Avon anew - efekt lasera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-18, 13:10   #1
Katarinka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Question

Avon anew - efekt lasera


Czy któraś z was używała już produktu awon anew - efekt lasera na naczynka i zaczerwienienia lub dwufazowego produktu do mikrodermabrazji ?
Ja własnie przymierzam się do kupna, ale najpierw chciałabym usłyszeć słwko od osób które stosowały te środki.
Polecacie?
Katarinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 14:37   #2
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Avon anew - efekt lasera

Ja używałam.
Powiem szczerze że ja byłam bardzo zadowolona z tego specyfiku, bo rano zawsze skóra była tak pięknie jaśniutka.
Ale bardzo drażnił mnie zapach alkoholu w tym specyfiku i miałam co do tego zastrzeżenie czy aby na dłuższą mete mnie to nie podrażni.
Używałam tego 2 miesiące. Powiem szczerze że z efektów byłam bardzo bardzo zadowolona, najbardziej z tego efektu świetlistej, jedwabnej skóry rano.
Teraz zastąpiłam ten specyfik serum własnej roboty z witaminy C.
Z całym szacunkiem mogę polecić jednak ten "laserek" avonu, bo nie podrażnił mojej tak wrażliwej skóry, mimo że jest tak alkohol.
Zamknąć to może nie pozamykał pękniętych naczynek, ale ładnie poobkurczał i stały sie troszeńkę mniej widoczne. Mnie trapi rumień, więc jego podczas stosowania zmniejszył, jednak gdy zaprzestanie sie stosowania to one wracają do stanu poprzedniego.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 15:06   #3
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Avon anew - efekt lasera

Cytat:
Napisane przez Katarinka80
Czy któraś z was używała już produktu awon anew - efekt lasera na naczynka i zaczerwienienia lub dwufazowego produktu do mikrodermabrazji ?
lasera używam od 2 mies., stosowany miejscowo jest b. wydajny. naczynka przyblakły. jak przebarwienia, to nie wiem, bo nie posiadam mikrodermabrazja nie jest dwustopniowa, dwustopniowy jest peeling z kwasem glikolowym - opinie ma b. pozytywne, ja jeszcze nie widzę pozytywnych efektów, użyłam dopiero 4 razy, skórę mam niestety podrażnioną, wysypało mnie drobnymi krostkami. jego stosowanie jest mało komfortowe, gdyż po nałożeniu peelingu przez te 5 min. jest b. nieprzyjemne uczucie.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.