatrudnila kogos innego bo watpie ze klienci lubia sfrustrowane sprzedawczynie ktore tylko fukaja i nawet kultury nei znaja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 13:29   #1096
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ojej, dlaczego tak? w sumie nam mowila kobieta, ktora tam pakuje prezenty, ze maja teraz duzo kradziezy.. i z racji tego, ze ochroniarz jest stary to same musialy juz kilka razy w tym tygodniu biec za zlodziejem..

hehe, ja rozumiem, ze na stare lata ludziom przychodza do glowy rozne dziwne pomysly, ale zeby az takie? hehehe, to sie moze nastepnymr azem jego zapytam o to :P
jakby ludzie nie kradli nie byłoby problemu. Swoją drogą w głowie mi się nie mieści- nie mam kasy nie kupuję, albo zaciskam pasa i odkładam- ale na Cosmę! nie biorę z półki ukradkiem!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 13:35   #1097
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jakby ludzie nie kradli nie byłoby problemu. Swoją drogą w głowie mi się nie mieści- nie mam kasy nie kupuję, albo zaciskam pasa i odkładam- ale na Cosmę! nie biorę z półki ukradkiem!
moja byla koleznka z krk ktora zawsze robila z siebie taka panie, kiedys sie przyznala ze zwinela bluzke ale nawet nie ze sklepu tylko z bazaru jak poszla przymierzyc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 14:08   #1098
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

:O Ja się obawiam, że mi tam już całe Essense wykupili, a ja muszę trochę dla siebie wziąć i na prezenciki dla panien w rodzinie... Szoruję dzisiaj do Natury, nie ma bata
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 14:24   #1099
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jakby ludzie nie kradli nie byłoby problemu. Swoją drogą w głowie mi się nie mieści- nie mam kasy nie kupuję, albo zaciskam pasa i odkładam- ale na Cosmę! nie biorę z półki ukradkiem!
dokladnie tak jest. i nawet wam powiem, ze zadziwiajaco czesto sa to wlasnie starsze panie..

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


nie wiem, jak tylko wlazlam to spojrzala na mnie jak modliszka to malutki sklepik i sa 2 sprzedawczynie wiec nawet jakby ktos chcial to niemialby jak zwinac czegokolwiek raz jak szukalam bluzki to stala za mna i ani przepraszam ani nic tylko slysze jak cos wzdycha i mnie popycha! no mowie CI myslalam pozniej ze powiem tej glownej sprzedawczyni zeby moze zatrudnila kogos innego bo watpie ze klienci lubia sfrustrowane sprzedawczynie ktore tylko fukaja i nawet kultury nei znaja
tak, warto zglaszac takie rzeczy przelozonemu. z wlaszcza, ze o dobrego rpacownika teraz trudno.. i niesttey wielu osob sie wydaje, ze w sklepie pracowac kazdy moze.. no ale nna sprawa, ze nie kazdy sie nadaje
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 14:40   #1100
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
tak, warto zglaszac takie rzeczy przelozonemu. z wlaszcza, ze o dobrego rpacownika teraz trudno.. i niesttey wielu osob sie wydaje, ze w sklepie pracowac kazdy moze.. no ale nna sprawa, ze nie kazdy sie nadaje
Zgadzam się, teraz jest mało pracowników na rynku pracy ale dlaczego ma zarabiać ktoś niekompetentny i niemiły a porządne osoby mają mieć problem i szukać miesiącami pracy? To niesprawiedliwe.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 15:00   #1101
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
osz TY rozpustna to Ty jestes w tych zakupach:P do tego ochroniarzy podrywa! nie przejmuj sie u mnie w naturze ochroniarz to kobeieta i to taka wredna ze potrafi za mna wszedzie lazic i mi wzdychac na uchem!

nie podrywam! zawsze uciekają na słysząc takie teksty

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ha! tak smao wczoraj mielismy z Tz, tylko, ze chodzil za nami facet.. i zastanawialismy sie, kto mu sie bardziej spdobal- ja czy Tz.. w ogole dla mnei jest dziwne,ze oni tak kontorluja ludzi, ktorzy sa raz dwa razy w tygodniu i prkatycznie zawsze cos kupuja..


Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
może był bi i chciał Was na raz?


Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mam troszkę naczynek i używam minerałów- kryją super i nie podrażniają.
także myślę że możesz mamie polecić, a jakby co zawsze lepiej zapytać lekarza
ja jestem naczynkowcem, korzystam i nic się jak na razie nie dzieje

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh wedlug mnie to jest typowo chamskie tak lazic za wybranymi osobami jakby byli kiedys przylapani na kradziezy albo co! ale i tak nic nie pobije ttego jak mnie w piatek potrAktowala sprzedawczyni! jakby mogla to by mnie chyba zabila wzrokiem albo przynajmniej skopala
to niestety cecha nie tylko pań z drogerii, ale też i np. kasjerek w marketach, sprzedawczyń - z jedną pogadam, z jedną się pośmieję, a czasami kobieta jest taka opryskliwa... zawsze staram się tłumaczyć że może ma zły dzień, ciężka praca... a co konkretnie zrobiła ta sprzedawczyni?
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 15:47   #1102
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość

nie podrywam! zawsze uciekają na słysząc takie teksty

to niestety cecha nie tylko pań z drogerii, ale też i np. kasjerek w marketach, sprzedawczyń - z jedną pogadam, z jedną się pośmieję, a czasami kobieta jest taka opryskliwa... zawsze staram się tłumaczyć że może ma zły dzień, ciężka praca... a co konkretnie zrobiła ta sprzedawczyni?
ja to bym cegle spalila jak zawsze i sama uciekla heh niektorym sie wyDaje ze jak w sklepie pracuja to to juz takie panstwo ze tylko z gory patrzec na wszystkich! dwa razy w naturze, juz dawno, dostalam ochrzan za to ze testeru uzywam! i kobieta do mnie ze to nie jest od tego zeby sie tym malowac! a jedna wyskoczyla ze mi paskudnie w takim kolorze i ze my wszystkie takie ze przychodzimy sprawdzamy i nie kupujemy! wtedy mnie nerwy poniosly juz
ale teraz po prostu ta kobieta sie gapila na mnie jak na jakas zaraze albo no nie wiem jakies glupie miny do mnie i jeszcze mnie popycha! i wzdycha jak jakas...!! dobrze ze nie chodze do tego sklepu w sumie ale nawet jak pojde kiedys i bedzie tak samo sie zachowywala to juz powiem to tej drugiej sprzedawczyni!

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
dokladnie tak jest. i nawet wam powiem, ze zadziwiajaco czesto sa to wlasnie starsze panie..


tak, warto zglaszac takie rzeczy przelozonemu. z wlaszcza, ze o dobrego rpacownika teraz trudno.. i niesttey wielu osob sie wydaje, ze w sklepie pracowac kazdy moze.. no ale nna sprawa, ze nie kazdy sie nadaje
heh ale wiesz malo kiedy traktuja osoby mlode powaznie...niestety:rolle yes: a jakby nie bylo to glownie my jestesmy klientami w sklepach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 15:55   #1103
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

dimiti, nie można pozwalać ludziom na chamstwo, głupotę i nie ma wyjątków. Może to walka z wiatrakami ale ktoś musi zwracać uwagę chamskim sprzedawczyniom i informować ich szefów o ich zachowaniu, w końcu oni pewnie niezbyt często przebywają w sklepie a już napewno te panie nie pozwalają sobie na takie odzywki przy nich.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 15:59   #1104
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. II

jutro idę po błyszczyk XXL i eyeliner w pisaku.
a kredkę z GR mam i jest bardzo fajna, ale dla mnei tylko i wyłącznie na imprezy albo wieczorne wyjścia.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:21   #1105
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Essence cz. II

Ja natomiast muszę pochwalić panie w katowickiej i chorzowskiej Naturze. Zawsze są chętne do pomocy, doradzą czy też poszukają produktu. Zarówno wizażystka jak i pani doradzające pielęgnację są dość kompetente i chętne do współpracy. Prócz tego, że nigdy nie wiedzą kiedy będzie nowa limitowanka Essence (ale podobno nie mają na to wpływu) nigdy mi niczym nie "podpadły". Ochroniarz w katowickiej Naturze jest sympatyczny i nie śledzi nachalnie każdego ruchu klienta. W chorzowskiej Naturze ochroniarza chyba w ogóle nie ma.

Próbuję ostatnio pogodzić się z pudrem mineralnym. Daje śliczny efekt rozświetlonej, jednolitej cery. Niestety ten błysk, który pojawia się dużo szybciej niż przy innych podładach bardzo mi przeszkadza. Matowienie pudrem niewiele pomaga. Kolor 2 jest ciemniejszy niż moja cera, ale się wtapia. Kolor 1 odcina się potwornie od odcienia mojej skóry, ale jest nieco jasniejszy. No i zaobserwowałam cos bardzo niepokojącego. Prawdopodobnie to wina pudru, choć ostatnio zmieniłam też krem. Otóż wydaje mi się, że minerał mnie zapycha. Wydaje mi się, że to bardzo dziwne przy jego banalnie prostym składzie (zawiera tylko mikę i barwniki, prawda?). Czy Waszym buziom puder mineralny nie szkodzi? Nic Wam po nim nie wyskakuje?
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:26   #1106
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
dimiti, nie można pozwalać ludziom na chamstwo, głupotę i nie ma wyjątków. Może to walka z wiatrakami ale ktoś musi zwracać uwagę chamskim sprzedawczyniom i informować ich szefów o ich zachowaniu, w końcu oni pewnie niezbyt często przebywają w sklepie a już napewno te panie nie pozwalają sobie na takie odzywki przy nich.
no racja, ale nigdy w sumie nie zglaszalam takich rzeczy bo wiesz balam sie ze mnie potraktuja jak jakies dziecko i wogole wyjde na jakas wariatke
ale chyba zaczne tak robic bo czasami przesadzaja! sama pracowalam w sklepie i wiem ze czasami nerwy opuszczaja czlowieka, bo zdarzaja sie na prawde straszni klienci! ale ja pracowalam w sklepie gdzie byl wielki ruch i przez 8h bylo tyle biegania ze jak wracalam do domu to tylko na fotel i koniec! ale nigdy sie nawet krzywo nie patrzylam mimo ze nieraz klient sie darl niewiadomo o co, a raz dziewczyna mloda sie do mnie rozdarla "jak to moze nie byc tego rozmiaru!!?"
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:39   #1107
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

U mnie we wrocławskiej Magnolii również spotykam miłe panie, ostatnio z nimi rozmawiałam o Essence właśnie, ochroniarza nie widziałam.

dimiti, nie jest ważne, ile masz lat, ale jesteś ich klientką i mają obowiązek Cię odpowiednio traktować. Też pracowałam w sklepie z zabawkami i to nie było ładnie, kiedy rodzice idąc na zakupy do innego sklepu podrzucali swoje dzieci do nas na pół godziny a potem na siłę wywlekali latorośle, które już zdążyły się napatrzeć na wszystkie cuda i chciały coś dostać. Ale cóż, gadałam z dziećmi, bawiłam się klockami... Nawet nie wyobrażacie sobie, jaki zapiernicz był przed świętami, od 9 do 20 full ludzi, ogarnąć to wszystko graniczyło z cudem a zawsze tuż przed zamknięciem wpadło kilku zapracowanych biznesmenów, którym trzeba było jeszcze doradzić i spędzić dodatkowe pół godziny tłumacząc różne zabawkowe zawiłości. W życiu by mi jednak nie przyszło do głowy, żeby być dla kogoś niemiłym a ludzie bywają bezczelni. Np. spędzam na doradzaniu facetowi 40 minut, produkuję się niesamowicie, a na koniec on mówi "Ok, dzięki, kupię to na allegro".
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:45   #1108
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
U mnie we wrocławskiej Magnolii również spotykam miłe panie, ostatnio z nimi rozmawiałam o Essence właśnie, ochroniarza nie widziałam.

dimiti, nie jest ważne, ile masz lat, ale jesteś ich klientką i mają obowiązek Cię odpowiednio traktować. Też pracowałam w sklepie z zabawkami i to nie było ładnie, kiedy rodzice idąc na zakupy do innego sklepu podrzucali swoje dzieci do nas na pół godziny a potem na siłę wywlekali latorośle, które już zdążyły się napatrzeć na wszystkie cuda i chciały coś dostać. Ale cóż, gadałam z dziećmi, bawiłam się klockami... Nawet nie wyobrażacie sobie, jaki zapiernicz był przed świętami, od 9 do 20 full ludzi, ogarnąć to wszystko graniczyło z cudem a zawsze tuż przed zamknięciem wpadło kilku zapracowanych biznesmenów, którym trzeba było jeszcze doradzić i spędzić dodatkowe pół godziny tłumacząc różne zabawkowe zawiłości. W życiu by mi jednak nie przyszło do głowy, żeby być dla kogoś niemiłym a ludzie bywają bezczelni. Np. spędzam na doradzaniu facetowi 40 minut, produkuję się niesamowicie, a na koniec on mówi "Ok, dzięki, kupię to na allegro".

no to teraz bede walczyc z takim chamstwem!
mi sie wydaje ze takie zachowanie to kwestia wychowania i stosunku do pracy, wiadomo ze jak klient o cos prosi to nam nic do tego czy to jemy potrzebne czy nie ale mamy pokazac, u mnie teraz zostaly dwie natury i w jednej nigdy zadna nieprzyjemnosc mnie nie spotkala, ale w tej wiekszej to czasami kobiety sie zapominaja dobrze ze w tej mniejszej jest GR
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 17:05   #1109
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

no to teraz bede walczyc z takim chamstwem!
mi sie wydaje ze takie zachowanie to kwestia wychowania i stosunku do pracy, wiadomo ze jak klient o cos prosi to nam nic do tego czy to jemy potrzebne czy nie ale mamy pokazac, u mnie teraz zostaly dwie natury i w jednej nigdy zadna nieprzyjemnosc mnie nie spotkala, ale w tej wiekszej to czasami kobiety sie zapominaja dobrze ze w tej mniejszej jest GR
Niektórzy się zachowują tak, jakby mieli pretensje do całego świata, że muszą pracować a nie dostają za samo swoje istnienie 5 tysiaków. Jak widać, niezbyt wychowani ludzie stoją po obu stronach barykady, niektórzy klienci traktują obsługę sklepu jak służących, niektórzy sprzedawcy obrażają się, kiedy ktoś im przeszkodzi w piciu kawki cały dzień. Dlatego trzeba się skarżyć tam, gdzie nas nie traktują dobrze i nie korzystać z ich usług a chodzić tam, gdzie jest miło
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 17:13   #1110
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. II

dziewczyny, a czy cienie z GR są trwałe?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.