Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-08, 17:05   #481
Niece90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Świat złudzeń i fantazji
Wiadomości: 17
Dot.: jaki podkład? jaki puder? jaki korektor?

Cytat:
Napisane przez vanes Pokaż wiadomość
jesli chodzi o korektor to najlepszy jest dermacol kolor naturalny jednak musisz nakladamc na niego podklad ja tez mam problemy z naczynkami i czasami zdarzy sie jakis pryszcz ale wszystko zamaskuje
jako korektor tak jak juz mowilam dermacol kosztuje jakies 20 zl i starcza na ponad rok jest na prawde wydajny
podklad lirene 104 matujacy ok 25zl
puder carol nie wiem ile kosztuje ale jest tani wiec nie nadszarpniesz swoejgo budżetu

Korektor - Dermacol. Kupisz w małych drogeryjkach. Koszt ok 15 zł
Kryje bardzo bardzo mocno, dlatego wystarczy uzyć tyle co głowka szpilki. Ja posiadam również korektor z Gosha. Plus za naturalne odcienie. Cena ok 35 zł. Jednak nie zakrywa on wszystkiego, raczej delikatne sińce pod oczami.

Fluid - Make up Factory. mam odcień 12, czaję sie jeszcze na 8. Dwa fluidy to podstawa do wymodelowania twarzy. Jest on raczej do suchej skóry.

Puder - Piere rene. smooth and cos tam ;D Nie pamiętam dokładnie ale mnie się podobał. Miałam transparentny i nakładałam gąbeczką na mokro. Skóra w odczuciu satynowa

Puder brązujący - stawiałabym an Inglota. Sama się czaję na jakiś
__________________
Bóg nie obiecywał:
nieba bez chmur,
ścieżek usłanych różami
Bóg obiecał:
siłę na każdy dzień,
światło na drogę...

_________

Absolutne MUST HAVE

Halle by Halle Berry
Niece90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:56   #482
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: POmocy!

ktoś mógłby mi poradzić jakiś fajny podkład, w jasnym odcieniu, dla cery wrażliwej, byleby był w miarę tani i wydajny?
tak na codzień, coś lekkiego i przyjemnego nie mam pojęcia o podkładach pudrach itp dlatego liczę na Waszą pomoc

edit: coś co dostanę w rossmanie
__________________
Always look on the bright side of life

Edytowane przez NothingElse
Czas edycji: 2009-12-08 o 21:58
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 23:27   #483
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: POmocy!

Cytat:
Napisane przez anetk Pokaż wiadomość
NIe mam już pojęcia jaki kupić sobie podkład....do cery mieszanej która czasami jest sucha a czasami tłusta.
Problem w tym że chciałabym zatuszować zaczerwienienia i jakąś krostkę jak wyskoczy.No i żeby się trzymał...+przyzwoita cena
Proszę pomóżcie mi
revlon colorstay
Cytat:
Napisane przez NothingElse Pokaż wiadomość
ktoś mógłby mi poradzić jakiś fajny podkład, w jasnym odcieniu, dla cery wrażliwej, byleby był w miarę tani i wydajny?
tak na codzień, coś lekkiego i przyjemnego nie mam pojęcia o podkładach pudrach itp dlatego liczę na Waszą pomoc

edit: coś co dostanę w rossmanie
revlon beyond natural, bardzo lekki podklad dostosowujacy sie do koloru cery
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 06:48   #484
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

to ja też chcę prosić o radę
mam cerę tłustą/mieszaną ale odwodnioną, łuszczy się i błyszczy na przemian, potrzebuję pudru, bo podkłady w kremie sa dla mnie za tłuste <albo - o dziwo! - tylko podkreślają łuszczące się policzki!>.
dodam, że mam bardzo jasną cerę i pryszcze tu i ówdzie, ale się już do tego przyzwyczaiłam.
polećcie jakis dobry podkład? na święta chcę być piękna
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 14:37   #485
moloko123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: JAki podkład?trądzik

skad ja to znam to sa podobno tzw prosaki doprowadzaja mnie do szalu juz 3 lata rpobuje sie ich pozbyc i chyba nie ma metody;(

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

polecam colorstay maybelline stosunkowo nie drogi a ma wsobie baze i podklad trzyma sie do 12 godzin i swietny efekt daje porbowalam podklady z najzwyszych polek i zaden nie dorasta mu do pięt
moloko123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:07   #486
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, teraz ja mam pytanie
Przez lata używałam mocno kryjących podkładów, ale kiedy cera mi się polepszyła, zaczęłam używać lekkiego Normateint Vichy. Jestem z niego baaardzo zadowolona. Kryje słabiutko, jedynie wyrównuje koloryt cery, na większe problemy mam korektor (a właściwie pozostałość Dermablend, który świetnie się sprawdza). Normateint, co jest dla mnie bardzo ważne, nie tworzy maski, świetnie się rozprowadza i dobrze matuje, chociaż nie na długo. Do tego jest wydajny.
Właśnie mi się kończy i przed ewentualnym kupieniem drugiej tubki chciałabym wiedzieć, czy istnieje trochę tańszy podkład o podobnych właściwościach. Myślałam trochę nad nowym Max Factorem, Second Skin bodajże, Loeral'em True Match, Maybelline Satin Liquid czy Affinitone...
Pomóżcie, kochane
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 13:27   #487
As!ca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 55
Dot.: Re: podkład - kamuflaż

Może Kamuflaż Kryolanu (nie mam z nim żadnego doświadczenia, sama sie zastanawiam) - paletka 3-kolorowa?
As!ca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 21:00   #488
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

witam

i ja piszę mam cerę mieszaną ale wysuszoną leczeniem dermatologicznym, obecnie jestem leczona iplem jestem zatem mniej czerwona jednak mam rozszerzone pory, wągry i często krostki bo mam TR

szukam podkładu który po 1 nie brudzi ubrań po 2 jest odpory na rozmazywanie&wycieranie i po 3 kryje średnio

btw bardzo jasną mam skórę z odcieniami żółtego ...
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.

Edytowane przez diabolic
Czas edycji: 2009-12-22 o 21:04
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 21:35   #489
nathalie182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 4
Dot.: podkład - kamuflaż

hej jesli chodzi kochane o kamuflaże to Art Deco ma bardzo dobre dobrze kryja.. bo na nim pracuje..jesli chodzi o to ze nie ma danego odcienia to poszukajcie z kryolanu.. jest ciut drozsza od Art bo bardziej profesjonalna.. co do trzymania sie na skorze tyle samo co Art .. a na to dobry podklad polecam np Revlon lub Art Deco lub Vichy(jest lżejszy niz poprzednicy)

Kochana po co Ci 3 kolory? wwybierz sobie 1.. ten ktory bardziej pasuje pod kolor skory

Edytowane przez nathalie182
Czas edycji: 2009-12-22 o 21:37
nathalie182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 15:17   #490
anitka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Wink podkład dobrze komponujący sie z pudrem

hej obecnie używam podkładu Maybelline - Dream Satin Liquid i chciał bym do tego jakis dobry puder znacie cos dobrego i sprawdzonego ???
anitka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 20:04   #491
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: podkład dobrze komponujący sie z pudrem

Ja mam z maybelline (ten Affintione z lusterkiem) kol chyba 14 - jest ładny i ciepły i pasuje mi do wszystkich podkładów właściwie. Dość trwały,nie robi skorupki.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 20:30   #492
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: podkład dobrze komponujący sie z pudrem

mineralne pudry Maybelline, używam od dawna, polecam
Przy kupnie koniecznie trzeba sprawdzić odcień w dobrym świetle, bo mają trochę dziwna paletę kolorów. Ja mając średnią/jasną karnację używam najjaśniejszego odcienia 04 vanilla rose
__________________
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burze minie… chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu - Vivian Green
Kobiety są prawdziwymi architektkami społeczeństwa - Harriet Beecher Stowe
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 01:05   #493
loo90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

polecam bardzo podkład excipial, nie wysusza, ale matuje skore, jest dostepny w aptekach w kilku odcieniach nawet jesli nie do konca wydaje sie odpowieni bardzo dobrze dopasowuje sie do koloru skory, pokrywa nawet najwieksze plamy, poza tym leczniczo działa na zmiany trądzikowe,łagodzi je i jednoczesnie nie zapycha porów skórnych, przez co nie powoduje rozwijania sie bakterii, uzywałam róznych podkładów, ale ten sprawdził sie na prawde wyjatkowo
loo90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 20:51   #494
Mufinka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Podkład

Witam wszystkich serdecznie!
Chciałabym zasięgnąć Waszej rady w wyborze dobrego podkładu.
Szukam czegoś, co da sobie radę ze strefą ''T'' i ogólnie zmatuje moja tłustą cerę. Bardzo ważne jest, aby nie zatykał porów, ponieważ moje są rozszerzone miejscami i z tym również muszę walczyć. Trądziku nie mam. Czasem pojawi się coś pojedynczego, ewentualnie rzadko coś więcej .
Przydałoby się, żeby nie robił efektu maski, dobrze się nakładał i był dostępny w takich kolorach, abym mogła dobrać jeden, do mojej jasnej karnacji .
No i tak na marginesie, mam 18 lat

Niestety mój budżet jest nieco ograniczony, więc prosiłabym o polecenie czego w przystępnej cenie .

Edytowane przez Mufinka_
Czas edycji: 2010-01-01 o 20:54
Mufinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 21:01   #495
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Podkład

Też mam mieszaną cerę i 18 lat.
W okresie jesienno-zimowym używam podkładu w musie z Maybelline i w razie czego pudru Stay matte z Rimmela.
Wiosną i latem wole kupić krem matujący (polecam krem z Barwy) i użyć tylko i wyłącznie pudru mineralnego
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 21:05   #496
kora777
Raczkowanie
 
Avatar kora777
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 274
Dot.: Podkład

clarena matujacy. na allegro za 50+przesyłka, w aptece mozna spotkać za 60. drogo, ale będzie to twoja najlepsza inwestycja + jest b. wydajny!! nie świeci się ~10h na moim tłustym czole, a wypróbowałam juz setki matujących podkładów, więc wiem co mówię. tylko wybierz najjaśniejszy odcień dostepny w polsce
__________________
Wszystko ma swój czas,
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
.
kora777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 21:30   #497
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Podkład

Ja tez mam problem z podkladem.. Uzywałam z Soraya..On jest fajny i nawet lakki..dobry jak dla mojej cery ale jednak za jasny,są tylko 3 odcienie i ja mam -naturalny.. Na buzi ładnie wygląda ale jak widZiałam na fotkach to mam bardzo blada przy nim twarz nie wiem czemu tak wychodzi.. mam ciemniejsza karnacje i chciałabym coś dobrac ale tez nie placic majatku bo to sie nie opłaca jak dla mnie tyle wydawać..
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 20:15   #498
r_oksana
Przyczajenie
 
Avatar r_oksana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Podkład

ja używam podkładu z inglota, ale podkreśla moje suche skórki myśle, że dla kogoś z tłustą cerą będzie idealny, bardzo go lubie bo dlugo wytzymuje ale niestety te skórrrki ;/ ;/ a kolory są dość jasne wiec znajdziesz coś dla siebie ja kupiłam za 40 zł ale widziałam dzisiaj że kosztuje 45
r_oksana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 22:36   #499
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Podkład revlon czy loreal?

Witam
do tej pory używałam podkład revlon colorstay ale już mi się kończy i zastanawiam się nad kupnem innego..
mimo,że ten w miare ok był średnio krył,nie uczulał... denerwuje mnie to że nie ma dozownika

mam cerę suchą

zastanawiam się nad kupnem Loreal infallible albo loreal true match ale mam pytanie czym te podkłady różnią się od siebie??
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 11:11   #500
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Podkład revlon czy loreal?

Małam wszystkie trzy i dziwi mnie,ze wg Ciebie Asiu Revlon średnio krył(?). Jeśli zależy Ci na kryciu to kup Revlona do suchej i utrwal go pudrem. Jeśli chcesz coś jakby 'mokrego'na buzi,ale przy tym mniej trwałego - wybierz Infallible. True match na suchej skórze robi placki i może wysuszać dodatkowo,podkreśla suche obszary,ale jest ciut bardziej trwały od Infallible,ale zdecydowanie mniej trwały od Revlonka. Zaletą True Match jest to,ze sie wg producenta dopasowuje do karnacji,ale myślę,ze i tak kazdy sie dopasuje,bo zalezy to od grubości warstwy i roztarcia,rozprowadzenia. Dość fajny z tych dopasowujących się jest Affinitione z Maybelline,porównywalny do True Match,ale jednak tańszy
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 11:59   #501
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Podkład

ja używam w tym momencie affinitone 03 jest bardzo jasny w sam raz dla bladej cery z witaminą E. kosztuje ok30zł..oraz używam niekiedy z L'oreala http://www.allegro.pl/item860588349_...w.html#gallery
jest też bardzo dobry kosztuje ok.55zł..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 13:59   #502
Envy Me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
PROSZE O POMOC - podkład który zakryje wielkie bolące pryszcze

Znacie taki. Lecze twarz czas. W nocy śpie z maścią. Jednak póki co MUSZĘ wychodzić do ludzi. Macie coś sprawdzonego na zakrycie czerwonych wielkich gul. Bez makijażu wygląda to bardzo fatalnie. Czasem widzę wstręt w oczach patrzących na mnie. I jest to strasnzie przykre. Bardzo rpsoze o pomoc.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

do tej pory używałąm Excipial - ale jest za jasny. I za różowy i widać go bardzo. Nie wygląda to estetycznie.
Envy Me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:49   #503
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: PROSZE O POMOC - podkład który zakryje wielkie bolące pryszcze

radzę Ci przejrzeć KWC, może znajdziesz coś odpowiedniego
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/thebest-5.htm
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:00   #504
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Który podkład wybrać?

Zależy mi na trwałym, dobrze kryjącym, matującym podkładzie, który będzie zrazem lekki. Czytałam "kwc" i znalazłam kilkoro faworytów dla mojej cery...
Waham się pomiędzy:
Max Factor Lasting Performance i Inglot YSM Crem Foundation.
Który wybrać? A może jednak doradzicie mi coś lepszego?
Proszę o pomoc

Edytowane przez antoninne0216
Czas edycji: 2010-01-03 o 16:21
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:07   #505
gemmini29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 210
Dot.: Który podkład wybrać?

Widzę, że mamy podobny problem, też szukam podkładu o takich właściwościach jak opisałaś i zastanawiam się nad Astorem 16h mineral match (nie wiem czy dobrze napisałam nazwę)..ogólnie jestem bardzo zadowolona z podkładów astora

szukając podkładu matującego kupiłam niedawno Manhattan za 22zł matujący i kompletna klapa, strasznie ciężki, nie wtapia się w skórę, wręcz podkreśla niedoskonałości i strasznie wysusza.
gemmini29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:46   #506
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: PROSZE O POMOC - podkład który zakryje wielkie bolące pryszcze

A chodzisz do dermatologa? Podpytaj się lekarza, może ci jakiś poleci...
Ja bym była za jakimś aptecznym podkładem. Te drogeryjne są dobre, ale nie na "gule", jak to napisałaś.
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:33   #507
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Który podkład wybrać?

Ja polecam ten Inglotowy, sama używam, jestem b. zadowolona. Odcień 41 to jedyny podkład który idealnie dopasowuje się do mojego odcienia skóry. ładnie kryje, matuje ale nie wysusza, ma przyjemną konsystencję i cenę też Myślę, ze spokojnie możesz spróbować. Jeśli chodzi o Max F. to się nie wypowiem, bo nie używałam, ale wiem, ze sporo osób go sobie chwali.
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:42   #508
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Ja polecam ten Inglotowy, sama używam, jestem b. zadowolona. Odcień 41 to jedyny podkład który idealnie dopasowuje się do mojego odcienia skóry. ładnie kryje, matuje ale nie wysusza, ma przyjemną konsystencję i cenę też Myślę, ze spokojnie możesz spróbować. Jeśli chodzi o Max F. to się nie wypowiem, bo nie używałam, ale wiem, ze sporo osób go sobie chwali.
dziękuję ci za radę a 41 odcień jest jasny czy ciemny?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:42   #509
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Który podkład wybrać?

Moim zdaniem Inglot prawe wcale nie kryje zaczerwienień. To go u mnie skreśliło. Poza tym bardzo szybko znika z buzi i wcale nie matuje. Natomiast MF Lasting Performance nie każdemu odpowiada, bo często zatyka pory oraz może nienaturalnie wyglądać na mocno problemowej cerze. Ja polecam podkład Revlon Colorstay - świetnie matuje, kryje i nie zapycha porów. Z lżejszychc i tanich do ciekawy jest Mattitude Astor lub mój ulubiony z niskiej półki Wonder Finish Maybelline - świetnie kryje, dobrze matuje i do tego ma lekką konsystencję.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489


Edytowane przez Queen
Czas edycji: 2010-01-03 o 17:45
Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:47   #510
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: PROSZE O POMOC - podkład który zakryje wielkie bolące pryszcze

Ma bolące "gule" polecam podkłady mineralne, które nie dość, że nie zaszkodzą, to często mają jeszcze dobry wpływ na cerę. Podkreślam, że chodzi mi o prawdziwe minerały np. Everyday Minerals (www.everydayminerals.com). Wybór odcieni jest ogromy, a także formułę takiego podkładu możesz dobrać bezpośrednio do twoich potrzeb.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.