Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-03, 15:57   #3091
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
matura to bzdura!
mówię Wam to ja- Lemo, która rok temu była maturzystką!

uhhh ale na studia trzeba się dostać
a co do czoła i grzywek to ja mam od zawsze grzywke coś w stylu tej która wkleiłas na fotce, i czoło to jedyne miejsce idelane na mojej twarzy zero zaskórników i pryszczy nigdy nie miałam z nim problemów gorzej z nosem i brodą
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 16:02   #3092
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no niby tak, rok temu było gorzej, bo większość uderzała do państwowych uczelni..
ja jednak wybrałam studia zaoczne, prywatne + pracę.. więc wystarczyło zanieść dokumenty.. ;]
w tym roku jednak sytuacja się odwróciła- szkoły prywatne są totalnie zasypane już teraz, a państowe uczelnie muszą się reklamowac (przynajmniej u mnie w mieście, o czym napisano nawet w miejscowych gazetach) więc ani myślę co będzie później..
tym bardziej, że ja zrezygnowałam ostatnio z obecnego kierunku i od października zaczynam nowy
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 16:07   #3093
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Mnie interesuje tylko Warszawa i tylko UW, a tam zawsze jest duzo chętnych więc trzeba sie uczyć póki jeszcze można więc zmykam dziewczynki nie maltretujcie buziaków prosze zajrze jutro jeszcze bo zapewne stres mi się włączy
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 16:09   #3094
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

shima.. w takim razie ucz się ucz..
miłego
ja lecę na dlugi spacer..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 16:16   #3095
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

bleeeeh własnie obejrzałam swoją skóre w dużym lustrze przy oknie:/ totalna porazka...czoło całe w bliznach i łuszczące się boliki jakieś nierówne jakby taka kaszka...choć w dotyku tego nie czuć. To totalnie zaniża moją samoocene:/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 16:36   #3096
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

In The Shadows, zrób sobie wolne od lustra, a już tym bardziej od tego przy dziennym świetle. Takie to najgorsze co może być!
Na łuszczące się poliki nałóż coś nawilżającego. A ta kaszka nie jest napewno aż taka straszna skoro pod palcami jej nie czuć

Widzę, że masz dziś gorszy dzień, ale nie daj się
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 16:42   #3097
vixen_
Przyczajenie
 
Avatar vixen_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
matura to bzdura!
mówię Wam to ja- Lemo, która rok temu była maturzystką!
Dokładnie !
Ja wybrałam taka samą opcje jak Ty - studia zaoczne i 'kariera'
Mimo to dzisiaj załączył mi sie stresik.. A jutro wieczorem to chyba ja pojde na dłuuuugi spacer

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
bleeeeh własnie obejrzałam swoją skóre w dużym lustrze przy oknie:/ totalna porazka...czoło całe w bliznach i łuszczące się boliki jakieś nierówne jakby taka kaszka...choć w dotyku tego nie czuć. To totalnie zaniża moją samoocene:/
ja mam na dekolcie taka kaszke:/ jakis wysyp totalny mam ostatnio...
vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 17:50   #3098
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
In The Shadows, zrób sobie wolne od lustra, a już tym bardziej od tego przy dziennym świetle. Takie to najgorsze co może być!
Na łuszczące się poliki nałóż coś nawilżającego. A ta kaszka nie jest napewno aż taka straszna skoro pod palcami jej nie czuć

Widzę, że masz dziś gorszy dzień, ale nie daj się
no juz nie zaglądam, ogolnie rzadko w nie patrzeale sie wkurzyłam bo pomijając cerę wyglądam dobrze a ja musze siedzieć w domu i czekać na rodzinne :/ tak już mogłabym już wyjsć ze znajomymi ale oni się spożniaja:P
postaram sie na dać ale Ty teżbo tu widze że ciagle cos dociskasz...nieładnie!

vixen_, moze to jakiś stres? maturą... a dajesz coś na ta kaszke? ja tylko acnefan i pasta cynkowa z tymże ja używam jeszcze AD i może od niego tak mi sie robi;/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:11   #3099
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Coraz lepiej było z moją skórą, aż do momentu, gdy się za nią zabrałam (2h temu). Wyglądam strasznie... Z jednej strony liczę na zrozumienie, a z drugiej wiem, że zrozumienie wynikać może w tym wypadku tylko z doświadczenia - a tego nie życzę nawet najgorszym wrogom. Nawet bym się tak nie załamywała, gdyby nie to, że w poniedziałek muszę pójść napisać tę nieszczęsną maturę, pokazać się ludziom... wyglądać ładnie, co teraz jest zupełnie niemożliwe. Chce mi się płakać. Przepraszam za te wynurzenia jakby żywcem wyjęte z bloga znerwicowanej nastolatki, ale nie mam z kim podzielić się swoim żalem. Pozdrawiam wszystkie równie załamane i życzę poprawy...
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:19   #3100
vixen_
Przyczajenie
 
Avatar vixen_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

In The Shadows, kaszke zostawiłam w niejakim spokoju. Wcześniej smarowałam najrózniejszymi rzeczami, ale miałam wrażenie, że tylko pogarszało efekt. Teraz przyjęłam nową taktykę "czym mniej tym lepiej" i traktuje to miejsce tak samo jak reszte, czyli: codziennie wieczorem delikatny peeling, pozniej żel oczyszczający, na koniec przemywam tonikiem. Mam nadzieje ze taki kosmetykowy detox coś pomoże, bo tragedia u mnie ostatnio z tym dekoltem. Teraz mam genialne połączenie stersu + @ + lekko niezdrowa dietka []. No i efekty są, wręcz piorunujące - niestety nie w tym kierunku co trzeba. Co więcej na dekolcie często zdarza mi się docisnąć, tłumacząc tym, że szybciej zejdzie, a rezulat jest opłakany. Masa pamiątek mi została a zrobiło sie cieplutko i dosłownie nie mam co nałożyć. Wstyd sie tak pokazać. Napisze raz dwa egazminy i biorę się za siebie

inmymind, widzę, że jesteśmy w tej samej sytuacji
vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:37   #3101
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

i ja też jestem tegoroczną maturzystką
włączył mi się stres, nie ma co..

jeszcze jutro idę na komunię ehh. na szczęście będzie obok mnie ktoś najważniejszy na świecie
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 18:44   #3102
pestka_101
Raczkowanie
 
Avatar pestka_101
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nareszcie na forum
Cały dzień mnie nie było w domu, a jak to wiadomo, obeszło się bez podchodzenia do lustra Ja polecam maseczkę aspirynową, weszła ona na zawsze do mojej pielęgnacji twarzy...

Oj, tyle tutaj maturzystek..., tylko nie odstresowaujcie sie na własnych twarzyczkach! :P :P
pestka_101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:48   #3103
vixen_
Przyczajenie
 
Avatar vixen_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
i ja też jestem tegoroczną maturzystką
włączył mi się stres, nie ma co..

jeszcze jutro idę na komunię ehh. na szczęście będzie obok mnie ktoś najważniejszy na świecie
ale jestes jedną z tegorocznych maturzystek, która dzisiaj nie zrobiła sobie masakry na twarzy
vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:59   #3104
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Co do luster - rzeczywiście najlepiej je chować. Ja zwykle omijam je szerokim łukiem, a jak już w nie patrzę, to tylko na moment i nie z bliska. Co innego dzisiaj: chciałam posmarować rzęsy olejkiem rycynowym, a jak się skończyło - wiadomo. Kiedyś naklejałam na ścianę pokrzepiające cytaty, które zniechęcać mnie miały do tego okropnego 'zajęcia'. Działało, ale na krótką metę, wystarczył większy stres i wszystko wracało. Bywało też tak, że ktoś popatrzył na mnie dziwnie, ja w domu podchodziłam do lustra sprawdzić czy aż tak źle ze mną, a przyglądanie kończy się prawie zawsze tak samo. Zaznaczanie krzyżykiem dni wolnych od maltretowania swojej skóry nie działało na mnie korzystnie, bo zbyt dużo myślałam o swojej cerze, co kierowało mnie pod lustro. U mnie jest to więc błędne koło, a wszystko napędza się psychiką. I chociaż wiem, że z moją cerą byłoby o niebo lepiej, gdybym jej nie ruszała, to jednak stale to robię. Czasem trzymam się tydzień, czasem 2 tygodnie, czasem 3 dni, potem - wracam do tego, czego tak nienawidzę. Trzeba chyba znaleźć jakąś zamienną czynność na odstresowanie czy mieć ciągle zajęte czymś ręce. Ja niezawodnego sposobu niestety jeszcze nie znalazłam.
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 19:07   #3105
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczynki, jeśli Was to pocieszy, to ja na swoją maturę nie poszłam z idealną cerą, ale w tamtym czasie to nie miało absolutnie żadnego znaczenia

Pocieszcie się tym, że pójdziecie na względnie krótko, wrócicie do domku i już nikt nie będzie oglądał.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 20:40   #3106
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witajcie
wyciskanie.. bleh, moja codzienność ;] mam problemy z brodą najczęściej ;/ no i czoło - ale to wina grzywki/i też tyle z niej że zasłoni.
Nie wiem czy to kwestia diety czy hormonów że wiecznie coś mi musi tam kwitnąć ;] i jak nie wyciskam to mam wrażenie, że dłużej się z tym noszę i nie znika nigdy tak dokładnie, więc cisnę ;] w sumie aktualnie się goję ;p

wygładzam sobie cerę czasami takim pilingiem kwasowym avonu z serii "avon solutions" - proponowany na zmarszczki ;p ale mi usuwa zaskórniki i wygładza cerę raz na jakiś czas ;p

a maturzystki niech się tak nie martwią - kto w tym stresie zwraca uwagę na jakieś malutkie kropki na czyjejś cerze - my same chyba

Pozdrawiam
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 20:56   #3107
pestka_101
Raczkowanie
 
Avatar pestka_101
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
i jak nie wyciskam to mam wrażenie, że dłużej się z tym noszę i nie znika nigdy tak dokładnie, więc cisnę ;] w sumie aktualnie się goję ;p
Jakbym słyszała siebie
No, ja jestem dumna, bo już mija cały 1 dzień bez wyciskania co u mnie zdarza się bardzo rzadko...
pestka_101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 21:41   #3108
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Inmymind - witam kolejną sfrustrowaną wyduszaczkę:P
Czytałam z niepokojem to co piszesz... mam z Tobą wiele punktów wspólnych, ale zahaczasz już o manię wg mnie. I nie widać w Tobie nadziei! musisz wierzyć, że to da się przezwyciężyć. Ludzie nie z takich rzeczy wychodzili. Po to tu jesteśmy, aby Ci w tym pomóc...
Pociesz się, że wszystkie tu mamy ten problem. Tak się cieszę, że zajrzałam do tego wątku, bo myślałam że jestem z tym nawykiem jakimś dziwakiem, idiotką wręcz:|. Gdzie nie spojrzałam, dziewczyny miały idealne cery, a ja tylko się bardziej załamywałam myśląc, że one na pewno nie robią w domu tego co ja

Minął już prawie mój piąty dzień bez wyduszania i jestem z siebie potwornie zadowolona Niedawno na dodatek poćwiczyłam sobie

No i powitać należy również monai! rozsiądź siew tym wątku wygodnie i przede wszystkim NIE WYDUSZAJ

NIE WYCISKAMY KOCHANE WY MOJE
WIERZĘ W WAS. I W SIEBIE
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 21:55   #3109
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

inmymind jakbym czytała siebie. To niestety wraca jak bumerang
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 21:58   #3110
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jeśli Was to pocieszy, to ja na swoją maturę nie poszłam z idealną cerą, ale w tamtym czasie to nie miało absolutnie żadnego znaczenia

Pocieszcie się tym, że pójdziecie na względnie krótko, wrócicie do domku i już nikt nie będzie oglądał.

po spacerze i kilku drinkach (..w tym jednego sączę) wracam
co do cery w trakcie matury! ba! ja to Wam dopiero powiem..
wiecie kiedy dostałam pierwszego w życiu wysypu tych brzydali? koniec kwietnia 2007, czyli jakieś dwa tygodnie przed maturą..myślałam, że nie przeżyje.. nie dość, że najcięższy okres w moim życiu, to do tego masa imprez pożegnalnych, wypadów na grilla, nad jezioro bla bla bla.. a ja?twarz jak muchomor-dosłownie czerwony w białe kropki ale dałam radę, a znajomi tak naprawdę nie zwracali na nic uwagi i w sumie było tak jak zawsze, więc pomogło mi to ogromnie, bo ja chciałam się ukryć przed całym światem, a oni nie dawali za wygraną.. tym samym wszystko co zaplanowałam udało się, pozdawane..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 22:38   #3111
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ajjj matura:/ ja sie czasami zwykłym testem tak stresuje bo u mnie oceny często zależa od tego czy w ogole bede mogla gdzies wyjsc bez stałej kontroli rodziców;/

vixen_, też uzwazam ze im mniej tym lepiej...ale ostatnio ciagle ładuje mnostwo tego na twarz bo nie moge znalezc czegos dobrego dla siebie :P

ja probowalam cos emczyc na poliku czego nibyu nie widacx ale tylko ponaciągałam skóre mam nadzieje ze to mnie nie dyskwalifikuje;d
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 22:51   #3112
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja wczoraj po godzinie od deklaracji pękłam ale dzisiaj NIC nie ruszyłam. NIC od bardzo dawna
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 23:03   #3113
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

o no ja nie ruszam nic od jakichś 2 dni - miałam nauczkę po ostatnim wyskoku ciągle widoczną... ;]
ale się goi ładnie właśnie... i zaczynam się bać co to będzie

ja się pytam czy to się kiedykolwiek skończy? ;] wrr
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 23:11   #3114
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Zaczynam swój 9dzień dziewczyny
Dobranoc
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 07:09   #3115
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

O matko dziewczyny, nie było mnie tylko wczoraj a tu tyyyyle postów naprodukowanych. Ale udało mi się wszystko przeczytać. Napiszę tylko krótko a wieczorem się rozpiszę, bo troszkę wczoraj zabalowałam i mnie męczy KAC-morderca, więc dokończę picie magnezu i idę jeszcze na godzinkę spać.

Przede wszystkim witam nowe Wizażanki na naszym wątku i trzymam kciuki, żeby udało Wam się wyjść z tego problemu jakim jest ciśnięcie i mam nadzieję, że okażemy się choć w niewielki sposób Wam pomocne

Dziewczynom które zdają jutro maturę-POWODZENIA Szkoda, że nie ma emoty kopa w tyłek bo na pewno byście ją ode mnie dostały

U mnie z twarzą w miarę ok, w pt troszkę oczyściłam ale śladów nie ma, gorzej z dekoltem, bo zrobiło mi się parę syfków i oczywiście nie wytrzymałam i je przycisnęłam no i się troszkę rozbabrały, na szczęście dzisiaj już jest lepiej. A było już tak ładnie;( No ale nic nie trwa wiecznie nie?:P

Dobra Dziewczynki idę spać, odezwę się wieczorem
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 07:53   #3116
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Chyba odpadam z konkursu wczoraj wycisnęłam dwa zaskórniki z brody bo były juz zupełnie na wierzchu i mnie denerwowały, ale zakończyłam na nich ofkors bez żadnych dalszych masakr

dziewczyny nie załamujcie mnie na maturze to macie sie skoncentrować na tym co piszecie, a nie na tym czy wam się ktoś na buźke patrzy bo i tak zazwyczaj nikt tego nie robi, a zwłaszcza na maturze, gdzie każdy siedzi chyba z nosem w swojej pracy więc uczy do góry i juz nie cisnąć

Lolcia mistrz
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 08:26   #3117
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No to ja niestety też odpadam z konkursu...

Wczoraj dorwałam się do twarzy i znowu zrobiłam sobie ogólne oczyszczanie. Nawet nie podejrzewałam, że aż tyle tego dziadostwa narobiło mi się od ostatniego czasu

A stan dzisiaj rano... Chyba nie muszę pisać. Wszystko ruszone - czerwone, ale na szczęście nic nie napuchło, czyli istnieje szansa, że od wtorku będę jakoś wyglądać. Jutro idę do fryzjera, naszczęście tylko z grzywką, więc nikt nie będzie się mi tam przyglądać, a później muszę wyskoczyć do kilku sklepów. Chyba jednak kupię sobie jakiś podkład Będzie mnie ratować z opresji jak znowu coś nabroję. Ehhh.... Co za życie...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 08:32   #3118
vixen_
Przyczajenie
 
Avatar vixen_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dzień dobry

Dzisiaj po przebudzeniu spojrzałam w lustro i ujrzałam ślady wczorajszej wojny na twarzy. Wygląda niezbyt ciekawie, ale goi sie. Mam nadzieje, że starczy mi tyle cierpliwości i silnej woli, żeby nie dobrały sie do tego moje paluchy

Dzisiaj po poludniu ide na 'randke' z pewnym osobnikiem, którego zresztą chciałam spławic. Teraz nie mam z tym problemu - jak mnie zobaczy to od razu ucieknie

Przyznam szczerze, ze nie myślałam, ze pisanie o swoich twarzowych problemach na forum moze tak pomóc. Naprawde łatwiej jest zachować cierpliwość wiedząc , że jeszcze ktoś sie z tym zmaga i odczuwa podobnie. Dziękuje dziewczyny
vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:44   #3119
pestka_101
Raczkowanie
 
Avatar pestka_101
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Mój 2 dzień A wczoraj było bardzo blisko...
Powodzenia jutro wszystkim zdającym maturę!
pestka_101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:44   #3120
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie ruszania buźki dzień 2
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.