Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 21:30   #2821
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
to nie to, my zamawiałyśmy serum
To chyba jednak jest to tylko jest zamieszczone zdjęcie nowej wersji tego samego produktu ,
W sklepach właśnie tak teraz wygląda - innego już nie ma
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:31   #2822
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

mysle ze lepiej pisac na fejsie.. wiecej osob zobaczy.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:37   #2823
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Również wychodzę z założenia, że zawsze należy walczyć o swoje, na pewno tego tak nie zostawię. Też nie dostałam Givenchy dla pociechy. A płaciłam w sobotę rano bodajże.

A pytanie do Dziewczyn, którym przywrócono zamówienie albo mają status "czekamy": jaki ogólny status mają u Was zamówienia? U mnie jedno "zrealizowane" (dostanę połowę rzeczy), a dwa "zamówienie zostało wycofane z realizacji"

Nie mogę się przez to zamieszanie i głupie nadzieje skoncentrować na pisaniu pracy na studia
u mnie całe zamówienie z niedzieli wycofane z realizacji, stworzyli mi nowe z tym jednym produktem i ono ma status w trakcie realizacji
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:37   #2824
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no to cała moja teoria o kolejności zamówień legła w gruzach
ale może to i dobrze...bo ja też zamawiałam wieczorem w niedzielę i już myślałam,że wszystko całkiem pozamiatane ale emocje! normalnie zaraz dostanę...no tego...rozwolnienia
no też miałam taką teorię, więc się zdziwiłam, że dostałam maila, no nic musimy poczekać cierpliwie jak to się rozwiąże, wolę się jeszcze nie cieszyć za bardzo
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:40   #2825
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mysle ze lepiej pisac na fejsie.. wiecej osob zobaczy.
Też tak myślę Zobaczą, że temat nie jest zamknięty, że nie wszystko jeszcze udało im się zamieść "pod dywan"
Piszcie to wszystko dziewczyny na fejsie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:41   #2826
Kalioka
Raczkowanie
 
Avatar Kalioka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

ja już w pierwszym mailu wyoczyłam im zarzut selekcjonowania klientów!
I to ich sratatatata; przepraszamy, wybaczcie.... my zrobilismy wszystko.
Pufam: puf, puf, puf na ich idiotyczne, beznamiętne i nieuczciwe maile!
Kalioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:41   #2827
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

napisałam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 21:46   #2828
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mysle ze lepiej pisac na fejsie.. wiecej osob zobaczy.
Cytat:
Napisane przez Kalioka Pokaż wiadomość
ja już w pierwszym mailu wyoczyłam im zarzut selekcjonowania klientów!
I to ich sratatatata; przepraszamy, wybaczcie.... my zrobilismy wszystko.
Pufam: puf, puf, puf na ich idiotyczne, beznamiętne i nieuczciwe maile!
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
napisałam
Super ja też im tam bazgrzę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:55   #2829
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

napisalam do nich! a co! nie beda mnie denerwowac, ze zadowole sie kuponem za 10zl.....szczegolnie, ze serum wrocilo!

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
napisałam
napisalas im mejla czy na fejsie?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:58   #2830
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
u mnie całe zamówienie z niedzieli wycofane z realizacji, stworzyli mi nowe z tym jednym produktem i ono ma status w trakcie realizacji
mam dokladnie tak samo...ciekawa jestem czy faktycznie dostaniemy te produkty
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:04   #2831
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

a ja nie rozumiem, dlaczego tak głośno jest wszędzie tylko o awarii systemu w empiku, a o merlinie cisza
poza tym:
Cytat:
Myślę, że zaistniała sytuacja, w razie negatywnego rozpatrzenia przez Empik żądań wydania rzeczy będących przedmiotem sprzedaży, może stać się podstawą dochodzenia przez klientów roszczeń - czy to z umowy sprzedaży, czy to przynajmniej roszczeń odszkodowawczych. Do ewentualnych pozwów rozczarowanych kupujących niewątpliwie może zachęcić istniejąca obecnie w polskim prawie możliwość wnoszenia pozwów zbiorowych. Dlatego jestem bardzo ciekaw jak Empik wybrnie z tej wysoce niezręcznej sytuacji, do jakiej doprowadził rzekomy błąd systemu. Należy przy tym pamiętać, że za każdym systemem stoją ludzie.
(cytat z: http://www.nowemedia.org.pl/joomla/i...lko-w-empikcom)

może też warto o takim zbiorowym pozwie pomyśleć, skoro tak nas zrobili w balona

a czy to nie jest przypadkiem tak, że w jakimś tam stopniu przywracali zamówienia tym, którzy coś wcześniej u nich zamówili? ja zakładałam tam konto tylko przez te promocje, a jak było u tych z Was, które zamówienia dostaną?
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 22:04   #2832
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
a ja dostałam od nich takiego maila: Dziękujemy za zainteresowanie ofertą Merlin.pl. Jeszcze raz przepraszamy za anulowanie towarów w Państwa zamówieniu z działu Beauty. Towary, które udało nam się sprowadzić od naszych dostawców zostały ponownie przypisane do Państwa zamówienia. W związku z powyższym prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia formy płatności. Kontakt z BOK-iem możliwy jest pod adresem sklep@merlin.pl lub nr telefonu (48) 22 321 91 91 lub na czacie dostępnym na naszych stronach.

i przywrócili mi wszystkie rzeczy, ciekawe czy się uda je dostać, ja zamawiałam późno, więc może faktycznie wszystkie zamówienia przywrócą
ja też dostałam teraz taką wiadomość, ale nadal mam status czekamy na 1... nie zostały mi te rzeczy przywrócone
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:13   #2833
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

ja zakladalam konto w niedziele wlasnie przez te pseudo promocje i mam jedna rzecz w trakcie realizacji..


z drugiej strony wszyscy wiemy ze cos bylo nie halooo i ze cos sie spsulo u nich w systemie bo niemozliwe to bylo zeby byla taka pomylka ...wiec nie do konca rozumiem tak wielkie oburzenie..na dobra sprawe mogliby sprawe zalatwic jak empik i olac wszystko a nie realizowac czesc zamowien.. liczylysmy na farta..niektorym sie poszczescilo innym nie..za duzo szczescia na raz by bylo nie ma co sie denerwowac nic nie tracilysmy skladajac zamowienia, niektorym sie udalo i cieszmy sie ich szczesciem zamiast pluc na cala firme i mieszac ich z blotem
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:14   #2834
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja zakladalam konto w niedziele wlasnie przez te pseudo promocje i mam jedna rzecz w trakcie realizacji..


z drugiej strony wszyscy wiemy ze cos bylo nie halooo i ze cos sie spsulo u nich w systemie bo niemozliwe to bylo zeby byla taka pomylka ...wiec nie do konca rozumiem tak wielkie oburzenie..na dobra sprawe mogliby sprawe zalatwic jak empik i olac wszystko a nie realizowac czesc zamowien.. liczylysmy na farta..niektorym sie poszczescilo innym nie..za duzo szczescia na raz by bylo nie ma co sie denerwowac nic nie tracilysmy skladajac zamowienia, niektorym sie udalo i cieszmy sie ich szczesciem zamiast pluc na cala firme i mieszac ich z blotem
no tak ale to oburzenie nie jest dlatego, ze nie dostalysmy tych rzeczy ,tylko dlatego,ze oni nie potrafili jak normlani ludzie przyznac sie do swojego bledu( a razcej bledu informatyka) tylko zaczeli zwalac wine na dostawce....a to chyba jasne ,ze to nie on umiescil na stronie merlina np serum EL za 50 zl ...
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:20   #2835
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
a ja nie rozumiem, dlaczego tak głośno jest wszędzie tylko o awarii systemu w empiku, a o merlinie cisza
poza tym:
(cytat z: http://www.nowemedia.org.pl/joomla/i...lko-w-empikcom)

może też warto o takim zbiorowym pozwie pomyśleć, skoro tak nas zrobili w balona

a czy to nie jest przypadkiem tak, że w jakimś tam stopniu przywracali zamówienia tym, którzy coś wcześniej u nich zamówili? ja zakładałam tam konto tylko przez te promocje, a jak było u tych z Was, które zamówienia dostaną?
Jestem jak najbardziej za.

A z tą realizacją zamówień również przeszła mi przez głowę podobna myśl. Zakładałam konto też właśnie przez ta promocję i z 14 zamówionych rzeczy (z trzech zamówień) w realizacji jest 8 z wyłącznie jednego zamówienia, w tym 4 szt, tego samego zapachu. Ale kto to wie, czym oni się kierują. Żeby chociaż byli łaskawi odpisać, a nie wysyłac wiadomość z automatu.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja zakladalam konto w niedziele wlasnie przez te pseudo promocje i mam jedna rzecz w trakcie realizacji..


z drugiej strony wszyscy wiemy ze cos bylo nie halooo i ze cos sie spsulo u nich w systemie bo niemozliwe to bylo zeby byla taka pomylka ...wiec nie do konca rozumiem tak wielkie oburzenie..na dobra sprawe mogliby sprawe zalatwic jak empik i olac wszystko a nie realizowac czesc zamowien.. liczylysmy na farta..niektorym sie poszczescilo innym nie..za duzo szczescia na raz by bylo nie ma co sie denerwowac nic nie tracilysmy skladajac zamowienia, niektorym sie udalo i cieszmy sie ich szczesciem zamiast pluc na cala firme i mieszac ich z blotem
Właśnie się nie zgadzam, bo pogrywają sobie z klientem, nie umiejąc przyznać się do pomyłki, bezczelnie kłamią i niesprawiedliwie traktują poszczególne osoby. Skoro taka profesjonalna firma popełniła tak nieprofesjonalny błąd, to powinna ponieść jego konsekwencje, a nie zwalać je na klientów.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:23   #2836
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja zakladalam konto w niedziele wlasnie przez te pseudo promocje i mam jedna rzecz w trakcie realizacji..


z drugiej strony wszyscy wiemy ze cos bylo nie halooo i ze cos sie spsulo u nich w systemie bo niemozliwe to bylo zeby byla taka pomylka ...wiec nie do konca rozumiem tak wielkie oburzenie..na dobra sprawe mogliby sprawe zalatwic jak empik i olac wszystko a nie realizowac czesc zamowien.. liczylysmy na farta..niektorym sie poszczescilo innym nie..za duzo szczescia na raz by bylo nie ma co sie denerwowac nic nie tracilysmy skladajac zamowienia, niektorym sie udalo i cieszmy sie ich szczesciem zamiast pluc na cala firme i mieszac ich z blotem
mnie oburza głównie nierówne traktowanie klientów, a że coś się popsuło u nich, to dlaczego klient ma być przez to poszkodowany?
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:23   #2837
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

ja wiem ze najwieksze oburzenie powstalo przez to ze nie napisali ze mieli blad systemu tylko ze nagle brak towaru i to mi sie tez nie podoba
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:24   #2838
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Powiem tak... to nie jest jedyna nieuczciwa zagrywka z ich strony.W kwietniu zamówiłam Guerlain cienie z odbiorem osobistym w księgarni w Katowicach. Przyszedł czas realizacji i nagle utracili wszystkie dane, więc z powodu "upadku serwera" realizacja się przedłużyła- dostałam maila, że moje zamówienie będzie za to -5% tańsze... No nic... ucieszyłam się bo odpadły koszty odbioru osobistego- 5 zł... Po kilku dniach dostałam maila z informacją, że w związku z zamknięciem punktu odbioru 23.04 będzie możliwy odbiór osobisty po 4.05 w nowym punkcie- i znów otrzymam rabat -5% i co się okazuje? Że jak doszło już to realizacji w ogóle nie dostałam żadnego rabatu

1 mail:


Szanowni Państwo,
Informujemy, iż ze względu na błąd techniczny, nie możemy zrealizować Państwa zamówienia w deklarowanym wcześniej terminie, za co bardzo Państwa przepraszamy.
Nasi informatycy pracują nad rozwiązaniem problemu, aby realizacja zamówień została dokończona jak najszybciej. Zamówienie zostanie wysłane do czwartku włącznie.
W ramach przeprosin udzieliliśmy 5% rabatu na wartość Państwa zamówienia, różnica zostanie zwrócona zgodnie z wybraną w zamówieniu formą płatności.
O wysyłce zamówienia poinformujemy kolejnym mailem.
Jeszcze raz bardzo przepraszamy.

I 2 mail:


Szanowni Państwo,

Informujemy, iż punkt odbioru PWN przy ul. Francuskiej 2 zostanie zamknięty w dniu 23-04-2011r , dlatego też nie będziemy mogli zrealizować wysyłki do wybranego przez Państwa punktu PWN za co bardzo przepraszamy.

W związku z zaistniałą sytuacją proponujemy:
- Rabat do zamówienia w wysokości 5%
- odbiór w nowej lokalizacji punktu PWN przy ul. 3 maja 15 od dnia 05-04-2011r
(prosimy o przesłanie e-mailem polecenia przekazania zamówienia do nowego Punktu PWN)

- przesłanie zamówienia firmą kurierską na koszt Merlin.pl
(prosimy o przesłanie e-mailem danych do wysyłki)

- anulowanie zamówienia
(prosimy o przesłanie e-mailem polecenia anulowania zamówienia)


Bardzo Państwa przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Edytowane przez Aaaaaneczkaaaaa
Czas edycji: 2011-05-24 o 22:28
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:24   #2839
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jestem jak najbardziej za.

A z tą realizacją zamówień również przeszła mi przez głowę podobna myśl. Zakładałam konto też właśnie przez ta promocję i z 14 zamówionych rzeczy (z trzech zamówień) w realizacji jest 8 z wyłącznie jednego zamówienia, w tym 4 szt, tego samego zapachu. Ale kto to wie, czym oni się kierują. Żeby chociaż byli łaskawi odpisać, a nie wysyłac wiadomość z automatu.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------


Właśnie się nie zgadzam, bo pogrywają sobie z klientem, nie umiejąc przyznać się do pomyłki, bezczelnie kłamią i niesprawiedliwie traktują poszczególne osoby. Skoro taka profesjonalna firma popełniła tak nieprofesjonalny błąd, to powinna ponieść jego konsekwencje, a nie zwalać je na klientów.
dokładnie tak!
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 22:43   #2840
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
a ja nie rozumiem, dlaczego tak głośno jest wszędzie tylko o awarii systemu w empiku, a o merlinie cisza
poza tym:
(cytat z: http://www.nowemedia.org.pl/joomla/i...lko-w-empikcom)

może też warto o takim zbiorowym pozwie pomyśleć, skoro tak nas zrobili w balona

a czy to nie jest przypadkiem tak, że w jakimś tam stopniu przywracali zamówienia tym, którzy coś wcześniej u nich zamówili? ja zakładałam tam konto tylko przez te promocje, a jak było u tych z Was, które zamówienia dostaną?
Może warto im na fejsie takie info zapodać do przemyślenia ?
Co do teorii sposobu kolejności wysyłania to ta teoria może być trafna jeśli zrealizują część zamówień osób nowych w celu ich przekonania do swojego sklepu. Ja zamawiałam z konta męża, który do tej pory sporo u nich kupował i niemal codziennie siedział i ogladał książki, filmy i płyty, więc moje konto ani nowe, ani nic wcześniej nie zamawiające i olali mnie.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 23:15   #2841
springrain
Raczkowanie
 
Avatar springrain
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 45
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
no tak ale to oburzenie nie jest dlatego, ze nie dostalysmy tych rzeczy ,tylko dlatego,ze oni nie potrafili jak normlani ludzie przyznac sie do swojego bledu( a razcej bledu informatyka) tylko zaczeli zwalac wine na dostawce....a to chyba jasne ,ze to nie on umiescil na stronie merlina np serum EL za 50 zl ...
oni taktycznie nie mogą powiedzieć, że to błąd, bo błąd nie zwolniłby ich z realizacji zamówienia.
tylko w przypadku braku produktu w magazynach mogą anulować zamówienie, więc ciągle będą powtarzać o brakach u dostawców. i nie ma się co łudzić, że będzie inaczej

ja tam w rezultacie się i tak cieszę. mogliby nas zupełnie olać, ale część zamówień zrealizują.
lepiej też sprawdźcie czy nie macie kilku sztuk rzeczy którą mieliście jedną. ja mam tym sposobem z zamówienia na 6 rzeczy emulsje Shiseido x2 którą zamówiłam raz. moja siostra ma tym sposobem 2x Burberry, ale ona w ogóle ma farta bo całe zamówienie jej zrealizują (miała z 5 zapachów).

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Może warto im na fejsie takie info zapodać do przemyślenia ?
Co do teorii sposobu kolejności wysyłania to ta teoria może być trafna jeśli zrealizują część zamówień osób nowych w celu ich przekonania do swojego sklepu. Ja zamawiałam z konta męża, który do tej pory sporo u nich kupował i niemal codziennie siedział i ogladał książki, filmy i płyty, więc moje konto ani nowe, ani nic wcześniej nie zamawiające i olali mnie.
tutaj się nie zgodzę, bo ja od jakichś 2 lat mam u nich kont, a siostra min. 5, wydajemy pewnie kilkaset zł rocznie. myślę, że to jakoś losowo ustalali, bo jak czytam to nie widzę większej logiki
springrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 07:10   #2842
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
no tak ale to oburzenie nie jest dlatego, ze nie dostalysmy tych rzeczy ,tylko dlatego,ze oni nie potrafili jak normlani ludzie przyznac sie do swojego bledu( a razcej bledu informatyka) tylko zaczeli zwalac wine na dostawce....a to chyba jasne ,ze to nie on umiescil na stronie merlina np serum EL za 50 zl ...
No ale z drugiej strony, Empik się przyznał, że to błąd systemu, a klienci dalej straszą ich pozwem zbiorowym. Po prostu nagrzali się jak szczerbaty na suchary i próbują za wszelką cenę wydębić towar w pomyłkowo określonych cenach. Nie wiem jak to oceniać w sumie...

Ja też próbowałam kupić to serum Estee, czułam, że to jakaś pomyłka, nie liczyłam na powodzenie tej operacji (swoją drogą nie wierzę w istnienie "dostawcy", który by legalną drogą dostarczał towar w cenach niższych niż fabryczne - chyba, że to jakieś mega spurchawiałe te towary i były do wyrzucenia) dlatego nie boli mnie jakoś szczególnie, że się nie udało.

Aczkolwiek - pomylili się czy nie, ja już u nich nic nie kupię i to będzie moja "zemsta". Nawet po przydzieleniu przeprosinowego rabatu. Po prostu unikam sklepów, które mają bajzel i nie panują nad tym co się u nich dzieje.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-05-25 o 07:24 Powód: lit.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 07:22   #2843
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No ale z drugiej strony, Empik się przyznał, że to błąd systemu, a klienci dalej straszą ich pozwem zbiorowym. Po prostu nagrzali się jak szczerbaty na suchary i próbują za wszelką cenę wydębić towar w pomyłko określonych cenach. Nie wiem jak to oceniać w sumie...

Ja też próbowałam kupić to serum Estee, czułam, że to jakaś pomyłka, nie liczyłam na powodzenie tej opercaji (swoją drogą nie wierzę w istnienie "dostawcy", który by legalną drogą dostarczał towar w cenach niższych niż fabryczne - chyba, że to jakieś mega spurchawiałe te towary i były do wyrzucenia) dlatego nie boli mnie jakoś szczególnie, że się nie udało.

Aczkolwiek - pomylili się czy nie, ja już u nich nic nie kupię i to będzie moja "zemsta". Nawet po przydzieleniu przeprosinowego rabatu. Po prostu unikam sklepów, które mają bajzel i nie panują nad tym co się u nich dzieje.
Mam podobne zdanie. EL zamówiłam jedynie dla spokoju sumienia, bo co to by było, gdyby nagle okazało się, że faktycznie jest w tak niskiej cenie, a ja nie zamówiłam. Do końca życia bym spać nie mogła Jakiekolwiek maile do nich zleją z góry na dół. Ale jak im powypisujemy opinie na temat ich obsługi, krętactwa i będziemy odradzać zakupy na ich stronie, to to napewno odczują. Merlin będę omijać szerokim łukiem. Nigdy już u nich nic nie kupię. Zemsta może mało przebiegła, ale mnie cieszy
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 07:25   #2844
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mam podobne zdanie. EL zamówiłam jedynie dla spokoju sumienia, bo co to by było, gdyby nagle okazało się, że faktycznie jest w tak niskiej cenie, a ja nie zamówiłam. Do końca życia bym spać nie mogła
Tak samo do tego podchodziłam.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 07:46   #2845
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mam podobne zdanie. EL zamówiłam jedynie dla spokoju sumienia, bo co to by było, gdyby nagle okazało się, że faktycznie jest w tak niskiej cenie, a ja nie zamówiłam. Do końca życia bym spać nie mogła Jakiekolwiek maile do nich zleją z góry na dół. Ale jak im powypisujemy opinie na temat ich obsługi, krętactwa i będziemy odradzać zakupy na ich stronie, to to napewno odczują. Merlin będę omijać szerokim łukiem. Nigdy już u nich nic nie kupię. Zemsta może mało przebiegła, ale mnie cieszy
też zamówiłam kilka sztuk serum EL, ale od początku czułam, że to pomyłka tylko ciekawiło mnie, jak merlin z tego wybrnie no i oczywiście miałam cichą nadzieję, że jednak zrealizuje zamówienie.
Nie będę się obrażać na sklep, nie widzę sensu

i pewnie nie raz zrobię u nich zakupy jak będą fajne promocje. Kod na rabat 10zl, wiem, że to niewiele, ale miałam jeszcze z poprzednich zakupów nadpłatę u nich to połączyłam i zakupiłam 30tkę Guess w niezłej cenie. I dla mnie koniec tematu "afery merlina"
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 08:44   #2846
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

http://merlin.pl/Salvatore-Ferragamo...19,893656.html znów za 27 zł jak macie kupon 10 zł, to wyjdzie Wam za 17 zł ... a ładny ten zapach? zna ktoś?

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-05-25 o 08:45
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 08:54   #2847
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
http://merlin.pl/Salvatore-Ferragamo...19,893656.html znów za 27 zł jak macie kupon 10 zł, to wyjdzie Wam za 17 zł ... a ładny ten zapach? zna ktoś?
ja mam i męczę 50 ml. Na początku nawet mi się podobał, a teraz jest już męczący. Banalne owoce - brzoskwinię czuć najmocniej
ja się bym ponownie nie skusiła nawet za 5 zł
a trwałość marna - ok. 2 godzin.
Poza tym te opakowanie to szczyt tandety - ten korek po pewnym czasie się rusza (choć nigdy tego zapachu nie zabierałam w podróż).
dla mnie to zapach do 13-15 latek
Zapach jest z roku 2006, więc 5 letni zapach kupować to duże ryzyko - takie moje zdanie, bo jestem koneserką zapachów

A ja dostałam wiadomość od koleżanki, że jej Merlin zrealizował 5 sztuk The Beat
Mi niestety też ten zapach nie podchodzi, bo z Burberry tylko toleruję na jesień/zimę London
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2011-05-25 o 09:15
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 09:09   #2848
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

London super ale jakos nudzi mi sie, po czym wracam , potem znowu nuda..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 09:18   #2849
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
London super ale jakos nudzi mi sie, po czym wracam , potem znowu nuda..


ranko, mam tak samo, ale ja używam London tylko na jesień/zimę, a wiosną/latem stoi w pudełeczku wśród zapachów jesienno-zimowych, więc zdążę zatęsknić za nim
poza tym mam tak dokładnie z Juicy Couture - london i ten to podobne zapachy, jednak Juicy Couture już wycofany z PL i ciężko go będzie dostać to trzymam na zapas i wolę częściej psikać się London, bo ten wszędzie dostępny.

Co do Charms, to moim zdaniem nadal jest błąd w systemie, więc szkoda czasu klikać itp. bo o tak anulują.

Kochane, czy wiecie może kiedy miał premierę nowy zapach od NAF NAF Fairy Juice ?
Pisałam do perfumerii, ale odpisali, że nie mają takiej informacji, a w necie pustka
a chętnie bym się skusiła, bo kocham naf naf i za 84 zł 100 ml to super okazja
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2011-05-25 o 09:21
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 09:20   #2850
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dziewczyny wklejcie fotki swoich merlinowych zdobyczy pewnie dziś już do Was dolecą


beeets ile masz flakonów perfum?

a propos skoro te incanto takie kiepskie, to można teściowej z okazji dnia matki sprezentować (żarcik taki mały hahaha )

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-05-25 o 09:27
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.