INSIDE PROBIOTINE - kto zna? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 15:53   #61
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

niestety nie moge za duzo teraz powiedzieć, bo używałam próbki kremu na dzień, punktowa kur spisuje sie bardzo dobrze. Ja (głupia) użyłam kolejnej próbki ale tym razem vichy normaderm-strasznie mnie po tym wysypało i teraz lecze te bomby kuracja punktowa-eh normaderm ma ponoc zapychajace silikony-nie zwrocilam na to uwagi wczesniej ..
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 15:54   #62
Diamond Girl
Przyczajenie
 
Avatar Diamond Girl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdzieś na południu Polski.
Wiadomości: 1
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Z czystym sercem mogę polecić ten kosmetyk. Używam kremu na noc, ale planuję też dokupić na dzień i żel, a na razie używam pianki do mycia z Iwostinu. Stan mojej skóry widocznie się poprawił po ok. 3 tygodniach stosowania, choć muszę przyznać, że nieregularnego. Przed kuracją moje czoło było usiane "kaszką", pojawiały się ropne zmiany, które nie znikały tygodniami. Używałam już antybiotyku od dermatologa, ale mogę śmiało przyznać, że Inside działa lepiej. Polecam, chociaż najpierw radzę spróbować próbek (ja dostałam w aptece), bo może zapychać.
__________________
See who I am,
Break through the surface.
Reach for my hand,
Let's show them we can
Free our minds and find a way.
The world is in our hands,
This is not the end.
Diamond Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:12   #63
kaska198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

dziewczyny a jakiego fluidu (podkładu) używacie? bo ja ma taki z apteki excipial on jest podobno też na trądzik, ale nie polecam, teraz szukam czegos dobrego co nie bedzie zapychac porów(bo to też jest ważne przy skórze trądzikowej) no i oczywiście co nie bedzie sprawiac że mmoja twarz się śwcieci bo jak n arzie kremik i kuracja punktowa z inside na krostki działa ale niestety moja buźka po ok 2 godz od wyjscia z domu już się świeci, proszę poradźcie mi cos i na to
kaska198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 16:07   #64
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Ja po prawie 2 miesiącach stosowania kremu na dzień jestem bardzo zadowolona Skóra jest dobrze nawilżona i pierwszy raz od 2 miesięcy nic nie wyskoczyło mi na policzkach, trafiły mi się ze 2 pryszcze przed okresem jak zawsze, dlatego szczerze polecam ten kremik

kaska198787 ja używam fluidu marki rimmel Lasting Finish 16h, wypróbowalam sporo podkładów i ten jest dla mnie najlepszy, nie zapycha i po poprawieniu pudrem sypkim utrzymuje się dość długo, oczywiście nie 16 godzin jak zapewnia producent, ale i tak w porównaniu z innymi jak dla mnie jest ok. W ciągu dnia wystarczy, że raz poprawię pudrem sypkim i jest ok
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 16:20   #65
Coco_S
Przyczajenie
 
Avatar Coco_S
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 8
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Hej dziewczyny Jak tylko zobaczyłam reklamę tego kremu w gazecie, to od razu mnie zainteresował, sprawdziłam cenę i jest o wiele tańszy od VICHY czy LRP, skusiłam się na niego ;D Początkowo koleżanka dała mi próbkę, a dziś kupiłam "..na noc" ;D
Ale pytałam o niego w 5 aptekach i nic ;/ Znalazłam go w Arnice , ale za 57 zł .. Ale mimo to kupiłam I tak myślę nad zakupem żelu, i kuracji punktowej

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska198787 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakiego fluidu (podkładu) używacie? bo ja ma taki z apteki excipial on jest podobno też na trądzik, ale nie polecam, teraz szukam czegos dobrego co nie bedzie zapychac porów(bo to też jest ważne przy skórze trądzikowej) no i oczywiście co nie bedzie sprawiac że mmoja twarz się śwcieci bo jak n arzie kremik i kuracja punktowa z inside na krostki działa ale niestety moja buźka po ok 2 godz od wyjscia z domu już się świeci, proszę poradźcie mi cos i na to

Ja używam REVLON COLOR STAY, do cery suchej i normalnej Nie zapycha porów !!!!! Co jest najważniejsze Oczywiście ładnie kryje "niespodzianki" , ale na te duuuuuże potrzebny jest jeszcze korektor I matowi A jeżeli skóra aż tak ci się przetłuszcza, to podkład "maźnij" jeszcze zwykłym pudrem transparentnym w kamieniu/sypkim Aaa i może bibułki matujące pomogą ?
Coco_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 17:19   #66
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cześć! bardzo interesujący wątek! Można się przyłączyć?
Ja też zastanawiam się nad kupnem kosmetyków Probiotine, i chyba będzie to krem na noc i żel do mycia twarz. Ale czekam na więcej opinii. Poza tym muszę zdobyć jakieś próbki aby nie kupować w ciemno (boje się zapchania przez krem).
Pozdrawiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 18:40   #67
artystka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 55
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Hej
ja próbkę tego kremu dostalam w Avanti.Mam sporo zakórnikow na czole i trochę na policzkach.Tylko nie wiem czy nie jestem za mloda na ten krem ? Mam 15 lat. Używam afronisu ,kończę skinoren ale nie za bardzo mi pomogły.Czy myślicie ze moglabym sprobowac uzywac tego inside prebiotine na dzien ?
artystka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 23:05   #68
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Kupiłam preparat punktowy. I o ile byłam sceptyczna do konsystencji, powoli się do niego przekonuję. Na tyle, że pewnie zdecyduję się zakupić krem na dzień i na noc.
Ładnie wycisza zmiany trądzikowe, usuwa zaczerwienienia. I co najważniejsze - nie wysusza skóry - nie ma łuszczenia, pieczenia i innych.

Cytat:
Napisane przez kaska198787 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakiego fluidu (podkładu) używacie? bo ja ma taki z apteki excipial on jest podobno też na trądzik, ale nie polecam, teraz szukam czegos dobrego co nie bedzie zapychac porów(bo to też jest ważne przy skórze trądzikowej) no i oczywiście co nie bedzie sprawiac że mmoja twarz się śwcieci bo jak n arzie kremik i kuracja punktowa z inside na krostki działa ale niestety moja buźka po ok 2 godz od wyjscia z domu już się świeci, proszę poradźcie mi cos i na to
Co do podkładów :
Odradzam Dermacol - jest polecany na forum głównie ze wzgl. na stopień krycia i cenę, u mnie pogarszał trądzik. Zmiany pojawiały się bardzo szybko. Podkład też stosunkowo szybko schodził - skóra po 2-3 godzinach wygląda naprawdę strasznie. Ostrożnie też z Pan Stikiem Max Factora - nie wiem, czy są tam jakieś zapychacze, ale ja miałam wrażenie, że może trochę zapychać.
Testowałam też LRP - Toleriane. Świetny stopień krycia, wydajność. Jednak mam wrażenie, że ten też trochę pogarszał stan cery. Teraz stosuję fluid kryjący Pharmaceris + korektor Dermablend. Uważam, że z wielu kosmetyków ten zestaw jest ok. Dosyć długo się utrzymuje na skórze, nawet przy intensywnym wysiłku nie schodzi. A ja nie straszę ludzi na fitnessie

Cytat:
Napisane przez artystka_
ja próbkę tego kremu dostalam w Avanti.Mam sporo zakórnikow na czole i trochę na policzkach.Tylko nie wiem czy nie jestem za mloda na ten krem ? Mam 15 lat. Używam afronisu ,kończę skinoren ale nie za bardzo mi pomogły.Czy myślicie ze moglabym sprobowac uzywac tego inside prebiotine na dzien ?
Co prawda nie jestem dermatologiem, ale te kremy nie powinny Ci zaszkodzić. Z tego co wiem, mają w składzie kwasy owocowe - musisz tylko pamiętać o filtrach. Afronis i Skinoren mocno wysuszają skórę. Już sporo się męczę z trądzikiem, większość kuracji to kremy wysuszające, złuszczające. Ale teraz po swojej skórze widzę, że długotrwałe stosowanie takich kosmetyków( nawet mimo nawilżania) pogorszyło jej stan ( i z trądziku nie wyleczyło). Staram się nawilżać i co dziwne, to pomaga. Z tego, co widać po składzie czy substancjach z kremów Prebiotine - one mają też składniki nawilżające, więc zaszkodzić nie powinny. To tak dopóki nie trafi Ci się kuracja od lekarza, która by Ci pomogła w 100%
__________________

Once I wanted to be the greatest


Edytowane przez Sophie86
Czas edycji: 2010-09-03 o 23:15 Powód: literówki
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 10:36   #69
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

tak jak pisałam kilka postów wyżej, mi osobiście ten krem bardzo odpowiada. Ale moim zdaniem nie może on być jedyną formą leczenia trądziku, przy gorszej kondycji cery może być uzupełnieniem kuracji lub sposobem na nawilżenie cery (tutaj mówie o tym kremie na dzień, tylko ten stosuje, nie wiem jak inne z tej serii nawilżają). Także przy cięższym rodzaju trądziku, raczej nie liczyłabym na cuda. Ja w tym momencie nie mam większego problemu z cerą, także krem spisuje się idealnie i nie powoduje dodatkowego wysypu.
Pinky Doll - nie wiem czy jeszcze gdzieś w gazetach są próbki, w poprzednich numerach Avanti i chyba Cosmopolitan były próbki, a czy teraz są to nie wiem. Możliwe, że w aptece będą mieli, ja kiedyś poprosiłam o próbkę kremu Vichy i mieli.
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 12:58   #70
artystka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 55
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

A po co filtry ? I jakie polecacie ? Bo ja na ten temat nie wiem nic ... I czy pod ten krem na dzien mozna uzywac kosmetykow typu:korektor , poklad , puder ?

Edytowane przez artystka_
Czas edycji: 2010-09-04 o 13:01
artystka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 13:23   #71
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez artystka_ Pokaż wiadomość
... I czy pod ten krem na dzien mozna uzywac kosmetykow typu:korektor , poklad , puder ?
po posmarowaniu twarzy kremem bez problemu możesz nałożyć podkład, korektor itp.
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 09:18   #72
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez artystka_ Pokaż wiadomość
A po co filtry ? I jakie polecacie ? Bo ja na ten temat nie wiem nic ... I czy pod ten krem na dzien mozna uzywac kosmetykow typu:korektor , poklad , puder ?
Bo to jest krem z kwasami a kwasy powoduja zluszczanie naskorka i trzeba stosowac filtry zeby nie wystawiac takiej "golej" twarzy na promienie sloneczne bo mozna sie nabawic przebarwien
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 12:43   #73
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez artystka_ Pokaż wiadomość
A po co filtry ? I jakie polecacie ? Bo ja na ten temat nie wiem nic ... I czy pod ten krem na dzien mozna uzywac kosmetykow typu:korektor , poklad , puder ?
Są specjalne filtry dla osób mających trądzik - na pewno z serii Acnicare, Bioderma i Avene ( te polecane dla skóry trądzikowej mają postać emulsji). Panie w aptece powinny się znać na tym, który z nich nie będzie zapychał. Po umyciu twarzy odczekujesz chwilę, nakładasz krem z fitrem, czekasz aż się wchłonie (czasami 10, 15 min.) i na to nakładasz podkład/korektor/puder. Z tym, że do filtrów nie każdy pasuje, bo kosmetyki kolorowe mogą zawierać składniki, które osłabiają ten filtr. Trochę jest tutaj na ten temat: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=filtry . Są też podkłady z filtrami. Ja używam Pharmaceris F ma już filtr 20, co przy lekkich kwasach, pochmurnych dniach i niedużej ilości czasu spędzanego na zewnątrz całkowicie mi wystarcza.
__________________

Once I wanted to be the greatest


Edytowane przez Sophie86
Czas edycji: 2010-09-05 o 12:50
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 17:51   #74
June1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Witam
Z serią Inside Derm spotkałam się po raz pierwszy z próbką kremu do twarzy na dzień w jakimś czasopiśmie,chyba Glamour albo Joy(z resztą moje ulubione ).Krem,który redukuje zmiany trądzikowe,a mi pojawiają się zaskórniki i niestety takie ropne pryszcze,których nie znoszę >.< pomyślałam,że warto spróbować i może akurat będzie dobrze działał. Kupiłam później krem na dzień i uważam,że dobrze się spisuje nie podrażnia,nie wysusza,fajnie się wchłania i naprawdę matuje chociaż cerę mam mieszaną(przetłuszczającą się w strefie T)zaczęłam używać dopiero od niedawna więc nie widzę np.tego czy mam mniej zaskórników itp.ale zaglądnę znowu za jakiś czas to wtedy napiszę Kupiłam też żel oczyszczający z tej serii i w sumie tak lekko mam twarz po nim przesuszoną,może to efekt tego,że to nowy kosmetyk(wcześniej miałam Effaclar LA Roche Posay i jestem z niego bardzo zadowolona i polecam!mam go też w razie jakby ten bardziej mi wysuszał),konsystencja mogłaby się lepiej pienić,ale oprócz tych dwóch rzeczy jest ok.W aptece dostałam też pare próbek kremu na noc i też stosuję i podobnie jak z kremu na dzień jestem zadowolona mam zamiar kupić zastanawiam się też nad tym punktowym..bo nie mam dużego trądziku tylko właśnie na brodzie i policzkach wyskakują mi te wstrętne białe pryszcze,które prowokują mnie żeby wyciskać..radzicie kupić ten punktowy?może mi pomoże?:P
Pozdrawiam wszystkie wizażanki

Edytowane przez June1991
Czas edycji: 2010-09-07 o 18:02
June1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 18:26   #75
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

June1991 - witamy w wątku
Co do twojego pytania o żel punktowy, to na każdego specyfik różnie działa, jednemu pomaga, innemu nie, także jak nie spróbujesz to się nie dowiesz
Ja używam tylko kremu na dzień i jestem z niego bardzo zadowolona, co już pisałam wyżej
Piszesz, że masz twarz przesuszoną po tym żelu do twarzy, ja po umyciu twarzy (ale stosuję inny żel) zawsze mam twarz przesuszoną, co jest wynikiem tego, że jest ona wysuszona kilkuletnim wcześniejszym zewnętrznym leczeniem trądziku. A paradoksalnie na przesuszonej twarzy pojawia się trądzik.
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 11:06   #76
June1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Ja też leczę trądzik od jakiegoś czasu,ale przerwałam na czas wakacji bo w czasie takiego leczenia nie można za bardzo wychodzić na słońce i trzeba używać wysokich filtrów do twarzy,a że była pogoda to chciałam skorzystać z okazji i trochę się opalić bo mam jasną karnację ;P Miałam też mikrodemabrazję i oczyszczanie twarzy..no to cera wygląda lepiej ale te białe pryszcze ropne mi wyskakują mimo to :/
Dlatego,też odstawiłam na czas lata i dopiero teraz wróciłam do tych kremów do twarzy które przepisała mi ciocia dermatolog.Tylko bardzo mi podrażnia cere jeden krem mianowicie Epiduo ;/ masakra miałam po paru dniach jak poparzoną i stwierdziłam ze nie tkne go już nigdy więcej!i teraz coś innego mam Locacid krem na wieczór i co drugi Metronidazol dopiero zaczełam więc zoabczymy jak skóra zareaguje..a tak to na dzień właśnie mam krem z serii Inside Derm i jest w porządku
Poza tym ciotka mi powiedziała,że chyba będziemy też coś doustnie próbować,mam do niej dzwonić za kilka dni powiedzieć jak reaguje na te kremy także punktowy narazie sobie odpuszczę ;P

Edytowane przez June1991
Czas edycji: 2010-09-09 o 11:09
June1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 14:33   #77
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

jakiś tydzień temu kupiłam żel z tej seri,na razie mogę powiedzieć ,że lekko wysusza (co mnie nie wysusza... konkretniej mojej cery suchej? wszystko !) na efekty cierpliwie poczekam. poza tym kosmetyki te można zamówić na dozie
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 14:44   #78
Andrea_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
GG do Andrea_89
Thumbs down Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Hej ja co prawda używałam tylko preparatu do stosowania punktowego, ale nie wiele zdziałał na mojej buźce do tego konsystencja pozostawia wiele do życzenia, przypomina jakąś kaszkę:/ dlatego szybko wylądował na dnie kosmetyczki. Od dwóch dni stosuję brevoxyl i jest poprawa
Andrea_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 16:11   #79
kaska198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

ja uzywałam kremu na noc i żelu punktowego, no i.... właśnie i w tym problem że na pooczątku myślałam że mi pomaga, potem wyskakiwały jakies syfki ale tłumaczyłam sobie że to przez to że moja skóra się oczyszcza, a teraz?! moja cera jest okropna! tak mi powyskakiwały krostki ze nie chciałam wychodzićź z domu, cała buzię miałam w dużyyyych czerwonych bombach!!! Dziewczyny APELUJE DO WAS, IDŹCE DO DERMATOLOGA!!!! mnie po tej kuracji inside prebiotine tak wysyfiło że pani dermatolog aż złapała się za głowe jak mnie zobaczyła. teraz żeby wyleczyć się ze skutków stosowanbia tej serii biore antybiotyki...
kaska198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 18:58   #80
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Andrea_89 Pokaż wiadomość
Od dwóch dni stosuję brevoxyl i jest poprawa
Moja córa jak tego używała to jakieś stany zapalne jej się robiły, strasznie pryszcze podchodziły ropą. Z inside jest zadowolona, stosowała w wakacje i teraz znowu kupiłyśmykrem na dzień, wiecej już nie potrzebowała, bo buzia wygląda b. ładnie po tych kilku miesiącach stosowania. a punktowy jeszcze ma i jak ja jednak coś zaatakuje to się nim broni
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 19:21   #81
doris26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Mnie jak czasem coś wyskoczy, stosuję żel punktowy Prebiotine i jestem b. zadowolona - 2 dni i po sprawie. Na szczęście nie muszę już stosować kremów na trądzik regularnie - te czasy za mną






http://pepek-swiata.blogspot.com/
doris26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 16:35   #82
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

temat się rozrósł uuuu cieszy mnie to, moja córa jest zadowolona z tej serii jak z żadnej innej a ja mam święty spokój bo nie muszę już wysłuchiwać jaki to ma problem , że znowu jej coś wyskoczyło itd. a widze ,że opinie są raczej pozytywne
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 15:46   #83
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Moja Siostrzenica z tego korzysta. Jej twarz wyglądała tragicznie, dzięki Bogu teraz jest o wiele lepiej. Z tego co się orientuje to ten Inside Probiotine nie jest drogi (ok 40 PLN). Ale trzeba pamiętać że wiele zależy od rodzaju skóry. Inaczej dany krem zadziała na skórze suchej a inaczej na tłustej. Ale ogólnie nie jest on drogi więc można go wypróbować "na własnej skórze"
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 10:14   #84
bemo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

a po jakim czasie zacznie on działac? mam go od poniedziałku, kupiłem krem na noc. ale co zauważyłem, że wyszło mi jeszcze więcej pryszczy po tym używaniu...... czy to dlatego , ze najpierw pryszcze musza 'wyjsc'? czy razem z tym kremem moge uzywac mydełka naturalnego z nanosrebrem (jest na allegro)? czy takjak do tej pory zelu under 20 for men gleboko oczyszczajacy z cynkiem?? ten zel i mydelko bardzo wysuszaja potem uzywam toniku garnier ma on zwezac pory czego ja narazie nie zauwazylem. potem moja skora jest sucha wiec nanosze kremik z aolesem i juz jest ladnie nawilzona. mozna tak? bo ja sie na tym nie znam
bemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 14:29   #85
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

bemo - bardzo dobrze, że po umyciu twarzy i użyciu toniku nawilżasz twarz kremem. Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że brak nawilżenia twarzy nawet przy skórze tłustej powoduje nasilenie trądziku. Co do wysypu pryszczy po użyciu kremu inside - ja osobiście nie miałam wysypu po używaniu go i bardzo sobie chwalę ten krem. Poczekaj jeszcze trochę, poobserwuj, może to tylko chwilowe. Każdy ma inną skórę, nie na każdego to samo działa. Powodzenia w walce z trądzikiem
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 20:13   #86
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Miałam próbkę tego na dzień, fajnie matuje ale czy walczy z niedoskonałościami to nie wiem. A może "legendarny" krem Siarkowa Moc z Barwy? Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Warto o nim poczytać, kosztuje ok 15-17 zł w zależności gdzie się go kupuje. Jakiś czas używałam kremu SVR Lysanel Activ bo borykałam się z wysypem trądziku po odstawieniu hormonów.
Używając kosmetyków z kwasami trzeba pamiętać o filtrze przeciwsłonecznym. Szczególnie przy takich jak Effaclar, Lysanel itp.
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 16:13   #87
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Bemo, nie wiem po jakim czasie zacznie działać bo to zależy od skóry!. U mojej siostrzenicy pierwsze efekty było widać po ok 1 miesiącu, i była zadowolona z Probiotne. A co do takiego mieszania kosmetyków jak ty robisz, to czasami można spowodować coś gorszego, zamiast poprawy jak sie nie wie co można ze sobą stosować.
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 22:01   #88
gamoto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Stosuję krem Prebiotine od lipca i muszę przyznać, że dawno nie byłam tak mile zaskoczona. Skóra zdecydowanie mniej się błyszczy, liczba krostek widocznie się zredukowała. Większość znajomych, z którymi nie widziałam się od dłuższego czasu pytają co stosuję, bo skóra wygląda zdecydowanie lepiej. Zaznaczę, że nie jestem nastolatką i bardziej powinnam się martwić pierwszymi zmarszczakmi a nie trądzikiem (mam 29 lat). Stosuję krem dzienny zarówno na dzień jak i na noc oraz żel Prebiotine- dla mnie połączenie doskonałe, nawet nie sądziłam, że mam taki ładny koloryt skóry, cera jest gładka, na pewno nie ściągnięta, dobrze nawilżona. Od dawna szukałam takiego kosmetyku. Polecam go wszystkim paniom, które mimo wieku nadal mają problem z cerą a i pani farmaceutka wspominała, że osoby młode mogą go stosować, bo skład tego preparatu jest niezwykle delikatny i nie daje dyskomfortu związanego ze stosowaniem tego typu kosmetyków (zaczerwienienie, łuszczenie, pieczenie...)
No i nie zauważyłam żadnego silikonowego podłoża, krem bardzo dobrze się wchłania, jest doskonałą bazą pod makijaż, nie zatyka mi porów a cerę mam bardzo tłustą...
gamoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 13:22   #89
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

wiesz bemo to raczej dobrze ze wyłazi ci z pod skóry to całe świństwo, skóra się oczyszcza, na pewno wymaga to regularnego stosowania i długotrwałego, po miesiącu juz powinieneś zauważać efekty. Jeszcze co do różnych produktów, uważam że dla lepszego efektu lepiej jest stosować kosmetyki jednej serii.
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 19:51   #90
Certua
Raczkowanie
 
Avatar Certua
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Nawet nie spostrzeglam, ze dawno się tutaj nie wypowiadalam.
Moja kuracja, ktora trwa już dłuższy czas przebiega dobrze. Nie mam ogromnych problemow z cerą, a te ktore się pojawiają szybko są rozwiązywane. Na razie punktowy na duży plus.
__________________
W człowieku najbardziej zdumiewające jest to, że w ogóle jest
Certua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.