ocencie jak lepiej - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-11, 23:32   #61
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: ocencie jak lepiej

Na obydwoch zdjeciach wygladasz ladnie. Zreszta sama napisalas, ze opalenizna byla czasowa, powakacyjna, wiec biore na to poprawke. Jesli masz naturalne wlosy blond, to zostan przy blondzie. Najgorzej wygladaja jasne odrosty na ciemnych wlosach. Wcale nie uwazam, ze wygladasz ja lalka Barbie, chociaz na ogol nie bywam zwolenniczka blondu. W blondzie wygladasz delikatniej, bardziej dziewczeco, a w ciemnych powazniej.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 17:52   #62
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: ocencie jak lepiej

ani te ani te, zrobiłabym cos pośrodku. Do blondu jesteś zbyt opalona i zbytnio żółtawy ten blond,więc juz chyba lepiej w ciemniejszych ale troszkę jasniejszy brąz byłby fajniutki
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 20:37   #63
shantala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: ocencie jak lepiej

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Na obydwoch zdjeciach wygladasz ladnie. Zreszta sama napisalas, ze opalenizna byla czasowa, powakacyjna, wiec biore na to poprawke. Jesli masz naturalne wlosy blond, to zostan przy blondzie. Najgorzej wygladaja jasne odrosty na ciemnych wlosach. Wcale nie uwazam, ze wygladasz ja lalka Barbie, chociaz na ogol nie bywam zwolenniczka blondu. W blondzie wygladasz delikatniej, bardziej dziewczeco, a w ciemnych powazniej.


W koncu ktos przeczytal co napisalam . Dziekuje za mile slowa. Rzeczywiscie mam problem z odrostem-łysy przedziałek .
Jak czytalam te wszystkie wypowiedzi to nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac-blond jak lalka, w ciemnych jak demon . I wszyscy tej opalenizny sie czepiaja,mimo ze napisala ze to nie codziennosc, zreszta takie jasne wlosy to tez wplyw słonca.
Chyba znow fryzjerka bedzie musiala zdecydowac co dalej z mam glowa, bo ja wciaz mam dylemat
shantala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 20:43   #64
shantala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: ocencie jak lepiej

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
ale zrezygnowałabym z tego jasnegopasemka, tandetnie wygląda. Myślę, że lepiej byłoby Ci w trochę jaśniejszym brązie.


Te pasemka to pomysl fryzjerki zebym nie dostala zawalu i nie spadla z krzesla jak mnie przefarbowala na ciemno(drobne blond akcenty mialy złaagodzić szok), bo ja oddalam sie w jej rece i nie wiedzialam co stanie sie z moja fryzura, chcialam tylko zmiany
shantala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 14:06   #65
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: ocencie jak lepiej

Cytat:
Napisane przez shantala Pokaż wiadomość
Jak czytalam te wszystkie wypowiedzi to nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac-blond jak lalka, w ciemnych jak demon
Chcemy Ci jakoś pomóc, a ocenia się po zdjęciach Problem polega na tym, że na zdjęciu z blondem jesteś b.mocno opalona, a blond jest mocno żółty (zapewne od tego słońca ) Natomaist na zdjęciu w ciemnych włosach, włosy są b. ciemne a karnację masz b. jasną, co też nie wygląda najlepiej (u niektórych takie zestawienie wygląda ciekawie). Dlatego zapewne większość dziewczyn radzi Ci, że jeśli blond, to ciemniejszy, a brąz z kolei jaśniejszy. Myślę, że pomogłoby, gdybyś wkleiła jeszcze jakieś inne zdjęcie w blond włosach. Ja jak narazie podtrzymuje swoją wersję, widziałabym Ciebie w blond włosach, ale w innym odcieniu, nie tak mocno żółtym.
Oczywiście nikt nie neguje, że jesteś b. ładną dziewczyną!
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 14:56   #66
wąż
Raczkowanie
 
Avatar wąż
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 201
Dot.: ocencie jak lepiej

w brązie wyglądasz poważniej, ale w blondzie - nie obraź się - przypominasz nieco Barbie.
Zdecydowanie brąz (no chyba, że inny odcień blondu)
pozdrawiam
__________________

wąż jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 15:27   #67
Bójka
Zadomowienie
 
Avatar Bójka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 132
Dot.: ocencie jak lepiej

w ciemnych lepiej, o wiele lepiej
ten blond kojarzy mi się z lalami i chyba nie tylko mi
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy " - Marylin Monroe
Bójka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-13, 15:34   #68
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: ocencie jak lepiej

a Ty w jakich sie czujesz lepiej?? w blondzie czy w ciemnych?

Mi sie podobasz w obu tych kolorach, wiec naprawde trudno jest Ci pomoc doradzic, ale jesli juz bym miala wybrac to w ciemnych jest Ci ładnie
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.