rapidepilacja :-) ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-17, 13:41   #1
lagusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Krakw
Wiadomości: 22

rapidepilacja :-) ?


Witam wszytkie wizazanki na forum !

Czesto na forum poruszany byl temat depilacji zbednego owlosienia oraz podawane byly rozne sposoby jego usuwania, od golenia przez wosk do zabiegow laserowych.
Mnie to szczegolnie interesuje, bo z moimi mam zawsze klopot.
Tymbardziej zainteresowala mnie dzisiaj reklama w telewizji.
Mianowicie na niemieckim kanale z zakupami, 24 godziny na dobe, sprzedawali zestaw do depilacji o nazwie RAPI DEPI za 42 Euro.
Usuwanie wloskow polegalo na........ scieraniu!
Pani pokazywala jak takim malym jakby papierkiem sciernym usuwa sie wloski a potem spryskuje skore specjalna emulsja.
Pierwszy raz w zyciu cos takiego widzialam, moze ktoras z was uzywala takiego wynalazku?
Podaje link do strony z oferta ( po niemiecku ) tego zestawu.

http://www.hse24.de/is-bin/INTERSHOP...4AAAD0HsfJEAnd

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Pozdrowienia

L.
lagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 14:27   #2
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: rapidepilacja :-) ?

, nie wiedziałam, że tak to się nazywa. Musiałabym pomacać to co jest na stronie, którą podałaś, ale z opisu wygląda na to, że mam takie coś, tylko w innym kolorze, kupione na Targach Medycyny Naturalnej za 20 zł. Widziałam też w jakiejś drogeryjce w W-wie. Tylko u mnie jest 6 papierków ściernych w komplecie.
Przyznam, że pani na targach mnie zaskoczyła, pokazała mi na mojej ręce - parę razy przesunęła papierkiem i miałam gładziutką rękę. Cudo. Ale stwierdziłam, że i tak "robię" nogi woskiem, więc mi to na nic. I usłyszałam pytanie: "a pachy, a okolice bikini"? Hmm. Kupiłam . I okazało się, że pięknie to działa tylko na ręce, męczyłam się z tym bikini i męczyłam i nic. Teraz poleciałam do łazienki i przejechałam po nodze. Rzeczywiście, ściera włoski. Ale tylko tam, gdzie jest idealnie równo. Natomiast tam, gdzie są jakieś załamania (okolice kostki, kolano), już jest bardzo ciężko manwerować. A skóra pod pachami i w okolicach bikini jest w dodatku wrażliwa, z różnymi zagłębieniami, nie tak naprężona. Po prostu się nie da (chyba, że ktoś ma skórę jak na byku i ogromnie dużo samozaparcia). W ramach eksperymentu "przejechałam" całe nogi (niedużo tam włosków było, ale trochę jednak, bo właśnie dzisiaj miałam je woskować). Zapach - jak przy piłowaniu paznokci, niezbyt miły. W powietrzu latały kawałeczki skóry (ten papier ścierny ściera nie tylko wloski, ale też naskórek, tak piling na sucho, myślę, że nawet by się spodobał osobom, którym wrastają włoski). Ale sprawę załatwiłam bardzo szybko (jakieś 3 minuty). Na obie nogi potrzebna jest jedna taka "tarcza" (to zresztą napisali na opakowaniu). Ale włoski na pewno będą odrastać tak jak po goleniu (jak chcesz, to mogę meldować o tym, co mi po tym zabiegu rośnie na nogach ).
Podsumowując - jeśli chcesz z tego skorzystać, to w porządku, ale nie kupuj tego w tym sklepie, bo grubo przepłacasz. W ten ich lotion nie wierzę, a za 8 tarcz płacić 20 euro to spora przesada. Do wypróbowania lepiej kupić to w Polsce (i tak są produkowane we Francji, jak czytam na opakowaniu ).
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 14:45   #3
lagusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Krakw
Wiadomości: 22
Re: rapidepilacja :-) ?


DZiekuje slicznie mgielko.
Chetnie bym tego sprobowala, bo ta pani w reklamie mowila, ze wloski po tym sa slabsze.
Ja sama uzywam wosku i czasami mi zostanie pare wloskow nie wyrwanych, mysle ze to byloby idealne zeby te resztki usunac.
Ale watpie zeby mozna bylo latwo dostac taki produkt w pierwszej lepszej drogerii
Ale i tak sie popytam.

DZiekuje jescze raz buzka
lagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 20:08   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: rapidepilacja :-) ?

W Polsce niektóre firmy też mają w swojej ofercie te dyski ścierne ,ale bez emulsji,nie pamiętam niestety nazwy (ani ceny) gdyż nie zwracałam za bardzo na tę metodę uwagi - z tego co wiem efekt można osiągnąć ale raczej w przypadku cieniutkich włosków i nie zbyt gestych - i jest to metoda mało trwała gdyż włosy są ścierane równo z powierzchnią naskórka - odrastają szybko.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.