Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze mamy'' - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-04, 09:57   #61
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez magda17x Pokaż wiadomość
Wczoraj obchodziłam studniówkę Młody nawet tańcował w brzuchu, szczególnie w kinie na "Epoce lodowcowej" :P
Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
ja też! i nawet się nie zorientowałam

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość

Blues, ja tez bede chciala po ciazy cos porobic, wezme karte z pracy i sie zacznie silownia i fitness.
Damy rade!
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:58   #62
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Dobry. Witam sie w nowym watku. Od trzech dni zdycham na bol zeba i dopiero dzisiaj przyjmie mnie dentysta
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:04   #63
ma_i
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 048
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Wyszłam na pół dnia i bach, nowy wątek

Ostatnio przeczytałam Norwegian Wood Haruki Murakami, nie tyle romansidło, co bardzo wzruszająca książka (ale wątek miłosny przeważa).

Obejrzeliśmy wózki i chyba weźmiemy Tako baby heaven. Na zakup wózka dla pierwszej prawnuczki uparła się babcia Tż, chcieliśmy wybrać jakiś solidny wózek polskiej marki, tak żeby nie nadaszarpnąć za bardzo budżetu. Najpierw oglądałam Bebetto i byłam na tak, jednak Tż prosił żeby zerknąć na Tako, ma podwójny amortyzator i prowadzi się o niebo lepiej, jest zwrotny, wygląda bardzo solidnie. Waży swoje, ale przy mieszkaniu będziemy mieć windę. Zarówno mnie, małej, jak i wysokiemu Tżtowi, odpowiadał. Dodatkowo jesteśmy w stanie załatwić rabat od producenta, więc wyszłoby atrakcyjnie. Czas oczekiwania - max dwa tygodnie, Bebetto musielibyśmy zamówić najpóźniej w drugiej połowie sierpnia - firma jest mocno obłożona.
No i podoba mi się jakoś bardziej

Jutro krzywa cukrowa...
Uwielbiam jego książki, mam większość chociaż jeszcze mi kilku brakuje do pełnej kolekcji 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ma_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:07   #64
desire87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
ja też! i nawet się nie zorientowałam
a nie dzisiaj;>
bo ja też mam TP na 12.11 i mi pokazuje dziś 100 dni do porodu
desire87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:09   #65
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Ja sie dzis zorientowalam ze mialam studniowke 2 dni temu.
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:10   #66
magda17x
Zadomowienie
 
Avatar magda17x
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 523
GG do magda17x
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Magda, a na jakie kolory przemalowaliscie? Ostatecznie farba dała radę? My będziemy mieć długi weekend dziecięcy bo 12-13 mamy 9h szkoly rodzenia (kurs weekendowy) a 14-15 zostawiamy na malowanie pokoiku także tez urlop remontowy mieliśmy gdzies pojechać z okazji rocznicy slubu ale jak dostalismy rachunek za naprawe samochodu 5 tys to juz nam sie odechciało a jeszcze cos trzeba naprawić
Kolor to "bezbłędny błękit", na próbniku bardziej wyglądał na szary wpadający w niebieski, ale na ścianie wyszedł błękitnie no i mnie się osobiście podoba Farba ostatecznie dała radę, druga warstwa wszytsko elegancko pokryła, malowało się już dużo lepiej. To chyba wina ścian była, które bardzo chłonęły pierwszą warstwę..

Wstawiam zdjęcia, taki "surowy" troszkę Będzie łóżeczko i dodatki więc się "ociepli" o ile się na coś zdecyduję bo póki co to nie wiem co chce :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0337.jpg (85,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0335.jpg (52,7 KB, 24 załadowań)
__________________

"Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra na wszystkich strunach serca"


magda17x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:10   #67
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez desire87 Pokaż wiadomość
a nie dzisiaj;>
bo ja też mam TP na 12.11 i mi pokazuje dziś 100 dni do porodu

aplikacja mi pokazuje ze wczoraj... ale cholera to wie moglam i wczoraj i dzisiaj... zawsze wiecej do swietowania
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 10:10   #68
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cześć Dziewczyny! Już po krzywej, wszystko poszło bezproblemowo.

Cytat:
Napisane przez kaga90 Pokaż wiadomość
Aż taki ciężki jest? Niby mieszkam na pierwszym piętrze ale jednak...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Czołgiem bym go nie nazwała, ale swoje waży. Te amortyzatory robią robotę i prowadzi się go lepiej niż lżejsze Bebetto, jednak gdybym miała go sama dźwigać, raczej bym się nie zdecydowała.


Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
idę wujka Google zapytać co to za cudo

dzień dobry. Kolejna dupna noc i kolejny ból glowy.. juz naprawdę nie wiem co się dzieje, ale z dnia na dzień czuje się coraz gorzej :/

---------- Dopisano o 06:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:02 ----------

Całkiem fajny :ekhm: miałam tako i w sumie to bardzo solidna firma, nie było się do czego za bardzo przyczepić :ekhm:
A pijesz dużo wody? Ledwie męczę 1,5l, a zalecają nawet do 3...

Kobitka w sklepie właśnie mówiła, że firma jest długo na rynku i poleca te wózki. Serwis bezproblemowy, tylko nie dopytałam jak to wygląda. W Bebetto mają door to door, przyjeżdża kurier i po 2-3 dniach zwraca wózek.


Cytat:
Napisane przez fiii Pokaż wiadomość
witam sie w III trymestrze
Kurczaki, ale ten czas zapitala...


Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Witam w 25 tygodniu.

U Nas od rana ciąg dalszy problemów z ubezpieczalnia... wykończe się przez nich.
Co to się dzieje? Już tyle minęło od Waszego wypadku



Cytat:
Napisane przez ma_i Pokaż wiadomość
Witam się i ja

Owocnego polowania na komodę ;-)

Co do wizyty to spoko, fajny lekarz, siedziałam chyba z 45 minut w gabinecie. Powiedział że trochę wysokie te moje wyniki, szczególnie ten po 2h dużo powyżej normy. W zasadzie nie wiadomo skąd u mnie ta cukrzyca, bo teoretycznie nie spełniam głównych przesłanek. Chyba że już przed ciążą coś się działo. No ale na początku ciąży wynik miałam dobry, więc nie sądzę. Póki co dieta - zero słodyczy, mniej owoców, dużo surowych warzyw, jeść często a mało i koniecznie jakiegoś kromala przed snem. I chodzić na spacery. Za 2 tygodnie do kontroli, zlecił jeszcze jakieś badania lab. I oczywiście sprawdzanie glukozy 4x dziennie. I to jakaś masakra! Rano ponad 40 minut próbowałam wydobyć kroplę krwi do pomiaru! Pokłułam sobie 5 palców i zniszczyłam 5 pasków testowych, zanim udało mi się to zmierzyć. Jak mam się tak męczyć 4x dziennie do końca ciąży to ja dziękuję 😒 przynajmniej wynik na czczo wyszedł ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieżkie masz te początki, ale myślę że szybko przywykniesz trzymam kciuki żeby dieta raz dwa dała pozytywne efekty.


Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
Tez miałam taką nadzieję, a już taki fajny tyłek mi się udało wypracować, a teraz lipa
no nic, czekam do stycznia i heja w dres!
U mnie to samo mimo szczupłej figury tłuszcz zawsze zbierał mi się na zadku, ale ruszałam się dużo i wyglądałam bardzo dobrze. Teraz zjechał w ekspresowym tempie, aż żal patrzeć... Napompuję go ćwiczeniami jak tylko będę mogła wrócić do aktywności
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:11   #69
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Blues, pewnie ze damy rade

A ja rodze za 94 dni, jeszcze niedawno bylo 200 a tu juz tak blisko...
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:13   #70
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez ma_i Pokaż wiadomość
Uwielbiam jego książki, mam większość chociaż jeszcze mi kilku brakuje do pełnej kolekcji 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To była moja pierwsza książka tego autora, ale z pewnością sięgnę po inne. Które tytuły szczególnie polecasz?

Musiałam zrobić sobie przerwę od kryminałów
__________________
JESIEŃ

Edytowane przez patrycjazuzanna
Czas edycji: 2016-08-04 o 10:14
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:17   #71
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Ja juz mam hemoroidy i duzoo rozstepow. Pochwale sie z rana, a co :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 10:18   #72
desire87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
aplikacja mi pokazuje ze wczoraj... ale cholera to wie moglam i wczoraj i dzisiaj... zawsze wiecej do swietowania
a i pewno!
desire87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:20   #73
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Ja juz mam hemoroidy i duzoo rozstepow. Pochwale sie z rana, a co :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ale dziady wyszły ja moze nie mam tyle ile Ty, ale za to wielkie i krwiste, o wiele bardziej widoczne od Twoich
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:23   #74
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Karolina, nie strasz. Niedobra Ty!!
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:23   #75
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
ale dziady wyszły ja moze nie mam tyle ile Ty, ale za to wielkie i krwiste, o wiele bardziej widoczne od Twoich
W pierwszej ciazy mialam trzy na krzyz a teraz caly brzuch. No ale moglam sie tego spodziewac, moja mama tez ma po ciazy pajeczyne :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:26   #76
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
W pierwszej ciazy mialam trzy na krzyz a teraz caly brzuch. No ale moglam sie tego spodziewac, moja mama tez ma po ciazy pajeczyne :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

moja mama ani jednego rostępa przez całe życie ani tyci tyci, a ja całe ciało... na pocieszenie tez Ci zaraz wstawie

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:27   #77
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Ja juz mam hemoroidy i duzoo rozstepow. Pochwale sie z rana, a co :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najważniejsze że dzidzia rośnie! Nie są bardzo zaognione, natłuszczasz dobrze skórę?
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:30   #78
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
Koniecznie pokaż lekarzowi na wizycie.
Kojarze, że ja miałam w karcie ciąży w polsce rubrykę o żylakach i zaznaczane co miesiąc czy są czy nie ma.

O kurde przecież ja dziś wizytę mam! Ale zleciał ten miesiąc :/ tyle co byliśmy.
A następna końcem sierpnia
Powodzenia!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:31   #79
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
moja mama ani jednego rostępa przez całe życie ani tyci tyci, a ja całe ciało... na pocieszenie tez Ci zaraz wstawie

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki, dobrze wiedziec, ze nie jestem sama

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Najważniejsze że dzidzia rośnie! Nie są bardzo zaognione, natłuszczasz dobrze skórę?
Smaruje palmersem rano i wieczorem. Ale polozna mi powiedziala, ze jak mialam nadwage przed ciaza i w pierwszej bylam szczuplejsza to teraz mi beda wychodzic dziady
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 10:36   #80
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Dzieki, dobrze wiedziec, ze nie jestem sama



Smaruje palmersem rano i wieczorem. Ale polozna mi powiedziala, ze jak mialam nadwage przed ciaza i w pierwszej bylam szczuplejsza to teraz mi beda wychodzic dziady

e tam, jak mają wyjść to i tak wyjdą nie wazne co bedziemy robic... ja co 2-3 dni tez masuje pod prysznicem taka łapką do scierania naskorka i to i tak nic nie daje... chyba ze daje a jakbym nie robiła to by bylo gorzej
a pomyslec ze niektore dziewczyny w ogole sie nie kremują i nie mają rozstępów
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:39   #81
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Dziewczyny straszycie, ja jeszcze na razie nic nie widze zadnego cellulitu ale na rozstepy na tylku patrzec nie moge.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Moja kolezanka po 3 ciazach nie ma ani jednego rozstepu.
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:46   #82
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny straszycie, ja jeszcze na razie nic nie widze zadnego cellulitu ale na rozstepy na tylku patrzec nie moge.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Moja kolezanka po 3 ciazach nie ma ani jednego rozstepu.
Oj zazdroszcze

zbieram sie na tramwaj na wizyte
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:49   #83
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Ja odpukac tez zero rozstepu. Smaruje olejem kokosowym i.migdalowym i bbdream na zmiane.
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:51   #84
MajWija
Wtajemniczenie
 
Avatar MajWija
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2 425
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Uuu ja też zero rozstępów póki co.
MajWija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:54   #85
mietowka25
Zakorzenienie
 
Avatar mietowka25
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 112
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Miałam takie ambitne plany na dzisiaj...
Ale na kanapie jest tak fajnie...
mietowka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:55   #86
kaga90
Zadomowienie
 
Avatar kaga90
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 709
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez desire87 Pokaż wiadomość
a nie dzisiaj;>
bo ja też mam TP na 12.11 i mi pokazuje dziś 100 dni do porodu
Pewnie dziś bo ja mam na 13 i studniówkę mam jutro

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
kaga90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:56   #87
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez ma_i Pokaż wiadomość
Witam się i ja

Owocnego polowania na komodę ;-)

Co do wizyty to spoko, fajny lekarz, siedziałam chyba z 45 minut w gabinecie. Powiedział że trochę wysokie te moje wyniki, szczególnie ten po 2h dużo powyżej normy. W zasadzie nie wiadomo skąd u mnie ta cukrzyca, bo teoretycznie nie spełniam głównych przesłanek. Chyba że już przed ciążą coś się działo. No ale na początku ciąży wynik miałam dobry, więc nie sądzę. Póki co dieta - zero słodyczy, mniej owoców, dużo surowych warzyw, jeść często a mało i koniecznie jakiegoś kromala przed snem. I chodzić na spacery. Za 2 tygodnie do kontroli, zlecił jeszcze jakieś badania lab. I oczywiście sprawdzanie glukozy 4x dziennie. I to jakaś masakra! Rano ponad 40 minut próbowałam wydobyć kroplę krwi do pomiaru! Pokłułam sobie 5 palców i zniszczyłam 5 pasków testowych, zanim udało mi się to zmierzyć. Jak mam się tak męczyć 4x dziennie do końca ciąży to ja dziękuję 😒 przynajmniej wynik na czczo wyszedł ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki! :-*
No to fajnie ze wizyta udana. Dobrze, ze na czczo ok bo to chyba najciezej opanowac. Ja tez mam czasem problem z iloscia krwi, wtedy szybko kluje sie jeszcze raz I juz jest ok.
Po kazdym kluciu przytrzymaj to miejsce chusteczka czy papierem toaletowym, ponaciskaj z pol minuty wtedy unikniesz sinych I bolacych opuszkow.
A jaki masz glukometr?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:01   #88
kaga90
Zadomowienie
 
Avatar kaga90
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 709
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Już po krzywej, wszystko poszło bezproblemowo.



Czołgiem bym go nie nazwała, ale swoje waży. Te amortyzatory robią robotę i prowadzi się go lepiej niż lżejsze Bebetto, jednak gdybym miała go sama dźwigać, raczej bym się nie zdecydowała.



A pijesz dużo wody? Ledwie męczę 1,5l, a zalecają nawet do 3...

Kobitka w sklepie właśnie mówiła, że firma jest długo na rynku i poleca te wózki. Serwis bezproblemowy, tylko nie dopytałam jak to wygląda. W Bebetto mają door to door, przyjeżdża kurier i po 2-3 dniach zwraca wózek.



Kurczaki, ale ten czas zapitala...



Co to się dzieje? Już tyle minęło od Waszego wypadku




Cieżkie masz te początki, ale myślę że szybko przywykniesz trzymam kciuki żeby dieta raz dwa dała pozytywne efekty.



U mnie to samo mimo szczupłej figury tłuszcz zawsze zbierał mi się na zadku, ale ruszałam się dużo i wyglądałam bardzo dobrze. Teraz zjechał w ekspresowym tempie, aż żal patrzeć... Napompuję go ćwiczeniami jak tylko będę mogła wrócić do aktywności
Hmm...to zobaczę w sklepie bo jak ciężki bardzo to odpada...mi też tylek zjeżdża a miałam zawsze jedrny i uniesiony a teraz tragedia

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Ja juz mam hemoroidy i duzoo rozstepow. Pochwale sie z rana, a co :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję ale brzusio masz już niezły

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
moja mama ani jednego rostępa przez całe życie ani tyci tyci, a ja całe ciało... na pocieszenie tez Ci zaraz wstawie

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja tez nic i siostra nic i mam nadzieje ze ja też nie będę miała...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Oj zazdroszcze

zbieram sie na tramwaj na wizyte
Powodzenia

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
kaga90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:03   #89
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
e tam, jak mają wyjść to i tak wyjdą nie wazne co bedziemy robic... ja co 2-3 dni tez masuje pod prysznicem taka łapką do scierania naskorka i to i tak nic nie daje... chyba ze daje a jakbym nie robiła to by bylo gorzej
a pomyslec ze niektore dziewczyny w ogole sie nie kremują i nie mają rozstępów
Jestem tego samego zdania!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:06   #90
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Ja w porownaniu do was to mam wrazenie ze malusi mam brzusio. Zreszta gin tez mowil ze nie jest jakis spektakularnie duzy, ale nic w tym zlego.

uploadfromtaptalk1470301628036.jpg
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-27 09:36:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.