Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 20:39   #4081
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ostatnio najczęściej chyba pisałyśmy o własnorobionym serum z witC, ale nie wiem, czy o to Ci chodzi.

A o jakim sklepie piszesz?
Ja buszuje po locri
Wiesz - w każdej chwili możemy nadrobić Twoje nicniekupienie
A jeszcze stary mnie namawia, żebym sobie jakis prezent wybrała a on mi zamówi - no nie pomaga chłop
evergreen.pl ale tak jest jeden rodzaj tylko.
a witamina C to jakaś gotowa była
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 20:45   #4082
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
evergreen.pl ale tak jest jeden rodzaj tylko.
a witamina C to jakaś gotowa była
Tak chodzi o Nufountain 20% wit. C, niestety ciężko dostępny nadal, bo ta firma którą pokazywałam, że sprowadza do Polski niestety ma na Allegro kilka negatywów, nie jest źle ale z polecaniem się wstrzymam na razie. W każdym razie, jeśli ktoś ma możliwość przelewu zagranicznego, czy zapłaty kartą, to polecam kupić na amazon.com . Najtaniej kupić 3 sztuki, zrobić zamówienie zbiorowe z kimś chętnym. Cenowo wychodzi wtedy mniej więcej tak samo, jak wersja do zrobienia z któregoś ze sklepów z półproduktami, a to jest już gotowiec.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 20:47   #4083
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
evergreen.pl ale tak jest jeden rodzaj tylko.
a witamina C to jakaś gotowa była
to może tak jak Klolcia Ci pisała - Sicilkowe NuFountain
zerknę do tego sklepu, tak tylko.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 20:49   #4084
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
z kobietą w ciąży nie wypada dyskutować
napewno nakupowałas rzeczy, których u nas nie ma i do których bedziemy się ślinić i zazdrościć Ci ich
no właśnie
oj tam, nie wiem czy u was nie ma... zamówiłam parę standardów i wynalazków. np. olej z miąższu rokitnika, z avocado, z pestek bzu czarnego i z maku... masło cupuacu czy jak to się zwało reszta to normalki
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 20:54   #4085
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no właśnie
oj tam, nie wiem czy u was nie ma... zamówiłam parę standardów i wynalazków. np. olej z miąższu rokitnika, z avocado, z pestek bzu czarnego i z maku... masło cupuacu czy jak to się zwało reszta to normalki
tych nie miałam.
mak? dla ciężarnej? no ładnie
Młody będzie miał interesujące sny
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 20:55   #4086
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiesz jak to z kosmetykami jest. Czasami wszystkim pasuje, a mnie nie i na odwrót. Każda ma inną buzię i inaczej reaguje na kosmetyki.
Na szczęście cena nie jest kosmiczna, więc warto spróbować. A tak na marginesie, to dopiero wczoraj zauważyłam, że prowadzisz fantastycznego bloga Gapa ze mnie. Zaczytałam się mocno...bardzo podobają mi się kąpiele dla stóp i myjadło z migdałów. Mam lekturę na następnych kilka dni
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 21:21   #4087
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tych nie miałam.
mak? dla ciężarnej? no ładnie
Młody będzie miał interesujące sny
no oba mają podobno niesamowite właściwości wzięłam małe pojemności na próbę. bo też drogie trochę były...
a młodemu też się coś od życia należy, no!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 21:27   #4088
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no oba mają podobno niesamowite właściwości wzięłam małe pojemności na próbę. bo też drogie trochę były...
a młodemu też się coś od życia należy, no!
wszystko dla dzieci
czekam na zdjęcia i późniejszą relację
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 21:44   #4089
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

myślałam o flavo-c, ubzdurało mi się, że on ma dobry skład i że chwaliłyście, ale pomyliłam z filmikiem z youtuba
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 22:05   #4090
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

łomatko! Laski, chwilę mnie nie było, a Wy już naprodukowałyście tony, hektolitry i całe epistoły kuszenia

a ja się trzymać muszę, bo w portfelu hula, eeeech.
szykuję się w tym miesiącu jedynie na samepotrzebności (1 - słownie jeden - szampon, glinkę Logony do pyska, hennę Khadi), na szczęście szuflandia kosmetykowa nie świeci pustkami. Może drobiazg na Meow jeszcze jakiś, żeby mój darmowy podkład przyszedł z nim razem (chyba wejdę w Korat - Naughty, ale ładnie mi też nawet w Manx, też Naughty).

chciałam Wam tylko napisać, że jakoś się chyba nie polubiłyśmy z eko-ampułką anti-aging - no qrczę, coś ją podejrzewam o wysyp maleńkich zaskórniaczków na czole

za to cudnie mi się spisywała próbka Herbfarmacy Light Divine - no słodycz po prostu, chociaż na zimę chyba za lekki
i chyba lubię myjadło do pyska z Burt's Bees - delikatne jest takie

acha, do pielęgnacji olejowej Sesą dołączyłam olej łopianowy z ziołami jakiejs polskiej firmy, no zobaczymy....

Margo -gratulacje i najlepsze życzenia dla Was
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 22:14   #4091
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ja przez dziewczyne z 50% znizka jak chcesz prezsle Ci liste
A już myślałam, że można gdzieś dostać te kosmetyki w necie. Dzięki, ale chwilowo i tak jestem na minusie z finansami

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Korah tak jestem pewna P&R, myslalam ze to data produkcji ale na opakowaniu jest napis ze zuzyc do ( data waznosci na spodzie opakowania). masakra
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja tez mialam takie przeboje z p&r takze napisz do nich maila
No nie fajnie, mnie się P&R nie podoba od samego początku z wielu powodów. Są zwolennicy, wiem, ale miałam mieszane odczucia za każdym razem, gdy oliwka była nie taka, jak wcześniej, czy maska, a potem ta niebotyczna cena ekoampułki, dostęp w Sephorze kosmetyków, które tam kompletnie nie pasują i takie tam, mogłabym się do wielu jeszcze rzeczy przyczepić, p. Rusin i całego jej pr, a teraz jeszcze to, skandal po prostu Na razie mi więc nie spieszno do jakiegokolwiek zakupu u nich.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 07:41   #4092
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a moze ten sztyft trzeba troche zmoczyc przed uzyciem tak jak deo w krysztale? a jak z zapachem tego deo wyczuwalny jest?
Dla mnie w sumie najwazniejsze jest, zeby paszka byla sucha i zeby zapach byl w miare delikatny
przejrzalam iherba pod katem sztyftow i nic za bardzo nie ma
hmmm no nie sądzę z tym moczeniem natomiast zapach jest bardzo delikatny, jak w całej serii, niveapodobny. szybko znika na szczęście

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziękuję. Póki co jest wszystko ok. Wiadomo ciągle mnie mdli i ciągle śpię. Najważniejsze jednak, że mały Mikruś rośnie. Tym razem nie muszę zamykać się w czterech ścianach. Nie ma tych wszystkich komplikacji. Póki co mogę pracować i aktywnie żyć. Oczywiście uważając na siebie. Bardzo boję się o zdrowie Mikrusia i dalszego przebiegu ciąży. Czy cuda dwa razy się zdarzają? Czasami trudno uwierzyć mi w takie szczęście.
zdarzają się nawet częściej

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A już myślałam, że można gdzieś dostać te kosmetyki w necie. Dzięki, ale chwilowo i tak jestem na minusie z finansami
a koło Ciebie nie ma gdzieś TBS? Jakbyś coś chciała, to wiesz, ja mam pod nosem tylko tak: osobiście pielęgnacji już nie polecam osławione peelingi to dla mnie jakas porażka; masełka fajne niektóre, no ale nie bardzo naturalne natomiast jestem zauroczona kolorówką od nich mam hitowy korektor rozświetlający p/oka (znacznie lepszy niż YSL czy Clarins) no i sypkie minerały też niezłe są, choć w poprzedniej wersji były lepsze...

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No nie fajnie, mnie się P&R nie podoba od samego początku z wielu powodów. Są zwolennicy, wiem, ale miałam mieszane odczucia za każdym razem, gdy oliwka była nie taka, jak wcześniej, czy maska, a potem ta niebotyczna cena ekoampułki, dostęp w Sephorze kosmetyków, które tam kompletnie nie pasują i takie tam, mogłabym się do wielu jeszcze rzeczy przyczepić, p. Rusin i całego jej pr, a teraz jeszcze to, skandal po prostu Na razie mi więc nie spieszno do jakiegokolwiek zakupu u nich.
To piszesz a propos oliwki, którą Ranka w Sephorze kupiła? Wydaje mi się, że tu wina leży głównie po stronie sephorowej jednak :/ dlatego sama już postanowiłam nie kupować w S ino przez stronkę; ceny bywają lepsze (inna rzecz jak bardzo są uzasadnione - chyba tylko piarowo warunki przechowywania lepsze niż w S no i możliwości reklamacyjne lepsze jak coś...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 08:43   #4093
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
niesttey kupowalam w Sephorze wiec chyba nic nie zdzialam
Pomimo wszystko napisalabym maila. Niech wiedza jaka polityke sprzedazy prowadzi S i jak wplywa to na postrzeganie marki.
Wydaje mi sie, ze powinni zareagowac w jakis sposob.

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Może chodzi ci o NuFountain ?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak chodzi o Nufountain 20% wit. C, niestety ciężko dostępny nadal, bo ta firma którą pokazywałam, że sprowadza do Polski niestety ma na Allegro kilka negatywów, nie jest źle ale z polecaniem się wstrzymam na razie. W każdym razie, jeśli ktoś ma możliwość przelewu zagranicznego, czy zapłaty kartą, to polecam kupić na amazon.com . Najtaniej kupić 3 sztuki, zrobić zamówienie zbiorowe z kimś chętnym. Cenowo wychodzi wtedy mniej więcej tak samo, jak wersja do zrobienia z któregoś ze sklepów z półproduktami, a to jest już gotowiec.
W razie czego jakby ktos sie zdecydowal na NuFountain to ja bym jedno wziela na sprobowanie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
hmmm no nie sądzę z tym moczeniem natomiast zapach jest bardzo delikatny, jak w całej serii, niveapodobny. szybko znika na szczęście
dzieki za info jak nie znajde w miedzyczasie nic innego to zakupie ten sztyft
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 08:46   #4094
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
hmmm no nie sądzę z tym moczeniem natomiast zapach jest bardzo delikatny, jak w całej serii, niveapodobny. szybko znika na szczęście

zdarzają się nawet częściej

a koło Ciebie nie ma gdzieś TBS? Jakbyś coś chciała, to wiesz, ja mam pod nosem tylko tak: osobiście pielęgnacji już nie polecam osławione peelingi to dla mnie jakas porażka; masełka fajne niektóre, no ale nie bardzo naturalne natomiast jestem zauroczona kolorówką od nich mam hitowy korektor rozświetlający p/oka (znacznie lepszy niż YSL czy Clarins) no i sypkie minerały też niezłe są, choć w poprzedniej wersji były lepsze...

To piszesz a propos oliwki, którą Ranka w Sephorze kupiła? Wydaje mi się, że tu wina leży głównie po stronie sephorowej jednak :/ dlatego sama już postanowiłam nie kupować w S ino przez stronkę; ceny bywają lepsze (inna rzecz jak bardzo są uzasadnione - chyba tylko piarowo warunki przechowywania lepsze niż w S no i możliwości reklamacyjne lepsze jak coś...
Chyba chodzi o akcję z oliwką dla dzieci moją i margo, która wydawała się zjełczała.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 09:07   #4095
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a koło Ciebie nie ma gdzieś TBS? Jakbyś coś chciała, to wiesz, ja mam pod nosem tylko tak: osobiście pielęgnacji już nie polecam osławione peelingi to dla mnie jakas porażka; masełka fajne niektóre, no ale nie bardzo naturalne natomiast jestem zauroczona kolorówką od nich mam hitowy korektor rozświetlający p/oka (znacznie lepszy niż YSL czy Clarins) no i sypkie minerały też niezłe są, choć w poprzedniej wersji były lepsze...

To piszesz a propos oliwki, którą Ranka w Sephorze kupiła? Wydaje mi się, że tu wina leży głównie po stronie sephorowej jednak :/ dlatego sama już postanowiłam nie kupować w S ino przez stronkę; ceny bywają lepsze (inna rzecz jak bardzo są uzasadnione - chyba tylko piarowo warunki przechowywania lepsze niż w S no i możliwości reklamacyjne lepsze jak coś...
Mam TBS 50 km ode mnie, więc raz na rok zaglądam, nie zawsze jednak kupując. Natomiast mieszkając w UK miałam go pod nosem i parę rzeczy wypróbowałam. Przypasowało mi tylko jedno, ogórkowe mleczko do demakijażu, zużyłam 2 opakowania, po czym całą serię cucumber wycofano. Maseł nie kupię więcej, od żeli i peelingów, serii Seaweed do twarzy trzymajcie mnie z daleka, a masełka do ust to jakaś kompletna porażka. 90% produktów tej marki mnie zawiodło, ostatnio jednak polubiłam pędzelek do kresek od nich i tak zatęskniłam za TBS, więc pewnie cię kiedyś wykorzystam, dzięki

Co do P&R może się czepiam, wiem, ale no nie mogę się do nich przekonać jakoś

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
W razie czego jakby ktos sie zdecydowal na NuFountain to ja bym jedno wziela na sprobowanie
W razie czego chętnie dołączę

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o akcję z oliwką dla dzieci moją i margo, która wydawała się zjełczała.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 09:15   #4096
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
W razie czego jakby ktos sie zdecydowal na NuFountain to ja bym jedno wziela na sprobowanie
Jakby ktoś robił takie zamówienie, mogę nawet ja zrobić jak się zbiorą 3 osoby to i ja byłabym chętna. Takiej okazji nie można przegapić

Edytowane przez Klolcia
Czas edycji: 2013-01-28 o 09:17
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 09:18   #4097
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Jakby ktoś robił takie zamówienie, mogę nawet ja zrobić jak się zbiorą 3 osoby to i ja byłabym chętna. Takiej okazji nie można przegapić
No to jest nas 3, ale ja mogę tylko dołączyć, jeśli ktoś zrobi zamówienie.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-01-28 o 09:19
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 09:20   #4098
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No to jest nas 3
To co, zamawiamy ? Ja mogę się tym zająć chyba, że ktoś inny chce.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 09:26   #4099
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
To co, zamawiamy ? Ja mogę się tym zająć chyba, że ktoś inny chce.
ja jestem za ja nie ogarniam jeszcze ebay i amazon
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 09:27   #4100
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja jestem za ja nie ogarniam jeszcze ebay i amazon
No to zaraz zobaczę ile to będzie z przesyłką i napiszę wam PW
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 09:28   #4101
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Ja się deklaruję w takim razie, Klolcia działaj PW
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 09:58   #4102
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mam TBS 50 km ode mnie, więc raz na rok zaglądam, nie zawsze jednak kupując. Natomiast mieszkając w UK miałam go pod nosem i parę rzeczy wypróbowałam. Przypasowało mi tylko jedno, ogórkowe mleczko do demakijażu, zużyłam 2 opakowania, po czym całą serię cucumber wycofano. Maseł nie kupię więcej, od żeli i peelingów, serii Seaweed do twarzy trzymajcie mnie z daleka, a masełka do ust to jakaś kompletna porażka. 90% produktów tej marki mnie zawiodło, ostatnio jednak polubiłam pędzelek do kresek od nich i tak zatęskniłam za TBS, więc pewnie cię kiedyś wykorzystam, dzięki
ano pędzle tez sa fajne
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 13:29   #4103
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

serum z NF jest bombowe, nie będziecie żałować

pytanie mam
posiada ktoś jmo shine on i chciałby sie podzielić małą próbeczką?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 13:48   #4104
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
serum z NF jest bombowe, nie będziecie żałować

pytanie mam
posiada ktoś jmo shine on i chciałby sie podzielić małą próbeczką?
Ja mogę, bo nigdy w życiu tego nie zużyję
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:12   #4105
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja mogę, bo nigdy w życiu tego nie zużyję


Warszawianki...ale z Was szczęściary
http://www.facebook.com/Haircologypl
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:23   #4106
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


Warszawianki...ale z Was szczęściary
http://www.facebook.com/Haircologypl
Widziałam to już, ale czy ja wiem czy to się opłaca iść do takiego fryzjera ? JMO chyba już większość testowała i część ma ich produkty, a mi np. one nie pasują, więc nawet nie chciałabym iść do tego salonu
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:28   #4107
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Malgosia ja nie obwiniam P&R, tylko Sephore, niestety nie mam paragonu i gapa jestem ze wczesniej nie zauwazylam :/ a chodzi o olejek hipoalergiczny
mimo tego darze P&R sympatia.
moze rzeczywiscie napisze do P&R i opisze to co zastalam pod spodem opakowania ale nie wydaje mi sie zeby cos z tego wyniklo..
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2013-01-28 o 18:30
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:40   #4108
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Malgosia ja nie obwiniam P&R, tylko Sephore, niestety nie mam paragonu i gapa jestem ze wczesniej nie zauwazylam :/ a chodzi o olejek hipoalergiczny
mimo tego darze P&R sympatia.
moze rzeczywiscie napisze do P&R i opisze to co zastalam pod spodem opakowania ale nie wydaje mi sie zeby cos z tego wyniklo..
ja bym napisała bo to ewidentna wina seph,a nie pata-niech wiedzą o tym
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:40   #4109
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


Warszawianki...ale z Was szczęściary
http://www.facebook.com/Haircologypl
fajne, fajne
farby mnie kuszą, ale jednak trochę cenowo przeginają......
szkoda, że nie mają innych kosmetyków włosowych, bo mi tak jak Klolci nie bardzo jmo leży
kosmetyki do włosów juz wiemy, że najwyższej jakosci - ciekawe jakie talenty w rękach fryzjerów drzemią
ciekawa jestem jakich fryzjerów tam mają oby przystawali poziomem do uzywanych produktów......bo kiepski fryzjer może spaprać nawet włosy umyte jmo
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-01-28 o 18:42
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:47   #4110
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Widziałam to już, ale czy ja wiem czy to się opłaca iść do takiego fryzjera ? JMO chyba już większość testowała i część ma ich produkty, a mi np. one nie pasują, więc nawet nie chciałabym iść do tego salonu
masz rację...znamy te produkty i same robimy sobie wymyślne naturalne maski do włosów
osobiście chodzę do fryzjera tylko i wyłącznie na podcięcie końcówek i nie pozwalam się niczym innym dotykać
mimo wszystko ucieszył mnie fakt, że pojawiło się takie miejsce, mam nadzieję, że będą powstawać kolejne i prawdopodobnie gdybym koloryzowała włosy zainteresowałaby mnie oferowane przez nich farby (swoją drogą obrzydliwie droga przyjemność)
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.