owrzodzone usta... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-19, 15:15   #1
tygrychu
Raczkowanie
 
Avatar tygrychu
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 69
GG do tygrychu
Unhappy

owrzodzone usta... :(


Proszę dziewczyny pomóżcie mi... Od prawie 3 miesięcy mam strasznie spierzchnięte usta. Zrobilo mi się to tak nagle i juz zostało... wyglądam strasznie - jak czymś posmaruje to białe skórki widac, a jak niczym - to nawet się usmiechnąć nie moge, bo są tak suche i tylko się krzywię i mam wrażenie, że zaraz mi to wszystko popęka i krew bedzie mi sie lała (sorki, że aż tak obrazowo). Stosowałam już różne cuda - od zwykłego balsamu ochronnego do ust, przez maść z witaminą A, balsam tisane, na miodzie kończąc. Jak zrobię piling to jest pół dnia ok, a pozniej tragedia - to samo... A najgorsze, że od jakiegoś czasu ta suchość wylazła poza kontur ust i mam teraz pod dolną wargą sucha, bolesną i zaczerwienioną skóre. Do tego mam na tej skorze wokół ust takie czerwone bolesne pęcherzyki (krostki). Dziś poszłam się zarejstrować do dermatologa, ale termin mam dopiero za miesiąc... Może któraś z was miała podobny problem i sobie w jakiś sposób z nim poradziła. Przejrzałam wątki dotyczące spierzchniętych ust na forum, ale z podobną sytuacją się nie spotkałam...
tygrychu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 15:32   #2
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: owrzodzone usta... :(

A próbowałaś jakiegoś baaaaaaaaaaaaardzo tłustego kremu , ale nie wcierać, tylko nałożyć super gruba warstwę i pochodzić tak z nim ile się da. Jakiś czas temu miałam taki problem ale bez tych krostek i ten sposób mi pomógł. Mam nadzieję, ze tobie też.
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 15:47   #3
tygrychu
Raczkowanie
 
Avatar tygrychu
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 69
GG do tygrychu
Dot.: owrzodzone usta... :(

dzięki - rzczywiście tego nie próbowałam - jakoś nie wpadłam na to.
tygrychu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 15:59   #4
wulgarna_lalunia
Raczkowanie
 
Avatar wulgarna_lalunia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 33
Dot.: owrzodzone usta... :(

Tez mam cos takiego od czasu do czasu - teraz mniej, kiedys uzywalam róznych zeli antybakteryjnych do mycia twarzy (ble) i strasznie mi ja wysuszalo no i robily mi sie rozne czerwone plamy kolo ust i nosa, pieklo niemilosiernie, ale jest na to prosta rada: krem oliwkowy Ziaja (cudenko) mala rzecz, a dziala grubo posmarowac na noc i w ciagu dnia tez troche, mozna takze posmarowac sama oliwka z oliwek Powodzenia!
wulgarna_lalunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 16:51   #5
tygrychu
Raczkowanie
 
Avatar tygrychu
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 69
GG do tygrychu
Dot.: owrzodzone usta... :(

Dzieki za kolejną rade.

Tak sobie myślę, że z tymi żelami to możesz mieć rację - ja mam do cery tłustej z avonu... i w sumie prawie w tym samym czasie mniej więcej mi się pojawilo to paskudztwo wokół ust. Na pierwszy ogień pojdzie w odstawke - może cos pomoże. A później kremik zakupie... jeszcze raz dziekuję za pomoc!!

ps. Jakby ktoś miał jeszcze inne pomysły to bardzo proszę o wpisywanie ich. Dziekuję ślicznie
tygrychu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 17:34   #6
wulgarna_lalunia
Raczkowanie
 
Avatar wulgarna_lalunia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 33
Dot.: owrzodzone usta... :(

No to raczej na jakies 90% przez tez żel. Tez mialam takie problemy i kazdy zel lub cokolwiek do oczyszczania twarzy antybakteryjnego czy wysuszajacego tak na mnie dzialalo. Teraz uzywam zelu - piankido mycia twarzy Toleriane La Roche Posay - i jestem zachwycona. Zadnego wysuszenia - a oprocz rano i wieczorem myje twarz czasami kilka razy w ciagu dnia, jest oczyszczona i bez zadnego podraznienia. Zel kosztuje ponad 30 zl, ale jest niesamowice wydajny, kilka kropel wystarczy. Zobacz sobie opinie na wizazu

A co do kosmetykow Avonu ..... fuj fuj fuj.... Uzywalam ich, jak bylam w liceum - ale ty chyba kazda z nas ze wzgledu na wszedobylskie konsultantki...chyba polowa mojej klasy robila tam kariere... Teraz wole inwestowac w lepszej jakosci kosmetyki...
wulgarna_lalunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 18:27   #7
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: owrzodzone usta... :(

Zamień żel na piankę, zdecydowanie .
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 18:27   #8
tygrychu
Raczkowanie
 
Avatar tygrychu
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 69
GG do tygrychu
Dot.: owrzodzone usta... :(

Dziekuje Na 100% rozejrzę się za La Rochem... Buziaczki. papapa
tygrychu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.