Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-12, 19:28   #1051
Dominika_54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam. Biorę tabletki dwufazowe lesiplus. W drugim tygodniu zapomniałam 13 tabletki(środa), zażyłam ją 17 godzin później a nastepną już o zwykłej porze. 3 dni wczesniej i
w sobotę( czyli juz po pominięciu tabletki) odbył się stosunek przerywany. Czy jest ryzyko ciąży?
Na ulotce jest napisane że pominięcie tabletki w drugim tygodniu jest "bezpieczne" i ochrona jest zachowana. Jednak cały czas panikuję, co mam robić? Dokończyć opakowanie i przestać się martwić?
Czy miał ktoś kiedyś taką sytuacje?
Dominika_54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 20:21   #1052
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Dominika_54 Pokaż wiadomość
Witam. Biorę tabletki dwufazowe lesiplus. W drugim tygodniu zapomniałam 13 tabletki(środa), zażyłam ją 17 godzin później a nastepną już o zwykłej porze. 3 dni wczesniej i
w sobotę( czyli juz po pominięciu tabletki) odbył się stosunek przerywany. Czy jest ryzyko ciąży?
Na ulotce jest napisane że pominięcie tabletki w drugim tygodniu jest "bezpieczne" i ochrona jest zachowana. Jednak cały czas panikuję, co mam robić? Dokończyć opakowanie i przestać się martwić?
Czy miał ktoś kiedyś taką sytuacje?
Dokładnie tak
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 07:36   #1053
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny, nie wiem czy pod dobrym tematem będę pisać, ale proszę Was o jakąś radę.
Jak już wiecie jestem po escapelle, którą zażyłam 27.11.
Od 4.12. do dnia dzisiejszego krwawię, jest to momentami plamienie a momentami całą wkładkę mam od krwi, jakbym krwawiła dużo mocniej. Wczoraj już myślałam, że przyszła miesiączka, ale jednak to nadal to plamienie. Teoretycznie termin miesiączki mam na dzisiaj (ostatnia 18.11. cykle 26 dni).
W poniedziałek byłam i ginekologa bo zaniepokoiła mnie ta sytuacja a drugą sprawą jest to, że mam przepisane globułki(mam stan zapalny), ale przez krwawienie nie mogę ich na razie brać.
Lekarz powiedział, że jeszcze parę dni pokrwawię, zrobił USG i powiedział, że mam grube endometrium i się złuszcza, ale miesiączki w terminie by się nie spodziewał, dopiero za miesiąc. Powiedział, żeby zrobić test ciążowy na wszelki wypadek. Betę z krwi robiłam 6.12. - powiedziałam o tym, powiedział, że w takim razie wszystko ok (wczoraj i tak zrobiłam test z moczu - negatywny).
Ale...poza tym, że cały czas krwawię to czuję się napuchnięta jak balon, mdli mnie niesamowicie a piersi bolą mnie niemiłosiernie i do tego są nabrzmiałe - zupełnie jak przed miesiączką.
Nie wiem co mam o tym myśleć, czy ten stan jest normalny i będzie się utrzymywał do wystąpienia normalnej miesiączki?
Podejrzewałabym ciążę mimo zażytej tabletki, ale to jest niemożliwe skoro robiłam 2 testy - jeden z krwi a drugi z moczu. Martwi mnie ta sytuacja i jest bardzo uciążliwa. Proszę Was o jakieś rady, własne doświadczenia bo zaraz zwariuję. A nie chcę szukać niczego na żadnym innym forum bo dla mnie wizaż jest jedynym normalnym, wiarygodnym forum na poziomie.
Z góry dziękuję.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 09:20   #1054
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy pod dobrym tematem będę pisać, ale proszę Was o jakąś radę.
Jak już wiecie jestem po escapelle, którą zażyłam 27.11.
Od 4.12. do dnia dzisiejszego krwawię, jest to momentami plamienie a momentami całą wkładkę mam od krwi, jakbym krwawiła dużo mocniej. Wczoraj już myślałam, że przyszła miesiączka, ale jednak to nadal to plamienie. Teoretycznie termin miesiączki mam na dzisiaj (ostatnia 18.11. cykle 26 dni).
W poniedziałek byłam i ginekologa bo zaniepokoiła mnie ta sytuacja a drugą sprawą jest to, że mam przepisane globułki(mam stan zapalny), ale przez krwawienie nie mogę ich na razie brać.
Lekarz powiedział, że jeszcze parę dni pokrwawię, zrobił USG i powiedział, że mam grube endometrium i się złuszcza, ale miesiączki w terminie by się nie spodziewał, dopiero za miesiąc. Powiedział, żeby zrobić test ciążowy na wszelki wypadek. Betę z krwi robiłam 6.12. - powiedziałam o tym, powiedział, że w takim razie wszystko ok (wczoraj i tak zrobiłam test z moczu - negatywny).
Ale...poza tym, że cały czas krwawię to czuję się napuchnięta jak balon, mdli mnie niesamowicie a piersi bolą mnie niemiłosiernie i do tego są nabrzmiałe - zupełnie jak przed miesiączką.
Nie wiem co mam o tym myśleć, czy ten stan jest normalny i będzie się utrzymywał do wystąpienia normalnej miesiączki?
Podejrzewałabym ciążę mimo zażytej tabletki, ale to jest niemożliwe skoro robiłam 2 testy - jeden z krwi a drugi z moczu. Martwi mnie ta sytuacja i jest bardzo uciążliwa. Proszę Was o jakieś rady, własne doświadczenia bo zaraz zwariuję. A nie chcę szukać niczego na żadnym innym forum bo dla mnie wizaż jest jedynym normalnym, wiarygodnym forum na poziomie.
Z góry dziękuję.
Ale lekarz, ktory Cie badal powiedzial Ci wszystko juz, to co chcesz jeszcze usłyszeć od osób na forum? Zazylas bombe hormonalna, kazdy organizm reaguje inaczej, skoro wg lekarza miesiaczka dopiero za miesiac to chyba wie co mowi, a jak bedziesz sie czula do tego czasu raczej trudno przewidziec, zwlaszcza ze masz jeszcze stan zapalny.

Naprawde nie rozumiem dlaczego wiekszosc osob bedac u lekarza nie zada mu tych wszystkich pytan co potem na forum, przeciez to jest najbardziej kompetentna osoba i wie jak reaguja pacjentki i jest to bardziej wiarygodne niz osobiste doswiadczenie jednej osoby z forum, bo osobniczo mozna reagowac roznie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2017-12-13 o 09:23
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 09:27   #1055
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Ale lekarz, ktory Cie badal powiedzial Ci wszystko juz, to co chcesz jeszcze usłyszeć od osób na forum? Zazylas bombe hormonalna, kazdy organizm reaguje inaczej, skoro wg lekarza miesiaczka dopiero za miesiac to chyba wie co mowi, a jak bedziesz sie czula do tego czasu raczej trudno przewidziec, zwlaszcza ze masz jeszcze stan zapalny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Infekcje złapałam na basenie i stwierdził grzybicę.
Po USG stwierdził grube endometrium (co to znaczy i kiedy takie jest?) i mówił aby zrobić test (najpierw był pewien, że wszystko ok a potem wypalił z testem).
Myślałam, że to endometrium jest grubsze właśnie przed miesiączką - dlatego już zgłupiałam. I te okropne mdłości akurat w dniu, kiedy powinna być miesiączka.
Pierwszy raz spotykam się z takim stanem po zażyciu tej bomby i dlatego to mnie martwi i zastanawiam się jak mogę sobie pomóc.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Naprawde nie rozumiem dlaczego wiekszosc osob bedac u lekarza nie zada mu tych wszystkich pytan co potem na forum, przeciez to jest najbardziej kompetentna osoba i wie jak reaguja pacjentki i jest to bardziej wiarygodne niz osobiste doswiadczenie jednej osoby z forum, bo osobniczo mozna reagowac roznie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałam pytać i próbowałam, ale mnie zbywał tylko koniecznie chciał mi wcisnąć tabletki anty jakby to było jego " być albo nie być".
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 10:28   #1056
heartgram
Przyczajenie
 
Avatar heartgram
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć dziewczyny, biorę Lesiplus od 3 lat. Teraz zachorowałam, nie biorę zadnego antybiotyku tylko leki przeciwirusowe i na kaszel + pyralgina. Mimo to dzisiaj dostałam plamien. W niedzielę 10.12 doszło do stosunku, bez dodatkowych zabezpieczeń, Ponieważ brane przeze mnie leki nie miały interakcji z tabletkami. Czy mam powody do niepokoju?
__________________
Dance or die..
heartgram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 07:39   #1057
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Może komuś przyda się ta informacja, jak będzie szukał pomocy / informacji w internecie.

O moim przypadku i dolegliwościach po escapelle już wiecie bo opisałam je powyżej.

Lekarz powiedział, że miesiączki nie mam co się spodziewać w terminie tym bardziej, że krwawiłam od 1,5 tygodnia. I wiecie co?
Miesiączka przyszła w terminie tylko, że dużo intensywniejsza i niesamowicie bolesna.

Wniosek z tego, że escapelle nie zawsze rozleguluje organizm, robi tylko szkody w postaci niesamowicie złego samopoczucia.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-15, 08:08   #1058
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Może komuś przyda się ta informacja, jak będzie szukał pomocy / informacji w internecie.

O moim przypadku i dolegliwościach po escapelle już wiecie bo opisałam je powyżej.

Lekarz powiedział, że miesiączki nie mam co się spodziewać w terminie tym bardziej, że krwawiłam od 1,5 tygodnia. I wiecie co?
Miesiączka przyszła w terminie tylko, że dużo intensywniejsza i niesamowicie bolesna.

Wniosek z tego, że escapelle nie zawsze rozleguluje organizm, robi tylko szkody w postaci niesamowicie złego samopoczucia.
Ja też miałam paskudne samopoczucie po escapelle. Byłam rozdrażniona i płaczliwa jak nigdy.
Ale też nic mi się nie rozregulowało.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 08:27   #1059
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja też miałam paskudne samopoczucie po escapelle. Byłam rozdrażniona i płaczliwa jak nigdy.
Ale też nic mi się nie rozregulowało.
U mnie było:
spuchnięcie
niesamowity ból piersi
ból podbrzusza/jajników
po tygodniu zaczęło się krwawienie trwające 1,5 tygodnia aż do terminu miesiączki
straszny ból podczas miesiączki jest
po tabetce mdłości
osłabienie
stan zapalny pochwy (grzybica), możliwe, że po escapelle a możliwe, że po basenie. Albo jedno i drugie dowaliło do pieca.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 21:47   #1060
Looli9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam Kobietki . Mam takie pytanie do was czy beta Hcg może się mylić. Ostatni raz miałam miesiączke 25 września . Test Hcg zrobiłam 8.12 i wyszedł 0,20 czy to jest ciąża czy nie ?? Ostatnio mam bardzo spuchnięte piersi i wilczy apetyt .
Looli9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 21:56   #1061
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Looli9191 Pokaż wiadomość
Witam Kobietki . Mam takie pytanie do was czy beta Hcg może się mylić. Ostatni raz miałam miesiączke 25 września . Test Hcg zrobiłam 8.12 i wyszedł 0,20 czy to jest ciąża czy nie ?? Ostatnio mam bardzo spuchnięte piersi i wilczy apetyt .
Nie jesteś w ciąży.

P.S. Uprawiałaś wogóle seks?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-15, 22:06   #1062
Looli9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Też tak właśnie myślałam , tylko boje się o to co się dzieje ,że tak długo nie dostaje @. A tak doTwojego uszczypliwiego komentarzu : No nie uwierzysz ale Tak 😂 . Nawet mam dziecko tylko juz trochę starsze i zapomniałam już jak być w ciąży . A zapytałam się bo jak widziałam na innym forum to był taki przypadek , że beta 0,20 wyszła i była to bardzo wczesna ciąża .
Looli9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 22:23   #1063
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ten temat to dotyczy głównie ciąży z palca lub przerywanego w prezerwatywie więc nie dziw się ;-)
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !

Edytowane przez Devon_rose
Czas edycji: 2017-12-15 o 22:27
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 22:31   #1064
Looli9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

A spoczko😂😂Pójdę w następnym tygodniu do lekarza to dowiem się co mi jest ☺ Wsumie tak z ciekawości napisałam czy ktoś może miał kiedyś taki przypadek jak na tamtym forum. Bo jakoś nie wierzę ,że to wczesna ciąża rozumiem jak byłaby beta troszkę przed 5 to by była wczesna ciąża.
Looli9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 14:51   #1065
Looli9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Byłam u lekarza i jest jednak ciąża 😊
Looli9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 20:50   #1066
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Looli9191 Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza i jest jednak ciąża 😊
Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 22:00   #1067
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Looli9191 Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza i jest jednak ciąża


Gratulacje ! Dziwne ze beta wyszła tak niska jak ost miesiączka była we wrześniu jak napisałaś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 23:08   #1068
rudenbrush
Przyczajenie
 
Avatar rudenbrush
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
GG do rudenbrush
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25593396_1629698587069400_2138428609_n.jpg (43,8 KB, 55 załadowań)
__________________
ALL Day ALL Night What the FUCK .!! 

_________________________ ________
Spiż

Edytowane przez rudenbrush
Czas edycji: 2017-12-20 o 07:26
rudenbrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 02:21   #1069
mernan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Czy to może byc ciąża czy raczej okres?

Moj okres zazwyczaj w 1/2/3 dzien byl obfity i mialam bol brzucha, a w 4/5/6/7 byl skapy byl koloru czerwonego albo ciemno czerwonego.... a teraz i miesiac temu dostalam okres pierwszego dnia byl obfity drugiego i trzeciego mniej a 4-7 byl brazowo jasny. Dostalam bol brzucha jak zawsze przy okresie, czy to okres czy ciaza?
mernan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-20, 07:25   #1070
rudenbrush
Przyczajenie
 
Avatar rudenbrush
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
GG do rudenbrush
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Sprawa wygląda tak. Ostatni okres miałam 21 listopada. Odbyłam stosunek 3 dni po dniach płodnych. Chłopak nie skończył we mnie tylko na. Powinnam dostać miesiączkę 19 grudnia. Zrobiłam tego dnia test i wyszedł negatywny a dzień później zrobiłam 2 test z rana kreska na C pogrubiona i też wyszedł negatywnie. Robiłam test pink który ani raz mnie nie zawiódł. Zaraz zwariuje bo nie wiem co myśleć. Poratujcie.''

25593396_1629698587069400_2138428609_n.jpg to jest z dnia spodziewanej miesiączki.
__________________
ALL Day ALL Night What the FUCK .!! 

_________________________ ________
Spiż
rudenbrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 07:32   #1071
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

test jest wadliwy- nie jest ani negatywny ani pozytywny, kup inny i jutro powtórz
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 09:28   #1072
rudenbrush
Przyczajenie
 
Avatar rudenbrush
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
GG do rudenbrush
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
test jest wadliwy- nie jest ani negatywny ani pozytywny, kup inny i jutro powtórz
No właśnie dzisiaj kupiłam nowy i wyszła gruba kreska że negatywny..
__________________
ALL Day ALL Night What the FUCK .!! 

_________________________ ________
Spiż
rudenbrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 09:38   #1073
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez rudenbrush Pokaż wiadomość
No właśnie dzisiaj kupiłam nowy i wyszła gruba kreska że negatywny..
W sensie tylko kontrolna przy C?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 09:41   #1074
rudenbrush
Przyczajenie
 
Avatar rudenbrush
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
GG do rudenbrush
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
W sensie tylko kontrolna przy C?
Tak. Przy C. Gruba i wyrazista. Zrobiona dzisiaj, hm czyli dzień po spodziewanej miesiączce.
__________________
ALL Day ALL Night What the FUCK .!! 

_________________________ ________
Spiż
rudenbrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 09:45   #1075
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

no to nie ciąża
dzień po terminie @ test jest wiarygodny
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 12:53   #1076
Natalia2702
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam, czy można mieć aż takiego pecha i zajść w ciążę biorąc tabletki i mając dodatkowo niedoczynność tarczycy?? Dzieje się ze mną ostatnio coś dziwnego, brzuch twardy ,żółtawe upławy dosyć dużo ich, po lewej stronie koło pępka mnie bolało, przy ucisku też , wyczuwalne jest zgrubienie, za półtorej dnia przeszło, mam gazy i wzdęcia. Wszystkie tabletki brałam regularnie,żadnej nie ominelam. Ale była taka sytuacja pod koniec października która mnie zaniepokoiła, bo uprawiałam seks domkonca z chłopakiem. Ale przed ten piłam alkohol. Ok 20,wzięłam tabletkę,zaczęłam pić ok 21 a seks był ok północy.obawiam się że wtedy tabletka nie zdążyła się wchłonąć i wtedy mogło dojść do zapłodnienia. Minęło już,od tego czasu prawie 2 miesiące. Wcześniej żadnych dolegliwości nie miałam, dlatego dalej brałam tabletki. Krwawienia z odstawienia były w listopadzie i normalnie w grudniu. Więc nadal je lykalam.odkoad zaczęło mnie boleć z boku,zaczęłam się martwić ,zrobiłam tydzień temu test ,wyszedł negatywny. Więc się uspokoiłam, przestało mnie boleć. Uprawiałam seks z chłopakiem, nic mnie nie bolało w trakcie i po. Tylko z rana na drugi dzień wyleciał że mnie taki biało przezroczysty glut dlugiii. Całe.majtki miałam mokre. Wyglądało to jak sperma zmieszana z przezroczystym śluzem. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło. Teraz lekko pobolewanie mnie brzuch, bardziej z lewej strony.piersi mnie już dawno nie bolaly., I kawa smakuje mi jakoś dziwnie. Do lekarza idę dopiero w piątek. Chcę przed świętami dowiedzieć się co się ze mną dzieje. Nawet jak usłyszę najgorsza diagnozę że to ciąża. Ale czy można mieć aż takiego pecha żeby podczas tabletek zajść ?? I to jeszcze z niedoczynnością która obniża płodność ..proszę o jakieś opinie co sądzicie o mojej sytuacji bo zwariuje do piatku
Natalia2702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 12:57   #1077
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Natalia2702 Pokaż wiadomość
Witam, czy można mieć aż takiego pecha i zajść w ciążę biorąc tabletki i mając dodatkowo niedoczynność tarczycy?? Dzieje się ze mną ostatnio coś dziwnego, brzuch twardy ,żółtawe upławy dosyć dużo ich, po lewej stronie koło pępka mnie bolało, przy ucisku też , wyczuwalne jest zgrubienie, za półtorej dnia przeszło, mam gazy i wzdęcia. Wszystkie tabletki brałam regularnie,żadnej nie ominelam. Ale była taka sytuacja pod koniec października która mnie zaniepokoiła, bo uprawiałam seks domkonca z chłopakiem. Ale przed ten piłam alkohol. Ok 20,wzięłam tabletkę,zaczęłam pić ok 21 a seks był ok północy.obawiam się że wtedy tabletka nie zdążyła się wchłonąć i wtedy mogło dojść do zapłodnienia. Minęło już,od tego czasu prawie 2 miesiące. Wcześniej żadnych dolegliwości nie miałam, dlatego dalej brałam tabletki. Krwawienia z odstawienia były w listopadzie i normalnie w grudniu. Więc nadal je lykalam.odkoad zaczęło mnie boleć z boku,zaczęłam się martwić ,zrobiłam tydzień temu test ,wyszedł negatywny. Więc się uspokoiłam, przestało mnie boleć. Uprawiałam seks z chłopakiem, nic mnie nie bolało w trakcie i po. Tylko z rana na drugi dzień wyleciał że mnie taki biało przezroczysty glut dlugiii. Całe.majtki miałam mokre. Wyglądało to jak sperma zmieszana z przezroczystym śluzem. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło. Teraz lekko pobolewanie mnie brzuch, bardziej z lewej strony.piersi mnie już dawno nie bolaly., I kawa smakuje mi jakoś dziwnie. Do lekarza idę dopiero w piątek. Chcę przed świętami dowiedzieć się co się ze mną dzieje. Nawet jak usłyszę najgorsza diagnozę że to ciąża. Ale czy można mieć aż takiego pecha żeby podczas tabletek zajść ?? I to jeszcze z niedoczynnością która obniża płodność ..proszę o jakieś opinie co sądzicie o mojej sytuacji bo zwariuje do piatku


Nie jesteś w ciazy. To ze piłaś alkohol nie znaczy ze tabletka się nie wchłonęła. Poza tym nawet jakby się nie wchłonęła bo byś ja np po 30 minutach zwymiotowała dalej działa tabletka wzieta dnia poprzedniego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 13:11   #1078
Natalia2702
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Więc skąd te dolegliwości wszystkie ??
Natalia2702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 13:16   #1079
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Natalia2702 Pokaż wiadomość
Witam, czy można mieć aż takiego pecha i zajść w ciążę biorąc tabletki i mając dodatkowo niedoczynność tarczycy?? Dzieje się ze mną ostatnio coś dziwnego, brzuch twardy ,żółtawe upławy dosyć dużo ich, po lewej stronie koło pępka mnie bolało, przy ucisku też , wyczuwalne jest zgrubienie, za półtorej dnia przeszło, mam gazy i wzdęcia. Wszystkie tabletki brałam regularnie,żadnej nie ominelam. Ale była taka sytuacja pod koniec października która mnie zaniepokoiła, bo uprawiałam seks domkonca z chłopakiem. Ale przed ten piłam alkohol. Ok 20,wzięłam tabletkę,zaczęłam pić ok 21 a seks był ok północy.obawiam się że wtedy tabletka nie zdążyła się wchłonąć i wtedy mogło dojść do zapłodnienia. Minęło już,od tego czasu prawie 2 miesiące. Wcześniej żadnych dolegliwości nie miałam, dlatego dalej brałam tabletki. Krwawienia z odstawienia były w listopadzie i normalnie w grudniu. Więc nadal je lykalam.odkoad zaczęło mnie boleć z boku,zaczęłam się martwić ,zrobiłam tydzień temu test ,wyszedł negatywny. Więc się uspokoiłam, przestało mnie boleć. Uprawiałam seks z chłopakiem, nic mnie nie bolało w trakcie i po. Tylko z rana na drugi dzień wyleciał że mnie taki biało przezroczysty glut dlugiii. Całe.majtki miałam mokre. Wyglądało to jak sperma zmieszana z przezroczystym śluzem. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło. Teraz lekko pobolewanie mnie brzuch, bardziej z lewej strony.piersi mnie już dawno nie bolaly., I kawa smakuje mi jakoś dziwnie. Do lekarza idę dopiero w piątek. Chcę przed świętami dowiedzieć się co się ze mną dzieje. Nawet jak usłyszę najgorsza diagnozę że to ciąża. Ale czy można mieć aż takiego pecha żeby podczas tabletek zajść ?? I to jeszcze z niedoczynnością która obniża płodność ..proszę o jakieś opinie co sądzicie o mojej sytuacji bo zwariuje do piatku
Ja tu szans na ciążę nie widzę, abstrahując od tego że brałaś tabletki (jeśli nie było wymiotów to dlaczego miałaby się nie wchłaniać, nawet jeśli by coś miało opóźnić wchłonięcie to masz na to 12h zapasu, przecież tabletka nie wyjdzie inna strona musi się wchłonąć jeśli jej nie zwymiotujesz), bóle brzucha, żòłte upławy, wyczuwalne zgrubienie nie wpadła bym na pomysł że przyczyną jest ciąża. Idź do lekarza niech Cię zbada co się dzieje. Jeśli leczysz niedoczynność to nie masz obniżonej płodności, problemy z zajściem w ciążę mogą być przy dużym tsh.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2017-12-20 o 13:24
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 13:24   #1080
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Natalia2702 Pokaż wiadomość
Więc skąd te dolegliwości wszystkie ??


Na to pytanie odpowie lekarz
Ja kiedyś miałam wszystkie książkowe objawy ciazy a w niej nie byłam. Może coś się dzieje a moze to podświadomość płata figle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.