LATA 30-te - MAKIJAŻ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-11, 17:51   #31
madzikovy
Raczkowanie
 
Avatar madzikovy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 53
Dot.: LATA 30-te - MAKIJAŻ

dzięki dziewczyny za opinie, jakie by one nie były...za rady i słowa otuchy obiecuję poprawę :P
madzikovy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 18:09   #32
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Dot.: LATA 30-te - MAKIJAŻ

taaaak jestem nieuprzejma i chamska.
Zgadzam się z tym, ale w dalszym ciągu ten makijaz mi się nie podoba. Czy tobie naprawdę nie było wstyd pokazać czegoś takiego na wizazu? Mnie by było. Droga Moderatorko, wg Ciebie moje słowa i to , ze krytykuję Madzikovyy makijaz były nie na miejscu to pewnie dasz mi bana. Trudno, nie ubędzie mi. Ale nie będe wychwalac okropieństw i przede wszystkim ukrywac to co tak naprawdę myślę w obawie przed banem. Nie będe się zniżać i chwalic wszystko co mi pokażą, tak jak większośc z Was tu robi.
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 18:16   #33
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: LATA 30-te - MAKIJAŻ

Cytat:
Napisane przez the-scarlet-garden Pokaż wiadomość
taaaak jestem nieuprzejma i chamska.
Zgadzam się z tym, ale w dalszym ciągu ten makijaz mi się nie podoba. Czy tobie naprawdę nie było wstyd pokazać czegoś takiego na wizazu? Mnie by było. Droga Moderatorko, wg Ciebie moje słowa i to , ze krytykuję Madzikovyy makijaz były nie na miejscu to pewnie dasz mi bana. Trudno, nie ubędzie mi. Ale nie będe wychwalac okropieństw i przede wszystkim ukrywac to co tak naprawdę myślę w obawie przed banem. Nie będe się zniżać i chwalic wszystko co mi pokażą, tak jak większośc z Was tu robi.
Czy widzisz różnicę między konstruktywną krytyką, a cukrowaniem? Bo różnica jest ogromna. Twój komentarz, nie wniósł zupełnie nic, nie doradziłaś autorce wątku co ma zmienić, dlaczego? Potrafiłaś tylko nieuprzejmie napisać co myślisz. Nie sugeruj, że wydając miłe i pozytywne opinie, zniżamy się, bo właśnie w tym przewyższamy chamskie i nieuprzejme zachowanie. I skoro już mówisz o wstydzie, to może zajrzyj na stronę swojego profilu i popatrz jakiego typu zakładasz wątki, bo według mnie to właśnie jest wstyd. Czasem warto ukryć co się myśli, jeśli myśli ma się takie, a nie inne.
Przepraszam autorkę za oftop, już wiele razy przepraszałam wiele autorek bo nie potrafię przemilczeć niektórych zachowań.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 18:20   #34
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Dot.: LATA 30-te - MAKIJAŻ

No jakie zakładam wątki? Mozesz mi powiedziec co jest w nich dziwnego?
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 18:25   #35
madzikovy
Raczkowanie
 
Avatar madzikovy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 53
Dot.: LATA 30-te - MAKIJAŻ

NIE the-scarlet-garden nie jest mi wstyd pokazywać tego na forum. bo z tego co sie orientuje nie wystawia się tu tylko i wyłącznie prac mistrzowskich. i moja rzeczywiście do takiej nie należy, ale uczę się i nie wstydzę się swojej roboty! bo wkładam w to tyle ile mogę, a to była praca z kursu więc wtedy jeszcze mogłam nie wszystko umieć! a Ty? pokaż swoje prace, chętnie obejrzę. poza tym nie musisz mi lukrować, wystarczy, że napiszesz co Ci się nie podoba i dlaczego, ale widać, że nawet tego nie potrafisz. Twój komentarz powiedział wszystko.
madzikovy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 18:32   #36
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: LATA 30-te - MAKIJAŻ

Cytat:
Napisane przez the-scarlet-garden Pokaż wiadomość
No jakie zakładam wątki? Mozesz mi powiedziec co jest w nich dziwnego?
Nie dyskutuję w wątku nie na to przeznaczonym. Nie obchodzi mnie co robisz i jak się zachowujesz, wyrażam swoją opinię, tak jak Ty to zrobiłaś, tylko, że ja robię to, z powodu Twojej sugestii o "wstydzie", a nie z jakiejś wewnętrznej potrzeby nawrzucania Ci, nie udzielam się w Twoich wątkach, bo nie czytuję tego typu, poza tym nie napisałabym nic prócz tego, że mnie to śmieszy, ale powiedz co to by zmieniło, czy odpowiedziałabym na, któreś z Twoich pytań? No właśnie nie, dlatego sugeruję byś i Ty odpuściła sobie nic nie warte komentarze.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 18:40   #37
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: LATA 30-te - MAKIJAŻ

The-scarlet-garden, masz tekst w podpisie "Dotykać można także słowami, nawet czulej niż dłońmi." Niestety słowo może również ranić boleśniej niż miecz. I zanim kogoś zrównasz z ziemią może warto się nieco wysilić i wykazać więcej empatii.
Dlaczego od razu zakładasz, że osoby, które w sposób delikatny wyrażają swoją krytykę, robią to jedynie ze względu na bany??
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 20:12   #38
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Dot.: LATA 30-te - MAKIJAŻ

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
The-scarlet-garden, masz tekst w podpisie "Dotykać można także słowami, nawet czulej niż dłońmi." Niestety słowo może również ranić boleśniej niż miecz. I zanim kogoś zrównasz z ziemią może warto się nieco wysilić i wykazać więcej empatii.
Dlaczego od razu zakładasz, że osoby, które w sposób delikatny wyrażają swoją krytykę, robią to jedynie ze względu na bany??

Ja po swojemu skrytykowałam dziewczynę, która robiła ten makijaż. Trudno, moze było
to ciut za mocno, ale ja tak myślę i tego się trzymam. Co do bana - nie chodziło mi o to, ze kazda użytkowniczka w obawie przed zbanowaniem boi się mówić to co myśli.
Napisałam tam, ze JA nie będe wychwalac pod niebiosy makijaży, piszę to co myślę i własnie przez to moje myślenie mogę bana dostac.
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 20:36   #39
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: LATA 30-te - MAKIJAŻ

Dziewczynko, zrozum ,ze bana nie dostaje sie za myslenie tylko za formulowanie tych mysli .To jak sie teraz zachowalas - pol biedy ,ale jesli tak Ty traktujesz swoich bliskich i nie daj Boze obecne lub przyszle dzieci to juz tragedia .Polecalabym zapoznanie sie z terminem "asertywnosc " a w perspektywie rozwazylabym na Twoim miejscu podjecie terapii.
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 20:55   #40
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Dot.: LATA 30-te - MAKIJAŻ

Terapii na temat? Moze rozwiń myśl? Mam pełne prawo by nazywac tą szkarade jak chcę.
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 20:59   #41
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: LATA 30-te - MAKIJAŻ

Cytat:
Napisane przez the-scarlet-garden Pokaż wiadomość
Terapii na temat? Moze rozwiń myśl? Mam pełne prawo by nazywac tą szkarade jak chcę.
moze popatrz na siebie najpierw a pozniej krytykuj innych? nie masz tu nic wiecej do powiedzenia z tego co widze wiec jakbys mogla poszukac szczescia gdzies indziej...a nie denerwowac ludzi i psuc im humor ...
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 21:10   #42
madzikovy
Raczkowanie
 
Avatar madzikovy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 53
Dot.: LATA 30-te - MAKIJAŻ

szkaradę...?? weź sie lepiej pohamuj dziewucho...wystaw lepiej swoje prace
madzikovy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 21:15   #43
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: LATA 30-te - MAKIJAŻ

Cytat:
Napisane przez the-scarlet-garden Pokaż wiadomość
Terapii na temat? Moze rozwiń myśl? Mam pełne prawo by nazywac tą szkarade jak chcę.

Chcesz być bezkompromisowa? OK, Twoje prawo. Ale jeśli będziesz tym samym obrażała użytkowników, to pewnie posypią się upomnienia, punkty i może nawet ban.
Jesteś już chyba dorosła i sama podejmujesz decyzje i kreujesz swój obraz.


Widzę, że skoczyło ciśnienie, więc zamykam ten wątek, bo nic konstruktywnego już z niego nie będzie.

I jeszcze słowo do Madzikovy. Nie zniechęcaj się i ćwicz. Makijaż lata 30, to bardzo trudny makijaż. Alabastrowa cera wyszła Ci super, musisz tylko jeszcze mocno popracować nad cieniowaniem i modelowaniem twarzy.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 21:16   #44
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: LATA 30-te - MAKIJAŻ

Cytat:
Napisane przez the-scarlet-garden Pokaż wiadomość
taaaak jestem nieuprzejma i chamska.
Zgadzam się z tym, ale w dalszym ciągu ten makijaz mi się nie podoba. Czy tobie naprawdę nie było wstyd pokazać czegoś takiego na wizazu? Mnie by było. Droga Moderatorko, wg Ciebie moje słowa i to , ze krytykuję Madzikovyy makijaz były nie na miejscu to pewnie dasz mi bana. Trudno, nie ubędzie mi. Ale nie będe wychwalac okropieństw i przede wszystkim ukrywac to co tak naprawdę myślę w obawie przed banem. Nie będe się zniżać i chwalic wszystko co mi pokażą, tak jak większośc z Was tu robi.
Jakbys choć trochę prześledziła forum MM, to wiedziałabyś, że tutaj w dużej mierze się uczymy, a nie popisujemy i dowalamy sobie komentarzami.
Owszem są takie wątki, w których nauczać nikogo nie trzeba, a pochwalić wręcz wypada.

Gdybyś zadała sobie trud poczytania forum i poobserwowania trochę sposobu bycia na nim, to wiedziałabyś, że zamiast rzucać chamskimi komentarzami, krytykujemy doradzając autorce wątku.
Ale tobie się tego zrobić nie chciało, tylko wolałaś wpaść na topic i narobić zamieszania, przykrości i na dodatek być z tego dumną jakaż to jesteś szczera... Super!
Cytat:
Napisane przez the-scarlet-garden Pokaż wiadomość
Ja po swojemu skrytykowałam dziewczynę, która robiła ten makijaż. Trudno, moze było
to ciut za mocno, ale ja tak myślę i tego się trzymam. Co do bana - nie chodziło mi o to, ze kazda użytkowniczka w obawie przed zbanowaniem boi się mówić to co myśli.
Napisałam tam, ze JA nie będe wychwalac pod niebiosy makijaży, piszę to co myślę i własnie przez to moje myślenie mogę bana dostac.
Dobrze, że jesteś tego świadoma.

Radzę CI uważać, bo naprawdę skończysz z banem.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.