Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 22:32   #2731
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Serum Eveline miałam i faktycznie jest świetne, ale chłodzi, a ja jakoś ostatnio nie lubię tych chłodzących specyfików. No nic, poszukam czegoś w KWC.

A co do odchudzania, to wysyłam PW.
Tez bym sie chetnie dowiedziala

Cytat:
Napisane przez grunge Pokaż wiadomość
przydalby sie jakis dobry patent na motywacje i na pokonanie wewnetrznego lenia chyba
ja podobnie, sama nie potrafie zmusic sie do biegania czy pojscia na basen. a szkoda. myslalam o zapisaniu sie na zajecia jogi, ale jakos tak na mysleniu sie skonczylo.
Mnie by sie przydal

Dziewczyny a znacie jakas dobra pianke czy cos w tym stylu po czym ładnie falowaly by wloski?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:35   #2732
sokosita
Raczkowanie
 
Avatar sokosita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 326
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Hej dziewczyny, obiło mi się o uszy, ze w Naturze jest dobry spray do włosów z kreatyną, czy któraś wie dokładnie jak się on nazywa? była bym bardzo wdzięczna

Z moim patentów polecam maseczkę do włosów Gloria oraz Kallos Latte i spray termoochronny Avon (włosy są trochę sztywne po niej ale przed prostowaniem się nadaje)
__________________
- Jakie zbrodnie popełnił- zaśpiewał Leśny Gnom
-Mordował, zdradzał, umyślnie niszczył statki,
torturował, szantażował, rabował, sprzedawał dzieci w niewolę, on...
- Nie obchodzą mnie wasze spory religijne- przerwał Leśny Gnom
sokosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:43   #2733
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie jakas dobra pianke czy cos w tym stylu po czym ładnie falowaly by wloski?
PW zaraz wyślę.

Jeżeli chodzi o falowanie włosów to dużo zależy od naturalnej faktury Twojego włosa. Ja mam właśnie falowane i skręt bardzo poprawiła mi bezsilikonowa pielęgnacja, a do stylingu używam odżywek bez spłukiwania Joanny (najlepiej sprawowała się ta z apteczki babuni), a dodatkowo jak moje włosy mają słabszy dzień to jeszcze delikatnie spryskuję je lakierem (ale w mini ilości).
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:59   #2734
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Serum Eveline miałam i faktycznie jest świetne, ale chłodzi, a ja jakoś ostatnio nie lubię tych chłodzących specyfików. No nic, poszukam czegoś w KWC.

A co do odchudzania, to wysyłam PW.
Dzięki za PW .

Hmm no to nie wiem, co niechłodzącego. Kupiłam taki nowy żelo-krem z Dove, taka zielona seria coś z curves w nazwie bodajże ... to jest w takim opakowaniu jak np. krem nivea, tylko dużym. Ogólnie lubię kosmetyki Dove, tego konsystencja mi bardzo odpowiadała, no ale wyjechałam z domu i zapomniałam zabrać, więc nie wypowiem się na temat skuteczności :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 06:55   #2735
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Btw. Jakich używacie kremów/balsamów/etc. ujędrniająco-antycellulitowych? Prowadzę aktywny tryb życia, zdrowo się odżywiam, jednak jeszcze trochę cellu mam, chcę stosować coś bardziej zapobiegawczo (po odchudzaniu praktycznie cellulit mi zniknął).
Obecnie kończę serum Perfecty, mam ochotę na coś innego i coś co nie chłodzi.
Ja nic nie używam (sic!), ale rozejrzę sie i muszę coś koniecznie kupić.

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość

Co do ujędrniająco-antycellulitowych to na wizażu jest polecane Eveline, tylko nie pamiętam które konkretnie, poszukaj na KWC, bo naprawdę rewelacyjne opinie miało .
oo to już wiem co kupię!
Dostanę to w ross?

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o falowanie włosów to dużo zależy od naturalnej faktury Twojego włosa. Ja mam właśnie falowane i skręt bardzo poprawiła mi bezsilikonowa pielęgnacja, a do stylingu używam odżywek bez spłukiwania Joanny (najlepiej sprawowała się ta z apteczki babuni), a dodatkowo jak moje włosy mają słabszy dzień to jeszcze delikatnie spryskuję je lakierem (ale w mini ilości).
Mogłabyś powiedzieć coś więcej o swojej pielęgnacji bezsilikonowej jakich szzamponów, odżywek używasz i w ogóle wszystko, wszystko
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 08:13   #2736
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Hmm no to nie wiem, co niechłodzącego. Kupiłam taki nowy żelo-krem z Dove, taka zielona seria coś z curves w nazwie bodajże ... to jest w takim opakowaniu jak np. krem nivea, tylko dużym. Ogólnie lubię kosmetyki Dove, tego konsystencja mi bardzo odpowiadała, no ale wyjechałam z domu i zapomniałam zabrać, więc nie wypowiem się na temat skuteczności :P.
Coś mi się kojarzy, że kosmetyki z czarnej serii Rebuild nie chłodzą, albo robią to bardzo delikatnie - chyba sobie kupię.
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Mogłabyś powiedzieć coś więcej o swojej pielęgnacji bezsilikonowej jakich szzamponów, odżywek używasz i w ogóle wszystko, wszystko
Jasne. Moje włosy nie lubią przesady, wystarczają im proste produkty, tak jak napisałam, najlepiej bez silikonów - wyjątkiem jest kiedy suszę włosy, prostuję (kiedyś nałogowo, a teraz raz na miesiąc jak dobrze pójdzie).
Obecnie mój zestaw wygląda tak:
- szampony: słonecznikowy Ziaja, z pokrzywą Pollena Ewa, o zapachu miętowych lodów Sephory (kupiłam na wyprzedaży dla zapachu)
- odżywki/maski: Kallos Latte, Gloria, kompres Joanny
- inne: odżywki b/s Joanny (różne, chociaż tak jak napisałam, najlepsze te Z apteczki babuni), oleje na noc (kokosowy i ze słodkich migdałów).

Generalnie jak coś mi się kończy to po prostu wymieniam na inne, nie lubię często zmieniać produktów do włosów.

Za kilka dni jadę nad morze do pracy, nie będę się widziała z TŻem przez jakiś czas, mam ochotę olśnić go po powrocie. Dlatego wszelkie nowe patenty mile widziane.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 08:34   #2737
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez sokosita Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, obiło mi się o uszy, ze w Naturze jest dobry spray do włosów z kreatyną, czy któraś wie dokładnie jak się on nazywa? była bym bardzo wdzięczna
Artiste hair care & styling keratin spray
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 08:53   #2738
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Jasne. Moje włosy nie lubią przesady, wystarczają im proste produkty, tak jak napisałam, najlepiej bez silikonów - wyjątkiem jest kiedy suszę włosy, prostuję (kiedyś nałogowo, a teraz raz na miesiąc jak dobrze pójdzie).
Obecnie mój zestaw wygląda tak:
- szampony: słonecznikowy Ziaja, z pokrzywą Pollena Ewa, o zapachu miętowych lodów Sephory (kupiłam na wyprzedaży dla zapachu)
- odżywki/maski: Kallos Latte, Gloria, kompres Joanny
- inne: odżywki b/s Joanny (różne, chociaż tak jak napisałam, najlepsze te Z apteczki babuni), oleje na noc (kokosowy i ze słodkich migdałów).

Generalnie jak coś mi się kończy to po prostu wymieniam na inne, nie lubię często zmieniać produktów do włosów.
Dziękuję!
Moja pielęgnacja wygląda podobnie, z tym że jeszcze nie używałam oleju kokosowego. Zamówiłam w zielarskim, ale jeszcze nie przyszedł :/

Mi niestety nie słuzą maseczki b/s z apteczki babuni :/ choć może włosy muszą przywknąć

szampon o zapachu miętowych lodów? o looosie, musi być przepiękny! Kupię sobie,a co mi tam!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 09:19   #2739
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Moja pielęgnacja wygląda podobnie, z tym że jeszcze nie używałam oleju kokosowego. Zamówiłam w zielarskim, ale jeszcze nie przyszedł :/

Mi niestety nie słuzą maseczki b/s z apteczki babuni :/ choć może włosy muszą przywknąć

szampon o zapachu miętowych lodów? o looosie, musi być przepiękny! Kupię sobie,a co mi tam!
Nie ma za co.
Nie wszystkim te kosmetyki Joanny służą, ostatnio sporo wizażanek na nie narzekało, więc może akurat Twoim włosom pasuje co innego.

Szampon Sephory u mnie był za 8zł, więc...
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 10:28   #2740
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Mi niestety nie słuzą maseczki b/s z apteczki babuni :/ choć może włosy muszą przywknąć
Może Twoje włosy mają już dość protein ? Bo to główny składnik tych odżywek, możesz przerzucić się na odżywki b/s z Joanny np. z makiem i bawełną albo z rumiankiem
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 12:12   #2741
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Może Twoje włosy mają już dość protein ? Bo to główny składnik tych odżywek, możesz przerzucić się na odżywki b/s z Joanny np. z makiem i bawełną albo z rumiankiem
Wypróbuję na pewno jak tylko wymęczę te które mam teraz
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 17:32   #2742
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

fuksja, mozesz mi też wysłać PW? Chętnie poczytam i mam nadzieję, ze się zmotywuję
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 19:58   #2743
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Czemu samej bez sensu?
Ja myślę, że warto się zmusić do jakiejkolwiek aktywności, jak nie chce Ci się biegać (bo dla mnie to że "samej bez sensu" to tylko wymówka) to spaceruj więcej, idź na basen (do pływania też nie potrzeba partnera), pojeździj na rowerze. A jak nie to może jakieś zajęcia grupowe? Wtedy takich jak Ty będzie więcej.
Nie wiem, jakoś nie umiem się przełamać, żeby pójść samej pobiegać. Bo z kimś raźniej. Ale może faktycznie warto?
Generalnie jestem głupia i również obawiam się tego, że ludzie będą krzywo patrzeć
Na basen czasem teraz chodzę, ale nie mam kasy żeby zbyt często tam bywać, kiedyś kupowałam karnety i chodziłam co tydzień na basen w mojej szkole, ale zrobili coś takiego, że kto nie jest nauczycielem, ten może przychodzić tylko w sobotę, a takiej opcji nie ma jeśli chodzi o mnie. No ale mam zamiar wprowadzić więcej tych spacerów, kilkanaście kilometrów kilka razy tygodniowo byłoby fajnie, bo z koleżanką tak śmigamy, że czas zawsze się znajdzie na taki króciutki spacerek

Edytowane przez Drippy
Czas edycji: 2010-08-03 o 20:00
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 23:24   #2744
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Winyl nie bój się jogi tak kobiety ze soba za bardzo nie gadają, ja tez sie bałam za pierwszym razem i poszłam z wizazanka z krakowa
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 07:46   #2745
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Generalnie jestem głupia i również obawiam się tego, że ludzie będą krzywo patrzeć
a na co tu krzywo patrzeć?
Powinno się raczej brać przykład!

Mój sąsiad ostatnio sporo schudł. Młody facet, ale tak się zapasł, że wyglądał już po prostu źle. Wziął się za siebie ostro. Od jakiegoś czasu codziennie rano ćwiczy przed domem a później biega. Zawsze się mijamy jak ja idę do pracy a on już wraca z joggingu Wygląda teraz rewelacyjnie, o 10 lat młodziej Ja go podziwiam za zapał i wytrwałość, sama bym pobiegała, ale musiałabym wedy wstawać po 4 i biegać jeszcze jak jest ciemno, no i nie chce mi się
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 08:58   #2746
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

właśnie...... ja mam pytanie co do emulsji Gloria. gdzie ja można dostać.. oprócz Auchan.... ? i czy ta emulsja za marne 5 zł jest taka wspaniała...
ma bardzo dobre opinie... aż w szoku jestem.

Co powoduje składnik SLS i te silikony na włosy? Czego jeszcze unikać w składach szamponów i odżywek? Skąd ja mam wiedzieć ,że w składzie są silikony? (SLS wiem)... Dodam, że mam włosy falowano-kręcone rozjaśniane blond.
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 10:20   #2747
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Kurczę,a ja jak pozbyłam się w znacznym stopniu cellulitu to zauważyłam u siebie ostatnio rozstępy czyli to czego obawiałam się najbardziej Nie wiem czy to od tego,że ostatnio waga mi spadła o jakieś 5kg Możecie polecić coś skutecznego na pierwsze rozstępy?Jeszcze nie są jakoś mocno widoczne,więc może da się je jakoś jeszcze zmniejszyć?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 10:23   #2748
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
właśnie...... ja mam pytanie co do emulsji Gloria. gdzie ja można dostać.. oprócz Auchan.... ? i czy ta emulsja za marne 5 zł jest taka wspaniała...
ma bardzo dobre opinie... aż w szoku jestem.

Co powoduje składnik SLS i te silikony na włosy? Czego jeszcze unikać w składach szamponów i odżywek? Skąd ja mam wiedzieć ,że w składzie są silikony? (SLS wiem)... Dodam, że mam włosy falowano-kręcone rozjaśniane blond.
widać, że nie potrafisz skorzystać z wyszukiwarki ani nie przeczytałaś całości wątku.
A jako, że mam dobry humor, podam Ci link : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...44&postcount=1 Przeczytaj uważnie cały post Eloe oraz zawartości linków w nim zawarte.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Kurczę,a ja jak pozbyłam się w znacznym stopniu cellulitu to zauważyłam u siebie ostatnio rozstępy czyli to czego obawiałam się najbardziej Nie wiem czy to od tego,że ostatnio waga mi spadła o jakieś 5kg Możecie polecić coś skutecznego na pierwsze rozstępy?Jeszcze nie są jakoś mocno widoczne,więc może da się je jakoś jeszcze zmniejszyć?
jeśli są czerwone, spróbuj produkt Ziai Reduktor rozstępów na świeże rozstępy pomaga, ale trzeba być systematycznym
Na te mniej świeże już gorzej sama mam ich dosyć sporo mimo niskiej wagi :/ Smarowałam już wieloma specyfikami i tylko leciutko się zmniejszyły (w sumie i tak aż tak ich nie widać, tylko jak się mocno przyjrzysz)
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 18:48   #2749
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
widać, że nie potrafisz skorzystać z wyszukiwarki ani nie przeczytałaś całości wątku.
A jako, że mam dobry humor, podam Ci link : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...44&postcount=1 Przeczytaj uważnie cały post Eloe oraz zawartości linków w nim zawarte.
Ooo dzięki, zabieram się za czytanie
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 20:22   #2750
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Kurczę,a ja jak pozbyłam się w znacznym stopniu cellulitu to zauważyłam u siebie ostatnio rozstępy czyli to czego obawiałam się najbardziej Nie wiem czy to od tego,że ostatnio waga mi spadła o jakieś 5kg Możecie polecić coś skutecznego na pierwsze rozstępy?Jeszcze nie są jakoś mocno widoczne,więc może da się je jakoś jeszcze zmniejszyć?
Akurat przeglądam pierwszą część wątku i natknęłam się na coś o rozstępach, ale tego za bardzo nie czytam, bo mnie to nie niepotrzebne
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115587&page=118 Możesz przeglądnąć od końcówki tej strony trochę dalej, ktoś coś pisze o maści z mocznikiem...
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 20:58   #2751
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
[/COLOR]

jeśli są czerwone, spróbuj produkt Ziai Reduktor rozstępów na świeże rozstępy pomaga, ale trzeba być systematycznym
Na te mniej świeże już gorzej sama mam ich dosyć sporo mimo niskiej wagi :/ Smarowałam już wieloma specyfikami i tylko leciutko się zmniejszyły (w sumie i tak aż tak ich nie widać, tylko jak się mocno przyjrzysz)
Moje niby też widać tylko jak się dobrze przyjrzy,ale sama świadomość,że tam są jest dobijająca Rozejrzę się za tym reduktorem z Ziaji,dzisiaj kupiłam sobie jakieś serum z Daxa,zobaczymy ile zdziała

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Akurat przeglądam pierwszą część wątku i natknęłam się na coś o rozstępach, ale tego za bardzo nie czytam, bo mnie to nie niepotrzebne
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115587&page=118 Możesz przeglądnąć od końcówki tej strony trochę dalej, ktoś coś pisze o maści z mocznikiem...
O bardzo Ci dziękuje,tak właśnie kojarzyłam jakąś maść z mocznikiem o której dziewczyny kiedyś wspominały
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 21:56   #2752
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A pro po lenia.

Ja rok temu uskuteczniałam yogę sama w domu. Ćwiczyłam z filmikami z you tube. Na początku było ciężko-nie sądziłam że to takie męczące. A czułam się jak młody bóg. Na priva mogę polecić konkretne filmiki

Potem był aerobik,bieganie,pływanie .

A teraz totalnie się rozleniwiłam siedzę w domu, nie mogę sobie znaleźć miejsca. Nie ćwiczę, tylko hulla hop. Czas się wziąć za siebie.... bardzo lubiłam chodzić na aerobik zorganizowane zajęcia są super, ale teraz nie mam na to funduszy. Trzeba oszczędzać.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 06:43   #2753
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
A pro po lenia.

Ja rok temu uskuteczniałam yogę sama w domu. Ćwiczyłam z filmikami z you tube. Na początku było ciężko-nie sądziłam że to takie męczące. A czułam się jak młody bóg. Na priva mogę polecić konkretne filmiki

Potem był aerobik,bieganie,pływanie .

A teraz totalnie się rozleniwiłam siedzę w domu, nie mogę sobie znaleźć miejsca. Nie ćwiczę, tylko hulla hop. Czas się wziąć za siebie.... bardzo lubiłam chodzić na aerobik zorganizowane zajęcia są super, ale teraz nie mam na to funduszy. Trzeba oszczędzać.
Mogłabym prosić o te filmiki? Chętnie zobaczę
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 08:46   #2754
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

o ja też chodziłąm na jogę na zajęcia swego czasu, ale jak mam płacić 70 zł i biegać w deszcz po miescie to wolę relaks na własnej podłodze
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:34   #2755
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja też poproszę o linka do tych filmików
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:51   #2756
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ja też, ja też ładnie proszę!
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:40   #2757
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja też, ja też, ja też!!! *oczy kotka ze shreka*

w ogóle ja od dzisiaj ćwiczę dziewczyny, pomieszam trochę różnych ćwiczeń, ale głównie chodzi mi o kręgosłup, bo ciągle tylko siedzę zgarbiona przy kompie... No i fajnie by było poćwiczyć też jogę, choć kiedyś to już robiłam... ^^ Zobaczymy jak mi pójdzie
Ej w ogóle to moja wuefistka kiedyś kazała mi robić brzuszki na kręgosłup. To w ogóle coś da?
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:40   #2758
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Co do siedzenia prosto przed komputerem - można kupić takie oto krzesełko...
Siedząc na nim się trochę jakby klęczy :P I jeśli nie siedzisz prosto to z niego spadasz (tak przynajmniej wytłumaczył mi kumpel-informatyk, który musi na takim czymś siedzieć w pracy ) :P
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 14:56   #2759
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja też bym poprosiła te linki
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 15:39   #2760
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Co do siedzenia prosto przed komputerem - można kupić takie oto krzesełko...
Siedząc na nim się trochę jakby klęczy :P I jeśli nie siedzisz prosto to z niego spadasz (tak przynajmniej wytłumaczył mi kumpel-informatyk, który musi na takim czymś siedzieć w pracy ) :P
gdzie można takie kupić??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.