Krwiak na pośladku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-28, 16:31   #1
adrianna_9
Przyczajenie
 
Avatar adrianna_9
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 23

Krwiak na pośladku


Witam, 5 lat temu pies ugryzł mnie w górną część uda, na złączaniu uda-pośladki, wszystko pięknie ładnie, zastrzyk przeciwtężcowy, pani pielęgniarka zakleiła i już, po kilku miesiącach się zagoiło, ale zamiast normalnej skóry pojawił się hmm...wałek. Ta część ciała nie ma czucia, odznacza się, jest jak zgromadzony pod ciałem tłuszcz. Podejrzewam, że to krwiak, ale dopiero teraz zaczęłam się tym interesować, kiedyś (5 lat temu jako dziecko) uznałam, że to nic, ale dopiero teraz stało się dla mnie ważne, bo to znacznie obniża walory "urodowe" mojego uda i jest powodem lekkich kompleksów, jest to bardzo nieestetyczne. Czy wie ktoś może jak się tego pozbyć, czy potrzebna jest operacja plastyczna,masaże, może ktoś miał podobny problem, dziękuję. Nie jestem pewna, czy na odpowiednim forum zamieściłam mój wątek, jeżeli nie to przepraszam
__________________
Noy rok, to nowe szanse! 2013 jest wspaniały

Rozwój osobisty:
- nauczyć się angielskiego
-nauczyć się rosyjskiego
- wierzyć w siebię
adrianna_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 18:01   #2
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Krwiak na pośladku

Na Twoim miejscu najpierw poszłabym do lekarza, by stwierdził, czy to oby na pewno to, o czym napisałaś.

A tutaj masz sposoby jak można się tego pozbyć:
"Codzienny prysznic (naprzemienne-ciepło/zimno) kończ 15-20 minutowym masażem. Wykonuj koliste ruchy szorstką rękawicą lub specjalnym przyrządem z gumowymi wypustkami. Może kupisz sobie jakiś przyrząd do masażu? Może to być "roller" na drewnianej rączce lub skakanka z nanizanymi drewnianymi "koralami". Dzięki temu, że drewniane elementy nanizane są na długi sznur zakończony rączkami, łatwo manewrować nim z tyłu. Gdy nie masz nic, czym mogłabyś ułatwić sobie pracę - wiedz, że skuteczne jest także szczypanie i ugniatanie obwisłych fałdek".

W gabinecie kosmetycznym możesz poddać się:

drenażowi limfatycznemu, podczas którego wykonuje się pompujące ruchy wzdłuż dróg przepływu limfy
elektrostymulacji czyli traktowaniu komórek tłuszczu prądem o słabym natężeniu
liposhare czyli odsysaniu tłuszczu przez wbite w ciało dwie kaniule
chirurgicznemu liftingowi pośladków

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-03-29 o 18:05
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.