Ślub... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-24, 00:05   #1
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna

Ślub...


Witajcie Kochane!

Mam do Was serdeczną proźbę. Mianowicie za 2 tygodnie wybieram się na welsele kuzynki TŻ. Sukienka już wisi w szafie TŻ też już ma garniturek. Ale ja nie mam pomysłu na makijaż!(a raczej mam ich zbyt dużo...) Proszę, doradźcie mi makijażyk i ewentualną fryzurkę.

Sukienka jest czarna, z ciężkiego, miękko układającego się materiału, marszczona pod biustem. Mam zamiar założyć do niej srebrną biżuterię. Myślałam o komplecie bursztynowym lub coś z delikatnymi cyrkoniami.

Moje włosy są teraz rudawe, z jasnymi pasemkami(zdjęcie) Zdecydowanie są ciepłe. Planuję je jeszcze zafarbować przed weselem. Mam jasną skórę, mnóstwo piegów na twarzy. W rudościach czuję się najlepiej, ale zero czerwieni, za chłodna dla mnie

Mama poleca mi się opalić, bo wyglądam nieciekawie, ale... ja nie znoszę solarium. Samoopalacz odpada. Uważacie, że nie mogę być szlachetnie blada??

Proszę o wszelkie rady. Mam jeszcze dużo czasu i sporo możliwości. Liczę na Wasze celne uwagi

Załączam zdjęcia sukienki, siebie w różnych wersjach i włosów, które wyglądają na zdjęciu na totalnie zniszczone, ale są po prostu... nieuczesane, były w fazie wysychania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Orsay.jpg (53,0 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (54,1 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (51,5 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (54,5 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (56,8 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2120.jpg (45,4 KB, 98 załadowań)
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 00:11   #2
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: Ślub...

szkoda ze wybralas czarna sukienke....smutno jakos ci w czarnym....no ale jak juz masz to nie wiem czym to ozywic.....bo czyms trzeba napewno

ja tez uwazam ze jak sie opalisz to bedzie lepiej....i podlad daj na twarz....i wydaje mi sie ze oczka jakos ta w brazach....nie jasno, nie zielony, tylko brazy ale tak dosc mocno pomalowane ale BEZ KREDKI...wtedy jest za mocno do jasnej cery...a co do ust takie jak na ostatnim zdieciu

BRWI PRZYCIEMNIJ CIENIEM
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 00:18   #3
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Ślub...

Ale ja uwielbiam ten kolor... Poza tym sukienka jest tak uniwersalna, że mogę ją wykorzystać na tysiąc innych okazji. Jeszcze mogę kupić coś nowego I tak straty nie będzie. Jednak kiedy ją przymierzyłam, wiedziałam, że musi być moja. Pięknie leży, podkreśla to co ma podkreślać(biust) i tuszuje doskonale biodra i brzuszek Myślałam natomiast o cienkim połyskującym szaliczku, ale to już wątek na Moda... Jednak jeśli już się na niego zdecyduję... To może makijaż w podobnym odcieniu? hm... Ale to wyklucza biżuterię.

Masakra! Za dużo mysli, a zalezy mi, żeby dobrze wypaść, poznam dużą część rodziny TŻ Muszą mnie pokochać całym sercem
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 00:21   #4
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: Ślub...

no nie wiem ja bym widziala cie w jakies nie wiem nawet i czerwonej sukince , bardzo kobieca i ladnie bys wyglada albo turkus ale czarny mi sie nie podoba....i to jeszcze na slub...moim zdaniem za blada jestes do czarnej....pisze szczerze
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 00:22   #5
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Ślub...

Cytat:
Napisane przez kirsza
szkoda ze wybralas czarna sukienke....smutno jakos ci w czarnym....no ale jak juz masz to nie wiem czym to ozywic.....bo czyms trzeba napewno

ja tez uwazam ze jak sie opalisz to bedzie lepiej....i podlad daj na twarz....i wydaje mi sie ze oczka jakos ta w brazach....nie jasno, nie zielony, tylko brazy ale tak dosc mocno pomalowane ale BEZ KREDKI...wtedy jest za mocno do jasnej cery...a co do ust takie jak na ostatnim zdieciu

BRWI PRZYCIEMNIJ CIENIEM
A może delikatna brązowa henna? Nie chcę wyglądać groźnie
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 00:24   #6
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: Ślub...

o henna swietny pomysl !!
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 10:46   #7
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Ślub...

Skoro bedziesz farbowac wlosy to moze je jeszcze delikatnie rozjasnij? podobaja mi sie twoje usta na 1 fotce i Twoja cere tez jest fajna, delikatna. Co do koloru sukienki to niuestety zdagzam sie z kirsza, szczerze - na slub nie wypada isc w czarnym a po drugie Tobie pasowalby jakis inny kolor, no ale skoro sukienke kupilas to pewnie jestes juz zdecydowana ze w niej wystapisz?
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 11:28   #8
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Ślub...

A co z makijażem Dziewczyny?? Czekam na Wasze sugestie! Dobrze czuję się w brązach, zieleniach, fiolecie. Poradźcie mi też dodatki. Może nimi przełamię czerń sukienki??
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 11:53   #9
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Ślub...

a ja bym ci proponowała jednak inną sukienkę, w twoim kolorze skóry i włosów by było ci pieknie w turkusie, wklejam ci zdjęcie swojej ( Turkus pięknie podkreśla taką skórę i włosy rudawe). A makijaż uważam że intensywny, skoro zostajesz przy czarnej sukience to każdy kolor intensywny będzie dobrze wyglądał. I według mnie jeszcze bardziej wyciągnij cień na powiece do góry, możesz położyć dwa odcienie jedego koloru i ten ciemniejszy przy zewnętrznym brzegu oka i wyciągnąć go do góry mocno, to ci podniesie oko które według mnie trochę opada i jest smutne. A! i się uśmiechaj, odrazu weselsza twarz!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (6,2 KB, 82 załadowań)
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 12:53   #10
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Ślub...

Nie powinnaś wybierać czarnego koloru. Dużo ładniej by Ci było w brązie i wtedy bursztyny jak najbardziej by pasowały. Jeżeli jednak uprzesz się aby pójść w tej sukience to dobrym pomysłem będzie włąśnie szaliczek w jakimś cieplejszym odcieniu. Musi on być jednak z odpowiedniego materiału bo np. szyfonowy zupełnie nie będzie pasował do materiału, z którego jest uszyta sukienka;-)

Co do makijażu to najmniej mi się podoba wersja z niebieskimi cieniami.

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 01:25   #11
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Ślub...

Coraz lepiej czuję się w tej sukience. Troszkę się opaliłam, znalazłam odpowiednie dodatki- srebrny łańczuszek z długim wisiorkiem i takie kolczyki. Całość zaczyna być super. A zdjęcia, które zamieściłam, to nie propozycje makijażu na ślub Ja tylko chciałam Wam pokazać jak wyglądam. Czekam na kolejne sugestie...
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 08:15   #12
chelbia
Raczkowanie
 
Avatar chelbia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lesser Poland
Wiadomości: 296
Dot.: Ślub...

naprawde slicznie ci w zwiazanych wlosach!
__________________

chelbia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 09:01   #13
dzazga
Raczkowanie
 
Avatar dzazga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 117
Dot.: Ślub...

zgadzam sie czarna sukienka odpada jezeli masz duzo czasu rozejrzyj sie za inna ale jezeli czujesz sie w niej dobrze To nie bedziemy z toba walczyc bo i tak pojdziesz w tym czym czujesz sie swietnie a co do tego ze musisz sie opalic to moze odwiedz z 2 razy kosmetyczke zeby isc na te tzw spryskiwanie i bedziesz opalona bezpiecznie i w miere szybko a makijaz tez stawiam na braz moze pomieszany ciemny z jasnym ?
dzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 09:22   #14
dzazga
Raczkowanie
 
Avatar dzazga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 117
Dot.: Ślub...

I nie wiem czemu ale jak spojrzalam na ciebie to skojarzylas mi sie z aktorka Olivia Hallinan moze ona cie zainspiruje wrzucam jej 2 fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Girls_In_Love.jpg (17,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Olivia-Hallinan-2005.jpg (1,9 KB, 15 załadowań)
dzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 10:35   #15
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Ślub...

Nie zawsze ciuch, w którym czujesz się najlepiej, pasuje do okazji. Są sytuacje, w których należy się ubrać według określonych reguł. Czern na slub- nie pasuje. Inna sprawa ze czarny do Ciebie nie pasuje,masz jasna cere delikatna urode a ten kolor sprawia ze wygladasz smutno i nieciekawie. Chcialas rady wiec pisze szczerze
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 11:33   #16
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: Ślub...

Nie wiem dlaczego czarny kolor ma nie pasować na ślub i większości kojarzy się ze smutnymi okazjami. Przecież czarny to elegancja. Gorzej gdyby panna młoda szła w czarnej sukni. To mogłoby być kontrowersyjne, choć w dzisiejszych czasach... Co innego to, że faktycznie do Twojej przecudnej!!! urody pasowałyby bardziej inne kolory: brąz, złoto itd. Ale co będę się rozwodzić jak zdecydowałaś, że idziesz w czarnej sukni i koniec. Brawo za zdecydowanie i upór!!! Poszperam w zbiorach z makijażami i jak znajdę, to wkleję propozycję.
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 14:02   #17
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Ślub...

Dziękuję Wam kochane!

Sukienka jest na prawdę elegancka, na pewno nie smutna. Nie chcę sie przebrać na to wesele, tylko dobrze ubrać. Kolorowe ubranka owszem, noszę, ale akurat na tę okazję chciałam czerni...

Co do włosów... Zastanawiam się poważnie nad rozjaśnieniem, ale to zawsze wiąże się ze zniszczeniem. Moja fryzjerka odradza. Fryzurkę sobie taka umyśliłam, żeby zebrać włoski opaską, jakąś grubą czarną, albo zdobioną, albo kolorową Jeśli będzie kolorowa, to w jej odcieniu chciałabym zrobić makup. Może cienka srebrna?? A włoski luźno rozpuszczone lekko podklręcić. Wtedy odsłonię twarz, nie będę jednak wyglądała łyso A i fryzura będzie trwała, na pewno bardziej trwała niż wyprostowane włoski no i wygodna.

W załączniku dodaję kolorek moich włosów w dziennym świetle. Nie są na nim nicym spryskane, modelowane itp, po prostu wysuszone


Pozdrawiam Was kochane Wizażanki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (58,7 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez pasywno-agresywna
Czas edycji: 2006-07-25 o 14:05 Powód: zdjęcie
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 23:57   #18
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Ślub...

up
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 15:02   #19
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Wink Dot.: Ślub...

Pisząc, że czerń to zły wybór nie miałam na mysli tego że nie wypada go włożyć na ślub tylko to że ten kolor nie pasuje naszej 'wizażance';-)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 14:25   #20
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: Ślub...

Cytat:
Napisane przez Sam
Pisząc, że czerń to zły wybór nie miałam na mysli tego że nie wypada go włożyć na ślub tylko to że ten kolor nie pasuje naszej 'wizażance';-)
Moja uwaga nie była skierowana do Ciebie, tylko do ogółu. Często spotykam się ze zdaniem, że czarny kolor wogóle nie pasuje na ślub. Nieraz kiedy chcę włożyć coś czarnego na ślub, wesele, moja mama zwraca mi uwagę, że nie wypada. Co do pasywno-agresywnej, to jak już pisałam, zgadzam się, że lepiej byłoby jej w innym kolorze.
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 16:39   #21
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Ślub...

ja też tak myślę ze czarny to nie za bardzo trafny wybór do pasywno agresywnej. oże coś cieplejszego? jak podpowiadała sam braż, lub ciemny brązx?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 18:54   #22
dzazga
Raczkowanie
 
Avatar dzazga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 117
Dot.: Ślub...

Ja tam ubralam czarna sukienke na wesele i nie zgodze sie c do tego ze tki stroj nie pasuje na taka okazje bo jezeli ktos woli ten kolor to tak bywa choc na poprawiny pozyczylam od qmpeli fajna brazowa spodnice i do tego pasujaca bluzke ze wygladaly jak kaplet wygladalam rowniez dobrze wiec jezeli zgodzisz sie z kolezankami ktore namawiaja cie na zmiane koloru sukni to moze skorzystasz z tego rozwiazania
dzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 19:54   #23
mouzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 157
Dot.: Ślub...

ja ide na 2 wesela,ale na pierwsze z kolejnosci dzisiaj zakupilam juz ciuszki, bo wracam w tym samym dniu z obozu.na drugie moge w tym samym isc bo to jest inna rodzina. oprocz nizej pokazanej spodnicy mam bezowa, koronkowa bluzeczke i brazowo-zloto-swiecacy zakiet,
i sie tez zastanawiam nad makijazem, dla mnie nie ma sensu wszystkiego uzywac tzn pudru/fluidu, bo w sumie bede dlugo a moze tak byc jak w tej chwili czyli temp 30 stopniowe.mam wlosy brozowo-miodowe i blond pasemka.

oczy niebieskie- i co zrobic z oczami zloty makijaz?z domieszka "oliwki" lub "zlota pomarancz"-taki efekt uzyskalam stosujac lekko jaskrawa zielenio-zolc i mocno cieply pomarancz. hmmm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG0808.JPG (120,2 KB, 12 załadowań)
mouzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 21:10   #24
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Ślub...

żadnej henny,mocno rozjasnij kaciki oczu (wewnetrzne),czerwone usta(pomidor),czerwone dodatki,brwi przyciemnij ale rudo-brazowym matowym cieniem papap
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.