peeling kawowy - rewelacja - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-18, 17:26   #1141
kośka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 54
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

dziewczyny a co daje użycie miodu? albo cynamonu?
__________________
Kośka
kośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 17:50   #1142
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Hmm, peeling to rewelacja Właśnie idę robić, a potem oliwka Hipp na ciałko

Robiłam go już kilka razy... Ale mały problemik mam Nie mam prysznicu. Robię go podczas kąpieli w wannie. Ma ona już parę lat, ale ogólnie emalia biała i w ogóle prezentuje się nieźle. Od czasu gdy zaczęłam robić peeling dno zaczęło się pokrywać takim burym kolorem. Jakby się emalia ścierała Po kąpieli myję wanne i dokładnie spłukuję więc nie miałam pojęcia od czego to.
Właśnie Mama mi zarzuciła, że to chyba od tego peelingu Może cynamon Teraz tak myślę Nie wiem... Dziwne to, bo jak użyłam potem silnego detergentu to zeszło... Czy Wam też coś tak się robi?

Ogólnie po peelingu początkowo cała łazienka była wypaćkana Teraz już opanowałam technikę Hihi
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 18:02   #1143
Lilu7
Raczkowanie
 
Avatar Lilu7
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 217
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Jejciu dziewczyny, znalazłam tu tyle przepisów na peeling, że już się pogubiłam To ma być kawa sypana, ale to jak wkońcu, trzeba ją zalewać wodą, czy nie i co jeszcze dodawać, sól zwykłą, czy oliwe, czy co, bo się pogubiłam I z żelem pod prysznic można robić, tak??
__________________
Dojdę do wyznaczonych sobie celów
14.03.2007 - reaktywacja
Lilu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 18:04   #1144
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

kawa mielona (najtańsza z supermarketu),zaparzona,n ie zaparzona dla mnie jest za ostra ,można dodać cynamon ,troszkę żelu ,jak kto woli,trzeba wypracowac swoj sposob
stosuję to cudo od długiego czasu,faktycznie r e w e l a c j a ,aktualnie w zimie dodaję trochę śmietany ,ciałko świetnie nawilżone ,niekoniecznie potrzebny balsam,nie mam problemu z wanną ,szybciutko prysznicem spłukuję wszystko ,kiedyś jednak odpływ tego nie wytrzyma bo kawa osiada jak piasek na dnie ale mam wymówke ze to przez pieska któremu po wieczornym spacerze zawsze myję łapki właśnie w wannie
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 13:46   #1145
marta_shop
Raczkowanie
 
Avatar marta_shop
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 50
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Zafascynowana waszymi wypowiedziami w koncu sama skusilam sie na przyrzadzenie i uzycie tego specyfiku
Użyłam do tego zaparzoną kawę, sol dodalam oliwke do masazu antycellulitowa i odrobine soli morskiej
Efekt wysmienity !! Pomijajac fakt, że uwielbiam zapach kawy To skora po tym peelingu byla nieziemsko gladka.. A efekt gęsiej skorki na rekach, ktory od jakiegos casu przeszkadza mi, jakby zmalal
A najgorsze jest to, ze ten zabieg mozna robic tylko raz w tygodniu
marta_shop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 18:26   #1146
Aliachna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 196
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Ja też potwierdzam że to istna rewelacja i wszystkie sklepowe peelingi mogą się schować robię go sobie już od ok roku i efekt jest Świetny domowy kosmetyk Polecam wszystkim i każdemu z osobna
__________________

Aliachna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 18:59   #1147
Lilu7
Raczkowanie
 
Avatar Lilu7
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 217
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Dobra, to ja też sobie zaraz zrobię A dlaczego mozna tylko raz w tyg?

A więc tak;
- kawa sypana, zalać wrzątkiem, dodać oliwy z oliwek - łyzeczkę i z żelem można zmieszać, tak?? Poprawcie mnie, jak coś
__________________
Dojdę do wyznaczonych sobie celów
14.03.2007 - reaktywacja
Lilu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 20:03   #1148
marta_shop
Raczkowanie
 
Avatar marta_shop
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 50
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

A dlaczego mozna tylko raz w tyg?

Ponieważ, jak zresztą ktoś już pisał kilka stron wczesniej, jest to dosyc mocny peeling, i z tego powodu właśnie, jesli będziemy stosować go dosyć często nasza skórka może zostać uszkodzona lub uznać ten swietny peeling za wroga. A żeby bronić się przed tym wrogiem, może zacząć wytwarzac np. grubszy naskorek..



Tak wogóle to jeden raz w tygodniu to czestotliwosc najbardziej odpowiednia, jednak nie oznacza to, ze nie mozna go robic dwa razy w tygodniu
marta_shop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 12:01   #1149
kawucha
Przyczajenie
 
Avatar kawucha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
GG do kawucha
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

sluchajcie, peelinguje sie kawowo juz od jakiegos czasu, ale ostatnio dodaje wieksze ilosci cynamonu i imbiru, po pierwsze zapach rewelacja, a po drugie i najwazniejsze to konsystencja sie zminia na bardziej żeową i 'ciagłą' , czyli podczas peelinowania się łatiwej go nabirera i wciera bo nie uciaka miedzy paluszkami
__________________
*** A license to love, insurance to hold ***
kawucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 22:12   #1150
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Ja już robię peeling od jakichś 2, 3 tygodni. Na początku stosowałam codziennie, a teraz już robię rzadziej, tak co 2, 3 dni. Rzeczywiście już po pierwszym użyciu skóra była gładziutka jak pupcia niemowlaka . Teraz mam wrażenie, że moje rozstępy się wygładziły i są mniej widoczne. Ostatnio tylko troszkę się pozacinałam przy goleniu nóg i mnie strasznie szczypało przy peelingu(przez sól), ale dało się przeżyć. Czego to się nie zrobi dla urody . Nawet bez zacieńć zawsze trochę szczypie. Mój przepis na peeling: 4 czubate łyżeczki kawy(jak rodzice wypiją, to biorę lub robię świeżą) wsypuję do szklanki. Zalewam odrobinką wrzącej wody, bo podobno się kofeina wtedy uwalnia. Dodaję troszkę soli, tak może z połowę łyżeczki, mocno czubatą łyżeczkę śmietany, a jak nie mam, to oliwę z oliwek. Cynamom nie zawsze, ale czasami też z pół łyżeczki. I do tego wlewam, ale też nie zawsze(kiedy nie jest zbyt rzadkie)żel pod prysznic. Wszystko mieszam i peeling gotowy . A później jest taka mięciutka skóra, mrrr .
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 13:45   #1151
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

A śmietanę, to raczej taką tłustą, czy zwyczajną?
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 16:09   #1152
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Ja też się skusiłam na ten pilling Biorę świeżą kawę,taką jeszcze przed zaparzeniem i....tak jak w tytule,czyli RE WE LA CJA Skóra jest po nim mięciusieńka i natłuszczona a tak poza tym,to uwielbiam zapach kawy ehh...wizażanki jesteście cuudowne
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 16:30   #1153
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Macie rację z tym pilingiem dziewczyny, tylko trzeba pamiętać aby nie robić go zbyt często, żeby skóra mogła się odnowić i zregenerować.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 17:50   #1154
ma4rta
Raczkowanie
 
Avatar ma4rta
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Września(Poznań)
Wiadomości: 118
GG do ma4rta Send a message via Skype™ to ma4rta
Smile Dot.: peeling kawowy - re we la cja

no tak ale czy wiecie czy ta kawa nie zapycha pysznica ? u mnie nie kaza mi robic bo zatkam nia wszystko i kicha?
ma4rta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 19:05   #1155
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez ma4rta Pokaż wiadomość
no tak ale czy wiecie czy ta kawa nie zapycha pysznica ? u mnie nie kaza mi robic bo zatkam nia wszystko i kicha?
nie robię go na tyle często, żeby sie zatykał, a jeśli...hm.. jak juz ktos napisał.. czego się nie zrobi dla urody
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 19:20   #1156
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez ma4rta Pokaż wiadomość
no tak ale czy wiecie czy ta kawa nie zapycha pysznica ? u mnie nie kaza mi robic bo zatkam nia wszystko i kicha?
e nooo, bez przesady. nic sie nie zapycha
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 09:28   #1157
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez ma4rta Pokaż wiadomość
no tak ale czy wiecie czy ta kawa nie zapycha pysznica ? u mnie nie kaza mi robic bo zatkam nia wszystko i kicha?
Mi jeszcze nic się nie zapchało, ale nigdy nie wiadomo gdzie to może się odkładać i kiedy okaże sie, że jest zapchane

Ja jak wkładam więcej dodatków do tej kawy (np. płatki owsiane) albo kawy jest bardzo dużo, to nakładam na odpływ takie siteczko ?(takie co się w kuchni stostuje w zlewie) i wtedy większość "odpadów" z peelingu tam sie osadza. Potem wyrzucam zawartość do kosza i mam spokojną głowę
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 09:57   #1158
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Witam...

Zgadzam się,że peeling kawowy to rewelacja!
Przedtem (zanim go zrobiłam),czytając ten watek myślałam sobie 'co też dziewczyny opowiadają? jak zwykła kawa może zdziałac takie cuda? ee niemożliwe..'..
Ale bylam już tak "zdesperowana",bo żedne inne,kupne peelingi mi nie pomagały (a wypróbowałam już wiele)...Bardzo "swędziała" mnie skóra (a właściwie to martwy naskórek,którego nie do końca mogłam się pozbyc)..Więc pomyślałam 'a co mi szkodzi,kawa jest w domu,nic na tym nie tracę'..i zrobiłam..Efekt przerósł moje oczekiwania...Skóra była gładka,pachnąca..i uwolniłam się od uczucia "swędzenia"..Teraz przynajmniej raz w tygodniu staram się go zrobic..A co najważniejsze można go używac śmiało do twarzy,oczywiście wiadomo,że nie trzeba tak mocno "trzec" jak np.na udach..ale buzia jest też gładziuśka i jakaś taka 'rozpromieniona'...
Ja dodaję do kawy trochę cynamonu i żel pod prysznic choc muszę wypróbowac jeszcze z innymi rzeczami,podobno też niezłe efekty...

A co do zapychania przysznica..to tak jak powiedziała madziczek można założyc sitko,z którego to wszystko później ściągniemy..A poza tym można nalac jakiegoś preparatu do rur zaraz po 'zabiegu' i myślę,że będzie ok...

Wybaczcie,że się tak rozpisałam...
Ale musiałam się z Wami tym podzielic...
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 09:59   #1159
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Od roku regularnie 2 razy w tygodniu robię piling kawowy i nie zatkało mi odpływu
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 19:50   #1160
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

chyba sie skusze na ten peeling
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 12:31   #1161
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

kawa parzona plus waniliowy żel(krem) do mycia St Ives - idealny duet jak dla mnie
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 13:50   #1162
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez ma4rta Pokaż wiadomość
no tak ale czy wiecie czy ta kawa nie zapycha pysznica ? u mnie nie kaza mi robic bo zatkam nia wszystko i kicha?
Też stosuję peeling i za nic w świecie nie przestałabym, bo go uwielbiam I też pomyślałam jakiś czas temu o swoim odpływie w prysznicu więc raz w tygodniu profilaktycznie stosuję "kreta". Jeżeli obawiasz się o swój prysznic to do sklepu po "kreta" raz w tygodniu profilaktycznie na nockę potraktować nim odpływ i sądzę, że powinno być w porządku. Polecam stosowanie na noc, kreta oczywiście bo to bardzo mocny środek i jakby później miał styczność z ciałem, efekt mógłby być nie przyjemny. To moja teoria w sumie, jakoś tak mi się wydaje, że może niezbyt pozytywnie wpłynąć na skórę
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 16:15   #1163
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

nie jestem w stanie przeczytać wszystkich postów dlatego chciałabym spytać czy można go używać tez do twarzy?
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 16:55   #1164
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Nie mogłam się oprzeć, żeby też nie wyrazić swojego uwielbienia dla tego peelingu! Jest cudowny, wielkie dzięki dla Was za podziele się informacjami na temat tego specyfiku!
A co do twarzy, nie wiem, ja nie używam, jakoś się boję. Ale jeśli masz cerę bez skazy, to pewnie nic złego się nie stanie!
Pozdrawiam
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 17:51   #1165
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

a ja właśnie dostałam od sąsiada kawe, ale przeterminowaną o miesiąc. Jest jej ..........20 kg będę sie peelingować do końca życia
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 18:27   #1166
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez wtajemniczona Pokaż wiadomość
nie jestem w stanie przeczytać wszystkich postów dlatego chciałabym spytać czy można go używać tez do twarzy?
Nie przypominam sobie, aby ktoś polecał go do twarzy i ja też tego nie czynię. Peeling działa rewelacyjnie na ciało, ale sądzę, że na buzie byłby zbyt agresywny. Jeżeli masz jakieś problemy większe to pobuszuj na forum, a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego do twarzy.
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 19:09   #1167
ma4rta
Raczkowanie
 
Avatar ma4rta
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Września(Poznań)
Wiadomości: 118
GG do ma4rta Send a message via Skype™ to ma4rta
Wink Dot.: peeling kawowy - re we la cja

ja od 4 dni stosuje maske do ciala z kawy cynamonu inbiru mleczka czy do tej mikstrury mozna jeszcze dodac jakies olejki >jalowcowy np kilka kropel? czy nie bedzie to za mocne ? a peeling z kawy jest rewelacyjny i nigdy go nie przestane stosowac pozdrawiam
ma4rta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 19:19   #1168
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez wtajemniczona Pokaż wiadomość
nie jestem w stanie przeczytać wszystkich postów dlatego chciałabym spytać czy można go używać tez do twarzy?

A ja używam go do twarzy...Oczywiście nie tak często jak do ciała,no i nie wolno tak mono trzec! Efekt jest rewelacyjny,buzia gładka...Tylko należy uważac bo każda twarz (cera) może reagowac inaczej..ja zaryzykowałam i nie żałuję..
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 19:21   #1169
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
ja od 4 dni stosuje maske do ciala z kawy cynamonu inbiru mleczka czy do tej mikstrury mozna jeszcze dodac jakies olejki >jalowcowy np kilka kropel? czy nie bedzie to za mocne ? a peeling z kawy jest rewelacyjny i nigdy go nie przestane stosowac pozdrawiam
Olejki jak najbardziej! Ja dodaje waniliowy i jest super Pozdrawiam
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 19:43   #1170
misiaczek_43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 45
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Ja tez chetnie bym zrobila sobie ten peeling kawowy ale niestety boje sie mam cellulit na nogach , roztepy i popekane naczynka na nogach wiec zaden peeling nie wchodzi w gre. chcialabym do wakacji miec jedrne cialko ale niewiem co robic bo masaze i pelingi sa dla mnie niw wskazane.jezeli znacie jakis sposob zeby mi pomoc to prosze piszcie!!!!
misiaczek_43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 10:05:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.