Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :) - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 15:52   #4531
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Wiesz co no postęp jest i będę próbować ale muszę nabyć jakiś jasny matowy podkład bo na tym granacie mi się nie podoba
Zastosuję się do cennych rad i mam nadzieję że będę cieszyć spojrzenie takim pięknym krokodylkiem jak twój
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 16:10   #4532
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
no to musisz popróbować na matowym topie, może akurat wyjdzie
hehe ja się skusiałam na te glittery
No i wybrałam się do tej Natury i moim głównym celem był matujący lakier Essence (bo ten stary to nie dość ze był już tylko na dnie to strasznie glutowatej konsystencji nabrał...) i wyobraź sobie, że... zapomniałam go kupić ...
Przypomniało mi się o nim jak weszłam tu do ciebie...
Zaraz mnie trafi...
Kupiłam za to 2 inne lakiery ale co z tego jak żaden z nich nie jest tym, po któy poszłam...

A jakie masz kolory glitterów?
Ja kupiłam tylko 1 , ten różowy. Podobał mi się jeszcze fioletowy, czerwony i niebieski. ALE zamierzam zapuścić długie paznokcie od nowa (bo narazie są w kiepskim stanie) a nie lubię czerwonych lakierow na długich paznokciach (u siebie, bo u Ciebie to każdy jest AH, OH!), więc nie kupiłam A niebieski wyglądał ślicznie na wzorniku ale Kleopatre pisała chyba że jest najgorszy z całej serii, więc odpuściłam, a fiolet no to tak jakoś... hm... stwierdziłam, że i tak rzadko używam ciemnych lakierów
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!

Edytowane przez Anka :)
Czas edycji: 2012-01-20 o 16:17
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 16:54   #4533
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez Epril Pokaż wiadomość
Te czerwonę są wspaniałe... Efekt niesamowity.


Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Wiesz co no postęp jest i będę próbować ale muszę nabyć jakiś jasny matowy podkład bo na tym granacie mi się nie podoba
Zastosuję się do cennych rad i mam nadzieję że będę cieszyć spojrzenie takim pięknym krokodylkiem jak twój
wiesz co, może na razie specjalnie nie kupuj, a najpierw spróbuj z matowym topem, albo zwykłym kremowym lakierem (zibacz link który podaję niżej).
Bo granat to raczej za ciemny faktycznie
na pewno w końcu wyjdzie krokodyla skórka


Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
No i wybrałam się do tej Natury i moim głównym celem był matujący lakier Essence (bo ten stary to nie dość ze był już tylko na dnie to strasznie glutowatej konsystencji nabrał...) i wyobraź sobie, że... zapomniałam go kupić ...
Przypomniało mi się o nim jak weszłam tu do ciebie...
Zaraz mnie trafi...
Kupiłam za to 2 inne lakiery ale co z tego jak żaden z nich nie jest tym, po któy poszłam...

A jakie masz kolory glitterów?
Ja kupiłam tylko 1 , ten różowy. Podobał mi się jeszcze fioletowy, czerwony i niebieski. ALE zamierzam zapuścić długie paznokcie od nowa (bo narazie są w kiepskim stanie) a nie lubię czerwonych lakierow na długich paznokciach (u siebie, bo u Ciebie to każdy jest AH, OH!), więc nie kupiłam A niebieski wyglądał ślicznie na wzorniku ale Kleopatre pisała chyba że jest najgorszy z całej serii, więc odpuściłam, a fiolet no to tak jakoś... hm... stwierdziłam, że i tak rzadko używam ciemnych lakierów
haha dobre, dobre!
ale nie martw się, też tak czasem mam
a jakie kupiłaś?

co do pękacza
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4399
taki efekt na zwykłym frenchowym Wibo! żaden mat
także trzeba kombinować na wszystkie sposoby

a glittery mam wszystkie oprócz tego niebieskiego z grubym brokatem i tego rudego z drobnym złotym (i żałuję )
wiem wiem nie mogłam się im oprzeć...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 17:37   #4534
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Świetnie popękał i fenomenalnie wygląda na tak dlugich pazurkach. Podoba mi się, tylko szkoda, że pęka na niektórych lakierach
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 19:42   #4535
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
haha dobre, dobre!
ale nie martw się, też tak czasem mam
a jakie kupiłaś?

co do pękacza
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4399
taki efekt na zwykłym frenchowym Wibo! żaden mat
także trzeba kombinować na wszystkie sposoby

a glittery mam wszystkie oprócz tego niebieskiego z grubym brokatem i tego rudego z drobnym złotym (i żałuję )
wiem wiem nie mogłam się im oprzeć...
no kupiłam ten różowy fantasy glitter i jeszcze kupiłam z Essence colour&go kolorek irreplaceable spodobał mi sie u Kleopatre w dodatku pisała, że maja go wycofywać... akurat był ostatni i na mnie czekał

no to może trzeba popróbowac na lakierach z firmy Wibo... w końcu ta sama firma... ALE nie wiem czy mam jakis jasny z Wibo... może popróbuję zaraz na jakichs jasnych lakierach niekoniecznie Wibowych (robię wszystko byle sie nie uczyć... )
W ogóle to jakiś dziwny ten lakier, że da sie go zetrzec palcem... ciekawe ile by się trzymał bez czegoś na wierzchu.

Akurat ten rudy z drobnym rudym jakoś mi się średnio podobał... a jeszcze mniej taki inny... co miał mało brokatu i taki dziwny jakis kolor.. niebiesko-fioletowo-szary chyba jakiś? nie pamiętam... ale strasznie dziwny był... taki brudny
A ten zielony to jak wygląda? to jest bezbarwny lakier z zielonym brokatem i tyle? ciekawe ile warstw trzeba do ładnego pokrycia

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Robię test na papierze z różnymi lakierami! Miałas rację...! chyba Ci wrzucę fotki co mi z tego wyszło jak skończę!


Jednak wrzuce u siebie, bo bym Ci strasznie fotkami nasmieciła... okazuje się że obowiązkowo matowy lakier pod krokodyla to jedna wielka ściema!
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!

Edytowane przez Anka :)
Czas edycji: 2012-01-20 o 21:09
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 19:42   #4536
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

To ja wtrącę swoje 5 groszy kupiłam czerwonego krokodylka i zielonkawy mat z Wibo, wypróbowałam na mamie na szybko, bo sama mam jeszcze kolor i przyznam, że tak jak producent twierdził, po jednej warstwie krokodyla popękał drobno, ale bardzo ładnie. Jutro będę robiła testy na sobie na różnych lakierach i zdam relację już u siebie...
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 12:04   #4537
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

No może i racja, na razie nie będę kupować żadnego, ale muszę powiedzieć że z topem matującym próbowałam i to na różnej bazie i nic ale będę próbować tak jak dziewczyny wyżej i zdam relacje
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 12:57   #4538
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
No może i racja, na razie nie będę kupować żadnego, ale muszę powiedzieć że z topem matującym próbowałam i to na różnej bazie i nic ale będę próbować tak jak dziewczyny wyżej i zdam relacje
Bo wynika z tego, że to, że matujący lakier musi byc pod spód to naciąganie na kupno albo nie wiem co... zresztą nie będę się tu rozpisywać i marudzić od nowa, ale jak jesteś zainteresowana to zaglądnij do mnie i popatrz na ilu normalnych lakierach kameleon popękał!
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 13:41   #4539
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
Świetnie popękał i fenomenalnie wygląda na tak dlugich pazurkach. Podoba mi się, tylko szkoda, że pęka na niektórych lakierach

jak się okaząło pęka na wielu lakierach

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
no kupiłam ten różowy fantasy glitter i jeszcze kupiłam z Essence colour&go kolorek irreplaceable spodobał mi sie u Kleopatre w dodatku pisała, że maja go wycofywać... akurat był ostatni i na mnie czekał

no to może trzeba popróbowac na lakierach z firmy Wibo... w końcu ta sama firma... ALE nie wiem czy mam jakis jasny z Wibo... może popróbuję zaraz na jakichs jasnych lakierach niekoniecznie Wibowych (robię wszystko byle sie nie uczyć... )
W ogóle to jakiś dziwny ten lakier, że da sie go zetrzec palcem... ciekawe ile by się trzymał bez czegoś na wierzchu.

Akurat ten rudy z drobnym rudym jakoś mi się średnio podobał... a jeszcze mniej taki inny... co miał mało brokatu i taki dziwny jakis kolor.. niebiesko-fioletowo-szary chyba jakiś? nie pamiętam... ale strasznie dziwny był... taki brudny
A ten zielony to jak wygląda? to jest bezbarwny lakier z zielonym brokatem i tyle? ciekawe ile warstw trzeba do ładnego pokrycia

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Robię test na papierze z różnymi lakierami! Miałas rację...! chyba Ci wrzucę fotki co mi z tego wyszło jak skończę!


Jednak wrzuce u siebie, bo bym Ci strasznie fotkami nasmieciła... okazuje się że obowiązkowo matowy lakier pod krokodyla to jedna wielka ściema!
Irekplacek (gdzieś to przeczytałam i mi się spodobało ) fajny jest, warto

co do ścierania krokodyla - takie niemal niepopękane kawałeczki łatwo zetrzeć do zera, ale takie jak na moich zdjęciach wydaje mi się że trudniej no podczas czynności codziennych, ale nie tak o przejechać palcem. Ale wolałam nie próbować dałam warstwę bezbarwnego i git majonez.

zielony glitek to tak myślę 3 warstwy pewnie niektórym dwie wystarczą.
Ten różowy co pokazywałam po 2 był niby ok, ale po 3 o niebo lepszy

idę pooglądać krokodyla

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
To ja wtrącę swoje 5 groszy kupiłam czerwonego krokodylka i zielonkawy mat z Wibo, wypróbowałam na mamie na szybko, bo sama mam jeszcze kolor i przyznam, że tak jak producent twierdził, po jednej warstwie krokodyla popękał drobno, ale bardzo ładnie. Jutro będę robiła testy na sobie na różnych lakierach i zdam relację już u siebie...
no to fajnie, czekam

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
No może i racja, na razie nie będę kupować żadnego, ale muszę powiedzieć że z topem matującym próbowałam i to na różnej bazie i nic ale będę próbować tak jak dziewczyny wyżej i zdam relacje
pewnie się okaże że bez matu lepiej niż z haha

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
Bo wynika z tego, że to, że matujący lakier musi byc pod spód to naciąganie na kupno albo nie wiem co... zresztą nie będę się tu rozpisywać i marudzić od nowa, ale jak jesteś zainteresowana to zaglądnij do mnie i popatrz na ilu normalnych lakierach kameleon popękał!
naciąganie może też, ale pewnie niewiedza jak to często bywa samo to że Wibo poleca malowac na białym matowym Wibo,a takiego nie mają tylko kremowy biały. Ale niestety niektóre firmy nadal nie rozróżniają kremu i matu...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 13:59   #4540
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
naciąganie może też, ale pewnie niewiedza jak to często bywa samo to że Wibo poleca malowac na białym matowym Wibo,a takiego nie mają tylko kremowy biały. Ale niestety niektóre firmy nadal nie rozróżniają kremu i matu...
Aha... to baaardzo mądrze... Tak pisze, że na biały? A ja tego nawet nie widziałam, widziałam tylko że ma być matowy a właśnie dziś wyrzuciłam ten kartonik, no to juz sobie nie poczytam Wierze na slowo W ogóle przecież te niby matowe lakiery Wibo wg mnie sa za ciemne pod krokodyle... przynajmniej pod mój czerwony to żaden mi się nie podobał... na ciemnych zrobi się szaro-bury, a na innych by się zlewało i nie byłoby kontrastu
Dawniej to jak się powiedziało lakier matowy to miało się na myśli kremowy bezdrobinkowy a jak modne zaczęły być matowe to niektórym się może mieszać... Ale producentom?! Oj, nie powinno sie im mieszać
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:07   #4541
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

no tak napisali nie powinno się im mieszać, nie, zwłaszcza że mają i maty i kremy
no i zgadzam się że chyba nie mieli na myśli tej serii So Matte bo tak sa raczej ciemne kolory jak piszesz, a oni polecają biały i ogólnie jasne dla lepszego kontrastu. Bezsens.
http://2.bp.blogspot.com/-CQOcwfGdbk...0/P1000976.JPG
zdjęcie z bloga Jamapi
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 14:22   #4542
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no tak napisali nie powinno się im mieszać, nie, zwłaszcza że mają i maty i kremy
no i zgadzam się że chyba nie mieli na myśli tej serii So Matte bo tak sa raczej ciemne kolory jak piszesz, a oni polecają biały i ogólnie jasne dla lepszego kontrastu. Bezsens.
http://2.bp.blogspot.com/-CQOcwfGdbk...0/P1000976.JPG
zdjęcie z bloga Jamapi
A no pisze, najlepiej biały.. śmiesznie.
Ja to w ogóle myślałam, że seria So Matte jest wyprodukowana specjalnie pod lakiery krokodyle A tu jeszcze ktoś pisał, że na nich nie pęka ...

Najważniejsze, że mniej więcej mamy rozpracowane jak posługiwać się krokodylami... żaden nas nie pożre..
ech... figlarna gadzina



Przepraszam
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 11:08   #4543
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

taaa żaden zwierzak nam nie straszny
a obrazek wymiata
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:44   #4544
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Krokodyl
Ale popękał. Nigdzie nie widziałam jeszcze takiej "regularności" w rozwarstwieniu tego lakieru
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 17:43   #4545
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
Bo wynika z tego, że to, że matujący lakier musi byc pod spód to naciąganie na kupno albo nie wiem co... zresztą nie będę się tu rozpisywać i marudzić od nowa, ale jak jesteś zainteresowana to zaglądnij do mnie i popatrz na ilu normalnych lakierach kameleon popękał!
A no właśnie byłam widziałam

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


Irekplacek (gdzieś to przeczytałam i mi się spodobało ) fajny jest, warto

pewnie się okaże że bez matu lepiej niż z haha

naciąganie może też, ale pewnie niewiedza jak to często bywa samo to że Wibo poleca malowac na białym matowym Wibo,a takiego nie mają tylko kremowy biały. Ale niestety niektóre firmy nadal nie rozróżniają kremu i matu...
Irka mam też i lubię bardzo
A krokodyla dopiero będę testować bo czasu nie miałam, ale widziałam u Anki co i jak

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość

Najważniejsze, że mniej więcej mamy rozpracowane jak posługiwać się krokodylami... żaden nas nie pożre..
ech... figlarna gadzina



Przepraszam
haha obrazek fajowy
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:00   #4546
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Krokodyl
Ale popękał. Nigdzie nie widziałam jeszcze takiej "regularności" w rozwarstwieniu tego lakieru


Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
A no właśnie byłam widziałam


Irka mam też i lubię bardzo
A krokodyla dopiero będę testować bo czasu nie miałam, ale widziałam u Anki co i jak



Podwójnie sweterkowy mani

po pierwsze bazą jest sweterek o którym więcej TUTAJ
po drugie sweterkowe wzorki, które można obecnie zobaczyc wszędzie i na wszystkim
Bardzo mi się fajnie nosi ten wzorek, ciekawa go jestem na innych kolorach...











lakier : Orly Cashmere Cardigan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg periwinkle + białe wzorki.jpg (38,7 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg periwinkle + białe wzorki2.jpg (55,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg periwinkle + białe wzorki3.jpg (31,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg periwinkle + białe wzorki4.jpg (48,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg periwinkle + białe wzorki5.jpg (21,8 KB, 29 załadowań)
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:32   #4547
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

chcę taki sweterek
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:08   #4548
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

kolor wzorek nic dodać nic ująć
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:17   #4549
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

o matko i corko! co za cudo
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 18:58   #4550
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Ślicznie i tak mi zapachniało taką śnieżną zimą z zaspami
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 19:50   #4551
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Ślicznie i tak mi zapachniało taką śnieżną zimą z zaspami
mi również
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 20:18   #4552
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Slicznie

a wzorek sama malowałaś ?
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 22:09   #4553
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Ślicznie! i kolor lakieru też super
ściągaj sweteeeeer ! podobają mi się takie norweskie sweterki, a nie mam takiego a ja tu o sweterkach, a pazurki cudo...

Widziałam też podobne paznokcie u Kleopatre na blogu i mi się podobały, sama o takich myślałam, ale do przyszłego wtorku zmagam się z sesją...

Ty, tyyy mistrzu, Ty
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 08:41   #4554
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Aniu.... Jesteś po prostu niesamowita. Rozłożyłaś mnie na łopatki precyzją wykonania tego wzorku. Piękne.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-01-25 o 11:18
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 10:24   #4555
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Anula super sweterek podoba mi się za równo kolorek jaki wzorek i sam fakt że wykonałaś wzorek ręcznie(bo tak było prawda ) to po prostu
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 12:03   #4556
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
chcę taki sweterek


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
kolor wzorek nic dodać nic ująć


Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
o matko i corko! co za cudo


Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Ślicznie i tak mi zapachniało taką śnieżną zimą z zaspami
hehe tez mi się tak kojarzy

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
mi również


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Slicznie

a wzorek sama malowałaś ?

a kto niby? kropki sondą, a reszta pedzelkiem cienkim od lakieru, z tym że malowałam farbką

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
Ślicznie! i kolor lakieru też super
ściągaj sweteeeeer ! podobają mi się takie norweskie sweterki, a nie mam takiego a ja tu o sweterkach, a pazurki cudo...

Widziałam też podobne paznokcie u Kleopatre na blogu i mi się podobały, sama o takich myślałam, ale do przyszłego wtorku zmagam się z sesją...

Ty, tyyy mistrzu, Ty

hehe ja też nie mam, to sobie paznokcie zrobiłam

u Kleo te czerwonawe? widziałam, fajne a ja jeszcze wcześniej gdzieś trafiłam na takie wzorki biało czerwone na innym blogu podobne, właśnie z rombami czerwone bardziej świąteczne niż zimowe

powodzenia

ze mnie taki mistrz jak z Ciebie Małgorzata

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Aniu.... Jesteś po prostu niesamowita. Rozłożyłaś mnie na łopatki precyzją wykonania tego wzorku. Piękne.
miło mi

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Anula super sweterek podoba mi się za równo kolorek jaki wzorek i sam fakt że wykonałaś wzorek ręcznie(bo tak było prawda ) to po prostu
ręcznie ręcznie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 12:13   #4557
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Jezus Maria (przepraszam) to były pierwsze słowa jakie mi sie wyrwały jak zobaczyłam ten "sweterek" na paznokciach

Piękne, no poprostu cudo jak dla mnie
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...

Edytowane przez Champs
Czas edycji: 2012-01-25 o 12:15
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 12:18   #4558
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


a kto niby? kropki sondą, a reszta pedzelkiem cienkim od lakieru, z tym że malowałam farbką
No nie no chodziło mi bardziej czy konad czy ręcznie bo tak równo na wszystkich paznokciach jak od wzornika jakiegoś
ale już wszystko wiem

Zdjęcie z kubkiem najlepsze
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 13:37   #4559
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość



Podwójnie sweterkowy mani

po pierwsze bazą jest sweterek o którym więcej TUTAJ
po drugie sweterkowe wzorki, które można obecnie zobaczyc wszędzie i na wszystkim
Bardzo mi się fajnie nosi ten wzorek, ciekawa go jestem na innych kolorach...

lakier : Orly Cashmere Cardigan
Śliczny kolor lakieru Sam w sobie jest piękny.

A jeśli chodzi o całościowy efekt to...
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 16:28   #4560
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:

hehe ja też nie mam, to sobie paznokcie zrobiłam

u Kleo te czerwonawe? widziałam, fajne a ja jeszcze wcześniej gdzieś trafiłam na takie wzorki biało czerwone na innym blogu podobne, właśnie z rombami czerwone bardziej świąteczne niż zimowe

powodzenia

ze mnie taki mistrz jak z Ciebie Małgorzata
Tak te czerwone u Kleo i wtedy mnie nabrało na jakiś norweski wzorek U Kleo są romby, ja bym wybrała jak u Ciebie - malowany, bo te romby to zaraz by mi się zaczęły odklejać...

To ja jestem mega super extra Małgorzata
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.