26 letni prawiczek?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-04, 18:02   #1
RudeCiacho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 23

26 letni prawiczek?!


Cześć,
Jak sama nazwa kategorii wskazuje mam pewien "problem".
Mam 22 lata i jestem dziewicą. Mam za sobą jeden poważny związek, trwający trzy lata, jednak nigdy nie "skonsumowany". Moje przygody seksualne zakończyły się na jego zaspokajaniu mnie oralnie lub ocieraniu się. Dlaczego nie seks, w końcu to trzy lata? Bo miałam wewnętrzne przeczucie, że on to zepsuje. Że jeśli się zgodzę, to będę tego żałować, że zyskam uraz do seksu, a on wydaje się być całkiem niezłą zabawą.
Gdy przeszedł pełną metamorfozę i zagroził, że mnie uderzy zerwałam z nim i przez kilkanaście następnych miesięcy byłam sama.
Po pewnym czasie poznałam GO. Była to internetowa znajomość, mimo tego, że mieszkał ( jak się okazało) 4 przystanki ode mnie. Przez rok pisaliśmy codziennie wiadomości od 15 do 23. Zaprzyjaźniłam się z nim i przyznam, że zakochałam. W byciu przyjaciółką nie pomagało mi to, że jest przystojnym mężczyzną. Przez kilka miesięcy żyłam sobie we friendzonie, do czasu, aż podczas wspólnego oglądania całego sezonu z Samem i Deanem przytulił się i zaczął mi mruczeć w usta. Urozmaicaliśmy sobie oglądanie seriali całowaniem od grudnia. Od marca jesteśmy oficjalnie parą.
Pare tygodni temu sytuacja między nami się rozkręciła. Kilka pocałunków więcej i emocje wzięły górę. W chwili, kiedy już leżałam pod nim niemalże naga powiedziałam, że powinien wiedzieć o pewnej sprawie. Romantyzm prysł, kiedy usłyszałam rewolucję w jego brzuchu, a on poleciał do łazienki.
Gdy wrócił powiedziałam mu, że jestem dziewicą, że uważam to za coś wartego uwagi, skoro on tak beztrosko porywał się do moich majtek. Odpowiedź zwaliła mnie z nóg, gdy powiedział " Ujmę to tak,.. Oboje jesteśmy na starcie".
Byłam tym zaskoczona, rozmawiając z przyjaciółką na te tematy - ona też była zaskoczona.
Trzymając się faktów - pierwsze podejście Nam nie wyszło.
Nadszedł czas na drugie, które również zakończyło się fiaskiem. Usiłował zamaskować swój problem z tym, że nie może osiągnąć wzwodu pomagając sobie ręką tak, abym tego nie zauważyła ( naiwny, widziałam). Skończyło się to słowami " Ja.. Bardzo chcę, ale ten na dole nie rozumie, że to się dzieje już, teraz!".
Po drugiej próbie był czas na trzecią, ostatnią.
Tym razem zaszliśmy dalej. Przyznam, że wątpiłam w jego bycie prawiczkiem, bo widząc przez kilka lat reakcje kobiet na niego nie umiałam tego pojąć. Przekonało mnie przerażająco szybkie bicie jego serca, kiedy przyłożyłam głowę do jego piersi. Przygoda skończyła się na moim głośnym "au!", spowodowanym bardziej tym, jak ciężki jest podczas, gdy ze mnie drobna kobieta, jednak uciekł mówiąc, że właśnie tego, że będzie mnie boleć najbardziej się boi.
Aby dopełnić obrazu sytuacji opowiem o swoim odkryciu w jego telefonie. Całą wyszukiwarkę Googla miał zarzucą hasłami czy pierwszy raz musi kobietę boleć, jak uczynić go przyjemniejszym oraz " masturbacja zniszczyła moje życie".

Nie wiem jak pociągnąć ten wątek dalej. Każde z podejść było aranżowane przeze mnie. Czuje się niemalże jak nimfomanka, podczas, gdy jedynie mam świadomość, że to ten właściwy facet i chcę z nim to zrobić. Rozumiem, że nigdy nie był z kobietą a jego doświadczenia seksualne mogą ograniczać się tylko do ręki, ale... Jak mu pomóc? Mam nadzieję, że bardziej doświadczone osoby znajdą dla mnie jakąś radę.
RudeCiacho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 16:42   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: 26 letni prawiczek?!

Powinien ograniczyc masturbacje. Mysle, ze jest przyzwyczajony do reki. Jak sie zabezpieczacie?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 17:16   #3
malenka92_
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka92_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Tam i tu, tu i tam. Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 279
Dot.: 26 letni prawiczek?!

Mialam podobna sytuacje aczkolwiek ja nie bylam juz dziewica a moj tz twierdzil ze juz to robil. Ale juz po pierwszym razie wiedzialam ze to sciema. Na poczatku bylo ciezko i szczerze myslalam ze juz sie rozstaniemy, ale dalam mu jeszcze szanse i teraz jest mega fajnie Twoj chlopak sie stresuje i dlatego jego kolega odmawia wspolpracy. Musi sie rozluznic. Ty musisz mu w tym pomoc. Nie naciskaj, nie rob mu wyrzutow, badz cierpliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malenka92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 11:09   #4
RudeCiacho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 23
Dot.: 26 letni prawiczek?!

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Powinien ograniczyc masturbacje. Mysle, ze jest przyzwyczajony do reki. Jak sie zabezpieczacie?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Na dany moment jedynie prezerwatywy. Choć prawdę mówiąc nie używamy ich ( w końcu nie ma ku temu powodu), po prostu są w dostępnym miejscu czekając na odpowiedni moment.
RudeCiacho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 16:52   #5
lilltheflower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 10
Dot.: 26 letni prawiczek?!

U mnie i mojego chłopaka udało się nie za pierwszym, drugim, ani trzecim razem, ale chyba dopiero za piątym.
Najważniejsze, żebyście oboje się nie zrażali. Nie dawaj mu powodów żeby uważał, że coś jest z nim nie tak. Uda się jak oboje się wyluzujecie. No i zaproponuj mu, żeby całkowicie zrezygnował z masturbacji.
lilltheflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 18:53   #6
graczocholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 50
Dot.: 26 letni prawiczek?!

Wiem że może nie powinnam tk mówić, ale dziewczyno na co czekasz, na księcia z bajki i do ślubu. Moja koleżanka miała 20 lat jak doznała skrętu jelit i trafiła do szpitala, ledwo przeżyła. Po operacji i dojściu do zdrowia powiedziała mi że odważyła się na sex ze względu na to że "zajrzała śmierci w oczy" i tak chciała zwlekać aż do ślubu i jak by operacja się nie udała to nawet nie wiedziała by co to sex. Wiec tu nie ma na co czekać.
graczocholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 18:24   #7
RudeCiacho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 23
Dot.: 26 letni prawiczek?!

Cytat:
Napisane przez lilltheflower Pokaż wiadomość
U mnie i mojego chłopaka udało się nie za pierwszym, drugim, ani trzecim razem, ale chyba dopiero za piątym.
Najważniejsze, żebyście oboje się nie zrażali. Nie dawaj mu powodów żeby uważał, że coś jest z nim nie tak. Uda się jak oboje się wyluzujecie. No i zaproponuj mu, żeby całkowicie zrezygnował z masturbacji.
Nie czuje się na tyle upoważniona, aby mu mówić czy może się masturbować czy nie. Wydaje mi się, że za bardzo się stresuje tym, że coś zrobi nie tak. Nie mam do niego żalu o całą tą sytuację, wiem przecież, że nie robi tego specjalnie. Jak do tej pory mówiłam mu, że nie ma czym się przejmować i po prostu go przytulałam. Nie jest to dla mnie problem skreślający go jako partnera, po prostu stwierdziłam, że może właśnie tutaj ktoś będzie mógł podsunąć mi jakiś pomysł jak rozwiązać tą sytuację.
RudeCiacho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 09:03   #8
malenka92_
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka92_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Tam i tu, tu i tam. Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 279
Dot.: 26 letni prawiczek?!

może spróbuj zorganizować jakiś fajny wieczór przy którym obydwoje się rozluźnicie i wtedy może jakoś samo to wyjdzie i w końcu się uda
malenka92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 09:26   #9
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: 26 letni prawiczek?!

Cytat:
Napisane przez RudeCiacho Pokaż wiadomość
Nie czuje się na tyle upoważniona, aby mu mówić czy może się masturbować czy nie. Wydaje mi się, że za bardzo się stresuje tym, że coś zrobi nie tak. Nie mam do niego żalu o całą tą sytuację, wiem przecież, że nie robi tego specjalnie. Jak do tej pory mówiłam mu, że nie ma czym się przejmować i po prostu go przytulałam. Nie jest to dla mnie problem skreślający go jako partnera, po prostu stwierdziłam, że może właśnie tutaj ktoś będzie mógł podsunąć mi jakiś pomysł jak rozwiązać tą sytuację.
Rezygnacja z masturbacji to wbrew pozorom bardzo dobry pomysl. Moj byly tak byl przyzwyczajony do masturbacji, ze przez 1,5 roku wyszlo nam "do konca" pewnie z kilkanascie stosunkow... I wlasnie dlatego jest ex . Wiec warto zwrocic na to uwage rowniez.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:27   #10
134079501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26
Dot.: 26 letni prawiczek?!

Jak zaczelam sie spotykać z moim facetem to miał 21 lat i był prawiczkiem. Ja miałam przed nim 2 partnerów z którymi spalam. 3 miesiące minęły zanim udało sie nam odbyć stosunek. A probowalismy dużo. Jak zakładał prezerwatywe to momentalnie mu opadał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
134079501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 15:19   #11
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: 26 letni prawiczek?!

Cytat:
Napisane przez lilltheflower Pokaż wiadomość
U mnie i mojego chłopaka udało się nie za pierwszym, drugim, ani trzecim razem, ale chyba dopiero za piątym.
Najważniejsze, żebyście oboje się nie zrażali. Nie dawaj mu powodów żeby uważał, że coś jest z nim nie tak. Uda się jak oboje się wyluzujecie. No i zaproponuj mu, żeby całkowicie zrezygnował z masturbacji.
Tak!
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-12 15:19:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.